Masky Instagramu. filtry a efekty v reálném čase

S příchodem masků na Instagramu se obsah Constalis stal mnohem rozmanitějším a zajímavějším. Všechno to začalo roztomilými ušima a cilií a vyrostlo se na strmé efekty a další realitu (AR).

Zpočátku by mohl přidat pouze schválené odvětví a tvůrci, ale dnes se stalo přístupným všem uživatelům. Každý uživatel může vytvořit a přidat vlastní masku a bude viditelný pro všechny uživatele v galerii sociálních efektů.Síť.

Hledejte galerie efektů efektů

Společná galerie je velký katalog, ve kterém najdete jakoukoli masku na Instagramu podle jména. Pokud jeden z majitelů účtu na sociální síti vytvoří svůj vlastní filtr a prochází s ním moderováním, je automaticky zadán do obecné galerie.

Dříve se katalog masek na Instagramu nacházel v sekci s obrazem emotikonu, ale nyní se ikona a její umístění změnily.

Chcete.li jít do obecného katalogu, musíte provést několik akcí:

  • Otevřete Instagram, přejděte do režimu záznamu příběhů.
  • Ve spodní části obrazovky se objeví sada filtrů, které jsou již v profilu uloženy.
  • Chcete.li jít na účinky efektů, musíte procházet všechny ikony doprava do posledního, který zobrazuje zvětšovací sklo a dvě hvězdy

V efektů nabídky efektů najdete masku pro klíčové slovo. pro to musíte vybrat ikonu zvětšovacího skla v pravém horním rohu. Pokud například představíte slovo „kočka“, zobrazí se filtry s kočičími ušima, knírkovými efekty, kočičí řez atd. D.

V galerii efektů se objevily různé kategorie populárních masek: předplatné, mačka od vývojářů, selfies a celé tematické sekce.

V katalogu Instagramu najdete masku na jakékoli téma a při přepnutí na něj vytvořte „montáž“ pomocí přední kamery. Pokud se vám to líbilo, můžete jej uložit kliknutím na odpovídající tlačítko ve spodní části obrazovky (zobrazí se šipka dolů).

vytvořte, masku, instagramu, počítače

Vyzkoušejte svůj filtr ze zařízení

Na Instagram děláme jednoduchou masku za 30 minut

Začněme! Začněme teorií. Spark AR je nástroj pro integraci masek na Instagramu. Je důležité pochopit, že kresba maskuje samotné a vytvoření tří.-rozměrných objektů bude muset být provedeno prostřednictvím Photoshopu nebo Blenderu. Ale připojte nápis, ozdobu na obličeji nebo není obtížné to udělat. Ukážu v rámci jednoho příkladu, jak to funguje, ale nebude to fungovat na pokrytí všech nástrojů v jednom materiálu. existuje mnoho funkcí a schopností programu.

Nejprve musíte stáhnout Spark AR prostřednictvím oficiálního webu. Podporuje Windows a MacOS.

Mimochodem, věnujte pozornost minimálním systémovým požadavkům. Osobně jsem nemohl spustit program na notebooku s diskrétní grafickou kartou GT640M a na nové Vega 8 a MacBook Iron 2012, všechno šlo bez problémů. Pokud vaše Spark AR nezačne nebo nezačne bílou obrazovkou bez integrace, pak je pravděpodobné, že musíte aktualizovat ovladače grafické karty. Pokud to nepomohlo, počítačové železo nepodporuje architekturu programu.

Takže jděte do programu. Nejprve budete požádáni o zadání nebo svázání účtu nebo vytvoření nového. Vyberte si, co je pohodlné, ale pamatujte, že když je maska ​​vyložena, je připojena k profilu, ze kterého jste přišli.

Před vámi se otevře okno pro výběr projektu. Zde si můžete vyrobit nový od nuly nebo vybrat šablony: nálepky, trojrozměrné plakáty, ohrožené objekty, masky, filtry a další formáty AR.

READ  jak vytvořit koláž na instagramu v systému android.

Začneme čistou tváří a vybereme nový projekt.

Před vámi se objeví okno výběru sledovače. Vyberte si Trekking Face a po ní se otevře integrace úprav Spark AR s několika okny. Zatím není všechno jasné, ale pojďme se rozhlédnout. ve skutečnosti je intenzita jednoduchá, stačí na to přijít.

Scéna a vrstvy jsou umístěny vlevo (zvýrazněné s bílým čtvercem). zde budete pracovat se základní mechanikou scény a vrstev (pozadí a objekty), přidejte sledovače obličeje a rámečky. V aktivech (zvýrazněné zelené) budou všechny kreativy, které stahujete nebo vytváříte.tři.rozměrné, dva.rozměrné a jiné objekty. Nastavení konkrétních textur, materiálů a efektů z aktiv bude v pravém okně. zdůraznil jsem to modrou.

Ústřední pole je obecný pohled na váš projekt. V pravém horním rohu je náhled. jak bude maska ​​vypadat na tváři uživatele. Kliknutím na video (Red Circle) v levém rohu můžete přepnout pohled na webovou kameru počítače a okamžitě vyzkoušet na obličeji (nebo na kočce, pokud máte).

Ale abyste něco vyzkoušeli, musíte to nejprve udělat. Začněme!

Přidejte obličejové sledování obličeje a vrstvu masky

Aby byla naše budoucí maska ​​připojena k poloze obličeje ve vesmíru, musíte přidat sledovač obličeje. To se provádí takto: V bloku scény klikněte na objekt přidat a vyberte Tracker Face Tracker.

Jakmile přidáte sledovač obličeje, na hlavní obrazovce se objeví osa souřadnice, která bude vázána na střed. Scéna bude přidána do levého horního bloku faceTreaker0.

Nyní musíme do tohoto sledovače obličeje přidat masku vrstvy (texturu)). Chcete.li to provést, klikněte na FaceTeaker0 a znovu stiskněte tlačítko Přidat objekt.

Výsledkem je, že se objeví čtvercová mřížka na ose souřadnic. Toto je téměř hotová maska: ví, jak určit její tvář a dát na ni texturu. Nyní zbývá pouze nakonfigurovat vše!

Nastavili jsme masku

Pojďme nakonfigurovat materiál. Kliknutím na facemesh0 otevřete sloupec napravo od centrálního. Tam můžete odstranit oči nebo ústa, aby byla textura nepřetržitá (oči a ústa). Ale pojďme všechno tak, jak je, a klikneme na položku materiálů (červené kruh)-maska ​​bílých a černých čtverců se stane šedou. Nyní můžete tento materiál nakonfigurovat, jak se vám líbí. Například změňte její barvu a vlastnosti.

V dolním rohu vlevo (zelený kruh) se objevila složka aktiv, kde se zobrazí váš materiál0. Klikněte na něj a blok vlevo bude nahrazen nastavením tohoto materiálu.

Také zde doporučuji oslavit všechny body, abyste to zjistili. Například, pokud kliknete na Specular, na texturu se objeví reflexní lesk a v možnostech vykreslování můžete nakonfigurovat hloubku a průhlednost textury. Tyto základny se používají k vytváření kosmetických mask.

Vytvořte masku v editoru fotografií

Nyní musíme přijít s texturou, která se objeví na obličeji. Budeme potřebovat šablonu a jakýkoli editor fotografií, který ví, jak pracovat s vrstvami (Adobe Photoshop, Gimp nebo jakýkoli vhodný online editor). Přečtěte si náš průvodce na Photoshopu, pokud chcete toto téma porozumět hlouběji.

Aby byly obrázky na obličeji správně zobrazeny, potřebujeme šablony obličeje. Stáhneme si je z webu Spark AR a najdeme texturu ve složce rozbalené a v něm. FaceFeminin nebo facemaculin. Nahrajte jakýkoli editor fotografií a vytvořte novou vrstvu. Použil jsem online fotografii a všiml jsem si blok se zelenou vrstvou na snímku obrazovky níže.

V této příručce jen přidám nápis Texterra pod levým okem a vytvořím červené barevné substrát. Můžete nakreslit různé masky a aplikovat jakékoli textury (alespoň pizza :-)). Hlavní věc je, že při ukládání, smažte vrstvu s facefemininem nebo facemaskulinem a uložte soubor ve formátu PNG s průhledným pozadím.

READ  Jak aktualizovat telefon Samsung prostřednictvím počítače

Kde můžete najít masky pro své storis

Toto je standardní sada masek, které vidíte níže, když píšete příběhy.

Zde budou standardní masky

Masky, které jste uložili kliknutím na tlačítko „Uložit v buňce“.

Abychom našli galerii efektů, musíme jít do kamery Instagramu. Pro tohle:

Otevřete aplikaci Instagram, dostaneme se na domovskou stránku. Pokud jste za den nepřidali jediný příběh, stačí kliknout na svého avatara s plusem.

Kliknutím na avatar a fotoaparát se otevře

Pokud jste publikovali Storis, uděláme dlouhý tisk na Avatar

Poté v okně, které se objeví, klikněte na „Dokončit příběh“.

Poté se otevírá kamera Instagramu. Dále musíme posouvat pásku, která má k dispozici Mosk do konce s přejetím doleva

Až do konce dokončíme seznam dostupných masek, uvidíme ikonu a nápis „Effects View Effect“ jako na níže uvedeném obrazovce

Otevře se galerie efektů. Galerie efektů obsahuje sbírku všech masek jiných uživatelů Instagramu. Masky jsou distribuovány do kategorií.

Můžete použít a uložit libovolný z masků „Galerie efektů“. Budou na pásku dostupných masek ve vaší kameře Instagramu vedle tlačítka „SCUE“.

Každý účet, ve kterém je načtena alespoň jedna maska, se objeví samostatná karta s emotikonem (karta efektů).

Tato karta zobrazuje všechny masky, které byly naloženy u uživatele. Zde můžete vyzkoušet. Maska, která se vám líbí, může být uložena ve fotoaparátu.

Pokud se vám líbila maska ​​svého přítele nebo bloggera, můžete ji uložit kliknutím na název této masky v levém horním rohu historie.

Jak si vyrobit masku pro Instagram sami: Který program je stažen

Přejděte na tuto stránku a stáhněte si program. je k dispozici pro Windows i MacOS. Kromě toho můžete na telefon vložit aplikaci Spark AR Player, což vám umožní rychle zobrazit masky, které jste shromáždili. Je na Androidu a iOS. Při prvním spuštění budete požádáni o zadání svého účtu na u. bez něj jakýmkoli způsobem. Zadejte své přihlašovací a heslo ze sociální sítě Instagramu, abyste mohli pokračovat (Spark AR Studio patří. Takže by to mělo být bezpečné).

Sledování je druh prototypu lidské tváře, všechny použité účinky se o to snaží, správnost jejich displeje během pohybů s rty, lícní kosti atd.Str. Chcete.li do pracovní oblasti přidat „lidský model“, klikněte na „Přidat objekt“ (přidat objekt) na levé vertikální panel nástrojů nástrojů. V okně rozvinutí vyberte „Tracker Face Tracker“ (sledování obličeje) a klikněte na „Vložit“ (vložka). Objeví se standardní muž z programu. Nyní budou v programu zaznamenány všechny pohyby (hlavy hlavy a obličeje). To znamená, že souřadnicové osy se objeví na prototypu. Technicky již máte nejjednodušší masku, která může najít tvář člověka a zakrýt ji šachovou texturou. Můžeš to zkusit. Existují dva způsoby:

  • Používání přehrávače Spark AR. Připojte telefon k počítači na vodiči, otevřete aplikaci Spark AR Player na telefonu a poté do Spark AR na počítači klikněte na tlačítko s obrázkem telefonu na levé straně obrazovky (nazývá se jej nazývá Test na zařízení).
  • Pomocí aplikace nebo Instagram a. Klikněte na stejný test na zařízení ve Spark AR a poté na tlačítko Odeslat naproti fotoaparátu nebo Instagramu fotoaparátu. Po skončení procesu stahování na serveru obdržíte oznámení na u nebo Instagramu E. klikněte na něj a fotoaparát s maskou se otevře.

Radujte se svůj úspěch, ale nepřestávejte tam. před mořem příležitostí, aby vaše jedinečná maska ​​dopředu.

Krok. Vložte masku do Spark AR Studio

Po otevření projektu může být náš vybraný znak nahrazen osobou, která stojí ve výchozím nastavení. Nebojte se, všechna nastavení byla zachována a bude nutné změnit pouze postavu.

  • Poté znovu stiskněte tlačítko Přidat, ale tentokrát vyberte import z karty počítače a najděte náš obrázek, který byl vytvořen ve Photoshopu.
  • Klikněte na vytvořenou záležitost, jak je znázorněno na fotografii pod; Pak pro zaškrtnutí CM. ;; V nabídce Drop.down klikněte na načtený obrázek.
READ  Jak nainstalovat tiskárnu do počítače bez disku. Jak se připojit přes síť

Dále vytvoříme další obličejovou síť. Chcete.li to provést, jdeme znovu na přidání, vybereme 3D objekty a po obličeji, pro pohodlí, přejmenujte jej na „obrázek“.

V levé nabídce klikněte na „obrázek“ pro CAM; vpravo na plus znamení CM; a vyberte naši vrstvu CM

Prvky se objeví na charakteru. Chcete.li vidět, jak se fotografie s maskou bude dívat na Instagram na tváři, musíte znovu připojit telefon s USB, otevřít Spack AR. A jak je uvedeno výše, na počítači v levém dolním rohu stiskněte telefonní značku a po tlačítku Odeslat a maska ​​bude na tváři.

Abychom si udrželi naši masku krásy, v levém horním rohu stiskneme kartu Soubor a v nabídce Drop.down klikněte na Export. Pak v okně vyskakujte, znovu při exportu.

Dále budeme muset přidat vytvořenou masku na Instagramu, jak to udělat podrobně a je popsán v krocích v následujícím článku, postupujte podle výše uvedeného odkazu.

Neporušil jsem jediné pravidlo, ale maska ​​stále nezměnila

Masky, které splňují všechny požadavky platformy, jsou moderátory odmítnuty bez jasného vysvětlení důvodu. Bohužel, nikdo není v bezpečí. Zde je možný i lidský faktor. Jeden moderátor vypočítá účinek obscénního a děsivého a druhý ho snadno zmešká.

Studio Spark AR zveřejnilo poznámku s popisem situací, ve kterých lze masku odmítnout:

Důvod: Zpracované demo. Moderátor hodnotí nejen masku, ale také video prezentace a ikonu.

Když ostatní uživatelé uvidí demo pomocí masky, je důležité, aby získali stejný účinek jako na tomto videu.

A ještě více, takže ji nemůžete zaznamenat pomocí jiné masky (dokonce vyhladit pokožku). Nejlepší je nahrávat video na kameru na Instagramu a nezměnit se.

Důvod: Text není integrován do pódia. Moderátoři jsou pro text v maskách velmi kritičtí. To by mělo být:

Je důležité, aby se pohyboval s maskou a nestavil se, je její součástí. Obecně FB žádá, aby nepoužíval nápisy a textové informace, pokud není potřeba (jako při výpočtu bodů ve hře nebo maska-questionnaire), ponecháme uživatelům příležitost přidat svůj nápis.

Důvod: složitá výuka. Maska by měla být jednoduchá. V pokynech můžete uvést:

Ale složité akce jako „skok třikrát a dotkněte se jazyka nosu“ nebudou schváleny.

AR-Masky již zachytily Instagram. S jejich pomocí můžete vyrábět příběhy dynamické, jasné, nezapomenutelné. Uživatelé je aktivně používají a značky a bloggerové se obracejí na autory, aby vytvořili špičkové efekty.

Instagram označuje odkazy na instanelovou stránku tvůrců masků, což pomáhá propagovat účet. Ve Spark AR Studio budou k dispozici statistiky masky. Zjistíte to: kolikrát to bylo použito, jak často jsou rozloženy v Storis. Ale nejdůležitější je, že vytvoření masky není obtížné. Stačí mít představivost a vypořádat se s jednoduchou funkčností platformy Spark AR.

Meta, která vlastní sociální sítě () a Instagram (Instagram), soudním rozhodnutím od 21.03.2022 uznáno jako extremistická organizace a je zakázána v

| Denial of responsibility | Contacts |RSS