Jak zajistit, aby se iPhone neodpovídal od sítě Wi-Fi?

Situace je následující. Zabývám se vytvářením inteligentního domu a v tuto chvíli je problém určit přítomnost někoho z obyvatel v domě. Chci, aby systém automaticky určil někoho doma nebo ne. V závislosti na tomto stavu se provádějí různé akce.

V domě jsou 3 lidé, všechny chytré telefony: 2 Android a jeden iPhone5s. Dům má neustále zahrnutý bod Wi-Fi a všechny telefony jsou také aktivovány Wi-Fi. Skript pracuje na domácím serveru, který s malým intervalem kope všechny telefony, a pokud alespoň jeden kope na domácí síť, pak někdo doma.

S Androidy vše funguje jen s třeskem. Iphone šetří nabíjení baterie, takže se pravidelně a často odpojí od bezdrátové sítě a podle toho se stává nepřístupným. V tomto ohledu mám otázku, jak to donutit, aby byl neustále v síti? Nebo možná budou existovat další nápady, jak zjistit, že iPhone je v síti? Změňte iPhone na Android nenabízejí 🙂

Když jsem cestoval po celém světě a žil v různých domech, pochopil jsem perfektní systém určování osoby doma, jedná se o mapu světla světla, přišel jsem a zapnul, bez karty se všechno vypnulo kromě zásuvek, Počítač, chladnička a podle vašeho uvážení systém funguje dokonale, jednoduše jako dva kopecks, zatraceně pohodlné, nikdy se nebájete, že jste něco nechali doma, stejné utyug nebo dlaždice. Všechno ostatní není na celý život. Člověk nepotřebuje příliš mnoho chytrých, člověk potěší jednoduchá a srozumitelná řešení, no, mám telefon a že váš systém mě zavře světlo?

Možná nejsem jako všichni ostatní, ale je pro mě vhodné, abych si nemyslel, že před odchodem z domu nemusím zapomenout na kartu, ale když se vrátím, vložte ji zpět. Ano, a naučte to a nikdy nezapomeňte na všechny domácnosti. To je první. Za druhé, pro tyto účely můžete použít a pravděpodobně to bude snazší než karta, konvenční přepínač na zdi. Jako náhradní verze o tom přemýšlím, ale přesto bych chtěl tento okamžik automatizovat. A ano, je to zatím plánováno, aby se použilo k zapnutí a odpojení bezpečnostního alarmu. Pokud jde o odpojení světla a vývodů, myšlenka je dobrá, ale bude příliš drahá na implementaci. Mám o prodejnách oeeiyi kolik. Ale nebude to fungovat, aby to bylo provedeno centralizované.

Technika Apple někdy s některými směrovači nefunguje moc dobře. Případ je automatický výběr kanálu routerem. Uživatelé doporučují vypnout roamingový pomocník, vypnout automatickou detekci kanálu a ručně nainstalovat nejvíce volný kanál na routeru. Tento článek analyzuje nedostatky iPhone SE a já jsem četl o nestabilní práci Wi-Fi a metodě léčby.

Ano, už jsem zjistil, že pokud existuje útěk z vězení, pak existuje řešení. Problém je v tom, že bych se chtěl pokusit vyřešit problém standardním prostředkem, aniž bych se uchýlil k útěku z vězení.

Dejte Jale (v současné době k dispozici Jale pouze pro verzi 7.0.6. A níže, pro 7.1 vězení není a nebude) a v aplikacích ke stažení Cydia. Jak uvěznit a veškerý tanec s tamburínkou lze snadno protloukat.

Stále chci prohrávat možnosti, aniž bych musel provádět útěk z vězení. Existuje jedna možnost, ale také se mi to opravdu nelíbí. Existuje taková aplikace prowl. Jeho pomocí API můžete odeslat oznámení do telefonu. Můžete okamžitě poslat zprávu před kopem, telefon se připojí k Wi-Fi a bude k dispozici. Tato možnost však také není zvlášť potěšena, stejně jako závislost na třetí strany.

READ  Jak zapnout pop --up shazam na iPhone

Jaký máte iPhone? Na 5s jsem viděl možnost, že existuje. Režim úspory náboje se nějak nazývá. To znamená, že můžete uložit funkci vypnutí

Proveďte nucené restart

Začněte hledat řešení problému se špatnou technikou Wi-Fi na iPhone by měly být s nejjednodušší cestou k provedení nuceného restartu. Pomáhá odradit chyby softwaru iOS, včetně těch, které jsou na první pohled spojeny s „železem“. Chcete.li vytvořit nucené opětovné načtení iPhone, musíte se zapínat tlačítka napájení a domov (tlačítko Redukce objemu na iPhone 7/7 Plus) a držet je, dokud se na obrazovce neobjeví logo Apple na obrazovce. Po zapnutí zařízení byste měli zkontrolovat správnou operaci Wi-Fi.

Jak zjistit, že problém je v mikroúvěsu

Abychom zjistili, že problém je přesně v mikroúvěsu, je snadné si uvědomit, že signál Wi-Fi chybí, iPhone nevidí žádnou ze sítí nebo posuvník vůbec nefunguje. Metoda pro pokročilá kontrola, pokud je v nastavení zobrazena adresa Wi-Fi:

Pokud řádek „Wi-Fi adresa“ nenaznačuje, s největší pravděpodobností funguje rozhlasová část nesprávně. Bylo to s takovým problémem, že se majitel iPhone 7 obrátil na servisní středisko Apple Pro. Upustil svůj smartphone, který vedl nejen k vnějšímu poškození, ale také na skutečnost, že Wi-Fi přestal zapnout. V tomto případě je vyžadována oprava Wi-Fi iPhone 7.

Řádek „Wi-Fi adresa“ neukazuje hodnotu, což znamená, že existuje problém s mikroúvěrem

Pro identifikaci přesné příčiny rozpadu je nutné otevřít smartphone.

Pokud nic nepomohlo

Bohužel ani takový velký seznam řešení problému nepomůže úplně zbavit se chyb Vifaya. Co v tomto případě sdělí našim odborníkům.

Odborník v oblasti digitálních technologií a činnosti mobilních operátorů. Zabývám se neustálým sledováním změn v oboru v Rusku i v zahraničí.

Pokud problém souvisí s routerem?

Je nutné aktualizovat firmware routeru nebo jej překonfigurovat prostřednictvím počítače. Pokud nic nepomohlo, měli byste přemýšlet o výměně routeru.

Zkontrolujte připojení k Wi-Fi prostřednictvím jiného smartphonu. Pokud to funguje stabilně, pak se doporučuje, aby byl iPhone předán servisnímu centru pro diagnostiku. Možná se modul Wi-Fi zlomil.

Nejracionálnějším způsobem je koupit silnější router. Kromě toho si můžete vzít zesilovač signálu (relé). Zvětší oblast povlaku a zlepší kvalitu spojení.

4.7/5 (20 hlasů)

wi-fi, iphone, neustále, odpojen

Proč je režim modemu na iPhone

Existuje mnoho možností. Existují určité tipy: Jedním z důvodů je například zahrnutý VPN. Přejděte do nastavení a vypněte jej. Můžete se pokusit zakázat definici geopolice, provést iPhone resetování nebo neustále udržovat obrazovku. Všiml jsem si, že spojení se častěji rozpadá, když je iPhone špatným mobilním signálem, například jedna divize LTE. Nejlepší cesta ven ze situace je přejít na 3G, rychlost bude nižší, ale komunikace je méně častá.

Tento problém stále neexistuje žádné pracovní řešení. Apple na to zavře oči a nic neopraví. To je úžasné, protože společnost okamžitě vydává aktualizace, pokud existuje nějaký významný problém. Je zřejmé, že rozpis, když režim modemu funguje, není podle společnosti tak fatální, i když ohrožuje celý koncept provozu zařízení v sjednoceném ekosystému Apple.

Připojte se k síti Wi-Fi 2,4 GHz

Všechny moderní směrovače Wi-Fi vytvářejí dvě bezdrátové sítě Wi-Fi-na frekvenci 2,4 a 5 GHz. Uživatelé, kteří čelí problému periodického vypnutí Wi-Fi na iPhone, upozornili na skutečnost, že problém přesně pracuje s báječnou sítí při frekvenci 5 GHz.

READ  Co si vybrat iPhone XS nebo 11

Aby bylo možné připojení k Wi-Fi na iPhone, musíte se připojit k síti Wi-Fi, která pracuje na frekvenci 2,4 GHz. To můžete udělat přímo v nastavení Wi-Fi na iPhone. Když Apple opraví problém v jednom z následujících firmwaru, můžete se znovu připojit k rychlejšímu Wi-Fi 5 GHz.

Po pádu iPhone nechytí síť

Bez ohledu na to, jak moc to zní pro někoho banální, ale je to pro někoho logické, ale je to mechanické poškození, které jsou nejčastější příčinou iPhone. Pokud se zcela rozpočtové modely mohou stále rozbít, i když takové případy jsou stále méně běžné, pak iPhone bude velmi vysoce kvalitní. To platí i pro staré modely, které, pokud nejsou rozbité a nejsou ztraceny, se používají po celá léta a jsou několikrát znovu prodávány ostatním majitelům.

Uvnitř telefonu je vše shromažďováno velmi pevně a při pádu kvůli deformaci případu může trpět jeden ze smyček nebo prvků. Proto říkám, že pokud po pádu nemusíte kontaktovat servisní středisko, abyste vyměnili obrazovku nebo zadní stěnu, neznamená to, že je vše v pořádku s telefonem.

Pokud Wi-Fi na vašem podmíněném iPhone X přestal fungovat přesně po pádu, pak s vysokou mírou pravděpodobnosti budete muset změnit anténu Bluetooth/Wi-Fi nebo změnit modul Wi-Fi nebo změnit modul Wi-Fi. V nejnepříjemnější sadě mohou trpět obě komponenty.

Postup není nejdražší, ale musí být provedeno ve spolehlivém servisním středisku, aby se ujistil, že práce bude prováděna efektivně.

SHO, znovu?

Při práci s hostujícími sítěmi Wi-Fi jsem čelil nepříjemnému problému. Mnoho zařízení Apple iPhone a iPad je odpojeno od Wi-Fi při zmírnění obrazovky (blokování) a při absenci mobilního internetu zprávy poselů nepřijdou a hosté emocionálně reagovali: „Nejde o iPhone iPhone!? Doma je vše v pořádku na domácím routeru!““

Případ téměř přišel k „nahrazení brány vestavěným přístupovým ovladačem“, který ovládá desítky přístupových bodů, ale a Androidy a zařízení Windows byly v pořádku.

Článek stanoví výsledky studií, uvádí všechny tance s tamburínou a testuje způsoby, jak problém odstranit. Je to smutné, ale řešení, které uspořádalo všechny, nebylo nikdy nalezeno. Možná po přečtení přijde na hlavu toho, co lze udělat. A ten, kdo stanoví v komentářích, skutečná oprava, která vyřeší problém na mém vybavení, bude dárek: funkční a stylový batoh od Zyxel.

wi-fi, iphone, neustále, odpojen

Pokud tedy odemknete obrazovku, telefon znovu hledá přístupový bod Wi-Fi a připojí se k němu, pokud dojde k zaškrtnutí „Auto-Carlation“, což nestojí za to v prvním připojení k Wi-Fi. Je nutné jej aktivovat ručně.

Když se obrazovka znovu obrací, podobně iPhone vypne Wi-Fi a znovu se k ní připojí během odemknutí, tak to bylo a neustále. Velmi otrávil všechny a já, jako síťový a hosté, že Wi-Fi „špatně“ pracuje na jejich super-ifone. Já sám mám iPhone, když internet skončil na SIM kartě s tarifem, když se odpojení od Wi-Fi zpráv v poslech nepřišlo.

Ano, kolik bude pokračovat?

Nenechávejte telefon s neustále zapnutým na obrazovce? Hledání na internetu nabídlo mnoho webů a videí. Doporučení byla hlavně následující:

Pokusy s nastavením GPS, důvěrnost;

Nepomohlo to. Byla také doporučení, která se shodovala s doporučeními technické podpory Apple po oficiálním odvolání k nim:

Tvrdý restart (tlačítka homeivkl/off nebo dr. Kombinace);

Resetování brány as re.sases od nuly;

Uvedená doporučení nepomohla, s výjimkou posledních. Pomohla několik dní, pak se problém znovu opakoval. Dále existovalo více doporučení:

READ  Jak odeslat zeměpisnou polohu z iPhonu.

Aktualizace iOS opravdu pomohla, ale pak se zřídka část problému začala opakovat. Majitel telefonu „Resetujte nastavení sítě“ odmítl a nemůžete jej nabídnout všem.

wi-fi, iphone, neustále, odpojen

Nejúžasnější věc byla, že když je vydána nová verze iOS, aktuální verze obsluhovatelného začne spadnout z Wi-Fi. Dříve to fungovalo normálně na stejné verzi! Ukazuje se, že jako verze iOS je zastaralá, telefon spadne z Wi-Fi.

Co pak dělat s důchodci Apple 5S; 6, které mají nejnovější verzi iOS 12.5.5? Tyto modely také spadly z Wi-Fi.

Nahradit! Brána nebo přístupový bod.

Zní to jako věta. Domácí router dobře, je tu jeden kus železa pro 3 tisíce.Na chvíli rubles a změňte s někým.

Jak to udělat se zámkem s hardwarovým ovladačem, který vede desítky přístupových bodů? Do tohoto komplexu bylo do tohoto komplexu investováno tolik peněz, nervových buněk, jednání s integrátory. Pouze brána stojí 100 tisíc.Rubles, a pokud by Cisco za 1 milion byl? No, ano, samozřejmě, dali peníze tiše, objednali bránu, přivedli se, změnili se, jo, snili oni. Rovněž je třeba změnit 128 kusů přístupových bodů? Většina na stropech, vysoká 3-9 m, nemůžete získat Stepladder.

A vedení, co říct? Že projekt se mýlil v dodavateli, musíte jej změnit pro jiného dodavatele pro telefony Apple?

Proto byla možnost změnit bránu a přístupové body nepřijatelné, ale podrobně zkontrolujme, zda je toto doporučení pravdivé? Může pomoci nebo iPhone znovu spadne?

Proto jsem musel sestavit iPhone iPhone 4s iPhone (iOS 9.3.5), 5s (iOS 12), 6 (iOS 10) a 7 (iOS 11 a 13), nazývané kolegové z jiných jednotek, aby otestovali jejich iPhone, koupili lahodné jako znamení vděčnosti. To vše bylo testováno na volné rezervní bráně Zyxel UAG5100 s kontrolovaným přístupovým bodem Zyxel NWA5121-NI, spadl do výchozího stavu, naladil bránu povinným testem chování iPhone, poté začne vyladit iPhony z Wi-Fi Spadněte z Wi-Fi.

Iphone 4s (iOS 9.3.5), 5S (iOS 12), 6 (iOS 10) a 7 (iOS 11 a 13) a další odpojené od Wi-Fi?

WAN Port, DHCP v LAN podsítě a SSID „Test“

Rozhlasové kanály, síla, vyrovnávání SSID

BWM; rychlostní limit v SSID; Intra-BSS

Začlenění zajatého portálu (autorizační portál)

Vypnutí portálu v zajetí (autorizační portál)

Začlenění zajatého portálu (autorizační portál)

MAC adresy iPhone na bílý seznam, aby se z nich nepožadovala oprávnění

Poté, co autorizace prošla zajatým portálem (lze je nazvat jako portál autorizace nebo ověřování webové stránky), iPhone spadne z Wi-Fi.

Opět upustím konfiguraci UAG5100, abych vyloučil zbytek propojeného nastavení, a zůstal kritický. Pokud se problém opakuje, zkusím jiné přístupové body.

Iphone 4s (iOS 9.3.5), 5S (iOS 12), 6 (iOS 10) a 7 (iOS 11 a 13) a další odpojené od Wi-Fi?

WAN Port, DHCP v LAN podsítě a SSID „Test“

Začlenění zajatého portálu (autorizační portál)

Vypnutí portálu v zajetí (autorizační portál)

Změním přístupový bod na Zyxel NWA5123-C s SSID „Test2“

Změním přístupový bod na autonomní D-Link DAP-2690 s SSID „test3“

Změním přístupový bod na domácí jednorázový router zyxel keenetický 4G v režimu přístupového bodu, takže SSID test4 funguje pouze pro 2.4 GHz

| Denial of responsibility | Contacts |RSS