Xiaomi Redmi Note 8 4/128GB recenze

Výhody:Dobrý poměr cena/výkon, a to i ve srovnání s jinými podobnými modely. Model 2021 aktualizován v květnu s jiným procesorem a grafikou, nový android 11 aktualizovaný M 12.5 shell. Dodává se se silikonovým pouzdrem.

Nevýhody:Zatím se neprojevil. Baterie 4000mAh by bylo hezké mít větší kapacitu, zatím není jasné, jak dlouho nabíjení trvá.

Komentáře:Odpovídá popisu. Baleno ve vlastní krabici a sáčku.

Nevýhody:Špičkový mobil za svou cenu!

Nevýhody:Kvalita obrazu je velmi dobrá. Rychlá práce. Velký prostor v paměti

Komentáře:Beautiful phone. Objednal jsem ho pro svého syna.

Výhody:slabá baterie. skvělé fotografie. cena

Výhody:Kvalita za málo peněz

Výhody:Krásný telefon, pracuje rychle, má dostatek paměti na dlouhou dobu. Platforma Android je nejlepší.

СТОИТ ЛИ БРАТЬ REDMI NOTE 8 (2021) И СКОЛЬКО ОН БУДЕТ АКТУАЛЕН?

xiaomi, redmi, note, recenze

Komentář:Za tyto peníze je velmi slušný telefon

Nevýhody: Po šesti měsících používání:- zapnutí fotoaparátu trvá 7-10 sekund (zejména předního)- GPS neúnavně lže. Stačí říct, že Yandex.Navigátor vždy zobrazuje nulovou rychlost a „kruh“ kolem šipky.- Příšerné brzdy. Prohlížeč neustále padá.

Výhody:Stylový, pohodlný, multifunkční.

Výhody: Rychlý, příjemný na dotek

Komentář: Koupil jsem to pro svou ženu. Rychlý, má dostatek paměti. Dostatečná paměť RAM pro všechno, co dělá moje žena. Stylová černá barva a skleněný povrch příjemný na dotek. Dobrý fotoaparát. Velmi dobrý smartphone za dané peníze

Xiaomi Redmi Note 8 Обзор. ВОЛНА ХАЙПА ПРОШЛА

READ  Jak povolit baterie na Samsungu

Klady: Skvělý fotoaparát ve dne, dobrý zvuk reproduktorů, skvělá reprodukce barev

Slabé stránky: Mohla by se hodit větší baterie

Komentáře: For my money is a very good smartphone

Výhody: Výkonný, jasný, hlasitý. CAL OF DiUTy bez problémů i 1010. Svět klubů. Také.

Nevýhody: Dobrý, rychlý telefon

Nevýhody: Nebyly zjištěny žádné nevýhody

Komentář: Koupil jsem tento telefon pro své rodiče, takže paměť, rychlost, fotoaparát. Všichni byli velmi spokojeni a zanechali pozitivní dojem

Klady: Dobrá kvalita za svou cenu. Dobrý zadní fotoaparát (na rozdíl od předního).

xiaomi, redmi, note, recenze

Nevýhody: Nekvalitní přední fotoaparát. Někdy se trochu zasekne, což lze napravit jednoduchým restartováním telefonu.

Výhody:Vše je tak, jak je inzerováno

Výhody:CenaAutonomieKameraZvuková obrazovka

Výhody:️ Kamera.Interní paměťLíbí se mi operační systém od společnosti xiaomi. Spousta skvělých funkcí. Jako je dvojitá mezera nebo klonování aplikací! Dvě watsapy, avito, yula atd. na stejném smartphonu!

Nevýhody: ♂️ Odstraněno nahrávání hovorů a já to opravdu potřebuji Musel jsem to znovu flashnout, odmítnutí záruky. ♂️ Ukázalo se, že společnost Google povinně umístila své vyzvánění. Lze to však vyřešit instalací jiné verze firmwaru.Stáhl jsem si ji na vlastní nebezpečí

Komentář:Velmi spokojen s telefonem více než rok. Mám kameru Google. Obrázky jsou potěšením. Všichni přátelé se mě ptají, jaký telefon. Když vidím fotky, které natáčím a stříhám video, můj telefon mě potěší. Výkonný a rychlý!

Poznámky: Was looking for a 128GB phone under 20.000. NFC nebylo potřeba. Srovnání se Samsungem, ale fotoaparát Redmi je lepší. Po vybalení z krabice 11 Android, 12. Výdrž baterie 3-4 dny. Není to můj první Xiaomi, docela adekvátní telefon za mé peníze

Nevýhody: Cena, fotoaparát, displej, baterie

Komentáře: Good phone, fully justifies its price. Koupil jsem ho pro sebe, svou mámu, sestřenici a tchyni. Všichni jsou spokojeni.

READ  Asus rog strix g gl731gu recenze

XIAOMI REDMI NOTE 8 (2021). НОВОЕ ИЗДАНИЕ СТАРОГО ХИТА! ЧТО ИЗМЕНИЛОСЬ?

Výhody: Levné, rychlé zařízení

Komentář: Koupil jsem ho pro svého otce a je s ním velmi spokojený.Objednáno na FotoKlad (2037750), o hodinu později vyzvednuto se všemi filmy a obaly.Mimochodem, sada se již dodává s průsvitným silikonovým pouzdrem.

Výhody: Pohodlná velikost. Dobrá baterie. Dobrá výdrž baterie po dobu dvou dnů.

Nevýhody: Mikrofon se velmi často vypíná. Neslyší druhou osobu.

Komentáře: Bought it on Aliexpress.

Výhody: Za své peníze je velmi dobrý smartphone. Zaplatil 12 000, ale tento smartphone stojí 18. Zvláště se mi líbí fotoaparát a paměť (128gb).

Komentář: Po 8 měsících používání se zařízení v úsporném režimu zpomalilo, když se naplnilo více než do poloviny.

Výhody: Telefon má velkou paměť. Baterie vydrží dlouho. Slušná kvalita fotografií (existují příklady). Běží bez velkého prověšení. Obrazovka je široká a pohodlná.

Slabé stránky: Za půl roku používání nebyly zjištěny žádné nedostatky, kvůli kterým by stálo za to telefon vyměnit. Někdy se telefon zasekne, trochu se zasekne, někdy ztratí SIM kartu (SIM karta je vložena, ale telefon ji nevidí) a další věci, které lze opravit restartováním.S fotoaparátem je však problém: při přiblížení 2x a více se obraz mydlí a je rozmazaný. V prvním měsíci používání se tento problém nevyskytl.

Komentáře: Doporučuji všem, kteří hledají smartphone za relativně nízkou cenu. Doporučuji na něj nasadit pouzdro, protože je zvenku téměř celý skleněný a má fotoaparát, který vyčnívá z víka (asi 2 milimetry).

Výhody: Moderní, tenký, širokoúhlý, není horší než iPhone, ale spíše o krok napřed. Vynikající optika, kvalita fotografií je špičková! Velmi zajímavá barva (je vidět na fotografii). Existuje mnoho výhod a žádné nevýhody. Pouze v případě, že pro lidi zvyklé na malé rozměry jejich zařízení bude nevýhodou velikost!

READ  Jak nastavit univerzální dálkový ovladač pro televizor LG. Proč potřebujete univerzální dálkový ovladač?

Redmi Note 8 Pro recenze. Bezpochyby nový hit

Redmi Note 8 Pro je velmi nejednoznačná rozpočtová odbočka od Redmi. Na jedné straně procesor od Mediateku vůbec nenadchne, zejména vzhledem k tomu, že mladší verze dostala čip od Snapdragonu. Na druhou stranu je zařízení krásné, stylové, s kvalitním fotoaparátem a poměrně výkonné i přes špatný procesor. A ano, má čip NFC. že na řadu Redmi Note se čekalo tak dlouho.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS