Co dělat, když televizor Samsung Smart View TV nevidí váš televizor??

Chytré televizory Samsung patří díky své vysoké kvalitě a skvělé funkčnosti k jasným favoritům na trhu. Z hlediska hardwaru a schopností je lze přirovnat k počítačům.

Smart TV je v současnosti nejlepší televizní technologií, protože umožňuje používat moderní komponenty pro vysoce kvalitní obraz, prostorový zvuk a mnoho dalšího. Chytré televizory Samsung umožňují také vzdálené připojení k dalším zařízením pomocí technologie Smart View, o které si dnes povíme.

Funkce

Instalací aplikace Samsung Smart View do mobilního zařízení se systémem Windows nebo počítače získáte přístup k následujícím funkcím:

 • Dálkový ovladač TV. tento režim umožňuje používat chytrý telefon nebo tablet jako dálkový ovladač. Pokud je tato funkce zapnutá, zobrazí se všechna tlačítka, která jsou na dálkovém ovladači běžně dostupná, a vy tak snadno dosáhnete na požadované funkce. Pokud potřebujete zadat text do pole, zobrazí se na mobilním zařízení klávesnice na obrazovce.
 • Dual View. s touto funkcí můžete sledovat televizní programy prostřednictvím tabletu nebo telefonu. Zvlášť když jste uprostřed práce v jiné místnosti a chcete se podívat, jak skončí váš oblíbený seriál nebo sportovní pořad. Prostřednictvím televizoru můžete také sledovat videa a hudbu uloženou v počítači nebo mobilním zařízení. Vezměte však na vědomí, že se signál na přibližně 10 sekund zpomalí.
 • Bluetooth PowerON. pomocí této funkce můžete k zapnutí a vypnutí televizoru použít telefon, který musí být v danou chvíli připojen přes Bluetooth. Upozorňujeme však, že některé televizory tuto funkci nemusí mít. Jen neuvidí váš smartphone.
 • Game Remote. tato možnost integrovaná v Samsung Smart View vám umožní proměnit mobilní zařízení v praktický ovladač, který vám výrazně usnadní ovládání postav. Tato funkce navíc může fungovat v jednoduchém i plném režimu. Druhý režim podporuje gyroskop, takže tablet nebo smartphone můžete během hry jednoduše naklánět a otáčet na jednu nebo druhou stranu.
 • Smart. tato funkce umožňuje používat v telefonu widgety Smart Hub, které mohou být docela užitečné a zajímavé.
 • Hibernace. pomocí tohoto programu můžete televizor přepnout do režimu hibernace. Nebude mít funkční obrazovku a zvuk, ale přesto můžete sledovat televizi na tabletu nebo jiném mobilním zařízení.
READ  Xiaomi redmi note 8 modrá recenze

Připojení smartphonu k televizoruCo je duplikace obrazovky??

Zjednodušeně řečeno, zrcadlení obrazovky je funkce, která zachycuje obsah zobrazený na obrazovce chytrého telefonu, tabletu nebo počítače a odesílá jej do externího zařízení pomocí bezdrátového připojení.

Na obrazovce externího zařízení se tak v reálném čase zobrazí přesná kopie toho, co je zobrazeno na obrazovce chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Lidé používají zrcadlení obrazovky ke sdílení her, sledování filmů a videí nebo posílání textových zpráv.

Možné poruchy

Občas se mohou u uživatelů vyskytnout potíže, které mohou způsobit zastavení nebo omezení funkčnosti aplikace Smart View. Podívejme se na nejčastější z nich a na to, jak je opravit.

Aplikace nemůže najít televizor

Důvodů je několik:

 • Software televizoru neodpovídá softwaru. Musíte zkontrolovat, zda jsou k dispozici nějaké aktualizace, a pokud ano, musíte je nainstalovat;
 • není splněna hlavní podmínka. mobilní telefon (nebo počítač) není připojen k televizoru do sdílené sítě. Připojení musí být ze stejného směrovače.

Po vyřešení každého z těchto problémů je třeba všechna zařízení restartovat:

A poté zkuste provést instalaci od začátku.

Spojení je přerušeno

K tomu může dojít, protože vzdálenost mezi oběma zařízeními je příliš velká.

Nevzdalujte se příliš od televizoru, nutně by to vedlo ke ztrátě synchronizace, případně by mohlo dojít k dlouhým prodlevám ve vysílání.

Další potíže

Kromě těchto základních problémů jsou možné i následující drobné problémy:

 • Vybraný soubor nelze přehrát. Možná, že antivirový software na miniaplikaci blokuje provoz, proto jej vypněte.
 • Televizor nereaguje. Pravděpodobně došlo k chybě v modulu Bluetooth nebo směrovači. Zkontrolujte, zda je připojení správné (odpojte a znovu připojte zařízení).
 • Aplikace se sama zavře (spadne). K tomu může dojít v důsledku nesouladu mezi operačním systémem zařízení a softwarem Smart View. Musíte aktualizovat operační systém nebo si pořídit modernější telefon.
 • Špatná kvalita obrazu. Původní rozlišení souboru je s největší pravděpodobností nízké a na větší obrazovce je to patrnější. Pokud je to možné, nastavte v nastavení co nejvyšší rozlišení.
 • Zobrazují se reklamy. Někteří řemeslníci instalují aplikace s blokováním reklam, ale nedoporučuje se to dělat. vždy můžete narazit na škodlivé soubory.

V tomto článku byly popsány vlastnosti softwaru Smart View společnosti Samsung:

Jak synchronizovat telefon s televizorem Samsung, LG

Zobrazení obrazu z obrazovky chytrého telefonu na velkém displeji otevírá mnoho užitečných možností. Můžeme sdílet fotografie nebo videa z dovolené s rodinou, pohodlně uspořádat prezentaci v práci, sdílet svou tvůrčí práci s přáteli a mnoho dalšího. Zde je návod, jak synchronizovat mobilní telefon s televizorem na příkladu modelů Samsung a LG. A také jaké nástroje jsou k dispozici, aby nám s tím pomohly.

READ  Televizor Sony se nezapne, bliká červená kontrolka. Další technické problémy

Synchronizujte svůj smartphone s domácím televizorem pohodlně pomocí funkce „Wi-Fi Direct“. Tento standard umožňuje připojit telefon a Smart TV bez použití bezdrátového přístupového bodu.

Postup synchronizace je následující:

  Aktivace funkce “ Wi-Fi Direct “ v telefonu. Přejděte do nastavení svého miniaplikačního zařízení, vyberte možnost „Bezdrátová připojení“ a aktivujte funkci „Wi-Fi Direct“. U jiných modelů telefonů se aktivace uvedené funkce může nacházet v části Wi-Fi. Zde klikněte na tlačítko ve tvaru tří svislých teček a vyberte výše uvedenou možnost;

Alternativním způsobem připojení je otevřít požadovanou fotografii nebo video ve smartphonu, kliknout na možnost „Sdílet“ a v otevřené nabídce vybrat možnost „Wi-Fi Direct“. Televizor se zobrazí v seznamu zařízení. Vyberte ji a spusťte požadované vysílání.

Samsung Smart TV ji nemůže najít

Někdy je problém přesně na straně aplikace a operačního systému telefonu. Proto nejprve aplikaci zcela odinstalujte. Poté přejděte do sekce „Systém“ a aktualizujte operační systém Android na nejnovější verzi. Poté si aplikaci znovu stáhněte z Google Play nebo App Store.

U starších „krabic“ vydaných od roku 2011 je třeba aktualizovat operační systém. K tomu je třeba v nabídce provést synchronizaci prostřednictvím sítě TELNET. Někdy se aktualizace provádí v samostatné nabídce nastavení. Nejsem si jistý, kde.

Restartujte směrovač tak, že přistoupíte ke směrovači a stisknete vyhrazené tlačítko. Pokud se obáváte, že klepnete na nesprávnou věc, prostě ji odpojte. Můžete zkusit počkat asi 2 minuty, než televizor zapnete. Pokud to nepomůže a aplikace stále nefunguje, znovu připojte telefon k síti. Zkontrolujte také, zda je televizor připojen k routeru.

V telefonu

Po stažení je třeba potvrdit, že jste aplikaci udělili povolení k přístupu k možnostem uvedeným v průvodci instalací. Po spuštění se v telefonu zapne Bluetooth, pak je třeba najít televizor a potvrdit jeho výběr. Po 10 sekundách jste připojeni a můžete aplikaci používat.

Stažený soubor je třeba rozbalit a vybrat možnost vlastní instalace (usnadňuje to proces). Pokud instalační program přeruší operaci, je třeba stáhnout novou verzi. NET Framework (verze 4.Chcete-li nainstalovat sadu Smart TV, nejprve odinstalujte starou verzi a poté instalaci zopakujte.

READ  Jak aktualizovat služby Google Play v systému Android. K čemu slouží služby Google Play v zařízení se systémem Android??

Po úspěšné instalaci a spuštění technologie Bluetooth se zobrazí seznam všech nalezených zařízení v počítači, ze kterého můžete vybrat televizor. Počítač má výkonnější modul, takže navázání spojení může trvat až 30 sekund.

Důležité! Pokud televizor nemá vestavěnou funkci Bluetooth a používáte externí směrovač, zobrazí se v seznamu aktivních zařízení místo modelu televizoru.

Možné problémy

Stává se také, že Samsung Smart View nefunguje. Podívejme se na nejčastější problémy, které se vyskytují:

 • Nenalezení televizoru.Žádný problém, stačí aktualizovat software Smart TV. To můžete provést v nastavení televizoru.
 • Žádné spojení.Vaše zařízení mohou být příliš daleko od sebe. zkraťte vzdálenost. Pokud problém přetrvává, pravděpodobně se jedná o modul Bluetooth. Zkuste připojit televizor a telefon/počítač k jiným zařízením a zjistěte, zda se objeví stejná chyba.
 • Nepřehrává obsah.Vypnutí antiviru v počítači nebo telefonu. Obvykle je to ten, který brání přehrávání videa a hudby v režimu Smart View.
 • Televizor nereaguje na příkazy.K tomu dochází při použití externího směrovače. Jednoduše zkontrolujte, zda je připojen k televizoru Smart TV.
 • Aplikace „padá.Pak je třeba aktualizovat software telefonu. Vaše mobilní zařízení nemusí tuto funkci podporovat.

Pokud se připojení nezdaří, můžete si vždy stáhnout Adobe Flash Player pro televizor Samsung a přehrávat jakýkoli obsah bez nutnosti připojovat zařízení třetí strany.

Podporované televizory

Nejprve je třeba zkontrolovat, zda váš televizor tuto funkci podporuje. Také bych chtěl poznamenat, že pokud zařízení nemá nainstalovaný systém Smart TV, není LAN port na zadní straně pro připojení k síti. pak, bohužel, ale vaše „box“ nebude podporovat tento program. Nyní krátké vysvětlení tabulky. Následuje řada modelů. Znak Plus pro pozdější modely kromě tohoto. Například LED D7000: podpora je k dispozici také pro LED D7500.

NEJSOU PODPOROVÁNY! J6203, F9000, H6003, H6103, H6153, H6201, H6203.

Ostatní modely od verze 2021 plně podporují aplikaci. Pokud máte potíže s určením podporovaného modelu, můžete své dotazy napsat do komentářů níže. Nezapomeňte uvést celý název modelu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS