Zkontroluj svůj iPhone

Používání Apple ID na více místech v iPhonu, iPadu nebo iPodu touch. Chcete-li se tam dostat, otevřete v zařízení aplikaci Nastavení a klepněte na své jméno. Zde je vaše Apple ID!

zapomenuté, heslo, apple, jeho, obnovení

Jak obnovit zapomenuté heslo na sazka.cz

Zkontroluj svůj Mac

Je to podobný příběh. Apple ID je vyžadováno i pro mnoho aplikací na počítačích Apple. Například v aplikaci Předvolby systému stačí vybrat část iCloud. vlevo se zobrazí informace o vašem ID.

Přejděte na webovou stránku iCloud

Navštivte jednu z oficiálních stránek. iCloud.com nebo Apple ID. Pokud jste již dříve uložili informace o svém e-mailu, objeví se v poli. Klíčem je napsat několik prvních písmen slova.

Pokud jste právě teď přihlášeni ke službě iCloud.com, klikněte na své jméno v pravém horním rohu a vyberte možnost iCloud Settings. V horní části obrazovky se zobrazí vaše Apple ID.

Přejděte na webovou stránku zamýšleného e-mailového účtu, ke kterému je vaše Apple ID připojeno

Pokud si alespoň pamatujete, která e-mailová služba byla použita k registraci vašeho Apple ID, zkuste přejít na jeho domovskou stránku ze svých zařízení. Například:

Pokud jste použili @gmail.com. přejít na gmail.com

Pokud budete mít štěstí, vaše e-mailová adresa se zobrazí vpravo nahoře.

Zkuste načíst své Apple ID prostřednictvím webových stránek společnosti Apple

Pokud to nefunguje (nemůžete si vzpomenout ani na první písmeno e-mailu, na který jste zaregistrovali své Apple ID). pak není co řešit, přejděte na jednu z oficiálních webových stránek společnosti Apple. iCloud.com nebo Apple ID a klikněte na tlačítko odkazu Zapomenuté Apple ID nebo heslo?

READ  Jak restartovat počítač prostřednictvím příkazového řádku

Na další obrazovce můžete zkusit zadat e-mailovou adresu, která nejlépe odpovídá roli „správné“. Webové stránky společnosti Apple vám také nabídnou vyhledání vašeho ID. k tomu je třeba kliknout na speciální odkaz.

Jak obnovit heslo pomocí prohlížeče

Co dělat, když jste zapomněli svůj kód a nenastavili dvoufaktorové ověřování?? V tomto případě:

 • Přejít na https://appleid.Apple.com/.
 • Klikněte také na „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“ a zadejte uživatelské jméno svého účtu.
 • Služba pak nabídne „Obnovit heslo Apple ID“ nebo „Kontrolní seznam odpovědí“.
 • První možnost vás vyzve k obnovení přihlašovacího kódu prostřednictvím e-mailu nebo k zodpovězení kontrolních otázek (pokud máte přístup k e-mailu, který je vaším přihlašovacím jménem, zvolte první možnost).
 • V takovém případě obdržíte e-mail s odkazem na obnovení kódu. Přejděte na něj a zadejte nový.
 • Pokud nemáte přístup k e-mailu, budete muset použít druhou možnost. „Odpovědět na bezpečnostní otázky“ (při vytváření účtu vám byly položeny otázky, a pokud na ně odpovíte, budete mít přístup ke svému účtu).
 • Zpočátku se vás systém zeptá na datum narození a je dobré, pokud jste při registraci uvedli své skutečné údaje. Poté odpovězte na otázky, a pokud jste zadali správné odpovědi, systém vám nabídne možnost obnovit heslo a vytvořit nové.

Po obnovení účtu nezapomeňte zapnout dvoufaktorové ověřování a můžete také změnit datum narození a e-mail, abyste mohli v případě nouze rychleji obnovit přihlašovací kód a zabezpečit svůj účet, viz článek „Jak zabezpečit svůj účet“?“.

Obnovení hesla Apple ID pomocí bezpečnostních otázek

Navštivte webové stránky iforgot.Apple.com. 2. Zadejte Apple ID, ze kterého chcete obnovit heslo, a klikněte na tlačítko Pokračovat.

Na další obrazovce vyberte možnost Chci obnovit heslo a stiskněte tlačítko Pokračovat.

Jak OBNOVIT ZAPOMENUTÉ Apple ID | Návod | iPhone / Apple

Vyberte možnost „Odpovědět na kontrolní seznam“ a stiskněte tlačítko Pokračovat.

Zadejte své datum narození.

Zadejte odpovědi na dvě bezpečnostní otázky (při registraci Apple ID jste zadali 3 bezpečnostní otázky) a klikněte na tlačítko Pokračovat. Pokud máte potíže s odpovědí na jednu z otázek, zkuste znovu zopakovat kroky 1-4, aby vás systém vyzval k zodpovězení další dvojice otázek. Klikněte na tlačítko Pokračovat.

Zadejte a potvrďte nové heslo a klikněte na Obnovit heslo. Hesla Apple ID musí mít alespoň 8 znaků, obsahovat velká i malá písmena římské (anglické) abecedy a alespoň jednu číslici.

READ  Vytvořte masku na Instagramu z počítače

Nezapomeňte se podívat na tento návod o bezpečnostních otázkách.

Pokud máte na svém účtu povoleno dvoufázové ověření, postupujte podle následujících pokynů. Také silně s tímto a tímto materiálem.

Jak obnovit zapomenuté heslo Apple ID

Apple ID je ve světě Apple uživatelské jméno. V něm se s Applem dělá spousta různých věcí, takže je důležité si Apple ID a heslo pamatovat. Hesla se však často zapomínají, a pokud se s takovým problémem potýkáte, je tento návod určen právě vám.

 • Prostřednictvím e-mailu, pokud máte přístup k e-mailu, který slouží jako vaše Apple ID;
 • Odpovědi na kontrolní otázky Apple ID;
 • Třetí je pro ty, kteří mají aktivované dvoufázové ověřování.

Jak obnovit heslo Apple ID?

Apple ID je svatyní uživatelů Apple. A heslo k němu se často uchovává a snaží se zapamatovat jednou provždy. Někdy se však stane, že heslo k účtu nejen zapomenete, ale ztratí se spolu s koncem účtu. Co dělat v této situaci?

Zapomenuté heslo lze spolehlivě obnovit, ale nové heslo byste si měli v budoucnu zapsat na několik míst: do diáře, poslat si e-mail s Apple ID, na jiném zařízení do zpráv nebo poznámkového bloku atd.п.

Nebo si tento článek přidejte do záložek, abyste ho v případě další ztráty Apple ID mohli rychle obnovit. Jak to tedy nakonec udělat? Podrobnosti naleznete níže.

Obnovení hesla Apple ID v počítači Mac

Chcete-li získat potřebné pokyny, přejděte na „iCloud“ v části „Předvolby systému“ a vyberte možnost „Zapomenuté Apple ID nebo heslo“.

Existuje i jiný způsob: Můžete přejít do iTunes, kliknout na „Přihlásit se“ a poté kliknout na „Zapomněl/a jste své jméno“?“.

Podobně budete moci totéž provést prostřednictvím obchodu App Store, kde budete moci totéž provést v nabídce obchodu.

Dále zadejte své Apple ID a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Zobrazí se okno s pokyny pro další obnovení hesla. To vás vyzve k návštěvě stránky iforgot.Apple.com.

Případně spusťte webový prohlížeč (např. Safari), otevřete stránku pro správu Apple ID, klikněte na možnost „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo“?“.

Pak zadejte své Apple ID a klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Poté vyberte příslušný způsob obnovení hesla a znovu klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

READ  Aktualizace prohlížeče v televizoru LG Smart TV. Ztráta připojení k internetu

Zpráva bude odeslána na váš záložní e-mail (nebo pokud jej nemáte, na vaši hlavní e-mailovou adresu). Musíte použít odkaz „Obnovit heslo“, zadat nové heslo, znovu ho zadat a kliknout na „Obnovit heslo“.

Tato metoda je optimální, pokud máte přístup k záložním i primárním poštovním schránkám. Pokud jej nemůžete používat (je smazaný, uzamčený atd.). п.) doporučuje se metoda založená na zodpovězení kontrolních otázek. Nejprve je třeba potvrdit datum narození. Poté vás systém vyzve k zodpovězení 2 ze 3 bezpečnostních otázek, které byly zadány během procesu vytváření Apple ID.

Co dělat, když zapomenete heslo k Apple ID. Nejlepší způsoby obnovy

Zapomnětlivost je přirozená věc. Zejména pokud se jedná o velmi specifické informace, se kterými nepřicházíte do styku každý den. Nevím, jak vy, ale já zapomínám heslo na iCloud pravidelně. Nezáleží na tom, jestli jsem si ho vymyslel sám, nebo jsem ho vygeneroval pomocí správce hesel. To není příliš příjemné, protože máte okamžitě spoutané ruce a nohy a jste zbaveni veškeré kontroly nad svým zařízením. Ještě že existují způsoby, jak heslo k Apple ID obnovit.

Zapomenuté heslo k Apple ID? Není nic jednoduššího než obnovit účet a v případě potřeby ho resetovat

Heslo k účtu Apple lze v závislosti na situaci a zadání resetovat mnoha způsoby. Například pokud máte přístup k telefonnímu číslu propojenému s vaším účtem, je tento způsob jedna věc, ale pokud ho nemáte, je to úplně něco jiného. Podíváme se na nejčastější problémy s přihlašováním pomocí Apple ID, se kterými se uživatelé nejčastěji setkávají, a navrhneme jejich řešení.

Pokud nemáte přístup ke svému e-mailu

Heslo k účtu iCloud můžete obnovit i bez e-mailu:

 • Přejít na https://iforgot.Apple.com/password/verify/appleid. kde je obnoven přístup k účtu.
 • Zadejte své Apple ID a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.
 • Vyberte možnost „Chci obnovit své heslo“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Nový způsob, jak obejít iCloud / AppleID lock!


| Denial of responsibility | Contacts |RSS