Získání hesla Apple ID

získání, hesla, apple

Je zřejmé, že čím častěji se heslo používá, tím rychleji a bezpečněji se zapamatuje. Když denně zadáváte i tu nejsložitější kombinaci čísel a písmen, zapamatujete si ji a rychle se vám zobrazí, když ji potřebujete.

Pokud je používáte neustále, můžete to uplatnit na sociální sítě nebo e-mail, ale u Apple ID je to naopak. Můžete si vybrat ze tří možností obnovy:

Как сбросить контрольные вопросы Apple ID и для чего нужен резервный e-mail | Яблык

 • O obnovení hesla můžete požádat prostřednictvím e-mailu spojeného s vaším Apple ID;
 • Správnou kombinaci získáte správným zodpovězením otázek položených při registraci nového Apple ID;
 • Kombinaci je možné obnovit také pomocí aktivního dvoufázového ověření Apple ID.

Podívejme se nyní blíže na výše uvedené způsoby obnovení hesla Apple ID.

Jak obnovit heslo Apple ID zodpovězením bezpečnostních otázek?

Vyberte možnost „Odpovědi na otázky kontrolního seznamu“

Nyní musíte odpovědět na všechny bezpečnostní otázky, které jste dostali při registraci, a kliknout na tlačítko „Další“

Pokud jsou odpovědi správné, systém vás vyzve k zadání nového hesla

Co ale dělat, když odpovědi nesedí ani po opakovaném zadání?? Bohužel budete muset kontaktovat technickou podporu společnosti Apple. Můžete to udělat jak v telefonu. nebo pomocí speciální stránky na webových stránkách společnosti.

Jak v budoucnu nezapomenout heslo

Podělte se s námi o rady, jak vymyslet zapamatovatelné a bezpečné heslo k Apple ID.

Někteří lidé používají k zapamatování svého kódu kromě jiných symbolů také číslo narozenin, číslo domu a bytu, ale taková jednoduchá čísla by mohl narušitel zachytit.

Co dělat, když chcete chránit svůj účet, ale složitější kombinace si těžko pamatujete?? Zde je trik. Lidský mozek je postaven tak, že je snazší pracovat s asociacemi. Vytvářejte asociace písmen a čísel s obrázky, událostmi, věcmi, které si snadno zapamatujete. Paměť je složitý mechanismus. Stejně jako ostatní občas selhává.

Společnost Apple doporučuje pravidelně měnit heslo, abyste se chránili před hackerskými útoky. Tip je užitečný, jen si nezapomeňte zapamatovat nebo zapsat heslo a uložit ho na bezpečné místo.

READ  Huawei p inteligentní odemknutí obličeje

Obnovení hesla Apple ID

Dnešní online služby využívají systém účtů, který pomáhá udržovat data uživatelů v bezpečí. Společnost Apple není výjimkou a vyvinula cloudové úložiště iCloud, které obsahuje všechny důležité informace. Používá účet Apple ID, který pro přístup vyžaduje uživatelské jméno a heslo. Zatímco uživatelské jméno je e-mailová adresa, heslo je kombinace znaků, které si zákazníci společnosti sami nastaví. A pokud zapomene svůj kód Apple ID, můžete ho obnovit. Podívejme se blíže na to, jak to udělat.

Obnovení Apple ID (1. část) Nejjednodušší způsob, jak získat svůj účet zpět

Dobrý den všem! Dnes budeme mluvit o tom, co dělat, když se stane děsivá věc. Útočníci napadli vaše Apple ID a za přístup k vašim zařízením požadují peníze. V takovém případě se vám pravděpodobně zobrazí zpráva s výzvou, abyste na určitý účet poslali slušnou sumu peněz.

Upozorňujeme vás hned, že byste neměli nikomu za nic platit, je nepravděpodobné, že by vám podvodníci obnovili přístup.

Какую почту выбрать для Apple ID

Účet je možné vrátit sám, zde je jasný a přímočarý algoritmus. Funguje pouze v případě, že jste si sami zaregistrovali účet Apple ID a znáte uživatelské jméno a heslo.

 • Zkuste zadat svůj e-mail, který je zároveň přihlašovacím jménem k účtu.
 • Pokud nemáte přístup k poštovní schránce, zkuste obnovit heslo pomocí formuláře pro obnovení. Odvolání. možná bylo vaše telefonní číslo propojeno s vaší schránkou? Mnoho e-mailových služeb, jako je Gmail, Yandex, nabízí takovou možnost a v tomto případě kód pro obnovení přijde na váš mobilní telefon.
 • Jakmile získáte přístup k poště, změňte si nejprve heslo!
 • Pak přejděte do nastavení filtrování e-mailů a zkontrolujte, zda podvodníci nezavedli filtr na e-maily ze serveru společnosti Apple.com. Odstranění slov „Apple“, „obnovení hesla„, „účet“ z černé listiny.
 • Pak přejděte na stránku https://appleid.Apple.Klikněte na možnost „Obnovit heslo“, zadejte adresu svého účtu (poštovní schránky) a vyberte způsob obnovení hesla. prostřednictvím e-mailu nebo tajných otázek. Vzhledem k tomu, že již máme přístup k poště. vyberte první možnost a počkejte na e-mail od společnosti Apple.
 • Po obdržení dopisu následujte odkaz a změňte heslo na nové.
 • V zařízení zadejte do pole pro zadání účtu a hesla nové údaje a užívejte si života! Druhý způsob obnovení přístupu bude podrobněji vysvětlen v dalším příspěvku.
READ  Apple AirPods Max více než AirPods

Mohlo by vás zajímat

Pokračování konverzace o obnovení přístupu k účtu Apple ID

Dnes si stručně povíme o tom, jak koupit zlevněný repasovaný iPhone.

Pokračování diskuse o softwaru společnosti Apple pro obnovu iPhonu.

Závěrečná část naší ságy o převrtání iPhonu

Co je to „Najít iPhone“ a kdo by měl zaregistrovat vaše Apple ID

Dnes stručný úvod do nákupu repasovaných iPhonů za zvýhodněné ceny.

Zapomněl jsem heslo k Apple ID a jak ho obnovit

Situace, kdy se ptáte, co dělat, když jste zapomněli heslo Apple ID, může nastat u kohokoli. Sám jsem ho jednou měl.

Problém je poměrně nepříjemný, ale proces obnovení přístupu je poměrně snadný. Je to rychlé, zejména pokud máte po ruce propojené telefonní číslo.

V minulém článku jste se dozvěděli, jak přenést fotografie z iPhonu do počítače. Nyní si podrobně projdeme, jak obnovit heslo Apple ID, co v této situaci dělat krok za krokem, ať už jste zapomněli uživatelské jméno nebo heslo, nebo v případě, že je vaše telefonní číslo nedostupné. K obnovení přístupu ke službě iCloud můžete použít také tento návod.

Zajímavé! Pokud jste zapomněli přístupový kód samotného smartphonu, doporučuji se podívat na stránku Zapomenuté heslo pro iPhone. Existují podrobné popisy, jak v této situaci postupovat.

Забыл Apple ID или пароль. Как узнать Apple ID?

Jak obnovit heslo Apple ID?

Jednou ze snadných možností je jednoduše obnovit heslo Apple ID. Zde je návod, jak to udělat:

 • Přejděte na webovou stránku Apple ID appleid.Apple.com a klikněte na „Zapomenuté heslo k Apple ID nebo iCloudu“.
 • Zadejte e-mailovou adresu, kterou používáte se svým Apple ID, a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. (Pokud si nemůžete vzpomenout, jakou e-mailovou adresu používáte, věnujeme se tomu níže.).
 • Budete také muset zadat text, který prokáže, že nejste robot. (Tip: Pokud nemůžete text přečíst, klepejte na něj, dokud ho nepřečtete.).)
 • Další krok bude záviset na typu zabezpečení, které jste pro svůj účet Apple nastavili. Pokud jste nastavili dvoufázové ověřování nebo dvoufaktorové ověřování, bude to znamenat získání informací prostřednictvím jiného zařízení. Níže vysvětlujeme rozdíl mezi dvoufázovým ověřováním a dvoufaktorovým ověřováním.
 • Pokud jste nenastavili žádnou z těchto dodatečných úrovní zabezpečení. V tomto případě získání vašeho e-mailu nebo zodpovězení několika bezpečnostních otázek.
READ  Apple odhalil vážné nevýhody iPhone X

Níže se podrobněji podíváme na různé způsoby obnovení vašeho Apple ID.

Spusťte iTunes a přejděte do nabídky Store. Vaše Apple ID se zobrazí v řádku „Zobrazit účet (vaše ID)“. Nebo v hlavním okně iTunes klikněte vlevo od vyhledávacího řádku na ikonu s avatarem a šipkou dolů. V zobrazeném okně uvidíte své Apple ID.

Spusťte iTunes v počítači a připojte k nim iPhone pomocí kabelu USB. Poté podržte současně stisknuté tlačítko Domů a tlačítko zámku obrazovky po dobu 10 sekund. Uvolněte tlačítko zámku a podržte tlačítko Domů asi 5 sekund. Tlačítko Domů můžete uvolnit později.

Co dělat, když zapomenete heslo k Apple ID?

Po aktualizaci nebo obnovení systému iOS a obnovení továrního nastavení zařízení musíte znovu zadat účet Apple ID. Protože se obvykle provádí jednorázově a na dlouhou dobu, je obtížné nebo nemožné si heslo zapamatovat. To platí i v případě, že jste si koupili iPhone nebo iPad z druhé ruky a prodejce buď heslo nezná, nebo vám ho záměrně nesdělí.

V takových situacích je jediným způsobem, jak znovu získat přístup k účtu, resetování hesla. Existuje dokonce možnost obnovit účet bez přístupu k zařízení. všechny tyto způsoby popíšeme v tomto článku.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS