Kde koupit Xiaomi Redmi 8

Tradičně nízké ceny chytrých telefonů čínských značek nabízejí prodejci obchodní platformy AliExpress. Pro snadnější sledování a porovnávání cen jsou níže uvedeny aktualizované tabulky, které vám pomohou koupit Xiaomi Redmi 8 na AliExpress levněji. Ty sdružují nabídky od spolehlivých prodejců s vysokým hodnocením (alespoň 85 %). Ceny jsou uvedeny v dolarech, protože to je základní měna AliExpress a směnný kurz AliExpress je nestálý.

Tip Na mobilních zařízeních lze tabulky přesouvat doleva doprava, aby se zobrazily všechny sloupce.

Hlouposti Redmi. Smartphone Redmi 8 je ve skutečnosti pomalejší než Redmi 7

Před časem značka Redmi představila smartphony Redmi 8A a Redmi 8, které dostaly SoC Snapdragon 439. A to by bylo v pořádku, až na to, že zatímco Redmi 7A byl také založen na stejné platformě, Redmi 7 má výkonnější SoC Snapdragon 632 a bylo zcela nejasné, proč se společnost rozhodla, že nový smartphone bude pomalejší než ten starý.

Viceprezident společnosti Redmi nedávno vysvětlil toto rozhodnutí tím, že Snapdragon 439 je vyráběn pomocí tenčího technologického procesoru, ale v AnTuTu je stejně dobrý jako Snapdragon 625. Proč došlo ke srovnání s touto platformou, není jasné, protože Redmi 7 má jinou.

Ať už je to jakkoli, máme nyní možnost posoudit, zda bylo takové rozhodnutí společnosti Redmi skutečně správné. Zdroj získal Redmi 8 a Redmi 7, porovnal je a zhodnotil rychlost spouštění her.

Jak vidíte, starší model je téměř vždy rychlejší. A někdy se aplikace na Redmi 7 otevře o něco později, ale nakonec se dostane na začátek hry rychleji. Zdroj bohužel nesrovnával smartphony v aplikacích, ale je nepravděpodobné, že by tam byla situace jiná.

Co se týče techniky, nezapomeňte, že Redmi 8 má mnohem větší baterii (5000 mA oproti 4000 mA)·h), takže přechod na úspornější, ale také celkově pomalejší platformu byl sotva dobrým rozhodnutím.

Vtipné je, že ve stejném příspěvku viceprezident společnosti Redmi napsal, že ti, kterým záleží na výkonu, si mohou koupit Redmi 7. Redmi tak vlastně sám nabízí ke koupi starší smartphone.

Redmi 9 recenze: téměř dokonalý rozpočtový smartphone Xiaomi s překvapivě dobrým fotoaparátem

Tentokrát to vypadá, že bychom mohli dostat perfektní rozpočtový smartphone, který má víc, než jsme očekávali. Redmi 9 má displej s vysokým rozlišením i poměrně výkonný hardware, vysokokapacitní baterii, několik fotoaparátů a moderní konektor typu C a modul NFC. Na první pohled žádný kompromis, ale s určitými výhradami. V této recenzi Redmi 9 vám o tom všem povíme bez jakýchkoli tajností.

Oblečení

Začněme s vybalováním. V krabici jsem našel příručku, robustní silikonové pouzdro a 10W nabíječku. Zároveň přidali kabel USB typu C a sponku na vyjmutí karty SIM.

Pouzdro přidává milimetry navíc, ale funguje jako tlumič nárazů v případě pádu telefonu na zem. Vypadá to docela jednoduše, ale nemůžete se podívat dárkovému pouzdru do děr. Pouzdro je vybaveno krytem pro port USB, což je nepohodlné: buď se sundá, nebo si ho strhnete sami, protože vám brání v zapojení nabíječky nebo kabelu v autě, když dáte telefon jako navigaci.

Recenze levného smartphonu Redmi Note 8T

V uplynulém roce Xiaomi jako obvykle vydalo velké množství různých smartphonů, zmátlo uživatele přejmenováním a přeskupením řad a slíbilo přehodnotit cenovou politiku svých špičkových zařízení, což se nepodařilo pomalu ovlivnit Mi Note 10 Pro, který se objevil v oficiálním ruském maloobchodě za pro Xiaomi nevídaných 45 tisíc, a později na vlajkové lodi Mi 10.

Ale přesto, bez ohledu na to, jak moc se výrobce snaží situaci zvrátit, v myslích milionů uživatelů jsou produkty Xiaomi pevně spojeny s dostupnou cenou. A je dobře, že to stále platí: Redmi Note 8T je právě jedním z cenově velmi dostupných smartphonů, jehož cena navíc dokázala během několika měsíců znatelně klesnout. Co všechno toto levné mobilní zařízení s pěti fotoaparáty a podporou NFC umí, se podíváme v této recenzi.

Hlavní funkce Redmi Note 8T

 • Qualcomm Snapdragon 665 SoC, 8 jader (4×Kryo 260 Gold @2.0GHz 4×Kryo 260 Silver @1,8GHz)
 • Grafický procesor Adreno 610
 • Operační systém Android 9.0 (Pie); MIUI 11
 • 6,3 dotykový displej IPS″, 2340×1080, 19,5:9, 409 ppi
 • 3/4 GB RAM, 32/64/128 GB interní paměti
 • Podpora microSD
 • Podpora Nano-SIM (2 ks.)
 • Sítě GSM/WCDMA/WCDMA/TD-SCDMA/LTE-A
 • Sítě LTE Cat.12
 • GPS/A-GPS, Glonass, BDS, Galileo
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (2,4 a 5GHz)
 • Bluetooth 4.2, A2DP, LE
 • NFC získala
 • USB 2.0 Type-C, USB OTG
 • 3,5mm zvukový výstup pro sluchátka
 • Fotoaparát 48 Mpx (f/1,8) 8 Mpx (f/2,2) 2 Mpx (f/2,4) 2 Mpx (f/2,4), video 4K@30fps
 • 13MP přední fotoaparát (f/2.0)
 • Senzory přiblížení a světla, magnetické pole, akcelerometr, gyroskop
 • Čtečka otisků prstů na zadní straně
 • 4000mA baterie·h, rychlé nabíjení 18W
 • Rozměry 161×75×8,6 mm
 • Hmotnost 200 g

Vzhled a použitelnost

Redmi Note 8T nedostal drahý design, tento smartphone s velmi jednoduchou geometrií těla, plastovým bočním rámečkem a zcela plochým předním a zadním panelem vypadá za své peníze ploše, nevypadá dražší než jeho úroveň.

V ruce by se smartphone i s tak baculatým a jednoduchým tělem o hmotnosti 200 gramů dobře držel na úkor širokých bočních hran, které se zde díky bohu nezúžily. Smartphone se však stále ukázal jako velmi kluzký, protože plast bočního rámu je hladký a lesklý. Proč není lesk vůbec jasný. Boční strany měly být matné, nelepivé a neklouzavé.

Jednotka čtyř fotoaparátů na zadní straně výrazně vyčnívá nad povrch, takže smartphone nedrží stabilně na stole. Snímač otisků prstů je umístěn zde, na zadní straně, žádné stížnosti.

Přední fotoaparát je ukryt ve výřezu ve tvaru slzy v obrazovce. Zabírá jen velmi málo místa, ale jsou uživatelé, které i tak malý výřez znervózňuje. A skutečnost, že zařízení nemá oznamovací světlo, je velkým mínusem. Zejména s ohledem na obrazovku IPS.

READ  Xiaomi Mi TV 4s, která matrice

Boční tlačítka jsou hmatově nerozeznatelná, ale vhodně umístěná na jedné straně, mají příjemný skákavý pohyb, obecně si na ně nelze stěžovat.

Konstrukční nedostatky jsou částečně kompenzovány přihrádkou se třemi sloty, do které lze současně umístit dvě karty Nano-SIM a kartu microSD. Podporuje výměnu karet za provozu.

Na spodní straně je reproduktor, mikrofon, konektor USB typu C a 3,5mm audio výstup pro sluchátka.

Přídavný mikrofon a infračervený vysílač na horním konci. Mezi předinstalovanými programy je Mi remote control, který napodobuje dálkové ovládání.

Redmi Note 8T se dodává ve třech barvách: bílé, modré a černé (Moonlight White, Starscape Blue, Moonshadow Grey). Tělo smartphonu není plně chráněno proti prachu a vlhkosti.

Obrazovka

Redmi Note 8T je vybaven 6,3palcovým displejem IPS s rozlišením 2340×1080, kryté sklem Corning Gorilla Glass 5. Fyzické rozměry jsou 67×146 mm, poměr stran 19,5:9, 409 ppi. Šířka rámečku kolem obrazovky je 4 mm na každé straně, 5 mm nahoře a 9 mm dole, což je rámeček pro dnešní široký displej.

Přední povrch obrazovky má podobu skleněné desky se zrcadlově hladkým povrchem odolným proti poškrábání. Soudě podle odrazu objektů jsou antireflexní vlastnosti obrazovky lepší než u obrazovky Google Nexus 7 (2013) (dále jen Nexus 7). Pro názornost je zde obrázek bílého povrchu, který se odráží ve vypnutých obrazovkách (vlevo Nexus 7, vpravo Redmi Note 8T, dále je rozlišujeme podle velikosti):

Obrazovka Redmi Note 8T je výrazně tmavší (jas z fotografií je 104 oproti 114 u Nexusu 7). Zdvojení odražených objektů v obrazovce Redmi Note 8T je velmi slabé, což znamená, že mezi vrstvami obrazovky (přesněji mezi vnějším sklem a povrchem LCD) není žádná vzduchová mezera (obrazovka typu OGS One Glass Solution). Menší hranice (sklo/vzduch) s velmi rozdílnými indexy lomu usnadňují odolávání okolnímu světlu, ale oprava prasklého vnějšího skla je dražší a musí se měnit celá obrazovka. Vnější povrch obrazovky je opatřen speciální oleofobní (mastnotu odpuzující) vrstvou (lepší než u Nexusu 7), takže otisky prstů se odstraňují mnohem snadněji a objevují se méně rychle než na běžném skle.

Při ručním ovládání jasu a zobrazení bílé barvy na celé obrazovce je maximální jas přibližně 470 cd/m² za normálních podmínek a zvyšuje se na 630 cd/m při velmi jasném světle². Maximální jas je velmi vysoký a vzhledem k vynikajícím antireflexním vlastnostem by měla být čitelnost obrazovky dobrá i za slunečného dne venku. Minimální hodnota jasu 1 cd/m², aby bylo možné v úplné tmě snížit jas na příjemnou úroveň. Automatická regulace jasu pomocí světelného senzoru (nachází se vpravo od výřezu pro přední reproduktor, velmi blízko horního okraje předního panelu). V automatickém režimu se jas obrazovky zvyšuje i snižuje podle toho, jak se mění okolní světelné podmínky. Tato funkce je závislá na poloze posuvníku jasu: umožňuje uživateli přizpůsobit úroveň jasu aktuálním podmínkám. Pokud je tato funkce ponechána bez dozoru, sníží v úplné tmě jas na 7,5 cd/m² (trochu málo), při umělém kancelářském osvětlení (cca 550 luxů) se nastaví na 100 cd/m² (normální) a na přímém slunečním světle dosahuje jas 630 cd/m² (maximálně, podle potřeby). V úplné tmě jsme mírně zvýšili jas a získali jsme hodnoty 15, 120 a 630 cd/m pro výše uvedené tři podmínky², S tímto výsledkem jsme spokojeni. Ukazuje se, že funkce automatického nastavení jasu funguje dostatečně a umožňuje uživateli přizpůsobit jeho výkon individuálním požadavkům. Při žádné úrovni jasu nedochází k výrazné modulaci podsvícení, takže obrazovka nebliká.

Tento smartphone používá matici typu IPS. Mikrosnímky ukazují typickou strukturu subpixelů IPS:

Pro srovnání si můžete prohlédnout galerii mikrofotografií obrazovek používaných v mobilních zařízeních.

Obrazovka má dobré pozorovací úhly bez výrazného barevného posunu i při pohledu z kolmé polohy k obrazovce a bez inverze odstínu. Pro srovnání uvádíme několik fotografií stejných snímků na obrazovkách Redmi Note 8T a Nexus 7, přičemž jas obrazovek byl zpočátku nastaven na přibližně 200 cd/m², a vyvážení barev na fotoaparátu je nastaveno na 6500 K.

Všimněte si dobré rovnoměrnosti jasu a barevného tónu bílého pole.

Barvy na displeji Redmi Note 8T mají o něco vyšší sytost než přirozené, vyvážení barev na Nexusu 7 a na testovaném displeji se liší. Obrázek je získán v případě profilu Auto v nastavení obrazovky:

V případě profilu Sytost není patrný žádný rozdíl oproti profilu Auto, zatímco u profilu Standard je sytost barev o něco nižší a vyvážení barev se mírně mění:

Nyní pod úhlem přibližně 45 stupňů k rovině a straně obrazovky:

Na obou obrazovkách je vidět, že se barvy příliš nezměnily, ale na Redmi Note 8T se kontrast snížil ve větší míře kvůli výraznému zvýraznění černé.

Jas v úhlu na obrazovkách se snížil (nejméně 5krát na základě rozdílu v rychlosti závěrky) a snížil se přibližně stejně. Černé pole je při diagonálním naklonění silně zvýrazněno, ale zůstává konvenčně neutrálně šedé. Níže uvedené obrázky to dokazují (jas bílých ploch kolmo k rovině obrazovek je stejný)!):

Při kolmém pohledu je rovnoměrnost černého pole vynikající:

Kontrast (v blízkosti středu obrazovky) je vysoký, přibližně 1160:1. Doba odezvy při přechodu černá-bílá-černá je 21,5 ms (10 ms zapnutí/vypnutí). 11,5 ms vypnuto.). Přechod mezi stupnicí šedi 25 % a 75 % (z hlediska číselné hodnoty barvy) a zpět trvá celkem 38 ms. Křivka gama sestavená z 32 bodů v pravidelných intervalech pomocí číselné hodnoty odstínu šedé neodhaluje žádné výpadky ani ve světle, ani ve stínech. Aproximační mocninná funkce má hodnotu 2,18, což je hodnota blízká standardní hodnotě 2,2. Skutečná křivka gama se však od křivky výkonu mírně odchyluje:

Tento přístroj má dynamickou regulaci jasu podsvícení s nepřehlédnutelnou závislostí na čase a povaze zobrazovaného obrazu. Výsledný vztah jasu a odstínu (gama křivka) se proto nemusí shodovat s gama křivkou statického obrazu, protože měření byla prováděna s postupným zobrazením téměř celé obrazovky ve stupních šedi. Z tohoto důvodu jsme provedli řadu testů kontrastu a doby odezvy, přičemž jsme porovnávali černé podsvícení v úhlech (ovšem jako vždy) se speciálními obrazci s konstantním průměrným jasem, nikoli s monochromatickými poli na celé obrazovce. Obecně lze říci, že tato nezkontrolovaná korekce jasu je jen na škodu, protože neustálá změna jasu obrazovky může způsobit přinejmenším určité nepohodlí.

Barevný gamut je v případě profilu Auto o něco širší než sRGB:

Pokud je vybrán profil Standardní, je pokrytí posunuto na hranice sRGB:

Spektra ukazují (profil Auto), že maticové světelné filtry se navzájem mírně prolínají:

READ  Xiaomi TV se nezapne

Zelený a červený hrb je relativně dobře oddělen, což vede k určitému rozšíření barevného gamutu.

Výchozí barevná teplota je poměrně vysoká, řádově 8500 K. Pokud je však v tomto zařízení zvolen profil Auto, je možné upravit vyvážení barev pomocí nastavení odstínu pomocí bodu na barevném kolečku nebo výběrem přednastavených možností. Kromě toho se korekce provádí automaticky, pokud je zvolen profil Standard.

Výsledek v druhém případě je dobrý (viz (viz (2)). (viz grafy níže), protože barevná teplota se blíží standardní teplotě 6500 K a odchylka od spektra absolutně černého tělesa (ΔE) na většině úrovní stupňů šedi pod 10, což není pro spotřební zařízení špatné. Teplota barev a ΔE se v jednotlivých odstínech mění jen málo, což má pozitivní vliv na vizuální hodnocení vyváženosti barev. (Nejtmavší oblasti šedé škály lze zanedbat, protože vyvážení barev zde nemá velký význam a chyba měření barevných charakteristik při nízkém jasu je velká.)

Intenzitu modré složky lze v nastavení snížit:

Jasné světlo může v zásadě narušit cirkadiánní rytmus (viz „Denní cirkadiánní rytmus“). iPad Pro s 9,7″ displejem), ale vše je vyřešeno nastavením jasu na pohodlnou úroveň a narušení vyvážení barev, snížení příspěvku modré, nemá absolutně žádný smysl.

Shrnutí: obrazovka má velmi vysoký maximální jas (630 cd/m)²) a má vynikající antireflexní vlastnosti, takže zařízení lze bez problémů používat venku i za letního slunečného dne. V úplné tmě lze jas snížit na příjemnou úroveň (až na 1 cd/m)²). Přijatelný je také režim automatického nastavení jasu, který funguje přiměřeně. Obrazovka má účinný oleofobní povlak, žádné vzduchové mezery ve vrstvách obrazovky a žádné viditelné blikání, vysoký kontrast a vynikající rovnoměrnost černé, stejně jako barevný gamut blízký sRGB a dobré vyvážení barev (po výběru správného profilu). Nevýhody: Nízká stabilita černé barvy vůči odchylkám od kolmice k rovině obrazovky. Vzhledem k důležitosti vlastností pro tuto konkrétní třídu zařízení lze kvalitu obrazovky považovat za vysokou.

Fotoaparát

Redmi Note 8T disponuje takzvaným čtyřnásobným fotoaparátem, jak se dnes běžně označují smartphony se čtyřmi zadními moduly. Oba moduly (se stejnými specifikacemi 2 megapixely, 1/5,0″, 1,75 µm, f/2,4) se používají pouze pro hloubku ostrosti a makrofotografii, takže jsou v podstatě jen dva hlavní pracovní moduly. hlavní a širokoúhlý, bez dlouhého ohniska.

Nastavení zahrnují manuální režim, automatické HDR, panoramatický režim, portrét, noční režim a režim slo-mo. Nemá vestavěné ukládání do formátu RAW, ale můžete k tomu použít software třetích stran.

Hlavní fotoaparát má 48megapixelový snímač Sony IMX586 (1/2,0″, 0,8 μm) a objektiv se světelností f/1,8 a zorným polem 79,4 μm. Má fázové automatické ostření PDAF, ale nemá optickou stabilizaci. Fotoaparát ve výchozím nastavení snímá v rozlišení 12 Mpx s binningem a maximální rozlišení 48 Mpx lze pohodlně aktivovat přímo z kolotoče režimů, aniž by bylo nutné procházet nastavení. Smartphony s 48MP fotoaparáty vidíme nyní hodně, zkušenosti se hromadí a je třeba říci, že Redmi Note 8T není mezi svými vrstevníky nejhorší. Jemné detaily na 48megapixelových fotografiích jsou špatně viditelné, jsou vždy rozmazané a trochu rozmazané. A přímé srovnání se snímky s rozlišením 12 Mpx ukazuje, že na snímcích s rozlišením 48 Mpx není více detailů. Proto také není důvod fotografovat v tomto rozlišení, protože to pouze zatěžuje obraz.

Stahování.

25% nárůst kapacity baterie ve srovnání s předchozí generací. Až 3 dny provozu na jedno nabití.

 • 180,5 hodiny přehrávání hudby
 • 18 hodin hovoru
 • 17 hodin přehrávání videa
 • 16,5 hodiny v režimu navigace

2,2 hodiny na plné nabití

10W nabíječka je součástí balení. Pokud chcete zvýšit rychlost nabíjení baterie, pořiďte si 18W nabíječku baterií.

8Megapixelový selfie fotoaparát s funkcí Beautify

Sklo Corning Gorilla Glass 5

Vysoce kvalitní standard a ochrana proti pádu

Displej s technologií potlačení modrého světla

Displej zařízení zmírňuje účinky modrého světla o 20 %. Pohodlné čtení zajištěno.

Elegantní design se zaoblenými hranamiSkvěle se drží v ruce

8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon a vysoký výkon. Žádný problém.

Čtečka otisků prstů a odemykání obličejem pomocí IEI rychleji a bezpečněji

Výkonný reproduktor a vysoká hlasitost „Bluetooth reproduktoru“ v kapse

Обзор Xiaomi Redmi 8 4/64Gb

Vestavěné rádioS možností poslouchat rádio bez připojení sluchátek

Ochranný nanovrstvaSpeciální povlak, který chrání zařízení před stříkající vodou

IR dálkové ovládání Ovládejte domácí spotřebiče pomocí telefonu

Všechny údaje na této stránce týkající se nabíjení a výdrže baterie vycházejí z laboratorních testů společnosti Xiaomi. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na verzi nainstalovaného softwaru, operačním prostředí a konfiguraci zařízení a mohou se lišit od skutečných výsledků produktu.Obrázky zařízení a displeje jsou pouze orientační. Skutečné vlastnosti a specifikace produktu (mimo jiné včetně vzhledu, barvy a velikosti) a skutečný obsah displeje se mohou lišit.18W nabíječka se prodává samostatně.

Qualcomm Snapdragon 439

Procesor: Procesor: 8jádrový procesor, 12nm FinFET, až 2,0GHz. 8 jader ARM Cortex A53.

3 GB 32 GB/4 GB 64 GB

Skutečné množství dostupné vnitřní paměti a paměti RAM může být o něco menší, než je uvedeno, protože operační systém a předinstalovaný software mohou zabírat část paměti.

XIAOMI REDMI 8. СТОИТ ЛИ ПОКУПАТЬ? ПЛЮСЫ И МИНУСЫ!

6,22″ displej HD Dot Drop

1520×720 HD, 270 PPI Poměr stran 19:9 Kontrastní poměr 1500:1, poměr stran 88,84 %NTSC 70,8 % (standard)Jas 400 nitů (standard)Nastavení teploty barev | Standardní režim | Režim čteníDenní obrazovka | Noční režimSklo Gorilla Glass 5

5000 mAh (standardní)/4900 mAh (minimální)

Rychlé nabíjení 3.0 a 18W rychlé nabíjení10W nabíječka v baleníNabíjecí port typu USB-Vestavěná dobíjecí baterie

Hlavní fotoaparát

12MP 2MP duální fotoaparát s AI AI fázové automatické ostřeníHDRPortrétní režim s AI rozpoznáváním obličejeZkrášlení 4.0 s AI Detekce scény s AI

Přední kamera

8MP selfie kameraVelikost pixelu 1,12 mikronuF/2.0 clonaBeautify 4.0 s AI Duální fotoaparát s umělou inteligencíSpektrální režim s AIHDRPřední bleskRozpoznání obličeje

Odemykání obličejem s umělou inteligencí

Snímač otisků prstůRámeček snímače otisků prstů z nerezové oceli

xiaomi, redmi, 32gb, smartphone, recenze

Kombinovaný slot pro kartu SIM

Podporuje současné používání dvou karet SIM od různých operátorů. Obě karty SIM mohou přistupovat k síti 4G současně①.

Podporuje dvě karty nano-SIM a kartu microSD současně. Jako primární SIM kartu lze zvolit kteroukoli ze dvou SIM karet.

Poznámka ①: Abyste mohli používat dvě SIM karty 4G současně, musí to umožnit váš místní poskytovatel služeb. Funkce nemusí být dostupná ve všech oblastech.Poznámka ②: Podpora VoLTE není dostupná ve všech oblastech nebo u všech operátorů.

Bezdrátové sítě

Podporované protokoly: 802.11 b/g/n2.4G Wi-Fi / Wi-Fi DirectBluetooth 4.Rádio 2FM

Rozměry

Délka: 156,5 mm Šířka: 75,4 mm Tloušťka: 9,4 mm

Konektory

Nabíjecí port USB typu C3,5mm konektor pro sluchátka

xiaomi, redmi, 32gb, smartphone, recenze

Navigace a určování polohy

GPS Snímač přiblížení Elektronický kompas Snímač světla Akcelerometr Infračervený snímač

READ  Jak nahrát fotografie ze zařízení Huawei do počítače. Lze Honor 10 připojit k televizoru?

Vibrační motor

GPS GLONASS Ambientní AGPS Beidou IR bluster

Multimédia

Podporované formáty H.264 (základní/hlavní/vysoký profil), MPEG4 (jednoduchý profil/ASP).Podporované formáty zvuku: PCM, AAC/AAC/eAAC, MP3, AMR-NB, WB, FLAC, APE.

Audio

Vysoký objem. Reproduktor 0,85 cm³.

Svazek

Redmi 8 / Pouzdro / Nabíječka 5V/2A / Kabel USB typu C / Klip pro vyjmutí karty SIM / Záruční list / Uživatelská příručka

Poznámky:Všechny údaje na této stránce týkající se nabíjení a výdrže baterie vycházejí z výsledků testů v laboratořích Xiaomi. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na verzi nainstalovaného softwaru, operačním prostředí a konfiguraci zařízení a mohou se lišit od vlastností konečného produktu.Tato funkce není k dispozici ve všech regionech. V některých regionech nemusí být funkce dostupná „out of the box“ a bude přidána v budoucích aktualizacích.Obrázky produktu a displeje jsou pouze orientační. Skutečné vlastnosti a specifikace produktu (mimo jiné včetně vzhledu, barvy a velikosti) a skutečný obsah displeje se mohou lišit.

Copyright © 2010. 2021 Xiaomi. Všechna práva vyhrazena

Atención

Este sitio utiliza cookies para almacenar información en tu dispositivo. Algunas son esenciales para que nuestro sitio funcione; otras nos ayudan a mejorar la experiencia del usuario. Al usar este sitio aceptas el almacenamiento de estas cookies. Přečtěte si naši politiku soukromí a dozvíte se více.

Smartphone Xiaomi Redmi 8

Mobilní zařízení čínské společnosti jsou u nás velmi populární, ale nový Xiaomi Redmi 8 způsobil mezi uživateli senzaci. Jen málo zařízení se může stylem nebo funkčností vyrovnat této vlajkové lodi, je neuvěřitelně výkonná a pohodlná. A samozřejmě se nedá koupit levně.

Design

Vzhled Xiaomi Redmi 8 se stal skutečně elegantním, téměř dokonalým. Samozřejmě má tělo z tvrzeného skla a hliníkové slitiny, odolné proti mechanickému namáhání. Zadní stranu zdobí hladká povrchová úprava a modul duálního hlavního fotoaparátu s bleskem. Přední stranu zabírá velký displej, který integruje snímač ID, a je zde také monoblok pro selfie kameru. Celkově lze design označit za klasický. A Xiaomi Redmi 8 na Ukrajině chcete koupit může být v černé barvě na webových stránkách Smartphone World.

xiaomi, redmi, 32gb, smartphone, recenze

Obrazovka

Telefon Xiaomi Redmi 8 má samozřejmě nejlepší 6,21″ Super Amoled snímač současnosti, jehož rozlišení je prostě ohromující. 2248×1080 pixelů. Hustota displeje není o nic horší. 402 pixelů na palec zaručuje dokonalou sytost a hustotu barev i při jasném slunečním světle. Cena zařízení samozřejmě odpovídá těmto údajům.

Výkon

Výkonný osmijádrový čipset Snapdragon 845 s grafickým procesorem Adreno 630 a 3 GB paměti RAM je skvělý pro hráče a všechny, kdo potřebují notebook pro volný čas nebo práci. Xiaomi Redmi 8 nyní dokáže spustit i ty nejnáročnější programy při maximálním nastavení grafiky. Pro jejich ukládání je k dispozici 32 GB interní paměti. Zařízení je založeno na novém systému Android 8.1 sušenka Oreo. Celkově je cena Xiaomi Redmi 8 zcela v souladu s jeho funkčností.

Baterie

Kapacita baterie je 3 400 mAh, ale nespěchejte se rozčilovat. podporuje možnost rychlého nabíjení Quick Charge 4.0. Díky tomu si můžete Xiaomi Redmi 8 koupit i na dlouhé cesty.

Xiaomi Redmi 8. ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР

Fotoaparáty

Rozlišení hlavního fotoaparátu je 1212 Mpx, takže můžete pořizovat barevné fotografie i při středním osvětlení. 20megapixelová přední strana se stane skutečným dárkem pro fanoušky selfies.

NFC je nyní jedním z hlavních kritérií pro výběr smartphonu v Rusku. Koneckonců platební systémy, které se objevily v Rusku, Samsung Pay, Apple Pay a Google Pay, umožňují snadno platit bezkontaktně pomocí chytrého telefonu.

Kdysi se lidé necítili nepříjemně, když používali papírové peníze nebo mince. Od nástupu plastových karet se však přístup k hotovosti výrazně změnil: je mnohem snazší nosit u sebe jen jednu kartu než peněženku plnou papírů. Také bezhotovostní platby vás zbaví drobných, kterých je často velké množství.

Co může být lepšího než plastové karty?? Ukázalo se, že chytrý telefon může být lepší než mapa. Hotovost nebo bankovní kartu můžete zapomenout, ale chytrý telefon je věc, kterou máte u sebe 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Bezdrátová technologie krátkého dosahu NFC zabudovaná v chytrém telefonu umožňuje používat zařízení jako bezkontaktní kartu. Technologie pracuje na maximální frekvenci 13,56 MHz a na vzdálenost až 10 cm.

NFC je zkratka pro Near Field Communication, což v ruštině znamená komunikace v blízkém poli.

Šéf značky Redmi nedávno oznámil, že v blízké budoucnosti budou všechny levné smartphony vybaveny modulem NFC. Hlavním důvodem tohoto rozhodnutí byla vysoká poptávka po technologii na mezinárodním trhu.

Smartphone Xiaomi Redmi 8

Výrobky této čínské značky jsou velmi žádané v mnoha zemích po celém světě a nový Xiaomi Redmi 8 není výjimkou. Jedná se o výkonnou vlajkovou loď, která se nebojí žádné zátěže, včetně mechanického poškození. Samozřejmě, koupit levně takové zařízení není možné, ale v tomto případě cena ospravedlňuje kvalitu.

Design

Co říci. Xiaomi Redmi 8 se ukázal opravdu krásný. Jak se na vlajkovou loď sluší, má velmi pevný hliníkový kryt, takže je odolný vůči různým nárazům a pádům. Nevýhodou je zde elegantní matný povrch a duální primární fotoaparát, ale tuto jednoduchost kompenzuje čtečka otisků prstů zabudovaná do displeje a velký displej, který je vybaven pouze monoblokem pro přední fotoaparát. Celkově skvělá vlajková loď s klasickým stařeckým designem. Xiaomi Redmi 8 si můžete koupit na Ukrajině v černé barvě.

Obrazovka

Nový smartphone Xiaomi Redmi 8 je phablet, protože pokročilá matice Super Amoled dosahuje úhlopříčky 6,21 palce. Rozlišení obrazu samozřejmě odpovídá dalším vlastnostem. 2248×1080 pixelů při hustotě obrazu 402 bodů na palec. Netřeba dodávat, že se jedná o dokonalé postavy pro použití za všech okolností. Ale pro Xiaomi Redmi 8 cena je vhodná.

Výkon

Výkonný osmijádrový procesor Snapdragon 845, který podporuje 3 GB RAM a nejmodernější grafický čip Adreno 630. Nyní si Xiaomi Redmi 8 mohou koupit i ti nejnáročnější hráči, protože gadget zvládne jakoukoli zátěž, těžké hry a další programy, které neutáhne každý počítač. 32GB interní paměť je rozšiřitelná a celý systém je založen na systému Android 8.1 sušenka Oreo.

Baterie

Baterie má poměrně standardní kapacitu 3 400 mAh, ale zdánlivě malou kapacitu zvyšuje funkce Quick Charge 4.0, díky kterému lze telefon Xiaomi Redmi 8 nabít za pouhou hodinu.

Fotoaparáty

Hlavní fotoaparát s rozlišením 1212 Mpx pořizuje za dobrého světla barevné amatérské fotografie, zatímco 20Mpx přední fotoaparát je silnou stránkou selfie. V internetovém obchodě Smarthall si můžete objednat hned teď!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS