Přenos aplikace WhatsApp do nového telefonu? Zde jsou nejlepší řešení!

Skvělé, přátelé! Koupil jsem si nový iPhone 12 a rád bych věděl, jak mohu přenést aplikaci WhatsApp do nového telefonu. V mém předchozím telefonu bylo uloženo mnoho důležitých dat, o která nechci přijít. Velmi by mi pomohlo, kdybyste mi řekli, jak přenést aplikaci WhatsApp do jiného telefonu.

Zálohování aplikace WhatsApp je důležité zejména pro přenos chatů WhatsApp.A tak je možné přenášet data z aplikace WhatsApp z jednoho telefonu do druhého a synchronizovat aplikaci WhatsApp. Ačkoli z důvodu ochrany osobních údajů nemusíte být schopni přenést všechna data oficiální cestou. V tomto blogu vám řekneme o neoficiálních metodách přenosu chatů a dat WhatsApp.Nezáleží na tom, zda chcete přenést korespondenci WhatsApp z iPhonu do Androidu nebo přenést WhatsApp z iPhonu do Androidu přes počítač.

Proč je to potřeba?

Takový nástroj už dlouho chyběl. Dříve oficiální způsob přenosu informací z jednoho systému do druhého, který společnost Google nabízela, spočíval v uložení zálohy všech dat iPhonu na „Disk Google“. Poté jste si je museli stáhnout do smartphonu se systémem Android.

Místo ručního přenosu záloh nyní Google nabízí efektivnější a pohodlnější způsob. speciální aplikaci. Ačkoli Disk Google v systému iOS funguje, kvůli zvláštnostem systému nebudete moci do cloudu nahrát mnoho dat.

Společnost Apple již má podobnou aplikaci „Přenos do systému iOS“. Umožňuje rychlý a relativně bezproblémový přechod ze systému Android na iOS. Společnost Google bude mít nyní takový nástroj.

Přepnutí na Android je stále ve vývoji a bude uvolněno pouze v App Store, protože Google Play jej nepotřebuje: mechanismus příjmu dat bude standardně zabudován do systému Android. Stejným způsobem probíhá i migrace do systému iOS, kde také neexistuje samostatná aplikace „Přenos do iOS“.

Kontakty

Chcete-li přenést kontakty do telefonu, musíte připojit svůj účet v iCloudu a povolit jejich synchronizaci (Nastavení. iCloud. (přihlášení k účtu). povolit Kontakty). Nyní je třeba „odhlásit“ data z cloudu otevřením stránky www.iCloud.com, přihlaste se ke svému účtu, přejděte do sekce Kontakty a vyberte požadované kontakty.

Poté v nabídce otevřené stisknutím tlačítka ozubeného kola vyberte Exportovat vCard a soubor VCF se seznamem kontaktů bude nahrán do počítače. Nyní otevřete stránku www.Google.com/contacts, v levém menu zvolte bod „Import kontaktů“ a otevřete otevřený VCF soubor (pokud již máte předvydanou verzi aktualizovaných „Kontaktů“, kde import ještě nefunguje, musíte v podobném menu vlevo otevřít seznam „Více“, v něm zvolit import, poté se vám nabídne přechod na starou verzi této služby). Poté stačí v nastavení nového smartphonu se systémem Android povolit synchronizaci kontaktů.

READ  Jak přenést aplikaci ze systému Android do systému Android. Jak přenést hru do jiného telefonu pomocí aplikací

Přenos fotografií

Fotografie budou postupně odesílány do cloudu Google a po nějaké době budou všechny dostupné v aplikaci Fotky v systému Android. Pokud povolíte funkci „Automatické načítání“, bude možná nutné provést další akci v nastavení zařízení. položka „Ochrana osobních údajů“. Dále „Fotky“, zapněte aplikaci Goolge.

Přenos hudby z iTunes

Své skladby můžete zdarma přenést z iTunes do cloudu Google Music.

systému, android, iphonu, přenos
 • Zajištění úplné synchronizace iPhonu nebo iPadu s iTunes v počítači. Veškerá hudba z iTunes pak bude uložena také v počítači.
 • Stáhnout Správce stahování hudby Google.
 • Přihlaste se pomocí účtu Google a jedním kliknutím přeneste celou svou hudební knihovnu z iTunes na Google. Postup je tak jednoduchý, že se vejde do 20sekundového videa:

Standardní verze služby Google Music je zdarma, ale pro dokončení nastavení budete vyzváni k vytvoření peněženky Google. V budoucnu ho budete potřebovat pro nakupování ve službách Google.

Přenos kontaktů, kalendáře a fotografií z iPhonu do Androidu pomocí Disku Google

Aplikace Disk Google je k dispozici pro Apple i Android a mimo jiné umožňuje snadno nahrát kontakty, kalendář a fotografie do cloudu Google a poté je stáhnout do jiného zařízení.

systému, android, iphonu, přenos

Můžete to provést pomocí následujících jednoduchých kroků

 • Nainstalujte si Disk Google z App Store do iPhonu a přihlaste se ke svému účtu Google (stejnému, který používáte v systému Android). Pokud ji ještě nemáte, vytvořte si ji v telefonu se systémem Android.).
 • V aplikaci Disk Google klikněte na tlačítko nabídky a poté na ikonu ozubeného kola.
 • V nastavení vyberte možnost „Zálohování“.
 • Zapněte položky, které chcete zkopírovat do služby Google (a poté do telefonu se systémem Android).
 • Klikněte na „Zálohovat nyní“ v dolní části.

Proces přenosu je v podstatě dokončen; pokud se přihlásíte ke stejnému účtu, který jste zálohovali na zařízení se systémem Android, data se automaticky synchronizují a budou k dispozici k použití. Pokud chcete přenést i zakoupenou hudbu, podívejte se na poslední část návodu.

Zálohování mých kontaktů

V App Storu je působivá řada aplikací, které umožňují exportovat kontakty z iPhonu. Zvolíme bezplatnou aplikaci My Contacts Backup (Stáhněte si ji z App Store).

K exportu kontaktů stačí několik jednoduchých kroků:

 • Nainstalujte aplikaci My Contacts Backup a po jejím spuštění povolte přístup ke kontaktům v iPhonu.
 • Stiskněte zelené tlačítko Zálohování a počkejte na dokončení procesu (netrvá déle než několik sekund, i když je adresář kontaktů poměrně velký).
 • Stiskněte klávesu E-mail a odešlete e-mail s přiloženým souborem VCF na svůj vlastní e-mail.
 • Stáhněte si soubor VCF na novém zařízení z vlastní pošty a spusťte jej. Kontakty se exportují automaticky.

K souboru VCF můžete přistupovat z prohlížeče nového zařízení tak, že v aplikaci iPhone povolíte server My Contacts Backup (Nastavení. Správce Wi-Fi) a otevřete příslušnou adresu (ve formátu: 192.168.1.100:8080). Zkontrolujte, zda jsou oba smartphony připojeny ke stejné síti Wi-Fi.

Ruční přenos

Pokud nechcete nebo nemůžete obnovit tovární nastavení iPhonu, přeneste všechny soubory a data ručně. Chcete-li přenést poštovní schránky, kontakty a kalendáře, přidejte účty prostřednictvím nabídky Nastavení → Hesla a účty.

READ  Jak natočit video na iPhonu s hudbou. Bezplatná online aplikace na iPhone

Nyní přeneste fotografie a

 • Připojte systém Android k počítači a zkopírujte do něj všechny soubory. V systému macOS použijte aplikaci Přenos souborů Android, otevřete ji a přejděte na DCIM → Fotoaparát.
 • Připojte iPhone a pomocí iTunes nebo Finderu (macOS) přeneste všechny fotografie a videa.

Jak přenést data ze systému Android do iPhonu

Přenos do iOS

Pro úspěšný přenos souborů z Androidu do iOS 11 pomocí aplikace Přenos do iOS musí být splněny následující podmínky

 • Na iPhonu by měl být nainstalován iOS 11 a na Androidu alespoň 4.0;
 • Všechny programy ovlivňující modul Wi-Fi by měly být zastaveny nebo zcela odstraněny;
 • Na iPhonu musí být dostatek volného místa pro nová data;
 • Baterie v zařízeních musí být plně nabité;
 • Kopírování může přerušit i telefonní hovor, proto je u chytrých telefonů nejlepší dočasně zakázat příchozí hovory aktivací režimu Air Mode.

Stáhněte a nainstalujte aplikaci a spusťte ji. Stiskněte tlačítko „Pokračovat“ a poté si přečtěte a odsouhlaste podmínky.

Při nastavování iOS 11 na iPhonu nebo iPadu jako nového zařízení se zastavte v kroku „Programy a data“ a vyberte možnost „Přesunout data z Androidu“.).

V okně „Najít kód“ klikněte na tlačítko „Další“, čímž aktivujete synchronizaci mobilního zařízení. Můžete přesunout kontakty, zprávy, fotografie, videa, záložky, účty Google a záznamy v kalendáři. Tyto údaje se mohou lišit v závislosti na zařízení se systémem Android.

Po dokončení procesu přenosu můžete pokračovat v nastavení iPhonu nebo iPadu.

Tato aplikace vydaná společností Apple představuje nejjednodušší způsob, jak znovu synchronizovat většinu souborů. Doporučeno pro uživatele s telefonními daty.

Úložiště Google Cloud

Synchronizace kontaktů, poznámek, kalendářů a dalších důležitých informací na iPhonu 8 se službou Google. To se provádí v následujících krocích.

Otevřete Nastavení, vyberte Účty a Google. Poté klikněte na možnost Synchronizovat kontakty. Poté přeneseme všechna data z vašeho telefonu se systémem Android do služby Google Cloud.

Pak načtěte z cloudového úložiště Google v iPhonu. Otevřete nastavení na iPhonu a přejděte na položky Pošta, Adresy, Kalendáře. Zde klepněte na položku Přidat účet a na účet CardDAV. Zadejte svůj server, uživatele a heslo. A nakonec stiskněte tlačítko Go, seznam dat se přenese. Všechny informace z telefonu se systémem Android nyní můžete mít v iPhonu 8.

systému, android, iphonu, přenos

Tato metoda se provádí bez počítače, pouze v telefonu a nevyžaduje ukládání do jednoho nebo více zařízení, což šetří spoustu času.

Používání iTunes

Kromě výše uvedeného způsobu můžete přenášet soubory z Androidu do iPhonu 7 přes iTunes.

Nejprve je třeba připojit systém Android k počítači a zkopírovat veškerou hudbu, obrázky a videa, která chcete. Poté musíte iPhone přepnout do počítače a spustit iTunes. Chcete-li přesunout hudbu, přejděte na kartu „Hudba“, zaškrtněte příslušné položky a zadejte cestu k adresáři, kde jsou soubory uloženy. a stiskněte tlačítko „Použít“, čímž aktivujete postup kopírování.

READ  Jak svázat fitness náramek s telefonem

iTunes umí rychle přesunout poznámky, kontakty, hudbu, videa a fotografie do nového iPhonu. Výhodou je, že iTunes je zdarma. V počítači však musíte mít nainstalované iTunes.

Jak importovat data ze zařízení iPhone do systému Android

Někdy potřebujete přenést data z iPhonu do Androidu, zde je 5 způsobů, které vám pomohou při přenosu z iOS do Androidu.

Přenos kontaktů z iPhonu do Androidu přes iTunes

Soubory jako kontakty, fotografie, e-maily, rozšíření nebo poznámky můžete z iPhonu do Androidu přenášet zdarma pomocí iTunes.

Spusťte iTunes, připojte smartphone Apple k počítači pomocí kabelu.

Poté stiskněte tlačítko „Info“, zaškrtněte možnost „Synchronizovat kontakty“ a z rozevíracího seznamu vyberte „Kontakty Google“.

Musíte přejít na Google a počkat, až se kontakty z iPhonu synchronizují.

Přenos dat z iPhonu do Androidu pomocí iCareFone

K přenosu dat do počítače můžete použít nástroje Tenorshare iCareFone.

Poté připojte telefon Andriod k počítači pomocí kabelu USB a přeneste data z počítače do telefonu Andriod. Kromě toho můžete pomocí tohoto úžasného nástroje snadno vyčistit nepotřebné soubory a zrychlit zařízení, spravovat kontakty, fotografie, videa, hudbu, aplikace, vytvářet zálohy a obnovit zařízení iOS v případě ztráty dat atd.д.

Import dat aplikace WhatsApp z iPhonu do Androidu přes iCloud

Po výměně starého iPhonu je třeba provést zálohu. iCloud vám umožní importovat konverzace WhatsApp do smartphonu nebo tabletu se systémem Android bez ztráty dat.

Nyní by se mělo spustit vaše nové zařízení se všemi zprávami a historií uloženými ve službě WhatsApp.

Export dat z iPhonu do Androidu přes Gmail

Chcete-li exportovat data z iPhonu 7 do smartphonu se systémem Android prostřednictvím služby Google, musíte se přihlásit ke svému účtu Gmail a synchronizovat je.

Přejděte do nastavení a v části „Pošta, adresy, kalendáře“ vyberte možnost „Přidat účet“.

Zadejte údaje o svém účtu Google a stiskněte tlačítko. Zadejte položky, které chcete synchronizovat. Informace budou přeneseny do vašeho zařízení.

Přenos poznámek z iPhonu do Androidu pomocí aplikace yandex

Kromě toho existuje jedna možnost. Yandex.Move“ je doplněk ke službě cloudového úložiště Disk. Může kopírovat data z iPhonu, iPadu, iPodu do cloudové služby a výpis z cloudu do Androidu, dvě zařízení sdílejí soubory touto metodou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS