Xiaomi Redmi Note 8 4/128GB

Koupil jsem ho pro svého syna. Telefon je velmi dobrý. Cena a kvalita je správná. Dostatek paměti a poměrně rychlý.

Výhody: Velký displej, dostatek paměti, dlouhá výdrž baterie, dobrý fotoaparát, rozumná cena.

Nevýhody: Pouze jedna: kluzká bez pouzdra

Skvělý smartphone. Koupeno pro mého otce. Předpoklad. Dobrá výdrž baterie a maximální paměť za dané peníze. Bonus. Dobrý fotoaparát, rychlý procesor. Pravděpodobně nejlepší hodnota za peníze smartphone pro 13k v současné době.

Výhody: Srovnám s Redmi Note 4 3\32, fotoaparát, pouzdro v ceně, konečně zásobník má tři sloty, dva pro SIM karty a jeden pro paměťové karty.

Nevýhody: Opravdu nepříjemné slabé podsvícení na slunci. Mobilní modul ztrácí 4G tam, kde notebook 4 ne. Nejste si jisti ani výdrží baterie. Velmi nepříjemné 5. bluepoop, sluchátka pravidelně ztrácejí spojení, když je telefon v kapse.

Lépe padne do ruky, je o pár mm širší, ale opravdu pohodlná. Konečně normální makro. Celkově docela dobře vyvážený telefon.

Výhody: aktualizováno toto hodnocení po 3 měsících. Vše je velmi rychlé ve srovnání se Samsung J5 2016. S neustále zapnutým WI-FI, LTE a BT vydrží bez obav dva dny. Fotoaparát je úžasný, noční záběry jsou úžasné. Citlivá obrazovka. Rozpozná váš obličej, i když máte masku :). Za 12,5 tisíce se mu prostě nic nevyrovná. Pěkný hardware.

Slabé stránky: Panoramatické záběry například místnosti. ne eso. Střed snímku je rozmazaný. Skvělé na dlouhé vzdálenosti. Na vybraný kontakt nelze umístit jiné vyzvánění, zní hlavní vyzváněcí tón.

Byl spokojen se strojem, myslel, že to bude horší. Přemýšlíte o přechodu na PRO. Ale já jsem prostě čumil 🙂

Nevýhody: Hlavní fotoaparát. Frontal také není špatný. Kapacita paměti. Design. Kvalitní video a fotografie.

Zařízení bylo zakoupeno pro teenagera, který natáčí spoustu videí a fotografií, neustále je upravuje, tráví čas v sítích a různých aplikacích s online komunikací (Audi a video). Nejste nadšený z her. Zatím je s ním velmi, velmi spokojená. Předchozí zařízení Redmi Note 5 (128G). Ani ten nebyl špatný, ale někdo ho ukradl. Používal by se ještě rok, možná dva.

Výhody: _Používám ho asi měsíc. Se vším spokojen. Jasný obraz, pracuje velmi rychle. Hry létají! Je to lepší než můj tablet! _ Fotoaparát je super, velmi spokojený s obrázky. Tento smartphone jsem si vlastně koupil kvůli pořizování dobrých snímků mé rodiny v různých podmínkách. Blesk je potřeba jen zřídka, i při špatném světle velmi dobré snímky. _ A co je nejdůležitější, všechna tato nádhera za pro mě velmi rozumné peníze. Ne jako samsungy, které máme s manželkou tak rádi.

Slabiny: Pro mě a mou ženu je po našich předchozích samsungách jen jedna nevýhoda, rozhraní nastavení je trochu matoucí. A na tuto změť nastavení se snažíme zvyknout.

Někdo mluvil o nevyvážené hmotnosti! Nevím, co to znamená? Položte mi telefon na prst uprostřed, žádná polovina není v rovnováze. Zkontroloval jsem spodní i horní část, hmotnost je stejná. Co tím bylo myšleno? Starý!

Klady: Funguje dobře, velký displej, rychlý, jasný displej, rychlé a dlouhé nabíjení.

Slabé stránky: Fotoaparát, není nejlepší. Obrázky jsou v pořádku. Vzhledem k ceně to není příliš velký nápor. Pokud je však na obrázku Accent, je zde jeho nevýhoda.

xiaomi, redmi, note, 128gb

Skvělý telefon. Koupeno pro maminku, když byla starší. YouTube VCS Skype. Všechno je připraveno ve velkém. Rychle se naučil ovládat gesta. Spokojený.

Nevýhody: Za moje peníze, prostě skvělý telefon! Dobrá obrazovka a fotoaparát (má mnoho nastavení fotoaparátu pro fotografie v různých podmínkách). Rychle se nabíjí a dlouho vydrží nabitá. Je tu funkce rozpoznávání obličeje. Funguje rychle, bez problémů.

xiaomi, redmi, note, 128gb

Nevýhody: Pro mě zatím jen jedna zásadní nevýhoda. konektor pro sluchátka je ve spodní části, nepohodlné použití. Musíte si koupit sluchátka Bluetooth. Bez NFC a bezdrátového nabíjení. Nepříliš jasná svítilna.

Koupeno jako náhrada za Redmi 3S, který jsem používal 3,5 roku a stále funguje dobře, jen mi došla vnitřní paměť. Rozhodoval jsem se mezi Redmi Note 7 4/128 a Redmi Note 8 4/128, vybral jsem si druhý model a nelituji. Stížnosti na velikost a hmotnost 200 gramů jsou přinejmenším neopodstatněné, zejména od mužů! Musí být lehký jako pírko a malý jako bankovní karta? Není důvod kupovat telefon s úhlopříčkou větší než 5″!!

READ  Recenze Xiaomi redmi note 8 3 32gb

Vysněný rozpočtový smartphone: recenze smartphonu Xiaomi Redmi Note 10

Smartphone se na trh dostal v několika konfiguracích. Zařízení se liší velikostí paměti RAM a interní paměti. Paměť RAM může mít kapacitu 4 GB nebo 6 GB, vestavěná 64 GB nebo 128 GB. Redmi Note 10 se 4 GB RAM a 64 GB interní paměti se dostal do recenze.

Stručná technická specifikace modelu:

 • úhlopříčka obrazovky. 6,43 palce;
 • PAMĚŤ RAM. 4 GB;
 • interní paměť. 64 GB;
 • kapacita baterie. 5000 mAh;
 • Samostatný slot pro 2 karty SIM a paměťovou kartu;
 • 4 kamery 48822 Mp;
 • výška. 160,46 mm
 • šířka. 74,5 mm;
 • tloušťka. 8,29 mm;
 • Barva recenzovaného modelu. Onyx Gray.

Balení a vzhled

Redmi Note 10 zabalený ve standardní kartónové krabici pro chytré telefony potažené měkkým materiálem na dotek.

Balíček pro rok 2021 se ukázal být bohatý. Uvnitř krabice naleznete:

 • smartphone Xiaomi Redmi Note 10;
 • nabíječka;
 • Kabel USB typu C;
 • silikonové pouzdro;
 • pro slot na kartu SIM a paměťovou kartu;
 • uživatelská příručka.

Jak je vidět, trend odklon od nabíječky nastavený lídry trhu, Xiaomi naštěstí nepodporuje.

Potěšila také dostupnost silikonového zadního krytu. Majitel tohoto gadgetu nemusí utrácet peníze za nákup samostatného krytu. Mimochodem, smartphone se dodává přímo z balení s ochrannou fólií nainstalovanou na displeji. Základní ochranný balíček je tedy k dispozici ihned po zakoupení. Jediná věc je, že mezi příslušenstvím v balení již nejsou přenosná sluchátka, ale to je dnes vnímáno jako norma.

Vzhled a rozměry Xiaomi Redmi Note 10

Pouzdro Redmi Note 10 je podle očekávání vyrobeno z plastu. Dnes je nejoblíbenějším materiálem, který lze nalézt i ve vlajkových lodích. Éra prémiového skla a kovu je zřejmě již pryč.

Vzhled zadní strany obálky příjemně překvapil. Onyxově šedá barva se na světle třpytí a vytváří dojem drahého zařízení. Ano, smartphone vypadá za své peníze draze.

Tento dojem je doplněn designem jednotky fotoaparátu. Výrobce zajímavě přibalil 4 objektivy a vedle nich umístil LED blesk. Vypadá neobvykle.

Čtyřkamerový fotoaparát zařízení vystupuje mírně nad povrch zadního krytu smartphonu.

Povrch samotného gadgetu je lesklý. Proto za sebou zanechává otisky prstů a prach. Ta se okamžitě hromadí zejména v rozích v blízkosti modulu čtyřkamer. Přiložený silikonový kryt Redmi Note 10 je tedy vítaným doplňkem.

Samotný smartphone se dobře drží v ruce. Používá se pohodlně jednou rukou.

Podívejme se na boční strany smartphonu. Na levé straně najdete tlačítka ovládání hlasitosti a napájení. Poslední klávesa má také zabudovaný snímač otisků prstů, ale o tom více níže.

Na pravé straně vidíme slot pro 2 sim karty a paměťovou kartu. Není třeba obětovat jednu věc.

Na horním konci se nachází mikrofon, reproduktor a infračervený port. V moderních chytrých telefonech často nenajdete infračervený port. Zde je přítomen, aby se Redmi Note 10 stal univerzálním dálkovým ovladačem pro ovládání technologií.

Na spodní straně se nachází stereofonní reproduktor, zvukový výstup, konektor USB typu C a další mikrofon.

Obrazovka má módní bezrámový design. Společnost Xiaomi se zbavila „kapky“ předního fotoaparátu na displeji. Nyní se vejde na obrazovku. Vypadá to dobře.

Paměť RAM a interní paměť

Na trhu jsou dvě modifikace Xiaomi Redmi Note 10. V modelu, který se dostal do naší recenze, jsou k dispozici 4 GB RAM a 64 GB interní paměti. Můžete si ale koupit i zařízení s větší pamětí RAM a operační pamětí. 6 GB a 128 GB. Zda je to hodně nebo málo, záleží na vašich potřebách. Při pohledu dopředu říci, že pro náročné hry pro mě a 4 GB paměti RAM bylo docela dost.

Specifikace

Srdcem Xiaomi Redmi Note 10 je nový procesor Snapdragon 678. Na trhu se objeví v prosinci 2020. Procesor je speciálně navržen pro smartphone střední cenové kategorie s dobrými fotoaparáty. Vyznačuje se vyšším výkonem než jeho předchůdce Snapdragon 675, je speciálně nabušený pro zpracování fotografií a videa ve vysokém rozlišení a zachovává si poměrně vysokou energetickou účinnost.

READ  Je možné připojit vzduchové ponorky k Samsungu

Trochu více technických zajímavostí: nový Snapdragon 678 se skládá z 8 jader Kryo 460 a celkový takt dosahuje 2,20 GHz. To je docela slušné a srovnatelné se základním počítačem. Při pohledu do budoucna bych řekl, že moderní hry s vysokými systémovými požadavky Redmi Note 10 docela vytáhl.

Smartphone je také vybaven grafickým akcelerátorem Adreno 612, který si s vysokou zátěží poradil také velmi dobře.

Kapacita baterie je 5000 mAh. To je dostatečné pro nabíjení zařízení jednou za 1,5 až 2 dny. Pokud jde o spotřebu energie, úroveň nabití baterie klesla za 1 den intenzivního používání (plný jas, náročné hry) ze 60 % na 13,5 %. Samozřejmě, že v klidném a odměřeném rytmu telefonu by žil mnohem déle.

Zařízení je vybaveno 33W modulem pro rychlé nabíjení. Z 13,5 % na 100 % se smartphone nabije za 1,5 hodiny.

Výkon

Výkon Redmi Note 10 jsme testovali pomocí dvou benchmarků.

Smartphone získal 535 bodů za jedno jádro a 1575 bodů za výkon všech 8 jader. V druhém případě se o řádek níže umístil Redmi Note 10 (1 564 bodů), zatímco o řádek výše se umístil Samsung Galaxy A71 s 1 601 body.

Po spuštění dalšího benchmarku. 3Dmark. V žebříčku grafického výkonu se Redmi Note 10 umístil na 429. místě se 481 body. Dalšími byly Oppo R17 (níže) a Nokia 5.1 Plus (výše).

Dále jsme nainstalovali hru Black Desert Mobile. Bylo to docela pohodlné hrát na vysoké kvalitě nastavení.

xiaomi, redmi, note, 128gb

Ani se společností Republique nebyly žádné potíže. Při nastavení vysoké kvality běžela tato náročná hra zcela suverénně.

Zobrazit

Největším trumfem Redmi Note 10 je rozhodně obrazovka. A měli byste být: matrice AMOLED se obvykle nacházejí ve smartphonech vyššího cenového segmentu. Rozlišení displeje je 1800 x 2400 pixelů a úhlopříčka 6,4 palce. Obnovovací frekvence je 60 Hz. Předpokládá se, že nejvyšší hodnota je 120 Hz, ale opravdu potřebujete tyto funkce běžných uživatelů, abyste za ně přeplatili a rychle vyčerpali baterii?

Samostatně chceme pochválit maximální jas displeje. Na jasném jarním slunci jsou všechny informace na displeji velmi dobře čitelné.

Fotoaparát

Nastavení fotoaparátu chytrého telefonu je dnes středem pozornosti každého spotřebitele. Čím vás Redmi Note 10 nadchne? Smartphone je vybaven čtveřicí hlavních fotoaparátů a jedním předním fotoaparátem.

Otestovali jsme fotografické schopnosti Redmi Note 10 v různých denních dobách.

Žádná otázka o denních solárních fotografiích gadgetu. 48Mpx snímač hlavního fotoaparátu Sony IMX 582 pořizuje přiměřeně detailní fotografie a fotoaparát správně automaticky zaostřuje.

Při maximálním zvětšení 10x je přirozeně viditelné zkreslení a rozmazání obrazu. Jak si vzpomínáme, digitální zoom ve skutečnosti nic nepřibližuje, pouze ořízne snímek při zachování poměru stran.

Zkusme pořídit snímek krajiny v režimu maximální kvality, který se v nastavení fotoaparátu nazývá „48 MP“. Tuto funkci lze aktivovat v menu fotoaparátu výběrem režimu „Pro“.

ВСЕ ИЗМЕНИЛОСЬ �� Xiaomi Redmi Note 8 Pro. ФИНАЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ

Můžete si prohlédnout ostrost a kontrast snímku. Vzdálené objekty jsou také ostřejší.

Vyzkoušení širokoúhlého objektivu. Určeno pro detailní záběry velkých objektů. Nastavení režimu na maximální hodnotu „0,6X“.

Není to špatné. Ke kvalitě lze mít výhrady: ostrost proximity a nápisů je horší než v předchozím režimu „Pro“, ale celkově je panorama poměrně dobré. v případě potřeby zcela dostačující pro amatérské fotografování krajiny. Ale upřímně řečeno, fotografujete často širokoúhlým objektivem ve smartphonu??

Pokračujte v experimentování a pořiďte panorama.

Zpět do interiéru. Uvnitř sálu kavárny, při umělém osvětlení, zachycuje Redmi Note 10 s příjemnou čistotou, ostrostí a podáním barev. Odstín nepřechází do modré nebo červené, což je častý případ smartphonů v této cenové kategorii. Jasnost hranic vzdálených objektů trochu trpí, ale bez zvětšení je tato vlastnost neznatelná.

Modul maker nepůsobí příliš dobrým dojmem. Přítomnost v rozpočtovém segmentu makrofotografie je často přítomna pouze pro klíšťata, ale věříme, že s filtry a nastavením můžete získat docela přijatelné fotografie pro Instagram.

A takto si fotoaparát poradil s nočním snímáním. Široká ulice a pouliční lampy. zcela typická městská krajina. Testovali jsme noční fotografování s různými nastaveními fotoaparátu. Fotografie ve výchozím nastavení.

Fotografie vylepšená umělou inteligencí. Můžete si všimnout, že barvy jsou živější a sytější.

Mimochodem, zdá se, že inteligentní kamera dokáže aktivovat vlastní noční režim.

READ  Jak změnit pevný disk na počítači

A nyní se pokusíme pořídit vysoce kvalitní snímek v režimu „48 MP“. Dopadlo to docela dobře, zvlášť když si uvědomíte, že máme před sebou chytrý telefon s omezeným rozpočtem. Pouze vlajkové lodě pořizují fotografie s vyšším rozlišením.

Ale fotografování silnice v noci bylo příliš nudné. Změníme tedy místo a zjistíme, jak si kamera poradí s méně osvětlenou oblastí.

Opětovné testování fotoaparátu stejným způsobem.

Fotografie zpracované umělou inteligencí.

Podivné je, že podsvícená písmena na budově jsou na snímku v normálním režimu zřetelnější než na snímku zpracovaném umělou inteligencí, téměř na úrovni speciálního nočního režimu a režimu speciální kvality.

Abychom se fotoaparátu zbavili již pro jistotu, rozhodli jsme se najít místo se slabým osvětlením.

Všimněte si, že přítomnost blesku nezmenšuje obrysy pouličních lamp v pozadí.

Lze tedy říci, že v šeru fotoaparát poskytuje poměrně slušné fotografie i ve standardním automatickém režimu a v nočním režimu, speciálním režimu „48 MP“ a s bleskem kvalita fotografií odpovídá kvalitě fotografií z profesionálního fotoaparátu úrovně 2005-2008. Lze také tvrdit, že použití umělé inteligence při fotografování ve tmě nemá žádný hmatatelný účinek na zlepšení jasnosti, ostrosti nebo kontrastu.

Navigace

Co se týče navigace, zde je vše standardní: kromě amerického GPS, ruského GLONASS, čínského Beidou se Redmi Note 10 může připojit také k satelitům evropského systému Galileo. Teoreticky by celý tento koktejl měl zlepšit přesnost určování zeměpisné polohy, ale běžný uživatel si toho pravděpodobně nevšimne, protože všechny moderní chytré telefony určují své souřadnice dostatečně přesně.

Vestavěné senzory

Pokud jde o senzory, Redmi Note 10 má také poměrně standardní sadu pro moderní smartphone. Přítomny jsou akcelerometr, gyroskop, elektronický kompas, senzor přiblížení, senzor okolního světla a IR blaster. Poslední z nich, jak bylo uvedeno výše, je potřebný pro ovládání různých domácích spotřebičů. Chytrý telefon slouží jako dálkové ovládání.

Zkušenosti.

Testování Redmi Note 10 trvalo několik dní. Chodili jsme s ním, hráli hry, sledovali videa a surfovali po webu. Dojmy jsou většinou pozitivní. Baterie vydrží dlouho, při hraní her se smartphone zahřívá v rozumné míře.

Velmi dobré rozhodnutí inženýrů umístit snímač otisků prstů do klíče zámku. Odemykání jedním dotykem bylo velmi pohodlné. Pravda, ne vždy snímač otisk prstu poprvé nerozpoznal, takže jsem musel zadat obrázkový klíč.

Redmi Note 8 2021 за 1 МИНУТУ

Odemykání obličejem na Redmi Note 10 funguje skvěle. Pouze jednou nebo dvakrát mě smartphone nevyzvedl.

Kvalita zvuku z vestavěných stereo reproduktorů byla poměrně dobrá. Reproduktor dokonce dobře reprodukoval některé basové frekvence. Samozřejmě, že kvalita není srovnatelná se sluchátky, ale jako hudba na pozadí není odpudivá.

K displeji nebyly vůbec žádné dotazy. Plynulé přepínání v rozhraní a žádné zpoždění ve hrách. Snímač okolního světla byl při nastavování úrovně jasu obrazovky zcela adekvátní. Tvrdí také, že omezuje rozsah intenzity modré a modré barvy ve tmě, což má snížit namáhání očí při používání smartphonu za soumraku.

5 причин купить Xiaomi Redmi Note 8

Xiaomi Redmi 10 recenze: nový král rozpočtového segmentu!

V poslední době jsme většinou recenzovali smartphony střední třídy a vlajkové lodě. Samozřejmě, že v těchto zařízeních výrobci realizují všechny své zajímavé nápady, přidávají nové funkce a inovativní technologie. Nezapomínejme však na segment levných vozů, který se stále vyvíjí a uspokojuje nenáročné zákazníky. O co se jedná: Dnešním pacientem, který bude v průběhu článku podrobně prozkoumán, je nový Xiaomi Redmi 10. Je to cenově dostupný telefon s velkým příslibem. Zveme vás, abyste se na novinku podívali blíže.

Po vybalení z krabice běží Xiaomi Redmi Note 10 5G na systému Android 11 s proprietární nadstavbou MIUI 12. Smartphone okamžitě nabídne aktualizaci na nejnovější firmware. V době psaní tohoto článku je tento materiál 12.0.8.

Samotná schránka je chytrá a praktická, i když na některých místech jsou reklamy. Je pravda, že na internetu existuje mnoho způsobů, jak se ho zbavit. Pokud tedy chcete, můžete tento problém vyřešit sami. Ačkoli je otázka reklamy v gadgetu, který si kupujete za peníze, stále diskutabilní.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS