Xiaomi Mi TV 4s 43 t2 recenze

Xiaomi Mi TV P1 má minimalistický design s tenkým páskem ve spodní části těla a s ikonou, která označuje možnost hlasového ovládání.

Bílá dioda LED je viditelná pouze při zapnuté obrazovce.

Xiaomi Mi TV P1 lze zavěsit na stěnu pomocí standardních držáků, ale pokud se rozhodnete televizor umístit na stůl nebo zásuvku, budou mu lépe slušet nenápadné plastové nožičky. Televizor na nich stojí pevně, ale přesto jej můžete upustit, pokud si nedáte pozor.

Pokud na stojan televizoru mohou lézt domácí zvířata, raději se ujistěte, že je bezpečně připevněn.

Самый дешевый 4K-телевизор Xiaomi — обзор!

Mi TV P1 má minimalistický bezrámový design, takže se hodí do každého interiéru. Pokud se na televizor podíváte ze vzdálenosti několika metrů a budete ignorovat spodní lištu s ikonou a LED diodou, bude se Mi TV P1 skutečně jevit jako „holá“ obrazovka.

Vypadá velmi dobře, ale bezrámečkový displej má stále některé nevýhody. Když jej vyjmete z krabice nebo jej přenesete na jiné místo, budete muset obrazovku uchopit. Otisky prstů na displeji jsou samozřejmě patrné.

Umístění portů na zadní straně televizoru je standardní, s napájecím konektorem vlevo a všemi ostatními vpravo. K dispozici jsou tři porty HDMI 2.1, anténní vstup a kompozitní AV, port pro sluchátka, dva konektory USB 2.0, zvukový výstup S/PDIF a port Ethernet. Žádný slot pro paměťovou kartu, což může být pro někoho nevýhodou. Je pravda, že i v roce 2021 je slot v televizorech vzácný.

Plusem pro kompenzaci je však to, že inženýři společnosti Xiaomi vymysleli, jak udělat zásuvku napájecího kabelu tak, aby se kabel připojoval k televizoru zespodu nahoru a nevyčníval. Ti, kteří se rozhodnou zavěsit zařízení blízko stěny, jistě ocení.

Funkce

43palcový Xiaomi Mi TV P1 má displej s rozlišením 3840 × 2160 bodů, formátem obrazovky 16:9 a obnovovací frekvencí 60 Hz, což je u televizorů této cenové kategorie standard. Xiaomi používá technologii Direct LED pro podsvícení obrazovky. Tvrdí, že nabízí jasnější obrazovku než konkurence, ale maximální spotřeba energie tohoto televizoru je o něco vyšší. 85 W.

Na oficiálních stránkách výrobce klade důraz na schopnosti HDR Mi TV P1, ale televizor využívá technologii HDR10. nejběžnější a ne nejsložitější. Aby však inženýři společnosti Xiaomi ospravedlnili důraz na HDR, přidali do zařízení také formát Dolby Vision, který rozšiřuje standardní funkce HDR a zvyšuje kontrast, jas a sytost obrazu. Ve skutečnosti Mi TV P1 není televizor, který byste si koupili jen kvůli kvalitnímu HDR. Je zde spíše pro předvádění a propagaci, protože plnohodnotné HDR je k dispozici pouze u dražších modelů.

K dispozici je hlasové ovládání a podpora „chytrého“ ekosystému, kde ostatní zařízení společnosti. Mi TV P1 běží na operačním systému Android TV. Nejedná se o nejmódnější plášť moderních televizorů, zejména pokud jde o skromný hardware zařízení, ale v případě Mi TV P1 to vynahrazuje podpora hlasových příkazů. prostřednictvím známé fráze „OK, Google“. Hlasem lze ovládat nejen televizor, ale i další zařízení, která jsou součástí ekosystému chytré domácnosti.

Další dvě pozitivní věci o Mi TV P1. Za prvé: Dálkový ovladač komunikuje přes Bluetooth, takže jej můžete ovládat z jiné místnosti. Za druhé: za zvuk je zodpovědná společnost Dolby Audio, která vytváří věrohodnou imitaci zvuku 7.1 kanálový formát. Mi TV P1 zní docela slušně.

Ve hrách a filmech

Jednou z hlavních funkcí Xiaomi Mi TV P1 je podpora HDMI 2.1. Jedná se o nejaktuálnější verzi známého konektoru, přes který se připojují počítače, konzole a set-top boxy.

Výhody verze 2.1 ve srovnání s 2.0, spočívá v lepším HDR a menším intuitivním zpoždění. Více HDMI 2.1 Přenášejte signál 4K rychlostí 12 snímků za sekundu, ale pro Mi TV P1 to nemá význam kvůli omezené obnovovací frekvenci displeje 60 Hz.

Odhalte potenciál HDMI 2.1 a všechny ty funkce HDR, které jsou uvedeny na oficiálních stránkách Xiaomi, mohou například konzole Xbox Series X a Playstation 5. Jen poslední, se kterým jsem testoval televizor. Hra Deathloop, Lost in Random, F.I.S.T.: Forged in Shadow Torch a Resident Evil: Village.

Ve světlém a barevném Deathloopu jsem nezaznamenal velký rozdíl v kvalitě obrazu oproti staršímu televizoru LG, ale ostatní hry vypadají na Mi TV P1 o něco bohatěji. Domnívám se, že je to proto, že kontrast mezi světle černými barvami je v každé z nich mnohem výraznější. Ztraceno v náhodě je dystopický gotický příběh, události z F.I.S.T. se odehrávají v neonově osvětleném městě a v Resident Evil: Village se střídají temné chatrče a světlé vesnické ulice.

Dalším postřehem je kvalitní technologie, která „zvyšuje“ snímkovou frekvenci na 60 FPS, i když hra běží při 30 fps. Na mém televizoru LG vedlo zapnutí této technologie ke zvýšenému intuitivnímu zpoždění, zatímco na Mi TV P1 vše funguje v pořádku.

Ve filmech a pořadech není oproti starému televizoru znatelný rozdíl, i když výchozí jas Mi TV P1 se mi zdál příliš nízký. V nastavení jsem musel strávit asi půl hodiny, abych vybral pohodlné nastavení.

Iterace a software

Xiaomi Mi TV P1 je jedním z mála televizorů se skutečně uživatelsky přívětivým systémem menu a navigace. Podmíněná plocha v zařízeních Xiaomi se nazývá PatchWall. rozsáhlý systém doporučení a zároveň přehledná nabídka, kde si můžete vybrat filmy a aplikace, které potřebujete.

READ  Přepínání kanálů na starém televizoru thomson. Instalace kanálů, ruční instalace kanálů - thomson 27lb052b5 návod k použití

Ty lze také stáhnout z Google Play. a například streamovací služby se budou stále počítat prostřednictvím vyhledávání PatchWall. To znamená, že můžete jednoduše zapnout nový produkt, na hlavní obrazovce přes vyhledávací panel vybrat požadovaný film nebo seriál a televizor vám sám řekne, která z aplikací je to, co potřebujete.

Mi TV P1 samozřejmě podporuje všechny moderní streamovací služby. na dálkovém ovladači jsou dokonce tlačítka pro spuštění služeb Netflix a Prime Video. Samotný ovladač je podobný jakémukoli jinému ovladači od stejných televizorů ve stejné cenové relaci, v tomto smyslu se Xiaomi přece jen neodvážilo experimentovat.

Uvnitř operačního systému je také vše standardní. Po stisknutí pravého tlačítka vstupu se zobrazí seznam aktivních zásuvek, kde můžete přepínat z jedné zásuvky HDMI na druhou a přepínat na externí pevný disk připojený k televizoru přes USB.

Stisknutím tlačítka Set na dálkovém ovladači se otevře nabídka s nejrůznějšími nastaveními zvuku a videa. Je také obvyklý, ale poměrně objemný a pokrývá třetinu obrazovky. není vždy vhodné procházet nastavení a okamžitě se podívat na výsledek v obraze zobrazeném na obrazovce.

Alternativy

43palcový Xiaomi Mi TV P1 stojí v Rusku 33 990: za tyto peníze kupující získá moderní, vysoce kvalitní 4K televizor se slušnou obrazovkou, HDR a praktickými funkcemi, jako je hlasové ovládání.

Hlavními konkurenty tohoto modelu jsou LG 43UN68006LA, Samsung UE43TU7090UXRU a Hyundai H-LED43EU7008. Všechny jsou si navzájem rovnocenné, až na to, že model Samsung používá pro podsvícení obrazovky technologii Edge LED, která výrobci umožňuje, aby byl televizor co nejtenčí.

Mi TV P1 se od konkurence odlišuje především přítomností rozhraní HDMI 2.1, funkce PatchWall, podpora ekosystémů, kde jsou další zařízení Xiaomi, a hlasové ovládání. A bezrámečkový displej má jako jediný ze jmenovaných konkurentů Samsung UE43TU7090UXRU.

Xiaomi Mi TV P1. kvalitní 4K TV není bez kompromisů. Je zřejmé, že se nevyplatí kupovat jej kvůli HDR a celková kvalita obrazu tohoto zařízení není lepší než u jiných modelů ve stejném cenovém segmentu. Přesto má Mi TV P1 výhody, které ji odlišují od ostatních: je vybavena rozhraním HDMI 2.1, kterou konkurence nemá, a podpora ekosystému Xiaomi.

Obrazovka: 43 palců, 3840 × 2160 bodů, 1,07 miliardy (8 bitů FRC), DCI-P3 78 % (typ.), 60 Hz, Dolby Vision, HDR10, HLG;

Zvuk: 10 W 10 W, podpora Dolby Audio a DTS-HD;

Procesor: MediaTek MT9611, grafika Mali G52 MP2;

Komunikace: Bluetooth 5.0, 2,4 / 5 GHz Wi-Fi;

Porty: HDMI-CEC × 3 (1 port s podporou eARC), USB 2.0 × 2, kompozitní vstup (AV), CI slot, Ethernet (LAN), optický digitální zvukový výstup, konektor pro sluchátka, 3,5 mm;

Ostatní: bezrámová obrazovka, vypínač mikrofonu;

xiaomi, recenze

Hlavní funkce

Formát obrazovky 16:9
Chytrý televizor je
Platforma Smart TV Android
Typ LCD TV
Podsvícení LED k dispozici na
Rozlišení 3840×2160
Stereofonní zvuk je
Rozlišení HD 4K UHD, HDR
Diagonální 42.5″ (108 cm)
Obnovovací frekvence obrazovky 60 Hz Hz
Rok výroby 2019

Rozhraní

Rozhraní HDMI HDMI 2.0
Výstupy optický
Podpora CI Ano, jeden slot, podpora CI
Konektory na předním/bočním panelu HDMI, USB
Vstupy AV, HDMI x3, USB, Ethernet (RJ-45), Bluetooth, Wi-Fi 802.11ac
Podpora Wi-Fi k dispozici na adrese

Kromě toho

Rozměry bez stojanu (ŠxVxH) 963x559x33mm
Rozměry se stojanem (ŠxVxH) 963x613x233 mm
Montážní standard VESA 300 × 300 mm
Možnost montáže na stěnu k dispozici na

Pro přesné specifikace se obraťte na svého prodejce.

Po této televizi jsem pokukoval už dlouho a ani trochu jsem nelitoval. přišel nahradit Sony KDL42W817B, který je upřímně zastaralé, protože jeho funkce pouze 3D a software a Smart TV je již zastaralé, stejně jako výkon. se přestěhoval do obývacího pokoje.

Koupil jsem si ho na sledování seriálů a youtube a je to v pořádku, až na výše uvedené chyby

Velmi stylový design a kovové pouzdro je skutečným potěšením.

Celkově se mi televizor líbí. Někdy je těžké naladit a upgradovat, protože žiji ve „zvláštním“ regionu naší země) Televizor funguje v Bluetooth podivně, řekl bych, že reproduktory nejsou spárovány, ačkoli sluchátka a přenosný reproduktor s potěšením) Jak opravit světla?! Možná existují nějaká tajemství a tipy?)Rád si je přečtu. Určitě bych doporučil tuto televizi a plní svou funkci. Může streamovat kanály, promítat filmy, přehrávat hudbu.

Skvělá volba. Koupě Android 4K za tuto cenu a tuto úhlopříčku je dar z nebes, stálo mě to 21,000. Obrázek je jasný. Z tohoto nákupu mám radost.

Televize je dobrá. Nezní to tak dobře. Pro srovnání, pokud atv restartovat jednou za 2 roky, to TV restartovat každé 2 dny, ale celkově snesitelné a co je nejdůležitější, že funkčnost převažuje mínusy

xiaomi, recenze

Celkově se jedná o dobrý televizor. V poslední době (koupeno v lednu 2020) se však cena zdá být přemrštěná. Během týdne cena neklesla pod 22500. Nakonec jsem ho musel koupit za 22990. Lidé říkají, že ho koupil za 18-20 tisíc. Za tu cenu je to opravdu dobré. A za 23 tisíc chci něco víc. Kvalita obrazu je v pořádku, ale když zapnete YouTube 4K místo FullHD žádný rozdíl v zásadě, ani na blízko, ani na dálku. Mnoho lidí píše, že zvuk je špatný. Ale nemám žádné otázky ohledně zvuku. Pro filmy, YouTube, TV zvuk stačí. Pro poslech hudby potřebujete jiná zařízení. Žádné smyčky jsem nezaznamenal, ale nerovnoměrnost podsvícení tam je, zvláště patrná na černém snímku. Nenazýval bych to však kritickým. Systém Android je docela použitelný. Paměť o velikosti 8 GB se zdá být trochu malá, vzhledem k tomu, kolik aplikací lze nyní umístit do. Ačkoli, pokud aplikace mohou být nainstalovány na médiu (ještě jsem na to nepřišel), pak je otázka odstraněna. PatchWall je pohodlný, ale mnoho filmů, které zobrazuje, je k dispozici za poplatek ve videoslužbách. Není to nevýhoda, je to prostě dané, musíte to vzít v úvahu.

READ  Nastavení kanálu Xiaomi TV

Dobrý obraz, ne moc matrix expert, ale skvělý tv pro obývací pokoj. Dálkové ovládání a hlasové vyhledávání. prostor)) Na ovládání si zvyknete během 5 minut, dálkový ovladač funguje přes bluetooth, takže ho nemusíte mířit na televizor) Samotný televizor je zvenčí velmi atraktivní svým minimalistickým designem. A samozřejmě všechny výhody za rozumnou cenu)

Xiaomi Mi TV 4S 43 recenzí

Komentář:Velmi znepokojený, ale marně! jasná barva. Televizor je za svou cenu super.

Výhody: je to skvělý televizor, cena je skvělá

Komentář: Hodnota za peníze kvalita

Výhody: Skvělá rychlá televize. 4K v YouTube prostě letí se šťavnatým obrázkem. Má Google Market. Můžete si stáhnout prohlížeč a sledovat filmy zdarma. Rád bych hrál hry s gamepadem. Obecně vám vřele doporučuji, abyste si ji vzali, a nebudete litovat. Kdo píše, že zvuk je špatný, prostě nemůže nastavit, na internetu jsou pokyny.

Nevýhody: Za tu cenu žádné (mám ho za 18t cashback)

Komentář: zabaleno velmi bezpečně

Výhody:Nejlepší televize za peníze, barva je skvělá, i když jsem se díval na recenze a nelíbilo se mi to. Skvělý zvuk, Bluetooth dálkové ovládání funguje až na 100 m, podíval se na YouTube))

Klady: Velký displej, jasný, cena!!

Slabé stránky: Malý pozorovací úhel, chybí vybrání pro držák, televizor není zpod stěny téměř vidět

Komentáře: Bought for 18K, TV is top for the money.

Nevýhody: TV je na nic! Při testování se nepodařilo připojit ani wifi, ani kabel. Nic nevidím! Zkoušel jsem a neuspěl. Bude se vracet!

Komentář: Zamyslete se nad tím! Může být dražší, ale karea než levné, ale čínské

Komentář: Zpočátku byly potíže. Neobvyklé dálkové ovládání. Ve skutečnosti však nejde o nic složitého. Zvykněte si na to rychle. Trvalo několik hodin, než jsem zjistil, kde se nachází nabídka a další pokročilé možnosti. Kvalita zvuku je dobrá, obraz je jasný, podpora HD kanálů bez zamrzání.

НАКОНЕЦ-ТО XIAOMI MI TV 4S 43″

Komentáře:Great. To mi připadá jako nejlepší televizor na trhu.

Výhody: Kvalita obrazu. Dobrý zvuk. Poměrně rychlý procesor.

Výhody: Cena, kvalita, nejlevnější 4K TV bez vad

Komentář: Velmi spokojen s nákupem

Komentář:Obrazovka při zapnutí bliká různými barvami a je slyšet zvuk. Pokud jej vypnete a znovu zapnete, vše funguje správně.

Výhody: Displej, obsah, vzhled

Nevýhody: Zvuk. Je to nechutné. Nedá se poslouchat. Bolí vás z toho hlava.Konektory pro optiku, internet a anténu jsou na nejhloupějším místě. Přímo pod držákem. Pokud není držák výsuvný, nelze do něj nic zapojit.

Komentář: dolbo fucks. Zaplatil bych jim o tisícovku víc, nedokázali udělat normální zvuk.

Výhody: 1) První výhodou při nákupu je samozřejmě cena. Něco podobného ve 4K za méně než 25 tisíc nenajdete. Analogy Samsung a LG od 25 a pak se slevami.2) Plně Android TV. Ne jako můj předchozí DAEWOO 32 úhlopříčka, ne android, ale jeden název.Zapněte si HD videoBox a užívejte si téměř veškerý video obsah z webu.3) Plně funkční 4K a HDR. Připojte Xbox one, zapněte HDR a hrajte si pro zábavu.5) Při nákupu (do konce roku 2019) s nákupem přišel celý balíček předplatného, kinopoisk, ivi. megogo, tvzver, 24 hodin TV a další. Měl jsem možnost porovnat celou filmovou knihovnu a pohodlí služby a ceny, zastavil jsem se na 24 hodin TV a Kinopoisk, zbytek jsou buď hrozné aplikace nebo ceny nebo nedostatek plných předplatných (musel jsem zaplatit více za normální filmy).

Nevýhody: Při čtení recenzí a zpětné vazby od prvních majitelů byly zdůrazněny stejné nevýhody, které pro 1.5 let používání Plně souhlasím.1) Žádné USB 3.0.2) Reproduktory jsou slabé. Zpočátku to bylo velmi nápadné, ale na internetu lidé radili vysílat, takže zvuk bude příjemnější. Ale nechal jsem ho na zdi a zvykl si na něj.3) První firmware s chybami. V době nákupu všichni s firmwarem 1508 dostávali zelenou barvu. S další aktualizací (2890) Chyba zmizela, ale musel čekat půl roku. S tímto problémem jsem se zatím nesetkal, ale soudě podle recenzí se jednalo o velmi častý problém, který byl odstraněn novou aktualizací. Budoucí aktualizace vycházejí častěji a je v nich jen málo zjevných globálních problémů, většinou jde o drobná vylepšení a opravy starých chyb.4) nedostatek IR portu, jak jsem pochopil, že v modelech s úhlopříčkou 32 a ostatní jsou přítomny, ale v tomto modelu nebyly dovezeny. Jediný způsob, jak ovládat televizor, je pomocí dálkového ovladače Mi v telefonu, pouze pomocí dálkového ovladače Android, který má méně funkcí.5) Napájecí kabel není odpojitelný. Televizor nelze vyměnit bez jeho demontáže.

Komentář: Pokud jde o další recenze a nedostatky uvedené jinými uživateli.1) Nohy se kývají. Pokud upevníte nožičky tak, aby se televizor nekýval, mírný otřes (například od kočky) způsobí okamžité převrácení televizoru. To je nutné pro zmírnění dotyku.2) Hlučný dálkový ovladač, ano, je zřejmé, že není vyroben z gumy, ale ostatní ovladače jako v LG a Samsungu jsou při stisknutí podobné.3) Netflix a prohlížeč. Objevil se Netflix, prohlížeč je tam. Stačí se podívat na 4pda. Pro televizor je zde samostatná větev a užitečné jsou tipy na nastavení, barvy a programy.4) Zvuk, ale o tom není sporu. Zvuk je 3 z 5.Pokud si ho musíme koupit, musíme si koupit model T2 revize 2 z roku 2021. Kamarád si ji vyzvedl a rozdíl není velký, ale je patrný v některých drobných detailech.Nohy jsou nyní kovové a v tomto modelu přidali vstup HDMI 3 místo 2 a zvuk je o něco lepší. A další drobné rozdíly, které ale nijak zvlášť neovlivňují použití.Ale ani jednou jsem svého nákupu nelitoval.

READ  Jak nainstalovat tiskárnu do počítače bez disku. Jak se připojit přes síť

Kvalita zvuku a obrazu

Náš model podporuje HDR a video 4K. Testovali jsme televizor s tímto konkrétním videem. příslušné videoklipy najdete na YouTube.

Je těžké srovnávat Mi TV 4S s jinými televizory. Zdá se, že kvalita obrazu je velmi závislá na zdroji videa. Pokaždé, když obrázek nebyl dostatečně šťavnatý nebo detailní, prostě jsem přešel na jiný. A opět se mi to všechno líbilo.

xiaomi, recenze

Maximální jas je nastaven automaticky: podle specifikací je jeho hodnota 220 nitů. To se může zdát málo. Obrazovka je lesklá a velmi zářivá: pokud změníte úhel, můžete televizor použít jako zrcadlo. A to tak dlouho, dokud je zařízení mimo dosah slunečních paprsků.

Televizi můžete samozřejmě sledovat i při tomto jasu, ale při jeho umístění v domě musíte zohlednit umístění okna. Toto je jediný aspekt kvality obrazu, který se mi podařilo zachytit.

Ale do zvuku si můžete rýpnout, jak chcete. Za prvé, běžné reproduktory nemají dostatečnou hlasitost. Za druhé, samotný zvuk je velmi průměrný. Žádné basy jako třída. s tímto televizorem nemůžete mít diskotéku. Pro sledování filmů, seriálů, zpráv a videí na YouTube však reproduktory stačí. Reproduktory jsou umístěny daleko od sebe ve spodní části zařízení, takže scéna je tvořena poměrně objemově.

Xiaomi Mi 4S TV recenze: výhodný 4K

Naši kolegové otestovali 43palcový televizor Xiaomi Mi 4S Ultra HD, který je nabízen za velmi atraktivní cenu 22 000 Kč.

Televizor je vybaven všemi potřebnými konektory:

  • dva USB;
  • tři HDMI;
  • jeden vstup pro připojení k místní síti;
  • pro kabelovou televizi;
  • pro satelitní televizi;
  • Komponentní a kompozitní vstupy;
  • Slot CI1.4;
  • 3,5mm sluchátkový a zvukový výstup;
  • Optický zvukový výstup.

Připojení k Wi-Fi, Bluetooth 4.2 nízká spotřeba energie, kterou se nemohou pochlubit všichni přímí konkurenti. Model Panasonic TX-43DR300ZZZ nepodporuje Wi-Fi, zatímco modely Hyundai H-LED43U601BS2S a Thomson T43USM5200 nepodporují Bluetooth.

Dva reproduktory DTS-HD a Dolby Audio s výstupním výkonem 16 W. Spolu s nízkofrekvenčními stereofonními efekty vytváří přehrávání plně pohlcující divácký zážitek.

V závislosti na vašich požadavcích na kvalitu zvuku se můžete poohlédnout po pokročilejších modelech. Například si připlaťte 1 000 za Thomson T43USM5200 s volitelnou funkcí vyrovnávání hlasitosti nebo se poohlédněte po technice s vyšším zvukovým výkonem. Ale ani tato možnost není špatná, když vezmeme v úvahu celou řadu funkcí.

Mi 4S se dodává ve standardní krabici, která označuje schopnosti televizoru, stejně jako slogan řady. Zvenku má model klasický design. Přítomnost kovově stříbrných rámečků, typických pro řadu S, nepřidává modelu na prémiovosti.

Kvalita provedení je dostatečně dobrá, s minimálními nedostatky, jako jsou úzké mezery ve spojích, které jsou však těžko viditelné. Televizor lze připevnit na dvě přiložené nožičky nebo zavěsit na zeď pomocí držáku VESA 300300 mm, který se prodává samostatně. Při umístění na rovnou plochu je třeba mít na paměti, že minimální délka skříňky nebo stolu by měla být alespoň 120 cm x 30 cm.

Součástí televizoru je také návod k použití, dálkový ovladač a dvě baterie AAA.

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2. recenze

Není nezbytné:. Kvalita rámu (nejasné drobné třpytivé skvrny, špatný lesk) (viditelné pouze zblízka). ochranné pásky. Musel otřít zbytky lepidla alkoholu dálkové ovládání je velmi hlasitý (dokonce přemýšlel koupit případ utopit). žádná uživatelská příručka (není k dispozici na webových stránkách ani v sadě). upgrade je opravdu děsivé, v polovině upgradu byla závada „chyba instalace“, ale stále upgrade. Android

Mám nejnovější firmware, šarže z června 2019

Xiaomi Mi TV 4S: полный обзор и опыт использования

Užitečné informace:. matrice není jasná, není to tak.! Televizor prostě není vůbec nastaven. Přejděte do nastavení a vypněte všechny uchushayzer (jsou opravdu trapné tam, zejména redukce šumu. Kazí obraz a zpomaluje FPS, jakýsi efekt ducha ). Zvolte režim „vlastní“ a zvyšte jas a kontrast. A voila, samozřejmě ne LG a Samsung, ale docela. Velmi se mi ulevilo. Mimochodem, nastavit ne v hlavní nabídce zvuk na HDMI nezaostává (zkontroloval set-top box Rostelecom). Baterie pro dálkové ovládání jsou na místě, ale chybí HDMI (to je normální). Aplikace Google nelze odstranit, ale můžete je zakázat (například Google Music). Aplikace HD VideoBox s filmy zdarma

Chlapci, kteří přemýšlejí, zda si vzít nebo nevzít. vzít si ho.

Celkově pro kuchyňský televizor. ideální.

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2 TV

Alexander Lebeděv

ignest71

Alexej T.

Klady: Cenově výhodnější než konkurence. Android TV se snadno používá.

Xiaomi Mi TV 4S 43 T2 TV recenze

Informace v popisu modelu jsou pouze orientační. Před zakoupením výrobku si vždy ověřte jeho specifikace a příslušenství u manažera vybraného internetového obchodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS