Poté, co bylo možné snadno „uložit“ svou frontu jako seznam skladeb, testuje služba YouTube Music Autoplay návrhové čipy pro přizpůsobení fronty.

Aktualizace 27. 9.: Filtry automatického přehrávání YouTube Music se nyní ve větší míře zavádějí na systémech Android a iOS. Filtry se liší podle toho, co posloucháte, a mohou zahrnovat: Známé, Objevovat, Populární, Hluboké zářezy, Cvičení, Úderné, Pump-up, Hip-hop, RB, Pop, Instrumentální, Alternativy, 2000 a 2010.

V této podobě jich můžete získat tucet nebo jen hrstku. Nové fronty se vytvářejí při každém výběru filtru a nelze se k nim vrátit. Například „Vše“ se změní, pokud přejdete na „Známé“ a vrátíte se zpět. Mezitím se v zaobleném obdélníkovém tlačítku objeví šikovná animace načítání, když se generují nové fronty.

youtube, music, filtry, přizpůsobení

youtube, music, filtry, přizpůsobení

youtube, music, filtry, přizpůsobení

Aktualizace 25. 9.: Poté, co byly poprvé zaznamenány v květnu, získalo v posledních týdnech filtry pro automatické přehrávání více uživatelů služby YouTube Music. „Vše“ je výchozí a připojují se k němu „Známé“, „Objevovat“, „Populární“ a „Hluboké řezy“.“

Pro některé. ale ne pro všechny, se shoduje s přepracováním Material You, které provádí různé úpravy tlačítek v celé aplikaci.

Původní text 5/26: Hned pod lištou s informací o tom, z jakého rádia přehráváte, se nachází kolotoč filtrů, které si můžete klepnutím přizpůsobit přehrávaným skladbám v sekci Up next. „Vše“ je výchozí a připojují se k němu „Známé“, „Doporučení“ a „Instrumentální“.“ Podle jednoho uživatele na Redditu se pilulky filtru liší podle skladby a zmiňují se o tom, že se objevují pouze u front generovaných rádiem.

youtube, music, filtry, přizpůsobení

youtube, music, filtry, přizpůsobení

To by vám mělo umožnit najít více skladeb k poslechu, aniž byste museli procházet kanál Domů. To může být ideální, když je vaše současná fronta rádií skvělá, ale chcete větší rozmanitost. Případně, pokud je to, co je v Up next, špatné, je nyní k dispozici způsob, jak rychle najít něco známějšího.

READ  jak vytvořit aplikaci pro iOS.

Celkově umožňuje lidem zůstat v uživatelském rozhraní Nyní se přehrává, což je nejrychlejší způsob, jak spustit další skladbu. Toto zobrazení se stává o něco rušnějším a nepřehlednějším, ale stále je poměrně přehledné.

V tuto chvíli je k dispozici pouze jedna zpráva o nové možnosti filtrování rozhlasových front na YouTube Music. Na několika zařízeních, která jsme dnes ráno zkontrolovali, se nezobrazuje živě.

na YouTube Music:

youtube, music, filtry, přizpůsobení

O autorovi

Abner Li

Šéfredaktor. Zajímáte se o drobnosti ve společnostech Google a Alphabet. Tipy/rozhovory: abner@9to5g.com

SOURCE

Image:9to5google.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS