Ergonomie

Informace o ergonomických funkcích. Nastavení výšky, úhlu natočení, úhlu sklonu atd.

Informace o tom, zda je možná montáž na stěnu podle standardu VESA Mounting Interface Standard (MIS).

Pro standard VESA existuje mnoho různých rozhraní, která se liší velikostí držáků, vzdáleností mezi montážními otvory a počtem otvorů.

Informace o tom, zda lze stojan odstranit, nebo ne. Obvykle nutné pro montáž na stěnu.

Informace o tom, zda stojan umožňuje výškové nastavení.

Některé obrazovky mají možnost režimu na šířku i na výšku.

Informace o tom, zda lze obrazovku otáčet kolem osy stojanu.

Většina obrazovek má možnost naklápění dopředu a dozadu, což uživateli poskytuje pohodlnější polohu pro sledování.

Maximální náklon obrazovky dopředu.

Maximální stupeň naklopení obrazovky dozadu.

Ergonomie

Ergonomické informace. Nastavení výšky, úhlu natočení, úhlu sklonu atd.

Informace o tom, zda lze obrazovku namontovat na stěnu v souladu s normou VESA Mounting Interface Standard (MIS).

Existuje mnoho různých velikostí, roztečí a počtu upevňovacích otvorů podle standardu VESA.

Informace o tom, zda lze stojan odstranit. Obvykle se vyžaduje pro montáž na stěnu.

Informace o tom, zda stojan umožňuje výškové nastavení.

Některé obrazovky mohou pracovat v režimu na šířku i na výšku.

Informace o tom, zda lze obrazovku otáčet kolem osy stojanu.

Většina obrazovek má možnost naklápění dopředu a dozadu, aby měl uživatel pohodlnější polohu pro sledování.

xiaomi, která, matrice

Matrice LG typu TFT IPS, stejně jako u všech ostatních televizorů Xiaomi, rozlišení je 3840×2160 pixelů (4K), standardní poměr stran je 16:9. Pozorovací úhly. 178°. Úhlopříčka. 49,5″ (126 cm). Obnovovací frekvence obrazovky je 50 Hz, norma PAL (evropská). Doba odezvy pixelu 8 ms. deklaruje široký dynamický barevný rozsah. HDR10, ale pouze na papíře: ve skutečnosti jde o pseudo-HDR, nemůže správně pracovat s matricí s nízkým jasem. Přímé LED podsvícení, bílé LED diody jsou za maticí, takže se může objevit trochu světla na černém pozadí. Samotný snímač má nízký jas, což zhoršuje kvalitu obrazu za denního světla. Večer nebo přes den se na něj dá pohodlně dívat přes okno se závěsem, ale od cenově výhodného televizoru nemůžete očekávat o moc víc. Levnější modely (stejné jako HARPER 49U750TS) mají stejný problém s jasem.

Obrazovka

Obrázek je krásný a líbí se mu okamžitě. Naše Xiaomi Mi TV P1 je: 43c Rozlišení 4K (3840 x 2160), obnovovací frekvence 60 Hz, HDR10 a Dolby Vision.

 • Syté barvy. Jasné barvy jsou opravdu živé. Barevné prvky okamžitě vyniknou na tmavém nebo světlém pozadí. YouTube jako příklad: úvodní šedá obrazovka s červeným logem je již pěkná a obdélníky videa vypadají velmi elegantně.
 • Skvělé černobílé barvy.
 • Podsvícení je dostatečné. Pokud se rozhodnete umístit televizor na sluneční stranu, klidně to udělejte. Všimněte si však, že displej je lesklý, nikoli matný.
 • Rozlišení je dostatečné pro malý tisk a skvělé vykreslení detailů.
 • Pozorovací úhly jsou velmi dobré, ale je zde nuance. Ale o tom si povíme v části „Poloha ve vesmíru“.

Model: Mi TV 4S 43

Další obrazové funkce: True Cinema (24 snímků).

Další zvukové funkce: prostorový zvuk.

Možnost montáže na stěnu.

Klíčové technické vlastnosti:

LED-TV Xiaomi, dnes prodávané, vyráběné v Číně a Rusku (Gvardeisk, Zelenograd, Voroněž). Poptávku zákazníků podporuje moderní design, dobrá kvalita a povědomí o značce.

Technický popis

TV Xiaomi Mi TV 4S 43 s LCD displejem HV430QUB-H10, velikost úhlopříčky 42.5″ (108 cm) 16:9. Panel LCD je vybaven přímým podsvícením pomocí LED diod umístěných vzadu. Přímá LED. Matrice HV430QUB-H10 a software MainBoard TPD.MS6886.Model PB792 vytváří vysoce kvalitní UHD obraz v rozlišení 3840×2160 pixelů v rozlišení 4K UHD, HDR. Zpracování obrazu je realizováno pomocí moderní technologie HDR (High Dynamic Range) s rozšířeným rozsahem odstupňování jasu. Mi TV 4S 43 TV je vybaven inteligentním softwarem, vestavěnými aplikacemi a možností připojení k internetu. Připojení k internetu lze navázat prostřednictvím Wi-Fi. Podporuje formáty multimediálních souborů: MP3, WMA, MPEG4, HEVC (H.265), MKV, JPEG. Dva reproduktory poskytují zvukový výkon 12 W (2×6 W). Používá stereofonní zpracování NICAM a funkci prostorového zvuku Sound Surround.Připojení k dalším zařízením pomocí standardních vstupů a výstupů včetně anténního vstupu (RF), AV, komponentního vstupu, HDMI x2, USB x2, Ethernetu (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11.2.11n.

Spotřeba energie televizoru v síťovém režimu je 75 W. Napájení hlavní desky.

Celkové rozměry: se stojanem 964x606x233 mm.

Hmotnost televizoru: s podstavcem: 7.6 kg, bez stojanu: 7.5 kg.

Varování! Panel HV430QUB-H10 televizoru Xiaomi Mi TV 4S 43 LED je drahým a nespolehlivým prvkem. Vyvarujte se jakýchkoli nárazů na sklo a tlaku na povrch obrazovky, aby nedošlo k poškození panelu LED! Není také bezpečné, aby se na obrazovku dostala tekutina. Někdy stačí jediná kapka, pokud stéká po skle na oplechování, a televizor je neopravitelný.

READ  Xiaomi Mi TV 4s 55 recenze

Rady pro uživatele Xiaomi Mi TV 4S 43

V případě poruchy televizoru je vhodné se informovat, zda je v průvodních dokumentech (záruční list) uvedena záruka výrobce (prodejce).

Pokud se Xiaomi Mi TV 4S 43 nezapíná nebo se přerušovaně vypíná, je nutné zkontrolovat zásuvky a prodlužovací kabely v místech, kde je televizor připojen k síti.

V případě, že Xiaomi Mi TV 4S 43 nereaguje na dálkové ovládání, ale ovládací tlačítka na panelu fungují, existuje určitá možnost, že je dálkové ovládání vadné (dálkové ovládání nefunguje). Doporučujeme zkontrolovat nebo vyměnit baterie.

Pokud se při sledování pozemního vysílání objeví indikace no-signal (žádný signál), zkontrolujte anténu nebo kabelové zařízení. Správnou funkci televizoru můžete zkontrolovat z jiných externích zařízení.

Pokud při sledování analogové televize nemáte zvuk, měli byste zkontrolovat zvukový systém v nastavení. Pro Rusko, D/K (6).5 MHz), pro evropské země B/G (5.5 MHz). V moderních televizorech se pro nastavení barevných a zvukových standardů obvykle vybírá region. Pro Rusko Východní Evropa.

Pokud se Xiaomi Mi TV 4S 43 během provozu zasekne, nereaguje ani na dálkové ovládání, ani na tlačítka ovládacího panelu, někdy pomůže restartování. Za tímto účelem zcela odpojte televizor vytažením zástrčky ze zásuvky a po 10-15 sekundách jej znovu zapněte.

Pokud je obrazovka rozbitá nebo prasklá

Televizní obrazovka Xiaomi Mi TV 4S 43 LED vyžaduje od uživatelů pečlivou pozornost. Sklo může prasknout i při lehkém úderu dětskou plastovou hračkou.Neméně nebezpečný je také nadměrný tlak na povrch obrazovky v kterékoli části oblasti.

Při poškození obrazovky je nutné vyměnit LED panel HV430QUB-H10. V takových případech je třeba cenu ověřit v autorizovaném servisním středisku Xiaomi na telefonních číslech uvedených na oficiálních webových stránkách nebo v přiložených dokumentech.Ve většině případů nejsou takové opravy ekonomicky proveditelné.

K dispozici v maloobchodním prodeji od 22000

Záruka výrobce

Během záruční doby je servis výrobku prováděn zdarma v autorizovaných servisních střediscích (ASC). Adresy servisních středisek najdete na oficiálních stránkách Mi.com v sekci „Autorizovaná servisní střediska“. Pro všechny záruční opravy volejte 8-800-2222-679.

Záruční opravy a servis zboží oficiálně zakoupeného u. jsou podmíněny shodou sériového čísla, nebo pokud je k dispozici příslušná dokumentace od výrobce. V některých případech je za záruku na zboží zakoupené např. v internetových obchodech odpovědný prodejce.

Znovu připomínáme uživatelům a majitelům televizorů.Pokus o opravu může mít vážné negativní následky, až po úplnou neopravitelnost.

Xiaomi Mi TV 4S 43″ (mezinárodní verze)

Xiaomi Corporation. Beijing West Road, Chaoyang, Stone World Building 12, Block A, Čína.

Xiaomi Corporation. Beijing West Road, Chaoyang, Stone World Building, 12 Block A, Čína.

Nástěnný držák pro LCD TV/plazmový televizor 32-65″, šedý jako uhel

Nástěnný držák pro LCD TV 22-65″, 15° náklon, 160° otočení, tmavě šedý

Nástěnný držák pro LCD TV 23-42″, 15° náklon, 25° otočení, barva černá

Nástěnný držák pro LCD TV 32-90″, barva černá

USB, karta microSD, Smart TV, Wi-Fi, LAN, 4K

USB, karta microSD, Smart TV, Wi-Fi, LAN, 4K

xiaomi, která, matrice

USB, karta microSD, Smart TV, Wi-Fi, LAN, 4K

soundbar 5.1, 550W, 34-20000Hz, Bluetooth, Wi-Fi, LAN, HDMI ARC, HDMIx1, barva černá

soundbar 4.1, 520W, Bluetooth, USB, HDMI ARC, HDMIx1, barva černá

Soundbar 2.1, bezdrátový subwoofer, frekvence 45-20000 Hz, Bluetooth, HDMIx1, černá barva

soundbar 5.1, 330W, Bluetooth, USB, HDMI ARC, HDMIx1, barva černá

50″ 3840×2160 (4K UHD), frekvence matice 60 Hz, dynamický scénický index 2000, Smart TV (Samsung Tizen), HDR, Wi-Fi.

32″ 1366×768 (HD), matice VA, frekvence matice 50 Hz.

32″ 1366×768 (HD), 60 Hz matice, Smart TV (Wildred), Wi-Fi.

55″ 3840×2160 (4K UHD), frekvence matice 60 Hz, Smart TV (Android TV), HDR, Wi-Fi.

64.5″ 3840×2160 (4K UHD), frekvence matice 50 Hz, Smart TV (Linux), HDR, Wi-Fi.

43″ 3840×2160 (4K UHD), matrice IPS, frekvence matrice 60 Hz, Smart TV (LG webOS), HDR, Wi-Fi.

Místa předání

Úvěr prostřednictvím banky (výpočty jsou úvodní povahy)

Při platbě kartou na splátky se stávající slevy ruší. Cena objednávky tak může být vyšší bez poplatků za doručení!

Xiaomi Mi TV 4S 50

Moderní, uhlazený design v klasickém černém provedení. Kovové rámečky zdůrazňují propracovanost modelu a jsou téměř neviditelné, čímž zvětšují pozorovací plochu.

Skříň je vyrobena z plastu střední kvality a její konstrukce je na slušné úrovni. Ve spodní části panelu jsou malé, téměř neznatelné mezery, které jsou sotva viditelné pouze při montáži na stěnu.

Televizor je umístěn na elegantním moderním stojanu se dvěma minimalistickými designovými prvky. Stojan dobře drží na místě, ale bohužel neslouží jako organizér kabelů jako podobné televizory jiných značek.

Stojan přidává televizoru na hloubce, takže pro umístění na pracovní plochu je nutná vodorovná plocha televizoru správných rozměrů.

Televizor lze také připevnit na stěnu pomocí standardního nástěnného držáku VESA 300×200. Některé konektory jsou zdvojené na bočním výklenku a směřují do strany, zatímco hlavní část je vzadu a při montáži na stěnu bude nepřístupná, proto je vhodné předem naplánovat řadu připojení.

 • Velikost obrazovky: 49.5″ (126 cm);
 • Rozlišení: 3840×2160;
 • Rozlišení HD: 4K UHD; HDR;
 • Formát HDR: HDR10;
 • Podsvícení LED: Přímá LED;
 • Typ matice obrazovky: TFT IPS ;
 • Obnovovací frekvence obrazovky: 50 Hz.

Ve své cenové kategorii vykazuje tento model působivé výsledky. Televizor je vybaven matricí IPS a vykazuje vynikající pozorovací úhel, díky němuž je možné sledovat televizní pořady a seriály společně.

Ve světlých místnostech, které jsou během dne vystaveny jasnému slunečnímu světlu, poskytuje obrazovka díky vysoké hodnotě maximálního jasu vynikající ochranu před oslněním sluncem. V tmavých místnostech bez vnějšího světla však kvalita obrazu nebude tak dobrá, jak by bylo žádoucí.

READ  Jak připojit iPhone k televizoru Sony bravia. Jak mohu zrcadlit iPad na televizoru bez Apple TV?

Stejně jako většina televizorů IPS nedokáže nabídnout skutečně hlubokou černou a nahrazuje ji mléčně šedou. Titulky se nezobrazují zřetelně a malé části jsou příliš zvýrazněny.

Snímková frekvence je příliš nízká, což má za následek slušné vstupní zpoždění.Rychlé filmy a moderní hry nelze zobrazit v plném rozsahu. Dochází k rozmazání hranic pohybujících se objektů, a to i v nepříliš rychlých scénách. Optimální vzdálenost očí od televizní obrazovky při sledování filmů je 212 cm.

Na zadní straně televizoru najdete nejčastěji používané konektory:

 • 2 vstupy USB 2.0 pro připojení externích digitálních médií;
 • 3 Vstup HDMI 2.0 pro příjem videosignálu z počítače nebo notebooku;
 • Složení In;
 • Komponentní vstup;
 • Kabelová / satelitní televize;
 • LAN. Vstup pro domácí síť;
 • CI Slot 1.4, která poskytuje přístup k prémiovému obsahu prostřednictvím čipových karet;
 • 3,5mm analogový zvukový výstup.

Kromě kabelového připojení podporuje televizor také Bluetooth a Wi-Fi.

Chytré ovládání televizoru zajišťuje oblíbený a známý operační systém Android. Systém nabízí pohodlné rozhraní, velké množství nastavení, která umožňují přizpůsobit ovládací panel obsahu, a široký výběr aplikací. Kromě předinstalovaných aplikací je možné stahovat a instalovat další nejen z obchodu Google Play, ale také z libovolných zdrojů třetích stran ve formátu.APK.

Dodává se s proprietární možností PatchWall, která se učí historii prohlížení uživatele a na jejím základě vytváří doporučení. Systém funguje rychle, bez chyb a problémů.

Funkce hlasového ovládání televizoru. Dálkový ovladač lze použít k zadávání hlasových příkazů a rychlejšímu zadávání vyhledávacích dotazů. To umožňuje pohodlnější vyhledávání a výběr obsahu.

Název řady, do které model patří.

Deklarováno výrobcem. Často se jedná o zaokrouhlenou hodnotu skutečné velikosti úhlopříčky v palcích.

Velikost úhlopříčky obrazovky. Pokud nejsou k dispozici informace od výrobce, vypočítá se velikost úhlopříčky na základě šířky a výšky obrazovky.

Existují různé maticové technologie. Každá z nich má své specifické vlastnosti. Pozorovací úhly, podání barev, doba odezvy, jas/kontrast, výrobní náklady atd. Kvalita obrazu přímo závisí na typu použitého snímače obrazovky.

Nejpoužívanější matice s 6, 8 a 10 bity pro každou složku pixelu RGB. Poskytují 18-, 24- a 30bitové barvy.

Řízení snímkové frekvence (FRC). je metoda, která umožňuje pixelům zobrazit více barevných odstínů. Rychlým střídáním různých barevných odstínů vzniká iluze nového mezibarvového odstínu. Například u FRC je 6bitový snímač obrazovky schopen zobrazit typický 8bitový snímač o 16.7 milionů barev namísto standardních 262200 barev. Existují různé algoritmy FRC.

Maximální počet barev, které je displej schopen reprodukovat, závisí na typu použité matrice a také na použití technologií, jako je FRC, která zvyšuje počet barevných odstínů.

Poměr horizontální a vertikální velikosti obrazovky. Některé standardní a běžně používané poměry/formáty jsou následující. je 4:3, 5:4, 16:9 a 16:10.

Informace o počtu pixelů na obrazovce ve svislém a vodorovném směru. Vyšší rozlišení umožňuje větší a lepší reprodukci obrazu.

Rozteč pixelů udává vzdálenost mezi středy dvou sousedních pixelů. U obrazovek, které mají vlastní (nativní) rozlišení (například TFT obrazovka), závisí rozteč pixelů na rozlišení a velikosti obrazovky.

Xiaomi Mi TV 4S 50 UHD. обзор и опыт использования телевизора. Стоит ли покупать в 2020 году?

Informace o počtu pixelů na jednotku délky. Se zmenšující se obrazovkou a zvětšujícím se rozlišením se zvyšuje hustota pixelů.

Přibližná plocha, kterou aktivní plocha obrazovky zabírá z celkové plochy obrazovky, vyjádřená v procentech.

Podsvícení. je zdrojem světla v maticích LCD. Typ podsvícení určuje kvalitu obrazu a barevný prostor obrazovky. Existují různá podsvícení, například CCFL, LED, WLED, RGB-LED atd.

HDR zvyšuje kontrast (maximální jas a nejnižší úroveň černé) a barevný gamut, aby se dosáhlo většího množství detailů v celém obrazu. od nejtmavších po nejsvětlejší části pro realističtější obraz.

Informace o maximálním horizontálním pozorovacím úhlu, při kterém má obraz na obrazovce přijatelnou kvalitu.

Informace o maximálním vertikálním pozorovacím úhlu, ve kterém má obraz na obrazovce přijatelnou kvalitu.

Informace o průměrné době, za kterou se změní barva pixelů matice na jinou.

Informace o tom, zda obrazovka podporuje 3D.

Vertikální frekvence/obnovovací frekvence ukazuje, kolikrát za sekundu se obraz na obrazovce obnoví.

Povolené kolísání napětí v elektrické síti 220 V.

Požadavky na frekvenci napájení střídavým proudem.

Spotřeba energie v pohotovostním režimu.

Přípustná odchylka síťového napětí 110 V.

Maximální spotřeba energie.

Šířka bez stojanu v různých měrných jednotkách.

Výška bez stojanu v různých jednotkách.

Hmotnost bez stojanu v různých jednotkách.

Мой 4K LED Телевизор Xiaomi (Mi TV 4S 50 дюймов) за 24990

Šířka se základnou v různých jednotkách.

Výška se stojanem v různých jednotkách.

Hloubka se základnou v různých jednotkách.

Hmotnost se stojanem v různých jednotkách.

Informace o barvách dostupných pro tento model.

Informace o tom, zda je možná montáž na stěnu podle standardu VESA Mounting Interface Standard (MIS).

Existuje mnoho různých modelů VESA, které se liší velikostí držáků, vzdáleností mezi upevňovacími otvory a počtem otvorů.

Informace o tom, zda lze stojan demontovat. Obvykle nutné pro montáž na stěnu.

Informace o tom, zda stojan umožňuje výškové nastavení.

Některé obrazovky mohou pracovat v režimu na šířku i na výšku.

Informace o tom, zda lze obrazovku otáčet kolem osy stojanu.

Většinu obrazovek lze naklápět dopředu a dozadu, aby měl uživatel pohodlnější polohu pro sledování.

Informace o TV tunerech, kterými je tento model vybaven.

Jádra CPU provádějí softwarové instrukce. Více jader umožňuje paralelní zpracování většího počtu instrukcí a dosažení vyššího výkonu. Existují různé procesory s 1, 2, 4, 6, 8 nebo více jádry.

READ  Jak uložit kontakt na SIM mapě Xiaomi

Informace o velikosti interní paměti používané pro operační systém a pro instalaci různých aplikací, ukládání videí, hudby, fotografií a dalších dat.

Hlavní funkcí počítačového procesoru (CPU) je interpretace a provádění instrukcí, tedy spouštění operačního systému a softwarových aplikací.

Hlavní funkcí procesoru (CPU) je interpretace a provádění instrukcí, a tím i provoz operačního systému a softwarových aplikací.

Grafický procesor provádí výpočty související s počítačovou grafikou. Hojně se využívá ve hrách, při dekódování/přehrávání videa, vizualizaci uživatelského rozhraní atd. д. Jeho paralelní architektura umožňuje využití při některých výpočtech, které GPU zvládá efektivněji než CPU.

Телевизор Xiaomi. Mi TV 4S 43’/ЧЕСТНЫЙ ОБЗОР/ЦЕНУ ОПРАВДАЛ ЦЕЛИКОМ И ПОЛОСТЬЮ

Taktovací frekvence moderních GPU se měří v megahertzích (MHz) nebo GHz a udává jejich výkonnostní úroveň.

Operační paměť (RAM) je využívána operačním systémem a softwarovými aplikacemi nainstalovanými v zařízení. Větší paměť RAM obecně poskytuje vyšší výkon.

Existují různé typy pamětí RAM, které se v průběhu času vyvíjely souběžně s procesory. Každá další generace paměti RAM poskytuje vyšší výkon díky vyšší rychlosti čtení a zápisu.

Vícekanálová architektura paměti RAM je navržena tak, aby se zvýšila rychlost přenosu dat do paměti a z paměti. Více kanálů vám zajistí vyšší přenosovou rychlost.

Operační systémy pro chytré televizory mají řadu technologií interaktivního uživatelského rozhraní pro navigaci a další způsoby interakce s chytrým televizorem. instalovat aplikace, procházet internet, uskutečňovat videohovory, sdílet obsah s ostatními, přehrávat video a hudbu atd.

Reproduktor. Stojan je zařízení, které převádí elektrické signály na akustické vibrace a vydává odpovídající zvuky.

Informace o tom, zda je tento model vybaven integrovanou kamerou, nebo ne.

Informace o síťových technologiích a standardech podporovaných tímto modelem, které umožňují připojení a výměnu dat s jinými zařízeními.

Informace o dostupných připojovacích portech, slotech a portech, jako je USB, infračervený port, slot pro SD kartu, audio/video a síťové porty atd. д.

Informace o dalších softwarových vlastnostech, technologiích, funkcích a službách tohoto modelu.

Informace o některých hlavních formátech obrazových souborů podporovaných tímto modelem.

Informace o některých hlavních zvukových formátech/kodecích podporovaných tímto modelem.

Informace o některých klíčových formátech videa/kodecích podporovaných modelem.

Informace o některých hlavních prvcích příslušenství, které jsou součástí standardní výbavy tohoto modelu.

Xiaomi Mi TV 4S 55

Upozorňujeme, že prodáváme pouze originální zboží. Neobchodujeme se zbožím z druhé ruky, napodobeninami, imitacemi apod.д. V našem obchodě si můžete koupit originální Xiaomi Mi TV 4S 55 TV za nejlepší cenu v Petrohradě. Při nákupu Xiaomi Mi TV 4S 55 v našem obchodě si můžete být 100% jisti kvalitou zboží a jeho nejlepší hodnotou. Naše přirážka. Cena je minimální a jedině zde si můžete koupit levné Xiaomi Mi TV 4S 55 TV se spolehlivou zárukou. Také máme kurýrní službu a nákup Xiaomi Mi TV 4S 55 v našem internetovém obchodě s doručením je jednodušší než kdy jindy. Přejeme vám příjemné nakupování!

Televizor Xiaomi Mi TV 4S 55 od čínské společnosti představený 29. března 2018 v Číně. Jedná se o zcela novou řadu, která má řadu charakteristických rysů. TV s umělou inteligencí, hlasovým vyhledáváním, poctivým 4K a samozřejmě HDR. Technických vlastností nového produktu si všimli mnozí, opravdu stojí za to o nich mluvit. Začněme s přehledem.

Xiaomi Mi TV 4S 65″ Globální

Celkově je Xiaomi Mi TV 4S jedním z nejlepších levných televizorů s nejzákladnější sadou moderních funkcí. Televizor vypadá jednoduše, takže ho lze umístit téměř do každého interiéru. Televizor má pouze jeden ovládací prvek. tlačítko napájení. Všechny ostatní funkce vykonává na příkaz vzdáleného ovladače. Dálkový ovladač má pouze 8 fyzických tlačítek. Většina funkcí je přiřazena senzorovému kolečku, které můžete používat k ovládání nabídky televizoru pomocí dotyků a klepnutí.

Všechna kabelová rozhraní zařízení jsou kompaktně shromážděna v jednom malém výřezu na zadní straně Xiaomi Mi TV 4S. Najdete zde port Ethernet, tři plnohodnotné porty HDMI 2.0, dva USB 2.0; koaxiální zásuvka pro anténu, kompozitní vstup a SPDIF. Bezdrátové připojení zahrnuje Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.2. V rámci modelové řady Xiaomi Mi TV 4S poměrně široký rozptyl na technických vlastnostech samotného displeje a výroba matic pro různé úhlopříčky zařízení zapojených do různých společností.

Nedávno byla řada 4S doplněna o dva modely: Mi TV 4S 65 a Mi TV 4S 65 Pro, které jsou vybaveny velkým 65palcovým displejem IPS s rozlišením 4K UHD a podporou technologie dynamického osvětlení HDR. Mají výkonný 4jádrový procesor a 2 GB paměti RAM. Jediným rozdílem mezi těmito modely je velikost interní paměti. V běžné verzi je to 8 GB, zatímco v rozšířené 16 GB.

Celkově lze říci, že i když je cena relativně nízká, Xiaomi se snažilo vyrobit co nejkvalitnější 4K displej. Výsledky úsilí inženýrů jsou docela působivé, Xiaomi Mi TV 4S je jedním z nejlepších 4K panelů na trhu s těmito funkcemi. Televizor využívá technologii Edge-LED od společnosti Samsung, která zajišťuje nejpřesnější reprodukci všech barevných odstínů. Kontrastní poměr 6000 ku 1 a hustota pixelů 80 pixelů na palec. Obnovovací frekvence obrazovky je 60 Hz, bohužel 144 Hz v levném modelu nenajdete. Pozorovací úhel je 178 stupňů a obraz zůstává přesně stejný při téměř jakémkoli naklonění, t.е. Žádné zkreslení. Srdcem hardwarové platformy televizoru je procesor Amlogic T962 s maximální pracovní frekvencí 1,5 GHz.5GHz. Akcelerátor videa je zde Mali-450.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS