Časté pořizování fotografií? Zjistěte, zda se kamery liší. Podívejte se do následující tabulky.

Redmi 9A Redmi Note 8T Hlavní fotoaparát Rozlišení matice Digitální zoom Rozlišení snímače přední kamery
Jeden fotoaparát s rozlišením 13 MP Čtyři fotoaparáty: 48 MP, 8 MP, 2 MP, 2 MP
13MP 48MP
5MP 13MP

Rádi tisknete fotografie nebo je sledujete na velké obrazovce? Redmi Note 8T pomůže. Časté videohovory? Redmi Note 8T má výrazně lepší rozlišení předního fotoaparátu.

Xiaomi Redmi Note 8T 3/32GB recenze

Výhody: Tento smartphone používám již více než dva roky.Nejlepší za své peníze. Výkon, fotoaparát, NFC, USB typu C, procesor Snapdragon, velký displej, velká baterie. Oficiálně uvolněn Android 11, oznámen Android 12.

Slabé stránky: Žádné LED světlo. Skleněné tělo. Nevyměnitelná baterie.

Komentáře: Pretty good phone for me. Není to první Xiaomi v provozu. Dobré fotky, netupí se, celkově jsem se vším spokojený

Výhody: Zatím dostatek RAM Dostatek vnitřní paměti Dobrý herní výkon Lze používat 2 SIM karty a paměťovou kartu současně K dispozici je 3,5mm jack pro sluchátka NFC Dostal aktualizaci na Android 11 a MIUI 12.Pěkný fotoaparát

Nevýhody:. Nestabilní MIUI shell- Velmi průměrný zvuk z kabelových sluchátek

Komentář: Samotný smartphone jsem vyfotil jiným fotoaparátem. Zbytek snímků jsem pořídil pomocí svého zařízení.Nejlepší za své peníze v roce 2020, ale ne bez nedostatků. MIUI není nejlepší shell.Také se mi stále daří smartphone zavěsit při neustálém přepínání mezi aplikacemi. Další plusy.Bez paměťové karty se obejdete.Má softwarovou stabilizaci pro fotografie i video, ale u videa pouze do rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu. Fotoaparát v nočním režimu umožňuje vytáhnout některé pěkné detaily i při slabém osvětlení, příklady fotografií v příloze. Pokud se dostatečně zamyslíte, můžete si nainstalovat kameru Google.V CoD: Mobile můžete hrát na vysoké nastavení při 60 snímcích za sekundu.

Klady: Telefon je velký a pohodlně se drží v ruce, displej je pěkný

Nevýhody: Po dvou letech začal velmi často zamrzat, málo místa v telefonu, protože systém hodně váží a spousta aplikací, které nelze odstranit

Komentáře: For such a price is normal but could be better

Klady: Telefon je za svou cenu skvělý! Používám ho už více než rok a stále žádné lagy ani zamrzání. Nechybí ani vynikající fotoaparát s několika režimy.

Nevýhody: Žádné nevýhody, snad jen velká velikost.

Komentáře: Great phone! Dokonale plní všechny potřebné funkce.

Nevýhody: Po půl roce používání je paměť pryč. Fotoaparát fotí, jako by měl 3 megapixely, celkem d.

Komentáře: Wouldn’t recommend it to anyone.

Silné stránky: Před aktualizací to bylo v pořádku.

Slabé stránky: Výrobce se nestará o uživatele. Řízen k aktualizaci, snažil se neaktualizovat, ale neustálé oznámení neodstraňují nuceni stáhnout 12 MIUI, který nikdy nebyl nainstalován správně. Sotva měl dostatek baterie na jeden den, neustálé zmrazení. Nedej bože, když připojíte bezdrátová sluchátka, telefon se prostě zasekne a nebere telefon, nenajde kontakt, neuskuteční hovor. Mi už znovu nekoupím 100%.

Výhody: Nejhorší telefon vůbec

Slabiny: Hloupý operační systém, příliš mnoho programů navíc a problémy s pamětí

Komentář: Nebyl jsem nijak zvlášť ohromen

Výhody: 1.Optimalizace.I 2 roky po zakoupení telefon létá.Žádné zpoždění.2.Baterie.3.Pěkný fotoaparát.4.Můžete bezpečně hrát online hry.

Nevýhody: 1.Počet pamětí.Nemůžu se ho nabažit.2.Nelze používat Bluetooth a Wi-Fi současně,sluchátka Bluetooth se neustále odpojují.

Nevýhody: Skvělý telefon za peníze, žádné stížnosti jí FNS. Fotoaparát je úžasný a vše jako Xiaomi, ale.

Slabé stránky: Žádné nemám a nevím, jestli budu mít. Nevím, jestli budu ☝️

Komentáře: Všechny věci, zvážil zvýhodněnou cenu, Google fotoaparát opravuje chyby zvuk opravuje buď Kastomno nebo změnit region nebo inženýrství, ale jinak vše ok. Neptejte se na hry, nehrajete a nevíte

Výhody: Skvělá obrazovka, dobrá baterie.

Komentáře: Toto je třetí telefon této značky a žádné problémy. Ideální pro internet, YouTube a messengery.

Výhody: fotoaparát. NFC. reproduktor. samostatný slot pro paměťovou kartu a dvě sim karty. rychlonabíjení (nabíječka, která ho podporuje). včetně). včetně nárazníku (fugly). odemknutí obličejem. Probuzení dvojitým klepnutím při zvednutí telefonu.

Nevýhody: nehorázně žere baterii. za den mírného používání. zero. A2 lite snědl pouze 60 %.spousta chyb firmwaru včetně budíku a vyzvánění. (Vyzváněcí tón a kontakty Xiaomi byly nahrazeny kýčovitými kontakty Google) žádný indikátor oznámení (obrazovka je v pohodě, pomocí softwaru třetí strany můžete provést náhradu, ale. )rozměry. lopata. v honbě za štíhlým tělem vyčnívá fotoaparát jako pupínek na nose. velmi drahé a velké zit.změna tapety, vyzvánění, spořiče obrazovky a animace na 12 miui má vestavěnou aplikaci s motivem. laciné a zbytečné (nastavení telefonu. zvuk. upozornění. zvuk. (přerušení témat). profil. vyzváněcí tóny). pro výběr vyzvánění).Vestavěný úsporný režim (není aktivován, více než 50 % baterie) často ruší zprávy na pozadí a nedostáváte žádná oznámení.

Komentář: s tlustými flash disky se restartuje při pokusu o jejich „testování“. Někdy i 30krát najednou.

Výhody: Není to špatný telefon. Skvělý fotoaparát, dostatek paměti, rychlý.Plní své funkce.Vřele doporučujeme ke koupi.

Nevýhody: Mírně křehké, stačí sebemenší náraz a sklo praskne.Je žádoucí zakoupit ochranné sklo, aby nedošlo k rozbití obrazovky při pádu.

Komentář: Koupil jsem tento telefon pro svou sestru a byl posuzován na její použití.

Výhody: Fotoaparát. Velmi dobré obrázky.

Nevýhody: Přišla aktualizace a fotoaparát se stal hrozným.

Komentáře: Overall a great phone. Ale utopil se na výletě na ryby.

Výhody: Pěkný designKameraSkleněný kryt na zadní straněVýkon za svou cenuExtrémně rychlé nabíjeníBaterie

Nevýhody: RámečkyS aktualizací může docházet k výraznému brzděníV některých aktualizacích může být také tichý zvuk přes sluchátka (v zatím poslední aktualizaci miui 12).0.5.0 ne tento problém!)

Komentáře: Celkově příjemné zkušenosti za rok používání přístrojeNedrahý, dobré fotografie, vysoký výkon. Dostatečný poplatek za dvacet čtyři hodinZ důvodu ceny není situace z hlediska podpory příjemná. Je to tam, ale je to velmi špatné. Aktualizace jsou vzácné. Někdy se po nich zařízení začne opožďovat.

Slabé stránky: Port, kontrolka, po roce aktivního používání začal zamrzat.

Komentáře: Natáčím hodně videa, kamera je pro mě důležitá. Na telefonu také stříhám videa, takže veškerou práci mám na něm. Rozpočet je však omezený.Dlouhá doba používání Xiaomi Redmi note 8t, v zásadě žádné stížnosti, s výjimkou několika bodů: infračervený port mega často vydává na telefonu „neblokujte obrazovku“ nebo něco v tomto smyslu, „stiskněte klávesu hlasitosti, abyste odstranili varování z obrazovky“. Je to opravdu nepříjemné, protože ať už port zablokujete, nebo ne, náhodně funguje, jak se mu zlíbí. Mám také spoustu fotografií a vše nahrávám do počítače, takže telefon nepřeplňuji obrázky a těžkými videi. Obrazovka se neustále rozsvěcuje a zhasíná a je na ní slyšet světlo a hudba.Hodně fotím a nahrávám je do počítače, ale na nahrávání fotografií a náročných videí telefon nepoužívám. Další špatnou věcí je indikátor oznámení, musím se podívat a zjistit, zda je SMS nebo zda je telefon odpojen, nebo zda vám někdo volal nebo ne. To se samozřejmě stává méně často než v případě herního portu, ale jako fakt. Předtím tam byl Xiaomi Redmi note 6 pro, v provozu po dobu 2 let, nic takového nebylo pozorováno. Další špatnou věcí je, že neexistuje žádný indikátor oznámení, musíte se neustále dívat, zda nepřišla SMS, nebo když je telefon odnaučený, nevidíte, zda někdo volal, nebo ne.Fotoaparát: Za soumraku nebo při slabém osvětlení je obraz se „zrnem“, někdy jas tančí, ve videu je vidět, jako by záblesky.

READ  na zařízení Samsung přidat fotografii ke kontaktu. Přes aplikaci Viber

Výhody: Dobré fotografie, rychlý, hlasitý.

Slabé stránky: Chybí funkce pro nastavení hlasitosti oznámení. Jediná nevýhoda pro mě). Po 11 měsících.Snímač přiblížení přestal fungovat, předán v rámci záruky, uvidíme, jak to bude probíhat.

Poznámky: Good speaker, can listen to music.

Klady: Fotoaparát má přiměřeně vysoké rozlišení. Velmi rychlý procesor, 4 RAM. Přítomnost NFC. Dobrá skladovací kapacita. Režimy fotoaparátu (např. makro).

Nevýhody: Volání a SMS od společnosti Google. Na Redmi Note 4 byly z MIMI, s aplikacemi od Googlu nemůžete nahrávat telefonní hovory, musíte si zvyknout na SMS. Žádný LED indikátor, chvíli trvá, než si na něj zvyknete. 4 hlavní kamery. podle mě vypadá jako padělek. Zavření všech čtyř objektivů najednou, samostatně ve všech režimech. Funguje pouze jeden objektiv.Vystouplé sklo s čočkami na zadní straně smartphonu (

1.5 mm). Po roce používání začal Chrome neustále zamrzat. Neustálé poruchy senzoru, při pokusu o odemknutí se objeví hláška „nezakrývejte senzor prstem“ a nelze s tím nic dělat, nelze vypnout alarm, nelze přijmout hovor. Otevření navigátoru trvá velmi dlouho. Paměť zabírá 56gb. Všechny potřebné aplikace

Komentáře: obecně by mohl žít s mým Redmi Note 4, hlavním důvodem pro nákup byl výbuch baterie na starém smartphonu a trochu plastových prvků zhoršení kvůli tomu. Samozřejmě mu chybělo NFC (i když zatím nechápu, jak funguje) a stálá velikost paměti. Pokud jste zvyklí na firmware MIUI, je možné tento telefon flashnout, ale zatím se mi do toho nechce. Doufám, že vydrží stejně dlouho jako jeho předchůdce (což jsou 3 roky).

Klady: Jasná obrazovka, živé barvy. výkon.

Nevýhody: Fotoaparát je dobrý, zvuk je super, baterie vydrží dlouho, paměť je dostatečná

Klady: Telefon je dobrý, skvělý fotoaparát po instalaci Gcam, má NFC.

Slabé stránky: Senzor přiblížení nefungoval dobře, při hovoru bylo nutné zamknout obrazovku tlačítkem.

Výhody: Pěkný design, NFC, relativně dobrý fotoaparát, dobře padne do ruky, čtečka otisků prstů.

Slabiny: Zadní kryt je vyroben ze skla, takže se velmi často špiní, téměř ho musíte leštit.

Komentáře: Osobně se mi zdá, že smartphone stojí za ty peníze, stejně jako rozpočtová vlajková loď.

Nevýhody: Po roce žádná aktualizace, nic.

Nevýhody: Telefon za 15 000 se po roce od vydání začal měnit v cihlu. Jedná se o 100% podvod

Klady: Fotoaparát, displej, výdrž baterie, modul NFC.

Komentář: vynikající, Xiaomi jsou šťastní jako vždy.

Výhody:. Baterie- Modul NFC- Cena, za kterou jsem ho koupil- Kapacita paměti. (RAM i ROM). Napájení

Nevýhody:. Silnější než jiné podobné smartphony

Slabiny: Je hrozný v tahání her, nemám slov, jak je špatný. Fotoaparát je špatný a není lepší než 29 megapixelový fotoaparát. A selfie kamera nepřipadá v úvahu. Prostě hrůza

Komentář: Pokud se chystáte hrát na telefonu nějaké hry, doporučuji podívat se na jiný smartphone, ale ne na tento. Telefon je špatný, bez ohledu na to, kolik má paměti RAM. verze 3/32gb i 4/64gb nezvládají hry.

Xiaomi Redmi Note 8T. лучший недорогой смартфон!


Obecné specifikace

Bezkontaktní platby k dispozici na
Hmotnost 200 г
Rozměry (ŠxVxT) 75.4×161.15×8.6 mm
Typ těla klasický
Typ smartphone
Materiál karoserie kov a sklo
Počet karet SIM 2
Typ karty SIM nano SIM
Operační systém Android
Režim Multi-SIM vyměnitelné
Verze operačního systému na začátku prodeje Android 9.0

Obrazovka

Typ dotykové obrazovky multidotykové, kapacitní
Sklo odolné proti poškrábání k dispozici na adrese
Počet pixelů na palec (PPI) 409
Diagonální 6.3 palce.
Typ zobrazení Barevný, dotykový displej IPS
Automatické otáčení obrazovky je zde
Poměr stran 19.5:9
Velikost obrázku 2340×1080

Multimediální funkce

Počet hlavních (zadních) kamer 4
Funkce hlavního (zadního) fotoaparátu Automatické zaostřování, režim makro
Flash Zadní, LED
Clona hlavních (zadních) fotoaparátů F/1.75, F/2.20, F/2.40, F/2.40
Konektor pro sluchátka 3.5 mm
Max. rozlišení videa 3840×2160
Max. Snímková frekvence videa 240 snímků za sekundu
Rozlišení hlavního (zadního) fotoaparátu 48 MEGAPIXELŮ, 8 MEGAPIXELŮ, 2 MEGAPIXELY
Audio MP3, AAC, WAV, WMA
Přední kamera je, 13 MP
Záznam videa je

Připojení

Satelitní navigace GPS/GLONASS/BeiDou
Standardní GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, VoLTE
Zájmy Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2, IRDA, USB, NFC
A-GPS tam

Paměť a procesor

Slot pro paměťovou kartu ano, odděleně
Procesor videa Adreno 610
Procesor Qualcomm Snapdragon 665
Kapacita paměti 3 GB
Počet jader procesoru 8
Kapacita vestavěné paměti 32 GB

Další funkce

Hlasitý odposlech (vestavěný reproduktor) Ano
Senzory Světlo, přiblížení, gyroskop, COMPASS, čtení otisků prstů
Pochodeň je zde
Management Hlasové vytáčení, hlasové ovládání
Letový režim je zde
Umístění snímače otisků prstů zadní panel

Přesné údaje si ověřte u osoby, která vám je poskytla.

Zdálo se, že se nic neděje, když jsem telefon koupil pro manželku, ale začala si stěžovat, že se zpožďuje, sám jsem to několikrát proseděl a téměř jsem ho rozbil o zeď, vůbec nechápu důvod

Chytrý telefon si vzal kvůli práci, ne kvůli hraní her. Ale každou chvíli něco hraji) mnoho lidí nadává na fotoaparát, jsem s ním spokojen (přikládám obrázky bez zpracování, pouze selfie nebudu zveřejňovat, i když jsou dobré, jsem spokojen). Pro seriózní fotografování používám fotoaparát. Čas výkonu, kvalita. Mně to vyhovuje, žádné stížnosti. Vzal jsem si 32gb, v případě potřeby si prostě koupím paměťovou kartu

Buď čekat na firmware, ale není zaručeno, že opraví chyby a pády. Za tohoto stavu. Nyní je to 20.02.2020 je to hrozné zařízení.

Produkt navržený marketéry, nikoli inženýry

Výborný telefon, v ruce leží příjemně, není tupý a nezavěšuje se na nabíjení, dobře se odstraňuje, zvuk je dobrý. Přestože je vše uspokojivé.

REDMI NOTE 8T VS REDMI NOTE 8 PRO. РАЗНИЦА ОГРОМНАЯ, А ЦЕНА ПОЧТИ ОДИНАКОВАЯ!

Obrazovka, dobře, velmi velký a tělo samo o sobě je těžké, průměrný fotoaparát, MB Google Camera vládne situaci, možná ruce jsou na vině za to Průměrný procesor je jasný, Pabg na to. je taková radost Ve skutečnosti 3/32 v 2020 vůbec není případ, je lepší vzít starší verzi A tak obvyklé výchozí Xiaomi, očekávat od něj něco, co nestojí za to Podívejte se na fullhd film / vidosik kayf Životnost baterie v současné době. Den, acum zjevně nedegradoval více Hromada nejrůznějšího haraburdí ve firmwaru (nic nového) Je zajímavé sledovat, co se s ním děje na dálku Pokud si myslíte, že pečlivě a peníze máte málo, lepší se podívat na loňské vlajkové lodi bez jakéhokoli 5 th bredokamerov a normální železo A tak to nejlepší, co lze nyní nalézt, docela vyvážený telefon pro jeho cenovku (9k)

Předtím jsem měl tři roky starý Redmi 4 a byl v pořádku. Pouze bez NFC a s nedostatečnou pamětí. Baterie 4x má stejnou kapacitu a vydrží o 30-40 % déle. Všudypřítomná reklama je zakázána prostřednictvím nastavení všeho a všechno, vestavěné nepotřebné aplikace je obtížné odstranit, ale je to možné. Přestože je zde spousta nedostatků, většina z nich je drobná. Hlavními z nich jsou pro mě baterie a absence indikátoru oznámení. Drobné chyby Myslím, že se opraví s aktualizacemi.Pro svou cenu je nejlepší volbou, ale ne bez problému jsem si ji koupil v oficiálním maloobchodě se zárukou v obchodním řetězci. Dodatek po měsíci a půl: nebrala bych ho a nedoporučuji ho.

Telefon je krásný. O designu jsem se nezmínil, protože o něm chci napsat více. 8T je v podstatě obvyklý smartphone z přelomu let 2019 a 2020: jde o všem známý sendvič se skleněným rámem a sklem, ale telefon vyniká především barvami. Ze tří barev se mi líbila klasická šedá Moonshadow Gray a o něco světlejší modrá Starscape Blue. Existuje také bílá, ale ta je příliš světlá. Pořídil jsem si modrý a nelitoval jsem. Smartphone vypadá velmi dobře. Existuje gradient od modré po tmavě fialovou, také ve světle na telefonu se objevuje duhový odlesk. O výkonu jsem také nic nepsal, protože není hrozné psát nedostatky, ale je těžké ho nazvat skvělým, je to prostě dobré za svou cenu. Na obrázcích se spodní rámeček zdá být velký a nápis „Redmi“ chytlavý, ve skutečnosti je rámeček malý, asi 1 cm, a nápis přestane věnovat pozornost minutě, poté, co dostanete telefon z krabice. (Ukázkové fotografie v příloze)

READ  Jak nahrávat konverzaci na Huawei

Je to 24 let starý smartphone. 1997. Právě dorazily masy lidí. V mnoha ohledech zaostáváme za tím, co nám nabízejí smartphony, PC a další plyšáci, kvůli nedostatku masové výroby a jednotlivým modelům jen pro vip nedostaneme nic.

Koupeno za 15000 s ochranným sklem obecně dobrý produkt, procesor bez zamrznutí, táhne aswalt8 bez problémů, baterie v režimu hry-hudba 4h bezpečně drží. Velmi dobrý produkt bez předvádění. Je to všechno obchod

Redmi 9 recenze. Tento smartphone stojí za pozornost! Nejlepší a cenově dostupné?

Redmi 9 je další smartphone z oblíbené řady dceřiné společnosti Xiaomi. Chytré telefony Redmi byly dříve velikostně horší než jejich protějšky z řady Redmi Note, ale v této generaci jsou telefony Redmi Note lepší než běžné Redmi, pokud jde o samotné specifikace.

Redmi 9 se zkrátka a dobře neliší od ostatních ultrarozpočtových gadgetů ani fotoaparáty, ani nějakým skvělým procesorem, ani větší pamětí RAM či interní pamětí, ani ničím jiným podobným. Nejdůležitější věcí, která jej odlišuje od ostatních chytrých telefonů v cenové kategorii do 120 dolarů, je čip NFC, potřebný především pro bezkontaktní platby.

XIAOMI REDMI NOTE 8T. НАКОНЕЦ-ТО С NFC! ЭТО ТО ЧЕГО МЫ ЖДАЛИ

Design Redmi 9

Zatímco téměř všechna populární levná zařízení napodobují vlajkové lodě tím, že se blýskají lesklými zadními panely často pokrytými efektními vzory, Redmi 9 vyniká matnými zády s texturou. Ne že by to byl nejlepší ze všech barevných provedení, ale je přinejmenším stejně dobrý jako oblíbený lesklý povrch. Za prvé, takové zařízení neklouže v rukou a za druhé nesbírá otisky prstů. Jednoduše řečeno, Redmi 9 je docela pohodlné používat bez pouzdra, téměř bez poškození vzhledu. Samozřejmě, že v průběhu času, s časem, a ne příliš svědomité zacházení na zařízení se objeví a čipy a škrábance, ale to se stane mnohem později než u majitelů lesklých zadních krytů pod sklem, jednoduše proto, že zvláštnosti povrchu.

Barvy jsou pro Redmi standardní: modrofialová s plynulým vertikálním přechodem, akvamarínově zelená a klasická černá. Svislá jednotka fotoaparátu se nachází uprostřed zařízení a je uzavřena v různě texturovaném kruhu, který připomíná Redmi K30. Pod fotoaparáty je čtečka otisků prstů, umístěná pohodlně, obecně funguje dobře, vše je, jak má být.

Přední fotoaparát není zabudován do obrazovky, ale nachází se v obvyklé kapce. Nejedná se o nejmodernější, ale pro cenově dostupný displej je to docela přijatelné. Pokud chcete, můžete kapku skrýt v nastavení tak, že vyplníte horní část obrazovky černou barvou.

Samotná obrazovka není menší než u starších modelů Redmi Note 9 6.53 palců. Ovládací tlačítka jsou na pravé straně, nabíjecí konektor, multimediální reproduktor a mini-jack pro sluchátka na spodní straně. Zásobník na SIM kartu a paměťovou kartu je správný, bez překrytí, takže se nemusíte rozhodovat mezi druhou SIM kartou a kartou microSD.

Obrazovka Redmi 9

Displej Redmi 9 je díky vysokému rozlišení FullHD (2340×1080 pixelů) v porovnání se svými sousedy v cenové kategorii příznivý. Mnoho modelů v kategorii do 120 dolarů má pouze rozlišení HD. Takové řešení samozřejmě pomáhá šetřit baterii a procesorové zdroje, ale obraz vypadá bohatší a jasnější díky vyššímu rozlišení, takže je to plus. Diagonála 6.53 palců umožňuje pohodlné zobrazení obsahu, ale stále existují fanoušci kompaktních smartphonů a není jich málo. Je škoda, že výrobci zapomínají na příznivce kompaktů, ale bohužel máme, co máme. Ovládání jednou rukou je možné, ale rozhodně ne pro děti nebo osoby s malou rukou. Redmi 9 se díky svému protáhlému tvaru pohodlně drží v ruce, stejně jako ostatní smartphony této řady.

Jas není rekord, jen 400 nit, ale přijatelné. Za slunečného dne můžete na obrazovce rozeznat, co je na ní zobrazeno, ale není tam moc velká rezerva.

Displej je krytý sklem Corning Gorilla Glass 3. Trojka je odolnější proti poškrábání než pětka, ale padá hůř, takže se vyplatí pořídit si ochranné sklo, zejména pokud se rozhodnete nenosit pouzdro kvůli textuře zadního krytu.

Fotoaparáty

O fotoaparátech Redmi 9 toho není moc co říct. na zařízení za 120 dolarů jsou dost dobré, ale pro zkušené uživatele dost slabé.

Fotografování za denního světla je v pořádku. Ano, je zde vada v reprodukci barev, detaily nejsou na úrovni, ale celkově v pořádku. Realme 5, který je nejbližším konkurentem Redmi 9 z hlediska poměru ceny a výkonu, je na tom ještě o něco hůře.

V obtížných podmínkách se redmobil jednoduše potopí. Při absenci nočního režimu se ani nesnaží vytáhnout detaily z tmavých oblastí a drží se světelných zdrojů jako tonoucí stébla. S trochou fantazie a zručnosti i s ním můžete udělat zajímavý snímek, ale pokud jste upír a raději žijete a fotografujete za soumraku, raději si vezměte Realme.

O širokoúhlém modulu ani nechci mluvit, ten je spíš na okrasu. Ano, natáčí, úhel záběru je širší než u hlavního fotoaparátu, ale selhává v detailu.

Ani přední fotoaparát nijak nezáří. Realme 5 má lepší reprodukci detailů a barev.

Je však třeba mít na paměti, že Redmi 9 v základní verzi stojí necelých 120 dolarů, takže očekávat, že dosáhne úrovně alespoň Redmi Note 9S, je přinejmenším nerozumné. Za svou cenu pořizuje dobré snímky, fotoaparát není pro předvádění, a zcela adekvátní pro jeho úroveň. Pokud chcete lepší fotoaparáty, věnujte pozornost loňským Redmi Note 8T/Pro, jsou mnohem lepší, ale cenovka je vyšší a jsou to zařízení z jiné třídy.

Od Redmi 9 nelze očekávat příliš vysoký výkon. Srdcem nového smartphonu se stal procesor MediaTek G80. Je to čerstvý čip vyrobený 12nm technologií a je téměř schopen konkurovat Snapdragonu 710, ale ne ve hrách. Tam, kde je Dragon při vysokém nastavení grafiky jistý, MTK ztrácí FPS, zahřívá se a vyvolává poruchy snímače. Ačkoli mimo hry nejsou žádné zvláštní problémy, aplikace se otevírají svižně, nic není pomalé ani se nezavěšuje. Ano, občas se objeví drobné lagy a zamrzání, ale řekněte mi, který smartphone od Xiaomi na začátku prodeje netrpěl vlhkým firmwarem??

Při středně nízkém nastavení grafiky běží všechny hry dobře, ať už jde o PUBG nebo ShadowGun Legends. Obecně však nejde o herní smartphone, takže od něj nečekejte zázraky.

Xiaomi a jeho dceřiná společnost Redmi se doslova vrhly do moře levných procesorů MediaTek, aniž by myslely na stabilizaci raných verzí firmwaru a špatnou optimalizaci samotných čipů MTK z hlediska energetické účinnosti a optimalizace mnoha her a aplikací z trhu pro, ve skutečnosti, procesory. Ano, takový přístup možná donutí tvůrce právě těchto her lépe přizpůsobit své produkty vlastnostem procesorů od MediaTeku, ale právě teď je MTK plus hrubý firmware chrastící směs. Takže si vezměte rozpočtový telefon na začátku prodeje a očekávejte, že hladký provoz nestojí za to, že nervy budou lepší.

Kapacity paměti RAM a RAM jsou také standardní: nižší verze má 3 GB RAM a 32 GB vestavěné, vyšší má 4 RAM a 64 vestavěné. Pokud je to možné, je samozřejmě lepší vzít starší verzi, RAM není nikdy zbytečná, ale pokud pro vás Redmi 9 bude pomocným zařízením nebo nejste příliš aktivní, používejte smartphone dostatečně a mladší verzi. Interní paměť lze rozšířit pomocí karty MicroSD a stahovat fotografie, filmy a hudbu na cesty

xiaomi, redmi, note, 32gb, smartphone

Autonomie

Redmi 9 je vybaven velkou baterií s kapacitou 5000 mAh, která vystačí na den až dva výdrže. Samozřejmě, že při aktivním používání, včetně her a videí při maximálním jasu, bude baterie rychlejší, ale vzhledem k technickým vlastnostem zařízení je nepravděpodobné, že bude mít zájem o vášnivé hráče.

READ  Xiaomi redmi 8 32gb smartphone recenze

Sotsetki, hovory, trochu fotografií a v podstatě den zařízení je dost pro jistotu, a dokonce i pro dva. Vysokokapacitní baterie se naštěstí stává spíše normou než exkluzivní vlastností jednotlivých produktových řad.

Software

Slabinou všech smartphonů Xiaomi a Redmi při uvedení na trh je špatná optimalizace firmwaru. Tato vada je patrná spíše u levných zařízení, protože hardwarový výkon nestačí na to, aby se vady projevily.

Řada Redmi 9 je toho ukázkovým příkladem. Problém není jen a ne v chybách v MIUI 11, ale ve skutečnosti, že nebudou opraveny, čekají na MIUI 12, který brzy dorazí na mnoho smartphonů, zejména na nové, jako je Redmi 9. Je tedy možné, že při čekání na MIUI 12 a jeho testování a opravy chyb se zařízení bude moci ukázat v plné kráse nejdříve koncem podzimu. Není to nejpříjemnější scénář, ale na druhou stranu při nákupu Xiaomi téměř na začátku prodeje, zejména za 120 dolarů, musíte být připraveni na určité nepohodlí.

Pokud se nechcete držet výstřelků, lagy a další věci v Redmi 9 má vše, pro které milují MIUI, od všech druhů kosmetických úprav, jako je teplota barev displeje a skrýt kapku na klonování aplikací a druhý prostor. Z posledních dvou je těžké odmítnout, pokud se náhle hodí a zvyknete si na ně, asi jako NFC.

Vyzvánění globální verze je však od Googlu, takže po vybalení z krabice není k dispozici žádné nahrávání hovorů.

Funkce

Redmi 9 má všechny znaky pravého Redmi, infračervený port pro ovládání technologií, konektor pro sluchátka, který mnoho zařízení vyšší třídy nemá, a hlasitý, ale nijak zvlášť hudební reproduktor. Kromě těchto známých věcí však získala ještě něco, co ještě nedávno bylo výsadou vlajkových lodí a podvlajkových lodí čip NFC. Globální verze služby Google Pay je podporována ihned po vybalení, takže ji můžete nainstalovat, nastavit a ihned zaplatit.

Ale pozor, ne všechny, dokonce ani globální verze, mají NFC. Maximální verze se všemi výhodami M2004J19AG. Obecně platí, že při objednávání z Číny se obraťte na prodejce a při nákupu ve vaší zemi od šedých prodejců vyhledejte tuto položku v nastavení.

Ano, někteří si stále myslí, že humbuk kolem NFC je značně přehnaný, přítomnost tohoto čipu není nutná a touha vlastnit ho hloupě. Takoví uživatelé si mohou za stejnou cenu 120 dolarů pořídit verzi bez NFC a používat ji. Ti, kteří si vybírají chytré telefony s NFC, přesně vědí, proč a k čemu je potřebují.

Redmi 9 je normální, vyvážený rozpočtový smartphone se svými nedostatky i výhodami. Ano, jeho fotoaparáty nejsou skvělé, jeho výkon není herní, a procesor je od MTK obecně. Díky nízké ceně, velkému displeji, dlouhé výdrži baterie, běžnému výkonu v domácnosti a možnostem bezkontaktních plateb by však mohl oslovit mnoho uživatelů, od školáků po seniory, od milovníků tabletů po majitele několika různých chytrých telefonů pro práci a pro rodinu a přátele.

Úroveň fotografie

Levný telefon Redmi 9C je vybaven třemi obrazovými snímači, které ho výrazně odlišují od konkurence. První snímač má rozlišení 13 megapixelů při cloně f/2.2. Druhý snímač má rozlišení 2 megapixely se světelností f/2.4. Je potřeba k vytvoření rozostření při fotografování portrétů, které vám umožní zdůraznit pouze obličej fotografované osoby.

Soubor softwarových funkcí je poměrně skromný: fázové automatické ostření s HDR, technologie umělé inteligence pro portrét a další režimy, rozpoznávání obličeje. Proto je možné zařízení odemknout pomocí obličeje. K dispozici je také vyhledávaná varianta „Kaleidoskop“.

Záznam videa ve dvou formátech: 1080p a 720p a při stejné rychlosti 30 snímků za sekundu.

Pro pořizování selfie je k dispozici 5megapixelový fotoaparát s velikostí pixelu 1,12 μm a clonou f/2.2. Je také vybaven umělou inteligencí pro detekci scény, HDR, systémem vylepšení 5.0. Přidány možnosti časovače snímání, detekce obličeje, uvolnění dlaně. Vzhledem k absenci předního blesku se k podsvícení používá samotný displej.

Vzhled

Při výrobě rámu karoserie byl použit kvalitní plast, který vypadá jako kov a působí velmi pevně. Zadní povrch je chráněn tvrzeným sklem Gorilla Glass 5. Používá se také k ochraně displeje.

Uživatelé mají na výběr ze 3 barev krytů:

Trendový gradientní vzor se na světle třpytí. Ovládací tlačítka jsou umístěna na pravé boční hraně, slot pro dvě SIM karty a kartu microSD je na levé straně.

Na okraji je konektor USB-C pro nabíjení smartphonu, reproduktory a konektor pro kabelová sluchátka.

Na horní straně mobilního telefonu se nachází vlastní infračervený senzor, který slouží ke sledování činnosti domácích spotřebičů, a mikrofon s potlačením šumu.

Na zadní stranu nainstalovali vývojáři čtečku otisků prstů a hlavní čtyřkameru s LED bleskem.

Balíček

K balení tohoto modelu výrobci používají standardní kartonovou krabici. Na vnější straně je logo společnosti, nejsou zde žádné obrázky.

Na zadní straně je nálepka s technickými specifikacemi Xiaomi Redmi Note 4G a kódem pro poškrábání, který lze použít k ověření pravosti zařízení. K tomu je třeba vymazat kryt a zadat číslo na webové stránce výrobce. Pokud není správný, smartphone je padělek.

Absence sluchátek je opodstatněná, protože uživatel si může vybrat vhodnější model.

xiaomi, redmi, note, 32gb, smartphone

Čipová sada a výkon

Osmijádrový systém Snapdragon 665 s grafickým akcelerátorem Adreno 610. K dispozici jsou tři paměťové verze: 3GB RAM 32GB interní, 4 64GB a 4 128GB.

Při dlouhodobém zatížení začne procesor snižovat své frekvence a úložiště se nemůže pochlubit vysokou rychlostí přenosu dat, ale v každodenním životě to nijak neovlivňuje uživatelský zážitek. Systém Iterase a základní programy běží hladce. V benchmarku AnTuTu dosáhl smartphone přibližně 160 000 bodů.

Smartphone lze vybavit dvěma kartami SIM. Podpora technologie VoLTE pro zlepšení kvality hlasu. K dispozici je Wi-Fi 802.11 ac a Bluetooth 5.0. Čip NFC pro bezkontaktní platby. hlavní rozdíl mezi Note 8T a o něco starším Note 8.

Na smartphonu běží operační systém Android 9 s nadstavbou MIUI 11, ale v budoucnu pravděpodobně dostane aktualizaci alespoň na Android 10 a některé čerstvé verze nadstavby Xiaomi.

Xiaomi Mi Redmi Note 8T poháněný procesorem Snapdragon 665 nabízí výkon a rychlou odezvu systému. Osm jader Kryo 260 pracuje na taktu 2 GHz, takže gadget zvládá i procesy náročné na zdroje.

Dostatek prostředků i pro spuštění vašich oblíbených her! Grafika Adreno 610. klíč k rychlé snímkové frekvenci, která vytváří detailně vykreslené dynamické scény a nezpožďuje přehrávání. Vzhledem k ceně telefonu Xiaomi Redmi Note 8T jsou jeho funkce úžasné!

Více konfigurací paměti

Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 8T můžete koupit s různým množstvím paměti RAM i interní paměti. Paměť RAM je k dispozici ve dvou variantách:

Velikost interní paměti lze vybrat ze tří dostupných verzí:

V závislosti na množství paměti se liší cena Xiaomi Redmi Note 8T. Příjemným bonusem je podpora dvou karet SIM a samostatného slotu microSD.

4000 mAh a rychlé nabíjení

Vzhledem k vyváženému výkonu telefonu Xiaomi Mi Redmi Note 8T je kapacita baterie dostatečná pro celodenní aktivní používání. Technologie rychlého nabíjení QC3 obnoví 50 % baterie za 30 minut.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS