Vybaveno

Robotický vysavač byl dodáván v takovéto krabici:

Dodáváno od výrobce:

xiaomi, robotické, video, recenze
  • Nabíjecí základna s přihrádkou na kabel.
  • Tryska na mokré vytírání s přiloženou utěrkou z mikrovlákna.
  • napájecí adaptér.
  • Nástroj na čištění prachovky a středového kartáče.
  • A příručka v několika jazycích, včetně ruštiny. Ale robota jsem dostal od předplatitele, který zapomněl dát do krabice návod. Takže vám to nemohu ukázat.

Balení je minimální, bez náhradního spotřebního materiálu, dálkového ovládání a omezovače pohybu. To je nevýhoda.

Mokré čištění

Nyní k mokrému čištění. Na stojan jsem nanesl skvrny od kávy, osušil je a pak robota přejel suchým hadříkem. Intenzita smáčení je standardní. po 1,5 minutě začalo mikrovlákno zanechávat mokrou stopu a skvrny od šmouh. Robotu trvalo 6krát, než je sundal, a když jsem to dělal naposledy, byl už v režimu čištění Y. Konečný výsledek má k dokonalosti daleko: skvrny od kávy zůstávají na stěnách, kde je „plešatý“ mop na kávu nedokáže odstranit, stejně jako na podlaze bez skvrn od kávy. Podprůměrná kvalita mokrého čištění.

MIJIA 2 si vedla průměrně i v oblasti všestranného čištění. Dostal sice hroudy hlíny, ale zanechal po sobě blátivé šmouhy po celém výběhu. To se nepodařilo odstranit ani po restartu.

Výrobcem deklarované vibrace utěrky se projevují pouze tím, že robot bzučí jako moucha ve sklenici. Vizuálně se tzv. vibrace nijak neprojeví a neovlivní konečný výsledek.

Celková hlučnost robota je standardní a pohybuje se od 59 do 69 dB v závislosti na zvoleném výkonu.

ЛУЧШИЕ РОБОТЫ-ПЫЛЕСОСЫ 2021 ГОДА. ОБЗОР ТОП-7 МОДЕЛЕЙ XIAOMI

Mi Robot Vacuum Mop recenze. nejlepší robotický vysavač za svou cenu

/

Rukama nám prošlo tolik vysavačů, že v určitém okamžiku začnou všechny vypadat stejně. Stejné funkce, podobný design, schopnosti, cena. A kvalita úklidu je zhruba stejná, s výjimkou prémiového segmentu (a ano, stále existuje, recenzi prémiového robotického vysavače si můžete přečíst zde).

A pak se nejpopulárnější společnost na světě rozhodla zasáhnout do hry a ukázat, kdo je za své peníze skutečná špička. A představila robotický vysavač Mi, který si rychle získal oblibu. A my jsme se rozhodli ověřit, zda jsou tato velká slova pravdivá. Stručně řečeno. ano. A nyní další podrobnosti.

Pěkný design a dobrý rozsah dodávky

Upřímně řečeno, balení vysavače připomíná doby, kdy Xiaomi dodávalo svá zařízení v krabici z lisovaného kartonu: bezbarvé a nezapamatovatelné. Ale zatímco dříve to bylo hezké, obal vysavače vypadá tak nevábně, jak je to jen možné. Úspora peněz, když se to vezme kolem a kolem. A není to krabice, která se bude používat, je to samotný vysavač.

READ  Počítačový zámek po určité časové zásadě

Vzhled robotického vysavače Mi je skutečným estetickým zážitkem. Ano, je to lesklý plast, ale lesklé povrchy vypadají vždycky moc hezky a stylově, i když se na nich neustále usazuje prach a otisky prstů. Robotický vysavač Mi je v tomto ohledu výjimkou.

Design vysavače je minimalistický a strohý: na horním konci najdete pouze elegantní oko kamery, dvě ovládací tlačítka a víko přihrádky s prachovkou. Vše! Žádné reliéfní vzory, žádné knoflíky navíc, žádné boční moduly. A skutečně vypadá a působí velmi dobře. Je hezké, že se po domě pohybuje taková pěkná věc. Spotřebiče Apple si mnozí oblíbili pro jejich ušlechtilý a stylový vzhled.

Pro kvalitu konstrukce Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop také žádné stížnosti: žádné zbytečné praskliny, nemůžete slyšet vrzání a zpětné rázy, existují pouze ploché klouby a utažené šrouby.

Na zadní straně vysavače je přihrádka pro připojení čisticího prvku (a to za tyto peníze)!), držáky turbo kartáčů, rychlovýměnná kola a. a všechny! A co jiného můžete očekávat od vysavače za 12 tisíc?? Jedná se o vynikající sadu modulů i pro drahý vysavač. Tím spíše, že se vše dodává přímo s vysavačem, neprodává se samostatně. Krása!

Mimochodem, kromě již zmíněných turbokartáčů a čisticího prvku je k dispozici dokovací stanice, obrovské množství nejrůznějších makarónů a malý kartáček na čištění odpadkového koše. Drobnosti, ale pěkné!

Dobře, ale krása vyžaduje funkční oběti. Nebo ne?

Nyní to podstatné: kvalita čištění a schopnosti vysavače. Vysavač je „propojen“ s hlasovým asistentem Alice (a funguje i s Google Assistant), což znamená, že podporuje ovládání hlasem. Příjemné je, že jsou podporovány nejen standardní příkazy, ale i pokročilé hlasové příkazy. Pokud ani to nestačí, na pomoc přichází aplikace Mi Home, která otevírá přístup k naprosto všemu, co robotický vysavač Mi nabízí. K dispozici je videodohled (i ten umí kamera), manuální ovládání vysavače, nastavení hranic úklidu a denní/týdenní nastavení automatického úklidu. Celkově se jedná o celou řadu funkcí. Je třeba říci, že aplikace je naprosto neintuitivní a trochu nepřehledná, takže si budete muset sednout a naučit se ji používat. Ale pak už bude všechno docela snadné, zejména díky pravidelným aktualizacím firmwaru.

Nedokonalosti aplikace a nestabilitu připojení lze ale odpustit, když se podíváte na kvalitu čištění. Je na vysoké úrovni, Mi Robot Vacuum Mop překonává mnoho vlajkových modelů za mnohem vyšší cenu. Díky svému štíhlému tělu a celkové kompaktnosti může snadno vysávat pod stolem a jeho důmyslně navržené spodní kartáče umožňují snadné vysávání koberce Ikea bez poškození kartáčů. Jediný vysavač, který si s takovým úkolem poradil, byla vlajková loď Ecovacs, která je nesrovnatelně dražší.

Tato kompaktnost má však bohužel i svou nevýhodu. Nádoba na prach není tak velká jako u konkurence a musíte ji čistit téměř po každém čištění. Ano, není to tak výrazné, ale i tak to není moc příjemné. To je mínus.

Plusem je infračervený kamerový systém, který odvádí opravdu dobrou práci, protože neodráží vysavač do stěn, nezasekává se ve spárách mezi parketami ani nežvýká dráty. Ano, nemá nejvyšší výkon, ale stále je velmi, velmi dobrý.

Čistící jednotka vysavače je dobrá, velmi dobře čistí lehké nečistoty na podlaze, ale není vhodná na skvrny a lepivé povrchy. No, samozřejmě, stejně jako u Elari SmartBot, vysavač s čisticím modulem se na parketách, kde jsou mezery, nepohybuje příliš dobře. Čistí však mnohem lépe než ten samý SmartBot a v zásadě lépe než všichni jeho konkurenti.

READ  Jak obnovit klávesnici na Androidu

Je to dost dobré pro dvoupokojový byt v hicoru?

Dost! Vysavač má docela dobrou výdrž baterie, i když výsledky nejsou nejlepší. Robotický vysavač Mi vydrží pracovat přibližně 49-55 minut, což je dostatečná doba na to, abyste pořádně vydrhli byt se dvěma ložnicemi nebo dobře vyčistili byt s jednou ložnicí. Vysavač se nabíjí přibližně dvě hodiny a je schopen pokračovat v práci tam, kde skončil.

A zde je logický závěr naší recenze. Je robotický vysavač Xiaomi Mi nejlepší ve svém segmentu?? jednoznačně ano! Navzdory lesklému víku, mobilní aplikaci a dalším drobným nedostatkům odvádí vysavač vynikající práci. hoover. Je velmi kompaktní a na svůj segment má vynikající sadu funkcí a doplňků. Skvěle se hodí i pro ty, kteří budují svou chytrou domácnost kolem Alice, a za cenu 12500 prostě nemá konkurenci. Xaiomi. nejlepší za své peníze. Pokud už ne v chytrých telefonech, tak jednoznačně v domácích spotřebičích.

Co umí?

Robotický vysavač s mopem Mi Robot Vacuum-Mop vysává a provádí mokré čištění, a to tak často, jak mu řeknete. Vytvoří mapu bytu a poté ji celou nebo jen zadanou část vyčistí. Robot umí obejít oblasti, které uživatel označil jako zakázané. Leští stisknutím tlačítka nebo podle plánu v určený den a hodinu. Po dokončení čištění se vrátí do základny, kde se dobije.

Uživatel musí před úklidem zvednout rozházené předměty z podlahy a zvednout židle. Ano, každých pár dní je také třeba vytřepat nečistoty z nádoby a po mokrém čištění opláchnout trysku z mikrovlákna. Kompletní čištění podlahy vašeho bytu vám nezabere více než 5 minut osobního času.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop recenze: kosmicky čisté!

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop je první automatický čisticí model společnosti Xiaomi, který recenzujeme. Není však zdaleka první v historii společnosti: za několik let výroby vysavačů nasbírala společnost Xiaomi dostatek zkušeností s tvorbou těchto zařízení. A soudě podle působivých specifikací jsou všechny tyto zkušenosti nyní obsaženy v novém modelu.

Обзор-отзыв владельца Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP P STYJ02YM спустя 8 месяцев эксплуатации

Xiaomi Mi robot hoover 2 recenze: modelové funkce, návod k obsluze

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum 2 je určen pro hloubkový suchý i mokrý úklid domácnosti. Má rozšířené funkce a větší počet senzorů. Navzdory kompaktním rozměrům je přístroj schopen pohltit až 0,48 litru prachu během jednoho cyklu.

Robotický vysavač Xiaomi Mi 1S

Alinka Gončarová

Klady: Krásná evropská zástrčka(!) Dobře se čistí

Nevýhody: Problémy s tamburínami kvůli čínskému firmwaru. Klady: Kvalita čištění, ale mám evropský.)

Alexander Pustovoy

Klady: Snadné použití a vysoká kvalita.

Dima D.

Klady: Kvalita čištění. Algoritmus pohybu po ploše.

xiaomi, robotické, video, recenze

Recenze Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner 1S

Informace v popisu modelu jsou pouze orientační. Před nákupem si vždy ověřte specifikace produktu a příslušenství u manažera vybraného internetového obchodu.

Roboti pro vysávání

Hodnocení majitele Xiaomi Mi Robot Vacuum Vacuum MOP P (STYJ02YM) po 8 měsících používání. Jak připojit robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP P ke smartphonu. Přehled všech funkcí a režimů robotického vysavače Xiaomi Mi MOP P. Výhody a nevýhody robotického vysavače Xiaomi Mi MOP P.

READ  Jak vypnout Xiaomi, pokud senzor nefunguje

▶️Balení a recenze Xiaomi Mi Robot ️Xiaomi Mi Robot koupil TEXT (požádat o globální verzi) ️Na Tmall globální verze (použít prodejce kupóny a promo kód pro snížení ceny) ️Nejlepší ceny pro tento vysavač V Rusku ️Xiaomi Mi Robot na trhu ️Originální spotřební materiál ️Originální spotřební materiál ️Klasický vysavač Nálepky SLEVY ve vašich oblíbených obchodech Skupina na u s Aliexpress SLEVY A AKCE

Časové údaje: 00:00 Přivítání (o čem je video) 00:47 Rozdíly mezi globální a čínskou verzí 02:44 První zapnutí Xiaomi Mi Robot Vacuum MOP P 04:20 Ovládání vysavače bez smartphonu 05:15 Připojení ke smartphonu 07:56 První spuštění | Kreslení mapy 09:24 Úprava mapy 09: 55 Jak funguje režim vysavače 16:38 Jak funguje režim mokrého vysavače 20:55 Čištění zón pomocí Xiaomi Mi Robot 23:25 Všechny funkce v menu Xiaomi Mi Robot 31:54 Klady Xiaomi Mi Robot 35:00 Zápory Xiaomi Mi Robot 38:45 Závěr

✌ PŘIHLÁSIT SE na váš kanál a nenechte si ujít nová videa.

#Xiaomi #robot vysavač #Xiaomi_Mi_Robot #ildarBayanov

Xiaomi Mi RoboRock Sweep One Vacuum Cleaner recenze. Všechno vybalit, všechno vyndat, všechno ti ukázat. Vysvětlíme vám, jak software nainstalovat na Čtěte více

НАКОНЕЦ-ТО! КУПИЛ Пылесос Xiaomi MI ROBOT Vacuum Cleaner. ОБЗОР

Moje recenze robotického vysavače Xiaomi. Model 2020: Xiaomi Mi robot vacuum-mop P (Xiaomi Mijia LDS Vacuum Cleaner). Přečtěte si více

V tomto videu se věnujeme rozbalování, testování a recenzi nového robotického vysavače Xiaomi Roborock S7, který obdržel mnoho aktualizací, včetně Čtěte více

Připravili jsme pro vás druhou část globálního přehledu robotických vysavačů z ekosystému Xiaomi. Za rok od vydání prvního dílu se objevilo Číst dál

Porovnávací tabulka

Název modelu Robotický vysavač Xiaomi Mi STYJ02YM Xiaomi Mijia Mi Robot Vacuum Mop 1C
Životnost baterie 110 min. 110 min.
Sací výkon 2100Pa 2500 Pa
Budování mapy Ano Ano
Technologie mapování LDS Laser Vizuální senzor
Zónové čištění Ano Ano
Kapacita popelnice 550 ml 600 ml
Mokré vytírání Ano Ano
Regulace hladiny vody Ano Ano
Objem nádrže na vodu 200 ml 200 ml
Typ filtru HEPA HEPA
Podpora Alexa/Google Home Ne Ano
Kapacita baterie 3200 mAh 2400 mAh
Zakázané oblasti/virtuální hranice Ano Ano
Rozpoznávání místností Ano Ne
Nastavení čištění podle místnosti Ano Ne
Podpora více karet Ano Ne
Počet snímačů 12 15
Hladina hluku 55 dB 72 dB
Překonávání překážek 20 mm 20 mm
Výška robota 9,4 cm 8,15 cm
Úklidová oblast 180 м2 60 м2
Dobíjení a pokračování v čištění Ano Ano
Příloha Ano Ano
Datum vydání srpen 2019. říjen 2019.
Cena 8 499 UAH 6 499 UAH
Přehled videí Náš kanál YouTube
| Denial of responsibility | Contacts |RSS