Co je balíček a kde ho najít na MTS

Nesprávný vstup kódu PIN vede ke skutečnosti, že SIM karta je blokována. A můžete jej odemknout pouze pomocí kódu PUK. Jak zjistit kód PUK SIM-CARDS MTS?

Podpora konzultantů musí takové otázky poslouchat stokrát denně. Tisk sady se SIM kartami často posíláme zbytečné kusy papíru a nadací karet do kbelíku na odpadky a ztrácíme přístup k kódu. A to je to, co vytváříme další problémy.

Kde zjistit kód puk

Při nákupu a navrhování byla SIM karta na plastovém základě, která je podobná bankovní kartě. Obsahuje kód PUK-je uvedeno ve výchozím nastavení a je umístěn poblíž s kódem PIN. Chcete.li vidět čísla balíčku, musíte vymazat ochranu s jakoukoli mincí, tužkou nebo jiným předmětem. Pokud nevíte, kde máte takový plastový základ, s největší pravděpodobností v dokumentech o SIM kartě.

Takže jsme obdrželi kód PUK, poté jej zadali na náš mobilní telefon, poté budou vyžadovat změnu kódu PIN od nás. A co je nejdůležitější, někde si zapište nový kód, aby se znovu nesetkal s takovou situací.

Kód PUK je nutný nejen pro nahrazení kódu PIN. Stejně jako při registraci a vstupu na osobní účet. Pokud jste vyzkoušeli všechny metody registrace, ale ne se nehodilo, můžete se přihlásit prostřednictvím kódu balíčku.

Kam a kdy vstoupit

Vědět, jak získat kód PUK YOTA, zbývá přijít na to, jak používat zájmová data. Po každém zahrnutí telefonu tedy musíte vytočit špendlík s počtem číslic od 4 do 8 (pokud je nainstalován v nastavení). Při psaní musí být PIN velmi opatrný, protože právo je dáno pouze dvěma chybám. Pokud uživatel třikrát uvedl nesprávná data. SIM je automaticky blokován.

Chcete.li odemknout smartphone, proveďte následující:

  • Zadejte kód IoT PAC ve zvláštním poli. Zdá se automaticky po třech nesprávných vstupech PIN.
  • Zkontrolujte znovu správnost zavedené kombinace a přejděte k dalšímu kroku.
  • Uveďte nový kód PIN a klikněte na OK „.
  • Potvrďte vstup.

Pro vstup do kódu PUK je dáno deset pokusů. Pokud je uživatel zadán 10krát nesprávně, karta je zcela zablokována a nebude fungovat pro vrácení svého výkonu. V tomto případě budete muset kontaktovat nejbližší kancelář operátora IOTA, abyste nahradili. Abyste se vyhnuli problémům, můžete obecně odstranit kód PIN, ale pak se sníží stupeň ochrany mobilního zařízení.

READ  pokud můžete iPhone sledovat podle telefonního čísla. Cocospy

K dispozici je také PUK 2, který je další a navržen tak, aby odemkl některé další možnosti, když je PIN 2 zaveden třikrát nesprávně nesprávně. Skládá se také z 8 čísel a může být poskytnuto s některými sim. Ve většině případů uživatelé takový kód nepotřebují a zřídka se používají.

Nyní víte, co je kód PUK IoT, pro který je potřeba a kde můžete získat údaje o zájmu. Nejjednodušší způsob, jak se podívat na smlouvu nebo plast pro opravu SIM, a v extrémních případech vyhledejte pomoc od operátora.

V komentářích nám řekněte, zda potřebujete informace o kódu PUK, zda se mu problémy staly a jak se jim podařilo vyřešit.

Jak zjistit balíček Pak na megafonu

Na rozdíl od pin je nemožné jakýmkoli způsobem změnit balení. Musíte znát tuto kombinaci. je nemožné si ji vybrat náhodně.

Pokud je SIM karta po neúspěšném zavedení čísel zcela zablokována, musíte jít do kanceláře Megaphone. Bude poskytnuta nová SIM karta se stejným číslem a zbytek na účtu.

Aby nebyly takové problémy, měly by být zaznamenány šifry ověření. Pin, pokud je to nutné, lze v nastavení telefonu změnit. Pro změny PUK nejsou poskytovány. jedná se o konstantní kombinaci vázanou na SIM kartu.

Kde zjistit kód PUK

Osmirozměrná kombinace čísel je označena na plastovém základě SIM karty, kterou uživatel přijímá při nákupu balíčku operátorových služeb, a je často uveden v samotné smlouvě. Pokud je ztracen nebo nemá přístup ke smlouvě, můžete:

  • Zavolejte operátorovi o číslo 611, informujte své F.A.Ó., telefonní číslo, kódové slovo nebo číslo pasu, pokud existuje;
  • Osobně se obraťte na salon, vezměte si s sebou osvědčení o osobnosti nebo s notářskou plnou mocí (zástupce);
  • Použijte formulář zpětné vazby nebo osobní účet.

Přes internet

Prostřednictvím oficiálních stránek můžete zjistit PUK přes internet. To bude muset zanechat formulář zpětné vazby. Tato metoda může trvat hodně času, protože operátor zpracuje požadavek. Navíc v některých případech musíte salón navštívit osobně.

Pokud byla SIM karta zablokována kvůli PUK, je možné opustit odvolání k jeho odemknutí prostřednictvím osobního účtu. To bude potřeba:

  • Přihlásit se;
  • Přejděte do části „Tarif a služby“ a vyberte „Dobrovolné blokování“;
  • Postupujte podle dalších pokynů a obnovte kartu.

Osmicitný kód je vytvořen pro ochranu zařízení před neoprávněným přístupem. Umožňuje chránit uživatelský účet před podvodem. Taková ochrana je poskytována bez selhání, takže každý operátor má dvouúrovňovou ochranu na SIM kartě a PUK. Měli byste zjistit kód dříve, než bude SIM karta zablokována kvůli nesprávnému vstupu. Můžete to udělat prostřednictvím zmíněných metod, pro které operátor poskytl. Pouze ve vzácných případech to nemusí kontaktovat salon osobně.

READ  Jak najít iPhone prostřednictvím jiného telefonu

Kde vidět kód Pak na megafonu

Nejjednodušší způsob, jak zjistit kód PUK SIM-CARDS z Megafonu, je najít plastovou základnu, ze které je vyložena samotná SIM karta. Zde bude vytištěn kód PIN a kód PUK.

Najdeme plastovou základnu, přečteme si kód PUK, zadejte jej do pole dotazu, po kterém uvádíme novou odpověď na kód PIN na to, SIM karta je odemčena a telefon se bude moci zaregistrovat v mobilní síti.

Kódy Megaphone SIM můžete zjistit prostřednictvím referenční služby. Tento kód je vázán na SIM karty a není předmětem změnit. Podpůrné operátoři to proto mohou vidět v fakturačním systému.

Chcete-li získat kód PUK, zavolejte na číslo 0500 nebo 8-800-550-0500. Po čekání na odpověď konzultanta je nutné ho požádat, aby pojmenoval kód PUK-to bude vyžadovat identifikaci dat pasu. Po obdržení kódu PUK zadejte jej do telefonu, uveďte nový kód PIN a získejte odemčenou SIM kartu.

Kód PUK můžete získat v nejbližší kanceláři servisního předplatitele Megafon. Postup pro získání kódu bude stejný jako při volání do referenční služby. Při návštěvě kanceláře musíte mít s sebou pas. Pokud existují pouze tři pokusy o vstup do kódu PIN, pak je najednou uvedeno 10 pokusů o vstup do kódu PUK.

Pokud jsou všechny pokusy neúspěšné, je SIM karta zcela zablokována. Proto nedoporučujeme vybrat kód PUK tím, že hádáte, že sekvence 8 číslic nebude možné.

Při konečném blokování karty SIM kontaktujte nejbližší službu předplatitelů Megaphone-dostanete duplicitní SIM kartu s předchozím číslem a zůstatek.

Jak obnovit nebo změnit kód SIM karty

Kompilace PUK je vydávána jednorázovým-nelze jej změnit ručně. Na rozdíl od PIN, který lze snadno vrátit, když je vyčerpán limit pokusů. Po 3 nesprávné heslech čtyř znaků je číslo zablokováno. V tomto případě můžete pomocí PUK resetovat a změnit výměnu pinů pomocí PUK.

Za tímto účelem je z zařízení třetích stran v sadě zavedena kombinace čísel a kódu PUK, přiřazeného k obnovené SIM kartě a tlačítko volání je stisknuto.

Krycí jméno Kombinace pro odemknutí
Při blokování pin 1 05puk1-core pin1-codep
Při blokování kolíku 2 052 PUK2-CODIUM PIN2-Codep New Pin2-Code#

Maximální počet pokusů o vstup do kódu PUK-10. Pokud je limit překročen, je číslo předplatitele konečně zablokováno.

Kde zjistit kód PUK

Kód PUK můžete objasnit následujícím způsobem:

Dokumentace

Nejjednodušší způsob, jak zjistit kód PUK na Tele2, je najít dokumenty pro připojení. Tam uvidíme plastovou základnu, ze které je samotná SIM karta vypučena. Na tomto plastovém základě existují dvě šroubové proužky, analogicky s loterijními lístky. Chcete.li zjistit kód PUK, otřete jeden přísný pás nehtem nebo mincí. Pod pásem bude viditelný zvednutý osmimístný kód PUK.

READ  Zkontrolujte geolokaci předplatitele podle telefonního čísla

Po zjištění kódu PUK zadejte jej do telefonu, uveďte nový kód PIN a poté napište nový pin na spolehlivé médium, které nebude ztraceno a bude k dispozici kdykoli.

Hovor pro operátora

Jak jsme již zmínili, kód PUK se skládá z osmi číslic. Jeho základní rozdíl od kódu PIN je, že je statistický. Můžeme snadno změnit kód PIN, ale nebudeme schopni změnit kód PUK SIM karty. Ale v naší situaci je to prostě úžasné, protože máme příležitost zjistit kód PUK od konzultantů referenční služby Tele2.

Chcete.li zjistit kód PUK, musíte se dostat do referenční služby Tele2. K dispozici jsou dva telefony zde krátké číslo 611 a číslo města (495) 97-97-611. Vytočíme číslo, zavoláme nám do referenční služby, řekněte operátorovi o problému, zavoláme naše data pasu a získáme vyhledávaný kód PUK.

Číslo města Služby televizní podpory (495) 97-97-611 je k dispozici pouze pro předplatitele Tele2 z Moskvy a Moskvy. Informace o čísle města referenční služby můžete získat na oficiálních webových stránkách Tele2.

Mimochodem, v tomto příkladu znovu uvidíme, jak důležité je být legálním vlastníkem SIM karty. Pokud je SIM karta vydána pro přítele, příbuzného, ​​přítele nebo jen pro outsidera, nebudeme moci získat kód PUK. Číslo na vás není zdobeno? Poté najděte skutečného majitele a kontaktujte ho do nejbližší služby Tele2 Service pro opětovné zaregistrování čísla.

Operátor Salon

Věděli jste, že v otázce obnovení SIM karty můžeme úplně udělat bez kódu PUK? Chcete.li to provést, kontaktujte kancelář televizní služby a získejte duplicitní SIM kartu. Z tohoto důvodu by však měl být předplatitel, který se přihlásil, skutečným vlastníkem čísla. Je také možné obdržet samotný kód. jen o tom informujte o salonu konzultanta.

Přes internet

Je nemožné obnovit kód PUK na Tele2 prostřednictvím osobního účtu-není zde zaregistrován.

podle, čísla

K obnovení kódu doporučujeme použít výše uvedené metody. A pamatujte, že byste měli být zákonným vlastníkem čísla.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS