Hlavní fotoaparát mobilního zařízení je obvykle umístěn na zadní straně zařízení a může být kombinován s jedním nebo více dalšími volitelnými fotoaparáty.

Informace o typu snímače fotoaparátu. Jeden z nejpoužívanějších typů snímačů ve fotoaparátech mobilních zařízení. jsou to CMOS, BSI, ISOCELL atd.

Jednou z hlavních vlastností fotoaparátů je jejich rozlišení. Představuje počet vodorovných a svislých pixelů v obraze. Výrobci chytrých telefonů často uvádějí rozlišení v megapixelech, což znamená přibližný počet pixelů v milionech.

Informace o maximálním rozlišení videa, které může kamera zaznamenat.

Informace o maximální rychlosti záznamu (snímky za sekundu, fps), kterou kamera zvládne při svém maximálním rozlišení. Mezi nejzákladnější rychlosti záznamu videa patří 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.

Informace o dalších softwarových a hardwarových funkcích zadní (zadní) kamery.

Apple iPhone X

Na MacPlanet najdete rychle a levně jakýkoli produkt Apple, o který máte zájem, včetně nejnovější vlajkové lodi iPhone 10. V honbě za úsporami je velmi snadné udělat chybu a místo kvalitního funkčního mobilního telefonu si koupit smartphone, který již byl opraven nekvalifikovanými řemeslníky. MacPlanet nabízí nákup použitého iPhonu X se zárukou od spolehlivého servisního střediska macuser. Vyberete si iPhone X z druhé ruky s označením “Zabezpečená transakce”, platíte za své zařízení. Prodejce odešle telefon do servisního střediska, kde provedou kompletní diagnostiku, sepíší protokol a telefon vám vrátí. Jediné místo, kde si můžete koupit levný iPhone 10 a být s nákupem spokojeni, je MacPlanet.

Funkce, kterými se iPhone X liší od ostatních modelů “jablko” společnosti

 • 5,8palcový celoplošný displej Super Retina HD OLED Multi-Touch
 • 2436×1125 pixelů, 458 pixelů na palec
 • Kontrastní poměr 1 000 000:1 (standardní), podpora HDR
 • Duální 12Mpx fotoaparát s clonou f/1,8 a f/2,4
 • Zachycuje video v rozlišení 4K při 60 snímcích za sekundu s optickou stabilizací na obou kamerách
 • 7Mpx přední kamera TrueDeapth a senzory FaceID
READ  iPhone 7 bez sítě

iPhone X в 2021-2022. Стоит ли покупать айфон 10?

zobrazit, iphone

Naši manažeři vám pomohou vybrat nejlepší řešení, poradí vám s vlastnostmi a funkcemi zařízení a také vám poradí, na co se při nákupu zaměřit. Cena použitého iPhonu 10 je výrazně nižší než cena nového, ale riziko ztráty peněz je kvůli tomu úměrně vyšší. S MacPlanetem lze tato rizika minimalizovat a můžete si levně koupit originální iPhone 10

iPhone X vs iPhone XS vs iPhone XR: recenze iPhonu. srovnání

I když byly iPhony XS, XS Max a XR vydány již v roce 2018, stále se objevuje dost otázek typu „vyplatí se koupit nový iPhone?“?“. V dnešním díle bychom rádi rozebrali tři nejnovější a hlavně výrazně odlišné modely iPhonu od předchozích modelů společnosti Apple. Budeme se zabývat nejen tím, čím jsou vybaveny a co umí (ano, ano, to už jste možná někde četli), ale také tím, zda se vyplatí na ně přejít ze „staršího“ iPhonu 7, 8 nebo dokonce 10!

Распаковка iPhone X

Portrétní snímky s rozmazaným pozadím a další funkce fotoaparátu

Se 100% jistotou můžeme říct, že galerie iPhonu X bude plná působivých snímků díky duálnímu 12megapixelovému fotoaparátu s clonou f/1.8. Uživatelé se mohou těšit na vysoce kvalitní portréty, panoramata, snímky krajiny. V režimu portrét můžete pořizovat snímky s rozmazaným pozadím (efekt bokeh) a studiovým osvětlením. Funkce fotoaparátu iPhonu 10:

Pokud hledáte smartphone se skvělým fotoaparátem, pak nabízíme koupit iPhone 10 v Kyjevě nebo jiném městě na Ukrajině.

7Mpx selfie fotoaparát pomůže pořizovat kvalitní selfies. V noci se aktivuje Retina Flash, True Depth slouží k vytváření Animoji. animovaných emotikonů, které vás na chvíli promění v legrační zvířátko nebo mimozemšťana.

Полный обзор iPhone X

Koupit iPhone X použitý Charkov

Koupit iPhone X Boo je chytré řešení pro ty, kteří hledají moderní a funkční gadget za přijatelné peníze. V internetovém obchodě nově v Charkově je k dispozici výběr aktualizované techniky Apple v téměř dokonalém stavu. Pokud se nehoníte za novými vlajkovými loděmi a nemáte v úmyslu upgradovat iPhone každý rok, vyplatí se koupit iPhone X boo pro každodenní úkoly. Můžete si být jisti, že vám tento přístroj bude sloužit dlouhá léta.

READ  Apple Watch 3, se kterými iPhone spolupracuje

Kolik stojí iPhone X v Kyjevě?

Dnes si můžete koupit iPhone X v Kyjevě za cenu od 388 USD a vyšší. Je třeba poznamenat, že s vydáním novějších modelů chytrých telefonů od společnosti Apple klesá cena těch starších. Vzhledem k iPhonům 10 bude tato řada telefonů relevantní více než 10 let, to je jisté. Zařízení má pozoruhodný 12Mpx fotoaparát, výkonnou 2716mAh baterii a stylové skleněné tělo ve dvou barevných variantách Space Gray a Silver.

Všimněte si, že tento model spatřil světlo světa 12. září 2017 a byl vydán společně s telefony iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Jedním z největších rozdílů u modelu X je nový typ odemykání zařízení nazvaný Face ID. Vývojáři se rozhodli odstranit z telefonu standardní metodu odemykání Touch ID. Nyní majitel k odemknutí stačí podržet iPhone 10 před obličejem. Rozšiřuje obrazovku a prakticky odstraňuje rámeček.

Vždy vysoká kvalita

„Společnost Eplio prodává iPhony již 5 let a dodáváme je přímo z Ameriky. Váš telefon je vždy v perfektním stavu. věnujeme mu velkou péči, protože nám záleží na naší pověsti a vašem pohodlí. Diagnostika se provádí nejprve v USA, poté zde, a pokud se v kterékoli fázi zjistí závada, zařízení je odesláno zpět. Pouze iPhony, které jsou v prodeji:

Průměrná životnost baterie je maximálně 10 %. Abychom měli co největší jistotu ohledně kvality výrobku, testujeme každý model před uvedením do prodeje.

Jak nahrávat obrazovku Apple iPhone X

Jak spustit nahrávání displeje Apple iPhone X ? Jak nahrávat aplikace. hry. Filmy nebo cokoli, co se odehrává na obrazovce Apple iPhone X ? Jak ukládat nahrané soubory jako videa v Apple iPhone X? Jak nahrávat obrazovku se zvuky v Apple iPhone X? Jak nahrávat hraní na Apple iPhone X? Jak uložit film z domovské obrazovky v Apple iPhone X? Jak nahrávat displej bez mikrofonu v Apple iPhone X? Jak vypnout mikrofon při nahrávání obrazovky v Apple iPhone X?

Dnes vám s přiloženým návodem ukážeme, jak rychle a hladce můžete začít nahrávat cokoli, co se objeví na obrazovce. Pokud potřebujete něco poslat rodině/přátelům/šéfovi, měli byste zvážit zaslání krátkého filmu, někdy je to rychlejší způsob, jak něco ukázat/vysvětlit z mobilního telefonu. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je použít nástroj I Microbattery Screen Recorder. Postupujte podle pokynů a zjistěte, jak v několika krocích spustit nahrávání obrazovky.

 • V prvním kroku přejděte do Nastavení.
 • Zadruhé vyberte ovládací centrum. Konfigurace ovládacích prvků.
 • Nyní přidejte ikonu nahrávání obrazovky do nabídky OSD.
 • Poté přejděte na místo, kde chcete začít nahrávat, například na domovskou obrazovku, do aplikace prohlížeče atd. Д. A přejetím prstem odspodu nahoru otevřete Ovládací centrum.
 • Zde můžete také zapnout/vypnout mikrofon klepnutím a podržením prstu na ikoně Záznamník obrazovky.
 • Poté klikněte na ikonu nahrávání obrazovky a připravte se na nahrávání po dobu 3 sekund.
 • Skvělé! Pokud nahrávání obrazovky funguje správně, mělo by se v Ovládacím centru zobrazit velké červené kolečko nebo červený pruh v horní části obrazovky.
 • Chcete-li nahrávání zastavit, klepněte na červený pruh a pokračujte klepnutím na Zastavit na malém oznámení.
 • Pěkná práce! Přejděte do galerie a najděte nový snímek obrazovky!
READ  které aplikace potřebujete pro iPhone. Scanbot

Jak nahrávat obrazovku v

Pokud vám toto řešení pomohlo, podělte se o něj s ostatními a přihlaste se k odběru našeho webu. a Instagram

Funkce iPhonu X

Upřímně řečeno, byl jsem překvapen přítomností iPhone X v oficiálním maloobchodě v Rusku. Není snadné ho najít, protože se nenachází všude, ale přesto je velmi realistický. Koneckonců není horší než iPhone 8, který se stále aktivně kupuje. A „desítka“ má atraktivnější design, o něco vyspělejší hardware a fotoaparát, který stále funguje jen na jedničku. Fotoaparátu iPhonu X jsme dokonce věnovali samostatný článek, ve kterém hodnotíme kvalitu snímků a porovnáváme je s iPhonem SE 2020. Výsledky jsou smíšené.

Náklady na komponenty iPhone SE 2020 byly vypočteny. Spoiler: Je levnější než iPhone 8

Co se týče hardwaru, pokud uvažujete bez ohledu na jakékoli faktory a neuchylujete se ke srovnávání, je to zcela v pořádku. Procesor A11 Bionic, 3 GB RAM a výkonná grafika dělají z iPhonu X dobrého kandidáta na koupi. Pokud se vám nelíbí vzhled iPhonu 11 nebo 11 Pro s tou čelenkou na zádech, je jasné, že Desítka je pravděpodobně vaše jediná volba. Jeho dvojitý fotoaparát vypadá tak nějak elegantněji. Není to zrovna poutavý a dominantní designový prvek. Ale nespěchejte do obchodů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS