Obecné specifikace

Typ matice TFT IPS
Datum uvedení na trh 2018
Stereofonní zvuk k dispozici na
Formát zobrazení 16:9
Podsvícení LED Ano, Direct LED
Rozlišení 3840×2160
Diagonální 54.6″ (139 cm)
Typ LCD TV
Rozlišení HD 4K UHD, HDR

Možnosti připojení

Wi-Fi k dispozici na
Vstupy AV, komponentní, HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac
Konektory na předním/bočním panelu HDMI, USB
Výstupy koaxiální
Verze rozhraní HDMI HDMI 2.0

Funkčnost

Velikost vestavěné paměti 8 GB
Funkce 24p True Cinema je zde
Počet nezávislých TV tunerů 1
Podpora DLNA k dispozici na
Přístup k internetu (Smart TV) je zde
Ovládací prvky hlas

Další informace

Spotřeba energie 120W
Barva černé hliníkové pouzdro
možnost montáže na stěnu k dispozici na adrese
Montážní standard VESA 300 × 250 mm

Přesné specifikace zjistíte u svého prodejce.

za tuto cenu bude stačit, ale pokud nepoužíváte vestavěný android. bez závad pouze v případě, že je připojen k počítači nebo jen k anténě, pak normální. Je to trochu zmatek.

Obecné shrnutí. Zcela jasně chápete, za co byste zaplatili více, kdybyste si vybrali analog jiného výrobce. Ošklivé, jednodotykové dálkové ovládání a schizofrenní pekelné rozhraní. Vinaigrette čínského řemeslného zpracování, kyselé skvrny, ozvěny androidu a turecké tržní úrovně kopírování rozhraní Apple. Zpočátku se to dalo vydržet, ale když začalo samovolné mazání příloh, moje trpělivost zcela vyprchala. Každopádně je to poprvé a naposledy, co zkouším nějaký výrobek z této manufaktury. Myslel jsem, že se Čína změnila. Je pravda, že ano, ale jejich produkce nikdy nebyla dostatečná.

Celkově se mi to líbí, nebudu to měnit, Android TV funguje dobře, ale není mnoho normálních aplikací, Asphalt je stažen, ale aktualizace nejsou staženy, ostatní hry fungují bez problémů. Přidat: sledování filmu v pohodlné poloze na gauči ve vzdálenosti 2 m od televize s dálkovým ovladačem v ruce. Mám pauzu, film se přehrává, ale bez zvuku, a obrázek „připojit dálkové ovládání“ pokrývá celou obrazovku, musel jsem se přiblížit a znovu připojit. A tak dvakrát. Více na.2 hvězdičky za kvalitu.

Skvělá televize, ale pokud je to ROSTEST, dostanete vše a aktualizace a televizi bez set top boxu, takže za tyto peníze nemůžete chtít lepší, doporučuji koupit, ale pouze pokud je televize ROSTEST. 09.12.2019 Stále se držím stejného názoru. Vezměte si Rostest.

Skvělá kvalita obrazu! Používám ho několik měsíců, zatím žádné stížnosti!

Velké a krásné. Kvalita obrazu, daleko od špičkových značek, tak to odpovídá jeho ceně. Velmi pěkné a rychlé nastavení systému Android. Jednoduše kouzelné! Tato obrazovka vypadá na Megaphone TV naprosto příšerně. Na velké obrazovce můžete vidět nechutnou kvalitu obsahu. YouTube ve 4K je příjemné sledovat, i když stopy komprese obrazu jsou nyní viditelné pouhým okem. Po zapnutí se vrátí ke sledovanému obsahu, t.е. Televizor pouze vypne obrazovku bez obnovení programů. Pohodlné.

READ  Je možné připojit vzduchové ponorky k Samsungu

Zatím používáte televizor jako tablet připojený přes HDMI v2.0 k PC a Smart TV přes Wi-Fi, jak to funguje s anténou a kabelem netuším. Tam jsou některé stížnosti na obrazovce, ale když si myslíte o ceně pod 35000, všechny stížnosti zmizí, a vlastně až 40000 dobrý obraz. Jak získat 60 hertzů z počítače, viz obrázky níže, a kabel potřebuje verzi 1.4 a vyšší, mám 10m v2.0, vedl ji pod podlahou v potěru a ve zdi pod omítkou. V nastavení videa (sportovní režim) je vypnuta redukce šumu, nastavení zvuku je vlastní (viz foto).

Po 7 dnech používání jsem ho vrátil do obchodu, už ho nekoupím, a co je nejdůležitější, všichni tito prodejci bezostyšně lžou, co to kurva globální TV. šel do pěti obchodů, říká rostest, odkud to je? nepřicházejí oficiálně zde, jsem je připojen k mi domů, a všichni jako jeden dát ven porcelánu!, Aplikace nelže, ale není to nic, nemáte žádný tuner, obecně, nabídl koupit více krabic různých, nakonec předal zázrak zpět a koupil normální čínský, který má android a TV tuner a obecně funguje dobře a obraz je také v pořádku, a tyto tance s boomem nechají fanoušky, aby se zbláznili a dokončili, telefony, inteligentní dům z mého super, ale televize se neukázaly, imho. Pro sebe jsem našel skyworth a spokojený a může napsat, co chcete, Skye lepší a bez potíží a záruka vše je normální, oficiálně, a Syama nemá takový mimochodem, další potíže je poskytována, pokud se rozbije.

Úhlopříčka i funkčnost: recenze televizoru Xiaomi Mi TV UHD 4S 55

Co takhle skvělé televizory. velké, se skvělým obrazem, realistickým zvukem a všemi možnostmi chytré Smart TV, navíc za velmi atraktivní cenu?? The Comfy Blog je zná! Dnes vám tedy povíme o jednom z nich. skvělé volbě pro uživatele, kteří hledají dobrý televizor za přijatelné peníze. Seznamte se tedy s chladnou novinkou čínské značky. chytrým televizorem Xiaomi Mi TV UHD 4S 55 (L55M5-5ARU). Zajímavé? Pak se o tomto modelu dozvíte více v nejnovější recenzi z Comfy Blogu!

#Android TV

Xiaomi Mi LED TV 4S 55 využívá Android TV 9, což je pro rozpočtový model spíše výhodou. Navzdory skromnému hardwaru (4 jádra ARM Cortex-A55 taktovaná na 1,4 GHz, grafický subsystém Mali-450 MP3 a 2 GB paměti RAM) systém adekvátně reaguje na potřeby uživatele.

Xiaomi Mi TV 4S 55. Реальный опыт использования. Стоит ли покупать или нет?

Obecně jsou k dispozici nejrůznější vychytávky: integrace služeb Google, funkce Chromecast, hlasové vyhledávání, podpora aplikací APK třetích stran a podobně. Stručně řečeno, je tu prostor pro zvídavou mysl vyškolenou na chytrých telefonech.

Zajímavé je, že televizor má dvě obrazovky, mezi kterými lze přepínat stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači. První je standardní rozhraní Android TV 9, kde je veškerý obsah rozdělen do několika hlavních sekcí zobrazených v dlaždicích.

Обзор Xiaomi Mi TV 4S 55 – 4K, 140 см, HDR, Android TV за 30 тыс.

Druhým je patentovaný plášť PatchWall společnosti Xiaomi. Zobrazuje oblíbený obsah na základě osobních doporučení. Rádi sledujete televizní seriály, vaší nabídce budou dominovat novinky Knihovna Amedia. Milujte hollywoodské akční filmy a bude zde více filmů Okko a ivi.ru.

Nastavení operačního systému Mi TV 4S 55

Při prvním spuštění má uživatel možnost zvolit, která z nich má být primární. Pokud se po nějaké době rozhodnete změnit názor, můžete výchozí prostředí změnit prostřednictvím volby spouštěče v nastavení systému Android. Ano, stále mluvíme o televizi!

READ  Jak povolit mobilní verzi v počítači

Společnost Xiaomi dává kupujícím televizorů na znamení velkorysosti 6měsíční předplatné placených videoslužeb. Aktivovat si ji můžete přihlášením do příslušné aplikace pod svým účtem do 31. prosince 2019. To je další příležitost k úspoře peněz zabudovaná v televizoru.

Xiaomi Mi TV 4S 55 recenze: téměř lidový chytrý televizor

Xiaomi stále více dobývá nové trhy v naší zemi útokem. Vše začalo chytrými telefony a gadgety, pak přišly systémy Smart Home a nyní přišel čas na televizory, z nichž jeden, Xiaomi Mi TV 4S 55, přišel do mé recenze.

xiaomi, recenze

Tři televizory Xiaomi, Mi TV 4S 55, Mi TV 4s 43 a Mi TV 4A 32, se před nedávnem oficiálně objevily na trhu. Čísla označují úhlopříčku, zatímco písmeno A vypovídá o modelu rozpočtové třídy, kdy S je jakýmsi středem. Důvěru zákazníků si musíte získat levnější nabídkou.

K testování jsem dostal model nejvyšší úrovně, tedy Xiaomi Mi TV 4S s 55palcovou maticí, který je relativně levný. Proto vás vyzývám, abyste si prohlédli.

Kvalita obrazu

První, čeho jsem si všiml, byl odlesk. Je na okrajích panelu, ale je vidět pouze na černém pozadí. Samotná černá barva však není příliš nápadná. Nejedná se o OLED a už vůbec ne o kvantové tečky. Podsvícený LCD displej. Za 34 tisíc, je mi líto!

Pozorovací úhly jsou dobré. můžete se dívat, když sedíte na židli v ostrém úhlu. Opět to není QLED od Samsungu, ale celkově je docela dobrý.

Hlavní je, že je přítomno poctivé rozlišení 4K. Pokud máte perfektní zrak. gratulujeme. Možná uvidíte nějaké artefakty. Na vzdálenost 2-3 metrů jsem neměl žádné problémy. Odchod z.

Co chybí?? Umělé zvýšení snímkové frekvence. Taková možnost je k dispozici u starších modelů Samsung, LG, Philips a obraz vypadá velmi živě, i když je obsah snímán rychlostí 24-25 fps. Tady si znovu vzpomeneme na cenu a zapláčeme (ne).

Design, dálkové ovládání, funkce

Z koncepčního hlediska nedoznal design televizní techniky v posledním desetiletí výrazných změn. Postupně se zmenšila tloušťka rámečku kolem LCD panelu, přepracovány byly stojany a reproduktory vestavěného audiosystému. Ve zbytku se jedná o stále stejnou obrovskou, tenkou plochu obrazovky s jednotkou řídicí elektroniky. K tomu šikovný dálkový ovladač: elegantní, s minimem tlačítek a připojený nikoliv pomocí archaické infračervené LED diody, ale pomocí nejmodernějšího Bluetooth 5.0 nízká energie. Neexistuje žádný jiný způsob, jak do televizoru dostat hlasové ovládání.

V tomto ohledu zvolila společnost Xiaomi pro nový televizor optimální formát. moderní a elegantní design ve všem, čeho se uživatel bude denně dotýkat. A zatímco vnější lesk je nezpochybnitelný, technická stránka je konzervativní.

Mi TV 4S má tenký rámeček kolem LCD panelu, ale nerozloučil se s výrazně tlustým tělem. Není tak tlustý jako konkurenční vlajkové lodě.

Je však nepravděpodobné, že by se televizor neustále přenášel nebo přesouval z jednoho rohu místnosti do druhého. Důležité je, aby elegantní displej ladil s interiérem moderního bytu. A nikoho nebude zajímat jeho mohutná zadní část.

Další důležitý bod: stojan striktně omezuje velikost pracovní plochy pod obrazovkou. Místo jednodílného držáku po celé šířce nebo středového sloupku se k umístění televizoru v rozích používají dva samostatné držáky ve tvaru V. Pokud vaše poslední jednotka stála na malém podstavci, zvažte tuto možnost. Mi TV 4S takto umístit nepůjde.

Funkce

Xiaomi Mi TV 4S má bezdrátový dálkový ovladač, který se připojuje přes Bluetooth. Díky tomu není nutné směřovat zařízení přímo na panel, aby bylo možné změnit kanál nebo aplikace. Uživatel si může do svého chytrého telefonu nainstalovat aplikaci, která obsahuje pokročilou verzi dálkového ovládání. Lze také použít alternativní dálkové ovládání Bluetooth nebo připojit plnohodnotnou myš a klávesnici.

READ  Jak připojit digitální televizní přijímač k televizoru. Jak vybrat set-top box pro sledování digitální televize

Operační systém Android TV. Jsou v něm již předinstalovány oblíbené online služby, které umožňují sledovat filmy a televizní seriály. Jedním z charakteristických rysů Xiaomi Mi TV 4S je přítomnost aplikace PatchWall. Umožňuje najít platformu, kde je sledování určitého filmu nejlevnější. V případě potřeby může uživatel nainstalovat další programy, včetně programů pro připojení k IPTV od poskytovatele.

Společnost nabízí několik modifikací Xiaomi Mi TV 4S, jejichž hlavním rozdílem je úhlopříčka obrazovky. Minimální úhlopříčka je 32″, ale k dispozici jsou také verze s úhlopříčkami 43″, 50″, 55″ a 65″. Mezi všemi možnostmi stojí za to zdůraznit Mi TV 4S Surface 55, jehož vlastností je přítomnost zakřiveného displeje. To zajišťuje větší pozorovací úhel.

Bez ohledu na úhlopříčku obrazovky je její rozlišení 3840×2160 pixelů, což znamená, že všechna zařízení podporují formát 4K. Matrice pracuje s technologií IPS, latence je menší než 8 ms a obnovovací frekvence je 60 Hz. Pozorovací úhel je 178 stupňů, takže je zaručeno pohodlné sledování téměř odkudkoli.

Obrazovka Xiaomi Mi TV 4S 55 má stejně jako ostatní modifikace možnost dynamického přímého podsvícení Direct-Lit, které se automaticky přizpůsobuje obrazu aktuálně zobrazenému na obrazovce.

K dispozici je také možnost ochrany očí, která je ve výchozím nastavení vypnutá, takže je třeba ji zapnout ručně.

Xiaomi Mi TV 4S 55 Curved TV. recenze

Smart TV Xiaomi Mi TV 4S 55 Curved s úhlopříčkou obrazovky 54.6″ (139 cm) má rozlišení 38402160 px (4K UHD). 178° pozorovací úhel, používá přímé LED podsvícení, obnovovací frekvence 50 Hz. Z hlavních formátů připojení si všimneme HDMI. 3 ks, USB. 2 ks, k dispozici je Wi-Fi a Ethernet.

Obrazovka z tekutých krystalů s úhlopříčkou 54.6 palců (139 cm) má poměr stran 16:9, což je klasická volba pro televizory této velikosti. Rozlišení displeje 38402160 px (4K UHD). obnovovací frekvence 50 Hz.

Tento model je vybaven přímým podsvícením LED diodami rovnoměrně rozmístěnými pod monitorem LCD. Tato varianta podsvícení poskytuje rovnoměrný jas a neoslňuje. Úhel pohledu deklarovaný výrobcem je 178°.

Celkový zvukový výkon 16 W je dodáván prostřednictvím 2 vestavěných reproduktorů po 8 W. Vytvoření prostorového zvuku pomocí speciálního zpracování signálu.

SmartTV. je srovnatelný s počítačem, snadno zvládá prohlížení webu, online video, hry. „Chytré“ funkce Xiaomi Mi TV 4S 55 Сurved jsou založeny na operačním systému Android. Snadno pro něj najdete a nainstalujete mnoho aplikací.

Pro připojení dalších zařízení slouží tyto konektory: HDMI. 3 ks, USB. 2 ks, komponentní a AV vstupy, Ethernet (RJ-45).

Xiaomi Mi TV 4S 55’’ UHD. ТОП?

Z formátů bezdrátového připojení jsou podporovány Bluetooth a Wi-Fi.

Tělo zakřiveného televizoru Xiaomi Mi TV 4S 55 je umístěno na stojanu. Předpokládané uchycení na stěnu, montážní rozměr 300 × 250 mm, hmotnost televizoru bez stojanu 13.6 kg.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS