Říkáme, co dělat, když jedna sluchátka Xiaomi Airdots funguje

Mnoho uživatelů populárního edice Xiaomi Mi Airdots Youth Edition a Redmi Airdots (MI Earbuds) často čelí problému zvukového zmizení v jednom ze sluchátka. Důvod toho spočívá v mechanismu sluchátek: nejprve spojují pravé sluchátka s levou, „vyzvedne“, pak ukazuje signál připravenosti pro konjugaci s telefonem. Někdy, pokud je použit nesprávně, pokus o zapnutí vypouštěného zařízení nebo z jiných důvodů dochází k pusynchronizaci. Když jedno sluchátka nedokáže detekovat druhou.

Elementární reset sluchátek na postoje továrny pomáhá vyřešit problém. Postup je velmi jednoduchý.

Nejprve vypněte sluchátka z telefonu. Chcete.li to provést, musíte jít do nastavení na svém smartphonu a poté přejít na kartu Bluetooth. V seznamu konjugovaných zařízení najdeme název vašich sluchátek. Pokud máte MI Airdots, budou nazývány „Mi Airdots Basic_r“, pokud máte redmi airdots, „Redmi Airdots Basic_r“. Dále, vedle názvu sluchátek, klikněte na šipku a klikněte na tlačítko „Cross Conjugation“ (zapomeňte na zařízení).

Dále, abyste provedli resetování na Xiaomi Mi Airdots, musíte z pouzdra získat sluchátka a stisknout smyslové panely na obou sluchátkách asi 30-40 sekund. Nejprve zapnou a zamrznou s bílým indikátorem, poté se po 10-20 sekundách střídavě rozsvítí červenou a bílou a nakonec po 10-20 sekundách znovu zamrdí červenou a bílou a vyjde ven ven a vyjde ven ven. To znamená, že sluchátka jsou zcela resetována.

Vložíme je do pouzdra po dobu 3 sekund, dostaneme je z případu znovu a počkáme, až bude levá sluchátka synchronizována s pravou.

S Airdoty Redmi je situace podobná. Nejprve vypněte sluchátka z telefonu, pak provedeme úplný výtok držením ovládacích tlačítek na obou sluchátkách po dobu 30-40 sekund a počkejte, až indikátor sluchátka dvakrát roste červeně a bílý dvakrát. Poté jsme vložili sluchátka do případu, vytáhneme a počkáme, až se levá sluchátka připojí doprava a vytvoříte signál pro připojení.

Pokud telefon po resetu uvidíme samostatně levou a pravou sluchátka, doporučujeme je vložit do pouzdra, pak si z pouzdra získat pouze pravá sluchátka a připojit k telefonu a poté získat levá sluchátka a počkat na sluchátka sluchátka jsou vzájemně synchronizovány.

xiaomi, pracuje, telefonu, jednou

Pokud se sluchátka nemohla poprvé spojit, zkuste se znovu propustit, v 99% případů to eliminuje problém.

Pokud po provedení akcí nebyla sluchátka synchronizována, obraťte se na obchod, kde si sluchátka zakoupila.

podvádí při použití Xiaomi Miui

Pokud při nákupu Xiaomi přijde k vám v jiném jazyce a problém by měl být vyřešen touto sekundou, je to Elementary! Jdeme do „Nastavení“ „Další nastavení“ „Jazyk a vstup“. Nyní si vyberte vlastní.

Všichni uživatelé mohou od zbytečných předplatitelů přijímat volání/sms. MIUI zahrnuje použití filtrů, které vám umožňují přidat všechna tato nechtěná čísla předplatitelů do černého seznamu. Chcete.li tuto možnost aktivovat, zablokujte číslo během hovoru nebo jej proveďte ručně v nastavení.

Automatické nahrávání konverzací na MIUI

Pokud chcete všechny vaše konverzace automaticky zaznamenat a přetrvávat na smartphonu, který potřebujete:

  • V „Nastavení“ smartphonu přejděte do „Aplikace“ najděte kartu Applications System Applications a otevřete „volání“

Zde se přesuneme na „záznam hovorů“ a aktivujeme posuvník naproti „Zaznamenat hovory automaticky“. Poté budou automaticky zaznamenány všechny příchozí a odchozí hovory, ale v dolní části nabídky můžete nakonfigurovat seznam čísel, která budou zaznamenána.

Jak deaktivovat „nezavřete oblast reproduktoru“?

Abychom zakázali vzhled nudné zprávy, musíme na našem smartphonu vypnout funkci „v kapse“. K tomu potřebujeme:

Někdy je tato funkce na starších modelech podél cesty: „Nastavení“ ⇒ Blokování a ochrana „⇒ Rozšířená nastavení“ ⇒ „Režim v kapse“.

Nemůžete odpovědět na příchozí hovor

Ahoj. Čas od času se objevuje problém s příchozím hovorem. Zvuk jde, ale okno se neobjeví s odpovědí. V důsledku toho musíte vypnout a zapnout obrazovku a počkat až 10 sekund, aby se objevila možnost odezvy nebo odchylky příchozího hovoru. Problém je otravný, ale nikde jsem nenašel řešení.

Telefon mi také najednou přestal rozsvítit příchozím hovorem, a pokud uvidím, kdo volá, nemohu odpovědět. Musím zavolat zpět. Eshovi 14. Února

Mám xiaomi redmi 9 t, nemohu odpovědět na hovor, když mi v metru zavolám, chci vyzvednout telefon, ale protože když se pokouším zvednout trubku na vrchol, zelený kruh zmizí a poté se objeví poté poté chvíli, ale nikdy neodpovídám na hovor, a tak neustále nemohu odpovědět na volání, co to je a jak to může napravit? Vyakhyati 2. Února

READ  Odemknutí iPhone 4s Apple ID

Všechno jsem to udělal, ale ukázání oznámení pro mě neaktivováno Blue se nezapne na Xiaomi Redmi Poznámky 10 o tsigyges 29. Července 2021

Rozhodnutí. Zahrnutí příchozího hovoru pro Xiaomi Redmi. Přejděte do aplikací Nastavení, telefonní (aplikace)-volání vstupu do netifikací, aktivace tlačítek (modrá) Zobrazit oznámení. Poté se s příchozím hovorem objeví okno a žádost o zodpovězení hovoru s akcí odemknutí obrazovky, t. E. S prstem z níže nahoru, díky za toto rozhodnutí mého telefonu pomohlo, zdálo se, že pravda přijala hovor nebo odmítnutí a co sim karta SIM. Ale nevím, jak nainstalovat zelenou šipku, kdo vám to řekne. Budu vděčný Hatsu 30. Března 2021

Hovor je na obrazovce a není možné odpovědět na hovor. Odpověděl jsem na obrazovku a odpověděl jsem na hovor. Nyní se nic neobjeví a není možné odpovědět na výzvu. Můj smartphone. Prestigie. Dík. Eghyme 23. Prosince 2020

Když mi zavolají na Redmi Notes 9, nemohu odpovědět na hovor (černá obrazovka), dokud nebudu stisknout tlačítko Lock, jak to opravit? Ryuhizhun 26. Října 2020

1 čas na 9 hovorů, nazývám mi zelenou šipku, zůstává na místě. A tak po 9 hovorech Yurychef 12. Července 2020

Rozhodnutí. Zahrnutí příchozího hovoru pro Xiaomi Redmi. Přejděte na nastavení-vše pro aplikaci, telefonní (aplikaci).Notifikace-volání vstupu, aktivujte tlačítka (modrá) Zobrazit oznámení. Poté se s příchozím hovorem objeví okno a žádost o zodpovězení hovoru s akcí odemknutí obrazovky, t. E. Prst z níže nahoru. Murich 1. Června 2020

Mám xiaomi redmi ne 8 pro, druhý den nemůžu odpovědět na hovory. Slyšel jsem signál, ale neexistuje žádná zelená šipka, která by přijala hovor, ani červená klesla. Co bych měl dělat? Ufyani 15. Února 2020

Slyším zvuk příchozího hovoru, ale ikona se neobjeví. Později oznámení o zmeškaném hovoru Eyekupal 7. Srpna 2019

Napište recenzi bez registračního zobrazení všech (nejen špatných) recenzí na smartphonu Xiaomi 11t Pomocí příslušných propagačních kódů k nákupu levnějšího!

– 3. Alexei

Profesionálové: Stereo zvuk, procento chladného, ​​obrazovky.
Minusy: Kamera, blížící se senzor.
Posouzení: Dobrý den všem.Používám tento měsíc smartphonu.Četl jsem chválu a koupil, lituji toho, dobře, dobře.Fotoaparát pro 108 MP se netahuje, vypadá to, že je to 48 MP.Před tímto chytrým, měl jsem Xiaomi Mi laute 10, zde 108 MP opravdu vypadalo skvěle a obrázky a detaily. Na 11 t fotografiích, pokud je granulární.Neexistuje žádná optická stabilizace, takže video je zkroucené.Proto, milovníci fotografování fotografií a videa, nedoporučuji tento chytrý.Nyní o blížícím se senzoru.Řekli, že v tomto chytrém dalším senzoru, na rozdíl od minulých verzí Xiaomi a funguje to lépe, ale všechno je stejné.Obrazovka během konverzace může být pravidelně zapnuta a můžete zapnout cokoli s tváří.Potěžuje pouze procento v tomto chytrém, ve hrách se zahřívá 42-43 stupňů (baterie), na rozdíl od Snapdregonu, který byl zahřátý na téměř 50 stupňů.Předtím jsem měl telefony Xiaomi: MI Laptop 10 Lite, Gene XS Pro, Mi laute 10, takže s nimi srovnávám, jmenovitě blížící se senzor je buggy.

– 2. Yuri in.

Profesionálové: Reakce vibro je hnitelná
Minusy: – Fotoaparát. Žádné standardní aplikace a hovory z MI. Zvuk přes Bluetooth. Modul NFC
Posouzení: Vzal telefon od Xiaomi, protože dříve vlastnil Mi 8 Lite. Po nákupu byl MI 11T zklamaný. Starý telefon před 2 lety mě stál 12 tisíc, stejná cena 40 První věc, která mě upoutala, byla kamera, a to, co je 108, je to jen postava, ale je to lepší než na MI8, ale mírně, mírně, také tuše vzlétne, existuje granularita granularity, ne nejlepší barevná odměna, Karocheho rozpočtový telefonní kamera. Rozpočet na 40 tisíc? Druhý, který narušil tento zvuk, je v autě, které neustále poslouchám hudbu. Nebyly tam žádné problémy se starým, je to úžasné, ale kvalita zvuku při hraní přes MI 11 je horší než na starých telefonech. Navíc jsem musel spolknout s regionem a tak dále, polovina noci zabita.Zatřetí, neexistují žádné oblíbené aplikace SMS a kontakty a hovory, nyní jsou nahrazeny hloupými aplikacemi Google, ne kritické, ale nepříjemné, ale nepříjemné. Obecně platí, že pocity úplného zklamání a zbytečného plýtvání penězi nebylo utraceno hodně. Sucks.

– 2. Sergey Tuchkin

Profesionálové: Výkon, dobrá baterie, dobrý zvuk
Minusy: Obrazovka je ubohá: jde do zeleného odstínu při nejmenší odchylce; Nikdo mě neslyší na reproduktorovém telefonu; Při instalaci dvou SIM karet. Nemůže dosáhnout druhého; velké, silné a těžké přístroje. Kamery jsou odstraněny o 3 z 5.
Posouzení: Telefon zanechal čistě negativní dojem. Pocit, že Xiaomi nyní shromažďuje svá zařízení od toho, co je, protože kvalita se velmi liší od přístroje k zařízení. Trpěl jsem s ním týden a prodal jsem. Byl jsem horlivým fanouškem Xiaomi, ale myslím, že v tomto aparátu to dokončím.
READ  Jak připojit bezdrátová sluchátka k telefonu Huawei. Připojení k tabletu se systémem Android

– 2. Vyacheslav

Profesionálové: Rychlost práce, několik nových čipů
Minusy: Schopnost kamer je jasně nadhodnocena. Ano, existuje mnoho nastavení, ale všechny jsou digitální a řeší ve Photoshopu. Můj starý Soni Z1 nebo stejný život MI A2 nezískají nehodě.
Posouzení:

– 2. Arkadiy d

Profesionálové: Rychlost reakce na návrh
Minusy: Adaptace cen pomocí Iron Sound
Posouzení: Být aktivním uživatelem smartphonu. Vzal Xiaomi kvůli procesoru. První den jsem se rozhodl nenačíst a všechno bylo v pořádku. Právě se podíval na YouTube a Seil. V této fázi jsem byl zvukem naštvaný. Všude, kde mluví o super zvuku, ale název značky Harman. Toto je pouze marketing, neobdržel jsem nic zvláštního. Zní to jako ty tisíce dalších chytrých telefonů. Dále jsem se rozhodl hrát PUBG. Za 15 minut hry byl smartphone velmi tvrdý, už jsem si myslel, že si teď bude jistý. A pak jsem byl úplně rozrušený, proč si vytvořit smartphone s takovým procesorem, pokud jej nelze použít? Neexistuje žádná adaptace s procesorem, stejně jako by kamna funguje plně spalovat jeho zdroj a pohltit baterii.

– 2. Vítěz Icey

Profesionálové: Dobrá reprodukce barev
Minusy: Rychle se vypouští; Fotoaparát není o moc lepší než 8t; Můžete mluvit z vzdálenosti metru bez dynamického režimu, zatímco nemůžete snížit zvuk, aby každý uslyšel vašeho partnera; Zpomaluje a visí; Když zvednou telefon na druhém konci, něco klikne dovnitř, je to nepříjemné; Skener na tlačítku zařazení. Nechutný nápad. Stačí zapnout obrazovku Zobrazit oznámení/čas, prostě nemůžete dát telefon na stůl; Žádný slot pro paměťovou kartu.
Posouzení:

Co deaktivovat a optimalizovat

Majitelé Xiaomi mohou deaktivovat nebo optimalizovat práci některých aplikací. Čím menší budou programy spuštěny po zapnutí smartphonu, tím ekonomičtější je spotřebován nabíjení baterie.

Připojení na pozadí

Každý uživatel Xiaomi má příležitost vybrat aplikace, které budou fungovat na pozadí. Ve výchozím nastavení je většina programů nainstalovaných na smartphonu vypnuta. Aktivace aplikace je velmi jednoduchá. stačí pouze nakonfigurovat autoStart a dát povolení k práci na pozadí.

Doporučuje se omezit aktivitu vybraného programu výběrem standardní úrovně (měkké omezení) z navrhovaných možností)). Každý uživatel smartphonu může ovládat aplikace, které mají přístup k internetu na pozadí. Aktivita připojení může být také omezená.

Po načtení operačního systému se obvykle objevují zákazníci pošty, cloudové služby. Čím méně aplikací je aktivováno, tím rychlejší smartphone spustí (po restartování). Je žádoucí, aby v pozadí fungovaly pouze nejpotřebnější programy. Aktivita každé aplikace ovlivňuje nabíjení baterie.

Odpojení animace

Nastavení je zabudována do smartphonu Xiaomi, což umožňuje ovládat animaci (odpojení, změna, upravte hladkost). Chcete.li ušetřit energii, je lepší vypnout tuto možnost. Chcete.li tuto funkci odpojit, musíte přejít na „Nastavení“, poté do sekce „pro vývojáře“. Poté deaktivujte „Animace oken“, „Animace přechodů“, „Délka animace“.

Optimalizace systémové paměti

V nastavení smartphonu je část „pro vývojáře“. Obsahuje pododdíl „Optimalizace systémové paměti“. Výchozí nastavení je „médium“. Pro snížení spotřeby energie se doporučuje deaktivovat optimalizaci a restartovat systém. Vypnutí této funkce nebude znamenat změny v nastavení zařízení.

Vypnutí dalších senzorů

Ve výchozím nastavení na smartphonu Xiaomi pracuje několik senzorů navíc konzumující energii baterie. Některé z nich mohou být deaktivovány bez poškození zařízení. Například senzor reagující na osvětlení obrazovky. Ve výchozím nastavení je senzor v režimu „Auto“ “. Pokud je senzor deaktivován, jas se nezmění v závislosti na osvětlení obrazovky. Kromě toho můžete nastavit standardní režim kontrastu displeje a vypnout akcelerometr (auto.kaparek).

Optimalizace povolení pro aplikace

Pro snížení spotřeby energie je vhodné optimalizovat povolení k aplikacím. Zpočátku se doporučuje aktivovat auto.vypracování shora s režimem provozu smartphonu, pouze pro nejdůležitější programy. Pak musíte zjistit, jaká oprávnění používají vybrané aplikace, a ponechat pouze potřebné z celého seznamu.

Režim úspory energie

Je vhodné, aby vaše zařízení Xiaomi aktivovalo režim ekonomické spotřeby energie. Můžete to udělat několika způsoby. Například nakonfigurujte denní automatické vypnutí smartphonu v noci. Existuje možnost, která vám umožní vypnout zařízení s 0.00 nocí až 8.00 ráno. Můžete použít funkci „Letový režim“, který deaktivuje připojení smartphonu s vnějším světem v noci. Tato možnost se doporučuje zahrnout před spaním pro ekonomičtější spotřebu energie baterie.

Nabíjení baterií můžete uložit tím, že vypnete nejvíce nenasytnou aplikaci. Možnost „spotřeba energie“ vám umožňuje vypočítat nejvíce energeticky nejnáročnější program. Aplikace konzumující hodně nabití lze vypnout, odstranit nebo omezit na aktivitu (nastavením časovače práce).

Je vhodné zahrnout do vašeho režimu smartphonu Xiaomi „Úspora energie“. Díky aktivaci této funkce bude zařízení řídit procesy na pozadí a deaktivovat synchronizaci s nízkým nabitím baterie.

READ  přenos souborů z iPhonu do iPhonu. K tomu je třeba provést následující kroky:

Odstranění nebo odpojení zbytečných nenasytných aplikací

Programy třetích stran konzumující hodně energie je lepší odstranit z smartphonu. Zbytek aplikací naložených do zařízení se doporučuje nastavit pracovní časovač. Režim můžete aktivovat tak, aby se otevřené aplikace samotné odpojily po 1,5,10,30 minutách. Poté, co jste předtím nastavili časovač, nebudete muset ovládat počet pokročilých programů a ručně je zavřít. Aplikace se po nastavení automaticky vyloží z paměti.

Obvykle naprogramoval uzavření energetického prohlížeče, YouTube, komunikace s bankou. Důležité aplikace (posly, pošta) pro období použití pomocí smartphonu jsou nejlépe ponechány.

Uživatelé smartphonů Xiaomi se doporučuje nastavit minimální čas pro blokování obrazovky. Pokud se gadget po určitou dobu nepoužívá, můžete zakázat zbytečné služby, které utratí provoz nebo nabíjení baterie. Například internet. Je lepší jej vypnout ihned po blokování obrazovky. Chcete.li to provést, nastavte čas na vypnutí internetu (po 5, 10, 30 minutách nebo nikdy). Smartphone se v tomto případě změní v běžný telefon, který může přijmout pouze příchozí hovory. Zprávy posly nebudou moci přijít. Při odemčení obrazovky se internet znovu zotaví.

Odstraňujeme neustálé vyhledávání sítí Wi-Fi

Před zahájením práce si musíte vybrat typ sítě. Xiaomi poskytuje následující možnosti: 4G, 3G a 2G. Nejrychlejším typem komunikace jsou čtyři. Ale 4G rychle spotřebovává nabíjení baterie. Můžete si vybrat ekonomičtější, ale pomalý typ komunikace, tj. 2G. Použijte Deuce je neustále nepříjemné. Odběratelé mohou nastavit 4G, ale při příležitosti přejít na 2G, když je nutné prodloužit práci smartphonu.

Vnější objekty

Dalším důvodem špatné funkce mikrofonu na Xiaomi mohou být cizí objekty.

Nejjednodušší je nečistota, která skórovala díru mikrofonu. Zkontrolujte, zda jsou všechny díry zdarma, že v nich není nic zaseknuto.

Pokud je v nich něco, zkuste to netlačit dovnitř, ale spíše to vyjměte.

Můžete použít vysavač v režimu minimálního výkonu, jemně ho přivést do kontaminované díry a mírně pomoci s párátkem nebo jiným tenkým předmětem k přesunutí bahenního korku.

Dalším problémem mohou být lístky, poznámky a další papír, který někteří lidé rádi čistí kryt smartphonu.

V průběhu času se tyto cizí objekty mohou pohybovat a zavřít přístup k mikrofonu.

Uživatelé Xiaomi trvají na návratu proprietárního ningelast miui

Oficiální aplikace Google pro telefonní hovory je jednou z pokročilých aplikací pro nábor čísla, pokud jde o seznam intelektuálních funkcí. Nabízí postavenou ochranu proti spamu, identifikuje volajícího předplatitele, volající hovory, automatickou nouzovou podporu a mnoho dalšího.

Tyto funkce však všichni nepoužívají všichni a mnoho uživatelů v různých zemích světa dává přednost aplikacím třetích stran, jako je Truecaller, pokud budou používat většinu výše uvedených funkcí. Existují však také funkce, které Google nenabízí, alespoň nejsou k dispozici každému, kdo tuto aplikaci používá. Mluvíme o funkci nahrávání konverzací, jejichž použití v některých regionech je zjevně porušením zákona.

Někdo také nevnímá telefon Google kvůli skutečnosti, že návrh „calpine“ není příliš příjemný vzhled. Fanoušci minimalismu jsou samozřejmě připraveni tleskávat Googlu za svůj výběr designu, ale většina z nich věří, že návrháři společnosti si mysleli příliš málo na estetiku této aplikace.

To vše dalo mnoho důvodů, proč to mírně uvést, skvělý přístup uživatelů k telefonu Google. A protože stále více výrobců OEM přechází na aplikace Google Phone and Messages a opustí své „domovské“ analogy, bude logické předpokládat, že zklamání uživatelů roste.

Oneplus nedávno opustila své telefonní aplikace Oxygenos ve prospěch Google. Díky tomu mnoho uživatelů požadovalo jejich návrat. Poté se společnost nakonec vzdala a, jak bylo uvedeno, nyní pracuje na návratu svých aplikací Oxygenos.

Před nějakou dobou také Xiaomi učinil podobný krok, opustil žádosti o náboru čísel a zpráv MiUi a od té doby nadále způsobuje hodně kritiky. Na rozdíl od OnePlus však společnost vysvětlila, že v blízké budoucnosti se nevrátí do aplikací MIUI. Ale Xiaomi se pokusil kompenzovat uživatele nepříjemností a přidat funkci nahrávání hovorů do aplikace Google Phone na některých jejích zařízeních.

Podle nedávného průzkumu na fórech MIUI je však zcela jasné, že uživatelé tuto funkci stále nemají.

Jak je vidět z výše uvedeného, ​​téměř každý uživatel chce vrátit aplikaci Miui Dialer za každou cenu a pouze 10 procent uživatelů nesouhlasí se zbytkem.

Nyní má Xiaomi poměrně čistou pověst, pokud jde o přijímání recenzí uživatelů, a v minulosti to opakovaně prokázaly. Provedení tohoto požadavku uživatele jí proto také neublíží.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS