Co je iCloud v iPhone

Majitelé iPhone používají velké množství služeb výrobců. Jedním z nejužitečnějších je iCloud, který pomáhá milionům produktů Apple ukládat cloudové soubory.

Icloud se objevil v roce 2011. Od té doby jeho uživatelská základna neustále roste

Ayclaud má mnoho konkurentů v osobě jiných zařízení pro cloudové úložiště, jako je Disk Google, Yandex. Disk, mega a tak dále.

Navzdory skutečnosti, že iCloud je vnímán téměř všemi lidmi jako cloudové úložiště, zahrnuje velké množství dalších služeb. Toto je pošta a kontakty a poznámky a kalendář. Jedním slovem, vše, co uživatel bude možná potřebovat k uspořádání pracovního postupu.

Z počítače přes prohlížeč

Na počítači je jít do webové verze je mnohem snazší. Jdeme na web. Zadejte ID Apple a poté uveďte níže uvedené heslo. Pokud jste na to zapomněli, můžete provést postup obnovy, klikněte na „Zapomněli jste Apple ID nebo heslo“ Pokud používáte Apple ID, použili jste třetí poštu, pak tam přijde odkaz na zotavení nebo speciální kód.

zadejte, icloud, telefonu, iphone

Pokud jste správně zadali heslo, budete požádáni, abyste navíc otiskli ověřovací kód. přijde vám na iPhone nebo iPad, na kterém jste tento účet schválili.

Uvidíte okno vyskakovacího objektu se zprávou, že vstup probíhá z vašeho účtu Poté klikněte na „Povolit“ a přepište kód v poli v prohlížeči.

Získání textové zprávy nebo telefonního hovoru

Pokud nemáte po ruce důvěryhodné zařízení, můžete požádat o odeslání kontrolního kódu pro důvěryhodné telefonní číslo ve formě textové zprávy nebo volání.

 • Klikněte na „Nedopuštěný kód nepřijal?»Na vstupní obrazovce.
 • Vyberte odesílání kódu pro důvěryhodné telefonní číslo.
 • Obdržíte textovou zprávu nebo hovor od Apple s kontrolním kódem.
 • Zadejte jej do zařízení, ze které jste zadali, abyste dokončili postup vstupu.

Pokud jsem zapomněl na heslo z iCloud

Neexistuje žádný oficiální způsob, jak obnovit heslo. Jedinou věcí, která se navrhuje, aby se majitelé iPhone stali zapomenutým heslem, je zrušit staré heslo a nahradit jej novým.

 • Přes e.můstek;
 • Pomocí kontrolních otázek;
 • Pomocí dvoustupňové kontroly (pro zastaralé modely);
 • Prostřednictvím dvou.faktorových ověřování (pro nové modely);
 • Kontaktujte technickou podporu.

Podpora by měla být kontaktována, pokud není možné problém vyřešit samostatně.

zadejte, icloud, telefonu, iphone

Resetování hesla prostřednictvím e.najevo

Nejpoužívanější možnost pro výměnu hesla pro iCloud. Rychle a srozumitelné. Proces resetování se provádí na všech modelech iPhone bez výjimky, dokonce i prostřednictvím počítače. Krok.by.krok algoritmus akcí:

 • Otevřete webový prohlížeč, zadejte https: // iforgot do vyhledávacího pole.Jablko.com (speciální stránka pro odemknutí iCloud, pokud je heslo zapomenut). Vyplňte pole Apple ID. Klikněte na „Pokračovat“.
 • V dalším okně si všimněte „Chci upustit heslo“. Klikněte na „Pokračovat“.
 • Systém nabízí výběr dvou možností pro resetování zapomenutého hesla. V našem případě si všimněte e-mailu. Klikněte na „Pokračovat“.
 • Poté systém pošle dopis na elektronické krabici, musíte jít na poštu, otevřít zprávu a jasně postupovat podle pokynů.
 • Pokud dopis nepřijde na příchozí zprávy, musíte zkontrolovat složku spamu. Dopis obsahuje aktivní odkaz pro překročení a resetování hesla.
 • Po překročení odkazu se otevře nová karta, na níž musíte zadat nové heslo pro autorizaci. Budou také uvedeny požadavky na heslo, které jsou povinny provádět.
 • Zbývá přijít s jedinečnou možností, po níž můžete zadat iCloud na nové heslo.
READ  Snímek obrazovky na Samsung s10

Ihned poté bude do elektronické krabice doručeno nové oznámení o úspěšném hesle.

Heslo nahrazující kontrolní otázky

Pokud není přístup k e.e.ilu, pro resetování hesla, měli byste si vybrat možnost „otázky řízení odpovědí“. Podobně musí po předchozí možnosti následovat odkaz na web pro resetování hesla, pouze tentokrát vyberte druhý bod.

Bezpečnostní systém požádá o zavedení data narození, aby se zabránilo možnému hacku. Věnujte pozornost, musíte označit přesná data, která byla zadána do účtu.

Poté se na obrazovce zobrazí dvě otázky. Při vytváření účtu nabízí každý nový uživatel tři kontrolní otázky. Nyní si musíte vybrat dvě náhodné otázky, odpovězte na ně správně.

Se správnou odpovědí se objeví nový formulář, který uvádí požadavky na správné zavedení nového hesla. Musíte přijít s dobrým heslem, které splňuje pravidla, klikněte na „Dodávat heslo“. Ihned poté se objeví oznámení o úspěšných změnách hesla.

Jak resetovat a změnit heslo prostřednictvím kontroly dvou stupňů a ověřování dvou faktorů lze zobrazit ve videochráním.

Jak jít do cloudu na iPhone

V této možnosti zvážíme možnost, jak jít do cloudu iCloud na iPhone, protože tato hlavní služba společnosti Apple Corporation je zde uložena většina výchozích dat zde.

Prostřednictvím webové verze

Nejpohodlnější možností je přihlásit se na iCloud přes počítač v prohlížeči, aby se pohodlně prohlížel obsah cloudového úložiště, protože tam je v zásadě funkce tam stejná jako na telefonu, ale rozlišení je více, rozlišení je více, A obecně je pohodlnější pracovat s velkým množstvím fotografií, zpráv, poznámek. Pořadí práce je následující:

 • Na počítači přejděte na www.Icloud.com;
 • Autominát pod ID Apple, který se používá na vašem mobilním zařízení;
 • Dále potvrďte svůj vstup ve vstupu ověřovacího kódu odeslaného do vašeho iPhone. Budete také muset potvrdit v telefonu, že poskytnete přístup ke vstupu do iCloud z tohoto místa;
 • Jakmile je autorizace dokončena, dostanete se do cloudové služby iCloud, kde si můžete prohlédnout fotografie, předplatitelské knihy, poznámky a mnoho dalších možností. Existuje také možnost rychlého vyhledávání vašeho iPhone, pokud byl odcizen nebo jste ztratili zařízení.

Pozornost! Můžete jít do cloudového úložiště iCloud z mobilního telefonu pomocí Safari nebo jakéhokoli jiného prohlížeče na smartphonu a funkce bude totožná s tím, co je k dispozici s verzí prohlížeče. Pouze v tomto režimu není příliš pohodlná.

READ  Dotyk na iPhonu po aktualizaci nefunguje.

Prostřednictvím iPhone

V telefonu je jednotka iCloud. jedná se o samostatnou verzi cloudové služby, ve které mohou být uloženy dokumenty, soubory, stahování a další data, která byste mohli předtím obdržet nebo odeslat do iPhone. A většina informací zpravidla je zde uložena. Chcete.li získat přístup k cloudovému úložišti ICloud Drive, potřebujete:

Ve skutečnosti jsme nyní zahrnuli přístup k jednotce iCloud a nyní do něj můžete jít ze smartphonu. Chcete.li to provést, musíte najít pouze aplikaci ICloud Drive nebo, jak se nazývá jinak, „soubory“.

Zde klikněte na sekci „Místa“ iCloud Drive a získejte plný přístup k cloudu v telefonu, kde si můžete stáhnout všechna dříve nahraná data, fotografie, složky z e-mailových poštovních účtů.

Jak přistupovat k iCloudu z jakéhokoli zařízení?

Icloud Cloud může být k dispozici na jakémkoli zařízení připojeném k internetu. Ačkoli to nebude fungovat pro registraci u zařízení, které Apple nevytvoří Apple, protože identifikátor nebude vydán. Současně je registrovaný účet k dispozici na všech počítačích a pomůcek díky. Stále existuje otázka, jak vidět uložené soubory?

Jak se podívat na iPhone, který je v cloudovém úložišti? Nejvhodnější je zobrazit obsah úložiště z počítače, ale je možné z telefonu, pokud je po ruce a neexistují žádné jiné možnosti. Za tímto účelem provádíme následující:

 • Otevřeme jakýkoli pohodlný prohlížeč aktuální verze.
 • V adresním řádku představujeme: https: // iCloud.com.
 • Web se otevře. Musíte zadat své Apple ID a poté heslo. Pokud přejdete z domácího počítače, můžete dát zaškrtávací místo naproti „Zůstaňte v systému“, takže pokaždé, abyste znovu nezadali data.
 • Zobrazí se nabídka interaktivního úložiště, kde si můžete vybrat soubory zájmu do kategorií.

Toto úložiště také umožňuje zobrazit fotografie na PC. Chcete.li to provést, musíte otevřít sekci „fotografii“, pak se na obrazovce objeví stránka s fotografií. V případě potřeby si můžete stáhnout některý z nich do počítače nebo sdílet.

Jak nakonfigurovat iCloud na iPhone nebo iPad

Náš zkušený tým editorů a výzkumných pracovníků, kteří ji zkontrolovali, zda se přesnost a úplnost zúčastnila na vytvoření tohoto článku.

Tým manažerů obsahu Wikihow pečlivě sleduje práci editorů, aby zaručil soulad s každým článkem s našimi vysoce kvalitními standardy.

Počet pohledů na tento článek: 19 431.

Z tohoto článku se naučíte, jak nakonfigurovat cloudovou službu iCloud (Storage and Application Platform), aby s ní pracovala na iPhone nebo iPad.

Otevřete aplikaci „Nastavení“. Ikona této aplikace má formu šedého zařízení (⚙) a zpravidla je na hlavní obrazovce.

 • Pokud nemáte identifikátor Apple, klikněte na „Žádné ID Apple nebo na něj zapomenout?“(Pod řádek pro zadání hesla) a postupujte podle pokynů na obrazovce a vytvořte si účet Apple ID a iCloud zdarma.

Odemkněte zařízení. Chcete.li to provést, zadejte odemknutí kódu, který jste nainstalovali při nastavení zařízení.

Kombinujte data. Pokud potřebujete kombinovat záznamy v kalendáři, připomenutí, kontakty, poznámce a další data uložená na zařízení s účtem iCloud, klikněte na „Kombinovat“; Jinak klikněte na „Nesdružovat se“.

Otevřete aplikaci „Nastavení“. Ikona této aplikace má formu šedého zařízení (⚙) a zpravidla je na hlavní obrazovce.

READ  Obnovení továrního nastavení telefonu Samsung Galaxy j3

Vyberte typ dat, která budou synchronizována s iCloud. V části Aplikace „ICLOD“ přesuňte posuvník poblíž odpovídajících datových typů v „zapnutí“ (zelená barva) nebo „vypnutí“ (bílá barva).

 • Zapněte text média iCloud tak, aby fotografie z paměti zařízení byly automaticky nahrány do iCloud
 • Zapněte funkci „My Photo Stream“ tak, aby byly nové fotografie automaticky načteny do iCloud, kdykoli se zařízení připojí k bezdrátové síti.
 • Zapněte funkci „Obecný přístup k iCloud“ a vytvořte fotoalba, pro které budou mít vaši přátelé přístup přes internet nebo z mobilního zařízení.

Klikněte na iCloud. Tato možnost je umístěna v levém horním rohu obrazovky; Půjdete na hlavní stránku nastavení iCloud.

Přejděte dolů a stiskněte spoustu klíčů. Tato možnost je umístěna ve spodní části sekce „Aplikace pomocí iCloud“.

Jak zadat iCloud s iPhone

Vzhledem k tomu, že služba byla původně vyvinuta pro iPhone a další produkty Apple, potřebují majitelé iPhone, kteří musí přijít na to, jak vstoupit do cloudu. A zde je důležité objasnit, že uživatelé mají 2 metody provozu:

Druhá možnost je výhodnější, protože aplikace je přizpůsobena iPhone pro maximální pohodlí používání. Webové stránky oficiálních služeb však mohou být také užitečné, pokud potřebujete stáhnout nebo zobrazit soubor.

zadejte, icloud, telefonu, iphone

Jak zadat iCloud prostřednictvím prohlížeče

Navzdory skutečnosti, že je nejvhodnější otevřít iCloud prostřednictvím speciální aplikace, je metoda se vstupem přes prohlížeč také velmi užitečná. Například v situaci, kdy je jeden účet připojen k smartphonu, a oprávnění je vyžadováno pro jiné.

Chcete.li zadat iCloud pomocí této metody, potřebujete:

 • Otevřete standardní prohlížeč Safari na iPhone.
 • Přejděte na stránku iCloud.com.
 • Stiskněte tlačítko nabídky prohlížeče na spodní straně obrazovky.
 • Vyberte položku „Plná verze webu“.
 • Na stránce otevřené, uveďte téměř e.mailovou adresu a heslo vázané na Apple ID.
 • Stiskněte tlačítko vstup.

Pokud jste správně uvedli parametry účtu, bude vstup proveden bez problémů. Na hlavní stránce služby můžete použít všechny funkce iCloud, která je k dispozici, a to i prostřednictvím oficiální aplikace.

Jak vstoupit do cloudu iCloud pomocí iPhone pomocí

Každá více či méně velká služba má speciální aplikaci. Tento software je zpravidla lépe přizpůsoben operačnímu systému než mobilní verzi webu. Icloud má samozřejmě svou vlastní aplikaci.

Může se zdát, že nejprve musíte otevřít obchod s aplikacemi a stáhnout program. Ale to tak není. Aplikace již byla předinstalována na všech iPhonech

Budete muset zadat cloudovou službu:

Po dokončení těchto akcí spadnete do nastavení služeb. Pokud jste již na účet již zadali dříve, nemusíte zadávat osobní údaje z Apple ID. Chcete.li stahovat nebo zobrazit soubory, musíte otevřít sekci ICloud Drive a použít další služby zahrnuté ve funkčnosti Aylaudy, stačí otevřít příslušnou aplikaci.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS