Zapomněl jsem heslo k telefonu. Jak odemknu iPhone?

Co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. otázka, která může zmást každého majitele produktu Apple. Řešení problému. v článku RIA Novosti. RIA Novosti, 24.12.2020

MOSKVA, 24. prosince. RIA Novosti. Co dělat, když jste zapomněli heslo k iPhonu. otázka, která může zmást každého majitele produktů Apple. Řešení tohoto problému najdete v tomto článku RIA Novosti.Jak odemknout iPhone přes iTunesSpeciální software pro majitele produktů Apple může pomoci se zapomenutým heslem z vašeho gadgetu. Nevyžaduje odborné poradenství ani cestu do servisního střediska.Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu, postačí:Pokud je v telefonu nainstalován iCloud a je povolen bezdrátový přenos dat, můžete při zapomenutém hesle k iPhonu obnovit gadget pomocí svého osobního účtu. Nastavení se vynuluje a otázka „Jak mohu obnovit heslo iPhone“ sama zmizí.Obnovení počítadla chybPokud jste iPhone synchronizovali s počítačem prostřednictvím iTunes, můžete jej odemknout obnovením počítadla chyb. Tento způsob je vhodný, pokud jste heslo nezapomněli a před dalším pokusem o jeho zadání se na obrazovce místo minut zobrazí hodiny a dny.Algoritmus akcí je následující:Všimněte si, že pokud jste dříve nesynchronizovali iPhone s počítačem, nebudete moci počítadlo vynulovat.Režim obnovení pro odemknutí iPhonu, pokud zapomenete hesloObnovení nastavení telefonu v režimu obnovení. Toto je další odpověď na otázku, co dělat, když zapomenete heslo k iPhonu. V režimu obnovení se miniaplikace vrátí k bodu obnovení.To vyžaduje:Důležité: Pokud se při instalaci nového firmwaru objeví chyba 3004, zavřete všechny prohlížeče a jako výchozí prohlížeč nastavte Internet Explorer.Všimněte si, že u modelů iPhone 8 a vyšších se režim obnovení spouští jinak. Smartphone by měl být vypnutý a připojený k počítači, poté rychle stiskněte a uvolněte tlačítko „volume up“ a poté proveďte stejnou operaci s tlačítkem „volume down“. Nakonec je třeba stisknout tlačítko „Power“ a spustí se režim obnovení.Instalace nového firmwaru prostřednictvím režimu DFU do iPhonu, když jste zapomněli hesloRestartování iPhonu je možné také prostřednictvím režimu DFU. V takovém případě se však vrátí do výchozího stavu a vy budete muset obnovit data od začátku.Budete potřebovat:Příklad, jak uvést iPhone X do režimu zotavení DFUObnovit iPhone X se zapomenutým heslem můžete takto:Poté můžete postupovat stejně jako v režimu zotavení: nainstalovat nový firmware.Co dělat, když nic nefunguje?Pokud nemáte přístup k počítači s autorizací iTunes, můžete k obnovení uzamčeného iPhonu použít aplikace třetích stran, například iMyFone LockWiper nebo 4uKey. První z nich provádí obnovu prostřednictvím režimu DFU, čímž nahrazuje iTunes, a druhý umožňuje obnovit tovární nastavení iPhonu a nainstalovat firmware bez iTunes.Pokud vše ostatní selže, budete se muset obrátit na odborníka. servisní středisko ví, co dělat, pokud jste zapomněli heslo k iPhonu. Během návštěvy musíte mít doklad o vlastnictví iPhonu. Teprve pak vám odborníci poradí, jak odemknout iPhone, když zapomenete heslo.Proč lze iPhone uzamknoutIphone lze uzamknout, pokud:

Jak obejít heslo iPhone bez iTunes

Pokud chcete dosáhnout co největšího úspěchu, je FoneLab Unlocker pro iOS vaší první volbou. Celý proces odemykání hesla iPhone je snadno ovladatelný. Heslo zamčené obrazovky iPhone můžete snadno odstranit podle průvodce na obrazovce. Stačí jen připojit iPhone k počítači.

Později postupujte podle průvodce obcházením obrazovky s heslem pro iPhone a získejte svůj iPhone zpět. Budete také muset zadat své Apple ID a heslo. Může prokázat, že jste skutečným vlastníkem uzamčeného iPhonu. Zde jsou hlavní funkce nástroje pro odstranění hesel pro systém iOS.

 • Obejde 4místný a 6místný přístupový kód iPhonu s nejvyšší pravděpodobností úspěchu.
 • Odstranění zapomenutého hesla ze zamčeného, vypnutého nebo používaného iPhonu.
 • Kompatibilní s nejnovějšími zařízeními iPhone 13 a iOS 15.
 • Bezpečné, čisté a snadno použitelné.

Nyní k návodu, jak obejít heslo iPhonu.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

 • Pomáhá odemknout obrazovku iPhonu.
 • Odstranění Apple ID nebo hesla.
 • Odstranění časového omezení obrazovky nebo hesla během několika sekund.
READ  Proč se bluetooth nepřipojí ke sluchátkům bezdrátově. Problém s telefonem

Krok 1 Prezentace FoneLab unlocker pro iOS po instalaci. výběrem možnosti Vymazat heslo obejdete heslo iPhonu.

Odemknutí rozhraní

Krok 2 Klikněte na tlačítko Start na obrazovce Vymazat heslo. Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu Lightning USB.

Krok 3 Zkontrolujte zjištěné informace o iPhonu. Klepnutím na tlačítko Start potvrďte a pokračujte dál. Software okamžitě zahájí stahování balíčku firmwaru.

Krok 4 Klepnutím na Odemknout odemknete iPhone zapomenutý heslem.

Krok 5 Na obrazovce Potvrzení odemčení zadejte na správné místo 0000. Nakonec klepněte na Odemknout a obejděte heslo iPhonu bez iTunes nebo otisku prstu.

Jak odemknout iPhone pomocí 4uKey bez počítače

Pokud vám žádný z výše uvedených způsobů nefunguje a máte v blízkosti počítač, můžete vyzkoušet Tenorshare 4uKey. Tenorshare 4uKey.- Velmi výkonný nástroj pro odemykání a velmi snadné ovládání. Umožňuje odemknout iPhone bez hesla odstraněním jeho zamykacího hesla bez ohledu na verzi systému iOS, připojení k internetu nebo dokonce úroveň nabití. Tenorshare 4uKey je výhodný, protože neklade žádné podmínky a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Stačí postupovat podle pokynů.

  Stáhněte a nainstalujte Tenorshare 4uKey do počítače. Otevřete software a připojte iPhone k počítači pomocí kabelu USB.

Stiskněte tlačítko „Spustit odemykání“ v hlavní nabídce.

V dalším okně si pečlivě přečtěte všechny informace a klikněte na tlačítko „Begin“.

Po přepnutí iPhonu do režimu obnovení 4uKey automaticky detekuje potřebný balíček firmwaru s nejnovější oficiální verzí iOS a vyzve vás k jeho stažení do počítače. Kliknutím na tlačítko Stáhnout autorizujete stahování.

Po stažení firmwaru do počítače stiskněte tlačítko „Start Uninstall“ a začněte obnovovat tovární nastavení zařízení.

Po resetování se iPhone automaticky restartuje a spustí se ve výchozím režimu. Nakonfigurujte jej podle svých preferencí a nahrajte potřebná data.

Jak odemknout iPhone přes iCloud

Jelikož víme, že všechny iPhony Apple používají účet iCloud, je snadné iCloud použít k odemknutí iPhonu, když zapomenete heslo.Stačí tedy navštívit oficiální webovou stránku iCloudu a provést určité jednoduché úkony k odemknutí iPhonu. Zde najdete návod, jak odemknout heslo iPhonu pomocí služby iCloud:

Spusťte prohlížeč v počítači a přejděte na webovou stránku „Najít iPhone“ na iCloudu. Přihlaste se ke svému účtu.

Po přihlášení k účtu klikněte v horní části obrazovky na „Všechna zařízení“ a vyberte ze seznamu svůj iPhone.

Tím otevřete nastavení iPhonu. Klikněte na možnost „Vymazat iPhone“ a postupujte podle pokynů na obrazovce.

K čemu slouží výše uvedená metoda? Vymaže všechna data včetně přístupového kódu a hesla v iPhonu a umožní vám přihlásit se do zařízení bez zadávání jakýchkoli přístupových kódů nebo hesel.

Resetování pomocí iCloudu

Pokud nemáte po ruce kabel Lightning, můžete iPhone v případě zapomenutí hesla odemknout pomocí účtu iCloud. To umožňuje vymazat smartphone bez kabelového připojení k jakémukoli zařízení s připojením k internetu (počítač, tablet nebo dokonce jiný smartphone).

Přejít na iCloud.com a přihlaste se pomocí stejného Apple ID, ke kterému je uzamčený gadget připojen. Na hlavní stránce služby vyberte možnost „Najít iPhone“.

V seznamu dostupných zařízení vyberte požadované zařízení a klikněte na něj. V zobrazeném okně stiskněte tlačítko „Vymazat iPhone“.

Akci potvrďte kliknutím na „Erase“. Tím se začnou mazat data ve smartphonu.

Hotovo: Po restartu bude zařízení připraveno ke konfiguraci jako nové.

Obnovení hesla iPhonu pomocí 4uKey

Pokud jste zapomněli heslo k iPhonu a nevíte, co dělat, nebo pokud z nějakého důvodu nemůžete použít iTunes. Doporučuji použít nástroj Tenorshare 4uKey k odemknutí iPhonu a odstranění Apple ID z iPhonu/iPadu. Vývojář přišel s kvalitním způsobem řešení problému zapomenutých hesel pro iPhone a vytvořil skvělý nástroj pro resetování jakéhokoli typu zámku.

 • Stáhněte si software z oficiálních stránek vývojáře a nainstalujte jej do počítače. Poté spusťte nástroj v počítači. Připojení iPhonu k počítači pomocí kabelu USB.
 • Jakmile software automaticky detekuje zařízení, stiskněte v otevřeném okně softwaru tlačítko „Start“. Pokud software nedokáže telefon detekovat, postupujte podle pokynů samotného programu a přepněte iPhone do režimu obnovení.
 • V novém okně softwaru vyberte možnost „Stáhnout“ a stáhněte nejnovější verzi firmwaru.
 • Po stažení souboru firmwaru do počítače klikněte na tlačítko „Start unlocking“. Během tohoto procesu neodpojujte zařízení od počítače a neprovádějte na něm žádné operace. Celý proces trvá jen několik minut.
 • Po úspěšném obnovení hesla zamčené obrazovky iPhonu můžete iPhone nastavit jako nový nebo obnovit data z dříve vytvořené zálohy.
READ  Počítač nevidí telefon přes USB iPhone. Co když vše ostatní selže?

Použití 4uKey může váš problém vyřešit na 100 %. Pokud chcete odebrat své Apple ID, může vám pomoci také tento program.

Často kladené otázky o odblokování přístupového kódu iPhone 11 bez počítače

Budou ostatní moci odemknout ukradený iPhone XR s povoleným přístupovým kódem „Najít iPhone“??

Ano. I když je funkce „Najít iPhone“ povolena, ostatní mohou k odemknutí omezení použít nějakou profesionální metodu, například pomocí Siri odemknout heslo ukradeného iPhonu XR bez počítače. Nedoporučuje se však.

Je možné odemknout iPhone heslem bez počítače??

Ano. I když jste iPhone zablokovali nebo deaktivovali kvůli několika chybným pokusům, můžete heslo iPhonu odemknout bez počítače prostřednictvím služby iCloud.Přejít na. Pokud však potřebujete uložit původní data, měli byste zvolit jiný způsob.

Jak odemknout heslo iPhonu pomocí iTunes přes počítač?

Jednoduše připojte iPhone k počítači pomocí originálního kabelu USB a v nabídce „Zařízení“ vyberte iPhone. Klikněte na Obnovit zálohu v iTunes a vyberte nejnovější zálohu. Kliknutím na tlačítko „Obnovit“ odemknete heslo iPhonu prostřednictvím iTunes.

Poznámka. Pokud používáte macOS Catalina, měli byste otevřít Finder.

Pokud potřebujete odemknout heslo iPhonu na cestách bez počítače, můžete jednoduše vyzkoušet chybu Siri nebo vymazat heslo z jiného zařízení v iCloudu. Obě řešení však mají nevýhody, například vymazání veškerého obsahu nebo nefunkčnost. Chcete-li najít funkční metodu odemknutí hesla iPhone, musí být požadovanou metodou FoneLab’s Unlocker pro iOS.

FoneLab Pomůže vám odemknout obrazovku iPhonu, odstranit Apple ID nebo jeho heslo, odstranit časový limit obrazovky nebo heslo během několika sekund.

Jak odemknout iPhone, pokud jste zapomněli heslo: 6 způsobů

Po desátém pokusu je váš oblíbený iPhone trvale uzamčen. Společnost se snaží chránit majitele telefonů před únikem dat, takže obnovení hesel je složité, ale je možné. V tomto článku vám nabídneme šest způsobů, jak můžete odemknout iPhone, pokud zapomenete heslo.

Důležité! Pokud jste před pokusem o resetování neprovedli žádnou synchronizaci dat, budou všechna data ztracena.

1.1. Použití iTunes při předchozí synchronizaci

Pokud majitel zapomněl heslo k iPhonu, doporučuje se tento způsob. Při obnově je velmi důležitá obezřetnost, a pokud máte štěstí a data máte zálohovaná, neměly by nastat žádné problémy. Tato metoda vyžaduje počítač, který byl předtím synchronizován se zařízením.

Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB a počkejte, až se objeví v seznamu zařízení.

Otevřít iTunes. Pokud v tomto okamžiku začne telefon znovu požadovat heslo, zkuste jej připojit k jinému počítači nebo použijte režim obnovení. V druhém případě budete muset nejprve odložit otázku, jak odemknout iPhone a obnovit přístupový kód. Více informací o něm najdete v kroku 4. Nezapomeňte zkontrolovat, zda máte nejnovější verzi softwaru, v případě potřeby aktualizujte software zde. http://www.Apple.com/en/iTunes/.

Nyní musíte nějakou dobu počkat, než iTunes synchronizuje data. Tento proces může trvat několik hodin, ale stojí za to, pokud data potřebujete.

Až vám iTunes oznámí dokončení synchronizace, vyberte možnost Obnovit ze zálohy iTunes. Použití záloh je nejjednodušší ze všech možností, které můžete udělat, pokud zapomenete heslo k iPhonu.

Zobrazí se seznam vašich zařízení (pokud jich máte více) a záloh s datem vytvoření a velikostí. Datum vytvoření a velikost určuje, kolik informací v iPhonu zůstane, změny provedené od poslední zálohy se také obnoví. Vyberte si nejnovější zálohu.

Pokud máte smůlu, že jste si telefon zálohovali předem, nebo data nepotřebujete, čtěte dál a zvolte jiný způsob.

1.2. Jak odemknout iPhone přes iCloud

Tato metoda funguje pouze v případě, že máte nastavenou a aktivovanou funkci „Najít iPhone“. Pokud stále nevíte, jak obnovit heslo k iPhonu, použijte některou z dalších pěti metod.

Nejdříve je třeba navštívit stránku https://www.iCloud.com/#find z jakéhokoli zařízení, ať už je to chytrý telefon nebo počítač. 2. Pokud jste se ještě nepřihlásili nebo neuložili heslo, musíte v tomto okamžiku zadat údaje svého profilu Apple ID. Pokud jste zapomněli heslo k účtu, přejděte k poslední části tohoto článku o tom, jak obnovit heslo k účtu Apple ID na iPhonu. 3. V horní části obrazovky se zobrazí seznam „Všechna zařízení“. Klikněte na něj a vyberte požadované zařízení, pokud jich je více než jedno.

Klikněte na „Vymazat (název zařízení)“, čímž vymažete všechna data telefonu i s heslem.

READ  Jak pomocí hodinek Apple Watch odemknout počítač mac. Řešení některých základních problémů s automatickým odemykáním

Telefon je nyní k dispozici. Budete jej moci obnovit ze zálohy iTunes nebo iCloudu nebo jej znovu nakonfigurovat, jako by byl právě zakoupen.

Důležité! Tuto metodu nelze použít ani v případě, že je služba aktivována, ale v telefonu jste zakázali přístup k síti Wi-Fi nebo mobilnímu internetu.

Bez připojení k internetu většina metod prolamování hesel pro iPhone nefunguje.

1.3. Obnovení počítadla nesprávných pokusů

Pokud je zařízení po šestém pokusu uzamčeno a doufáte, že si heslo pamatujete, zkuste resetovat počítadlo nesprávných pokusů.

Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB a zapněte iTunes. Ujistěte se, že máte v mobilním telefonu Wi-Fi nebo mobilní internet.

Chvíli počkejte, dokud program „neuvidí“ telefon, a vyberte nabídku „Devices“. Pak klepněte na „Synchronizovat s (název iPhonu)“.

Ihned po spuštění synchronizace se počítadlo vynuluje. Můžete pokračovat v pokusech o zadání správného hesla.

Mějte na paměti, že počítadlo nelze resetovat pouhým restartováním zařízení.

1.4. Použití režimu obnovení

Tato metoda bude fungovat, i když jste nikdy nesynchronizovali s iTunes nebo nezapojili funkci pro vyhledání iPhonu. Jeho použitím se vymažou data zařízení i jeho heslo.

Připojte iPhone přes USB k libovolnému počítači a otevřete iTunes.

Poté je třeba stisknout současně dvě tlačítka „Režim spánku“ a „Domů“. Zachovejte je dlouho, i když se zařízení restartuje. Musíte počkat na okno režimu obnovení. Na iPhonu 7 a 7s stiskněte dvě tlačítka: Spánek a snížení hlasitosti. Nechte si je nasazené co nejdéle.

Zobrazí se výzva k opravě nebo aktualizaci telefonu. Výběr režimu obnovy. Zařízení může ukončit režim obnovení, pokud proces trvá příliš dlouho, opakujte všechny kroky 3-4krát.

Po dokončení obnovy se heslo resetuje.

1.5. Instalací nového firmwaru

Tato metoda je bezpečná a funguje pro většinu uživatelů, ale vyžaduje stažení firmwaru, který váží 1-2 GB.

Varování! Pečlivě vyberte zdroj pro stažení firmwaru. Pokud je v něm virus, může iPhone zcela zničit. Nebudete vědět, jak ji odemknout. Neignorujte antivirová varování a nestahujte soubory s příponou.exe

Pomocí počítače najděte a stáhněte firmware pro svůj model iPhonu pomocí.IPSW. Toto rozšíření je stejné pro všechny modely. Téměř veškerý oficiální firmware lze například nalézt zde.

Jak odemknout iPhone bez hesla pomocí Tenorshare 4uKey?

Jak odemknout iPhone bez hesla? Existuje program Tenorshare 4uKey. Umožňuje obejít zabezpečení uzamčeného zařízení. Pokud si nejste jisti, jak odemknout obrazovku iPhonu, zde je návod, jak to udělat. Program pomůže v různých případech: displej nefunguje a nelze zadat heslo, smartphone byl po několika pokusech o zadání špatného kódu zablokován. Software umožňuje odemknout mobilní zařízení bez jakýchkoli problémů a bez obnovení iTunes. Tenorshare 4uKey se hodí pro jakýkoli úkol. 4 nebo 6místný kód, alfanumerické heslo, blokování Touch ID a Face ID odstraníte během několika minut.

Stáhněte si 4uKey do počítače se systémem Windows nebo MacOS, spusťte nástroj a vyberte možnost „Odemknout obrazovku iOS“.

Poté připojte iPhone k počítači pomocí kabelu. Počítač automaticky detekuje zařízení a synchronizuje se s ním. Stiskněte tlačítko „Start“.

Postupujte podle pokynů na obrázku níže.

Režim DFU se aktivuje takto.

Jakmile počítač rozpozná iPhone a synchronizuje se, stáhněte nejnovější kopii firmwaru. Jednoduše vyberte cestu k uložení aktualizace a stiskněte tlačítko „Stáhnout“.

Počkejte, až se dokončí stahování firmwaru. Po nahrání stiskněte tlačítko „Spustit odinstalaci“. Jeho stisknutím se spustí proces odstranění hesla z telefonu.

Celý proces trvá několik minut. Zajistěte si v tuto chvíli spolehlivé připojení mezi smartphonem a počítačem. Udržujte je připojené a nepřerušujte spojení mezi zařízeními.

Mohu iPhone odemknout bez hesla? Jak vidíte, ano. Po odstranění starého hesla nastavte nové. PIN, Face ID nebo Touch ID. Pokud máte zálohu iTunes, můžete obnovit předchozí data. Chcete-li iPhone odemknout pomocí iTunes, přečtěte si výše uvedené pokyny. Není také nic těžkého.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS