Jak zkontrolovat telefon Samsung pro originalitu před nákupem

Chcete.li ušetřit při nákupu smartphonu Samsung Galaxy, mnoho uživatelů se neobrátí na oficiální prodejce, ale v malých malých obchodech nebo zakoupit použité zařízení na reklamu podle reklamy. V tomto případě však vždy existuje riziko získání falešné nebo repliky. Naštěstí existuje několik jednoduchých způsobů, jak zkontrolovat telefon Samsung pro originalitu.

Do firmwaru telefonů Samsung byla přidána schopnost kontrolovat a ovládat zařízení pomocí servisních kódů. Protože v obyčejném Androidu tyto kódy chybí, při pokusu o vytočení kterékoli z značkových digitálních kombinací, zařízení dá chybu.

Jak zkontrolovat telefon Samsung pro originalitu pomocí servisního kódu: Otevřete číslo čísla čísla; Zadejte znaky #1234 #; klikněte na tlačítko volání; Tento aparát vydá informace o aktuální verzi softwaru a na falešnou zprávu. objeví se chybová zpráva.

Dalším servisním kódem pro ověření je ###. Funguje to nejen na Samsungu, ale také na mnoha dalších chytrých telefonech Androidu, ale umožňuje vám získat informace o zařízení, jeho baterii a statistice.

Při výběru smartphonu věnujte pozornost jeho nákladům. Značkový gadget podle definice nemůže stát mnohem levnější než originál. Před zakoupením telefonu v reklamě se doporučuje zobrazit průměrnou použité ceny zařízení na různých webech a zaměřit se na něj a věnovat pozornost datu umístění nabídky. Pokud je zařízení levné, ale zároveň bylo prodáno po dobu jednoho týdne nebo ještě více-to je jasné znamení, že s telefonem je něco špatného. Ačkoli nízká kvalita baterie je jasným znakem falešného, ​​problémy s baterií se mohou objevit v originálu. Materiál pomůže opravit situaci „co dělat, pokud je telefon Samsung rychle propuštěn“.

Značkové obchody

Originál si můžete vždy zakoupit nebo ho držet ve svých rukou v obchodech Samsung.

Na oficiálních webových stránkách společnosti si můžete prohlédnout telefon a tablet imei Samsung. Chcete.li to provést, musíte zadat IMEI a e.mailovou adresu.

Důležitá poznámka od výrobce uvádí, že ověření IMEI nezaručuje originalitu, protože toto číslo může být vázáno na falešné zařízení.

Ale pokud IMEI neprochází kontrolou, pak je zařízení zaručeno, že bude falešné.

Jak lokalizovat imei v Samsungu?

Ve vašem Androidu Samsung máte více než možnost dosáhnout jedinečného identifikačního čísla. To je následující:

READ  Xiaomi redmi note 8t 32gb smartphone recenze

Tajný kód

Nejrychlejší metoda lokalizace čísla IMEI je prostřednictvím tajného kódu.

Metoda nastavení

Nejvíce dostatečná metoda, kterou lze úspěšně použít na každý model Samsung.

 • Nejprve otevřete nastavení.
 • To je nalezeno a vyberte si o telefonu.
 • Zatřetí, status výběru a číslo vašeho IMEI bude umístěno.

Fyzické zařízení

Vaše číslo IMEI najdete také vaše zařízení. Existují dvě možnosti.

 • SIM TRAY / pod bitvou vyražené číslo IMEI lze nalézt buď na SIM zásobníku nebo sim sim slot, pod bitvou.
 • V případě telefonu většina galaxií Samsung má číslo IMEI umístěné na zadní straně pouzdra. Stačí otočit zařízení a to je!

Originální krabice

Hladce vezměte původní krabici vašeho zařízení a najděte štítk, na kterém je vytištěno číslo IMEI. Nic jednoduššího!

Zapnutí smartphonu

Během zahrnutí musíte věnovat pozornost následujícímu:

 • Pomalý provoz intere Wee;
 • Ostrý přechod mezi stolními počítači;
 • Automatická aktualizace firmwaru není podporována;
 • Aktivace programů trvá hodně času;
 • Špatná kvalita fotografií.
zkontrolujte, samsung, originalitu, imei

Všechny tyto znaky naznačují, že majitel čínského falešného, ​​a ne původního Samsungu.

Jak identifikovat padělání: Několik jednoduchých způsobů

Kupte si levný telefon Samsung, neměli byste se bát. s největší pravděpodobností budete mít ve svých rukou originál. Ale se zařízeními vlajkové série Galaxy S a Note, měli byste být v pohotovosti. jsou nejčastěji falešná. A pokud byla ve starých letech kvalita kopií upřímně slabá, což umožnilo snadno identifikovat padělání, pak to může být velmi obtížné bez určitých znalostí. Samice často je to, jak obratně kopíruje zařízení značky, že problémy s ním jsou detekovány pouze během operace. Některé aplikace nejsou umístěny na takový smartphone, a to ani s mírným zatížením, začne zavěsit a „chyba“, která vyžaduje neustálé čištění její paměti, opětovného načtení atd. D. Pokud se rozhodnete koupit Samsung Galaxy Note 10, S plus a t. D. Offline nebo v internetovém obchodě, poté jej zkontrolujte podle několika kritérií.

 • Pečlivě prohlédněte, jak dobře je smartphone sestaven. Dokonce i levné korejské.vyrobené přístroje nemají při stisknutí žádné vrzání a praskání, nemluvě o modelech drahé série. Ty jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a vypadají vhodně.
 • Vyzkoušejte práci vytvořeného softwaru. Najděte v Samsung Garexi Nastavení informací o přístroji a porovnejte verzi Android a firmware s informacemi z různých zdrojů, včetně specializovaných fór. Na falešných telefonech je často nainstalován s viry „šití“, které mohou přenášet důvěrné informace třetím stranám: online hesla, čísla a tajné kódy bankovních karet a účtů atd. D. Nezapomeňte, že výrobce neustále zlepšuje svůj firmware a uvolňuje aktualizace, aby optimalizoval procesy a bezpečnost. Pokud takové aktualizace nejsou k dispozici, pak je tato situace příležitost přemýšlet o tom, zda je telefon pravý.
 • Zjistěte, zda mezi instalovanými aplikacemi existují programy značky společnosti (například Samsung Pay). Výrobce je zavádí přímo do OS, proto na padělaných zařízeních takových programů nemůže být.
 • Věnujte pozornost kvalitě překladu jednotlivých bodů a slov v nabídce. V pravém zařízení nebudou existovat žádné nepřesnosti, chyby a netransminovaná slova a fráze.
 • Při aktivaci zařízení zkuste přejít na předem vytvořený účet Samsung. Pokud to není možné, pak takové zařízení rozhodně nestojí za to.
 • Zkontrolujte kvalitu hlavních a předních kamer, zkontrolujte displej pro přítomnost „rozbitých“ a „horkých“ pixelů, vyhodnoťte kvalitu zvuku a uskutečňují několik zkušebních hovorů.
 • Při rozhodování o výběru něčeho z nejnovějších modelů Samsung Galaxy nezapomeňte „vyzkoušet“ aparát v obchodě společnosti (bohužel, pouze obyvatelé velkých měst mají takovou příležitost). Vyhodnoťte rychlost senzoru, kvalitu obrázku, zkontrolujte nabídku a nastavení, vytvořte několik fotografií a videí. Držíte originál ve svých rukou, snadno identifikujete falešný při nákupu levnější verze Galaxy S9, S10 nebo poznámky 9 (10) v jakémkoli výstupu nebo internetovém obchodě.
 • Přejděte do nabídky služby a vyzkoušejte výkon jednotlivých komponent zařízení a jeho fungování. To lze provést pomocí kombinace #7353 #or #0 #, která je zadána do otevřeného okna aplikace „telefon“. Přístupový kód najdete do inženýrské nabídky starších modelů na tematických fórech. Je třeba poznamenat, že nedostatek přístupu k takovému nabídce je přímá příležitost odmítnout koupit.
 • Zkontrolujte, zda má Samsung Galaxy záruku výrobce. Prodejci často nabízejí „šedá“ zařízení, která jsou dovážena do Ruska neoficiálně a zároveň poskytují záruku od výstupu. Je zřejmé, že pokud se takový obchod zavře, nebude se nikdo zeptat. oficiální služba v bezplatné opravě takového zařízení odmítne. Proto je nejlepší koupit produkty Samsung, které vstupují do naší země oficiálním způsobem. Mimochodem, můžete si koupit Samsung Galaxy Note nebo je v našem internetovém obchodě. V tomto případě bude váš nákup chráněn „100%“.
 • Nakonec by IMEI měl být aplikován na balení, samotné zařízení a oficiální web. Pro moderní řemeslníky samozřejmě neexistují žádné potíže předstírat kód původního aparátu, ale rysy si nečítají. najednou i taková základní kontrola odhalí nesrovnalost a včas odmítne koupit včas.
READ  Samsung Galaxy A12 Nacho dostává aktualizaci zabezpečení na září 2022

Jak vidíte, identifikace falešného Samsung Galesx není tak obtížná. Můžete se však vyhnout potřebě takového šeku nákupem elektronického vybavení v důvěryhodných internetových obchodech-zahrnují Best Magazin.com, na kterém jste teď. Nabízíme pouze certifikované chytré telefony Samsung Galaxy, S a A se znaménkem PCT (roste) a poskytněte záruční kartu od výrobce. Jako navrhované produkty a vysoká úroveň služby Best Magazin.com lze vidět sledováním recenzí našich zákazníků.

Zkontrolujte imei

Na oficiálních webových stránkách společnosti si můžete prohlédnout telefon a tablet imei Samsung. Chcete.li to provést, musíte zadat IMEI a e.mailovou adresu.

IMEI Zkontrolujte web

Důležitá poznámka od výrobce uvádí, že ověření IMEI nezaručuje originalitu, protože toto číslo může být vázáno na falešné zařízení.

Ale pokud IMEI neprochází kontrolou, pak je zařízení zaručeno, že bude falešné.

Proč bych měl používat ověřovací službu Samsung?

Jak jste si všimli dříve, naše kontroly vám umožňují přístup k působivému množství informací. Pravděpodobně ani nevíte o některých detailech, zatímco jiné se vám zdají zřejmé. Tak či onak byste měli vždy vědět, jak k nim získat přístup, nikdy nevíte, kdy se mohou hodit! Operátor. Země původu. Kód produktu. Datum výroby. Stejně jako místo výroby. Stejně jako datum záruky. vše je k dispozici zde. Pokud se chystáte koupit Samsung rukama, tato informace se pro vás stane neocenitelnou. Informace poskytnuté můžete snadno zkontrolovat a porovnat je s ní v našem systému. Pokud se data neshodují, můžete si být jisti, že vás prodejce podvádí a produkt, který nabízí, je falešný. Najdete také důležité informace o vašem aktuálním telefonu. Například datum záruky. Na které často zapomínáme, ale někdy to může zachránit náš život!

Navíc není o nic méně překvapivé, že aby se to všechno dozvěděl, stačí pouze vaše číslo IMEI. A v níže uvedené tabulce najdete všechny způsoby, jak zkontrolovat IMEI na svém Samsungu.

READ  Xiaomi Mi 8 pro 128gb recenze

Dashboard Google

Tato funkce je k dispozici pouze pro uživatele Androidu, navíc pouze ty, kteří mají svůj vlastní účet Google.

 • Přejděte do prohlížeče a otevřete Google.com/nastavení.
 • Poté zadejte svůj účet Google.
 • Poté otevřete záložku Android.
 • To je vše. Zde najdete kompletní seznam zařízení Android svázaných s vaším účtem Google se všemi čísly IMEI.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS