Jak vytvořit účet PSN pomocí počítače

Zadejte své osobní údaje (e-mailovou adresu, datum narození a informace o poloze). Vytvoření hesla.

Vyberte možnost „Souhlasím“. Vytvořit můj účet“.

Potvrďte svou e-mailovou adresu pomocí odkazu v e-mailu. Měli byste ji obdržet po dokončení předchozího kroku.

Ako si vytvoriť PSN Ucet

Na další stránce klikněte na „Aktualizovat účet“.

Vyberte ID sítě. Jméno, pod kterým vás budou ostatní znát.

vytvoření, účtu, sony, playstation

Dokončete svůj účet zadáním svého jména, údajů, polohy atd.д.

Po vyplnění všech údajů o účtu klikněte na tlačítko „Dokončit“.

Všechny. nyní budete mít přístup do sítě PSN s novým účtem.

Vytvoření účtu PSN v systému PS3

otevřítSíť Playstation z nabídky.

vyberte možnost Vytvořit nový účet (noví uživatelé).

Na obrazovce, která poskytuje přehled toho, co je třeba nastavit, vyberte možnostPokračovat.

Zadejte zemi/oblast bydliště, jazyk a datum narození a stiskněte tlačítko Pokračovat.

Přijměte podmínky služby a uživatelskou smlouvu na další stránce a stiskněte tlačítko přijmout, musíte tak učinit dvakrát.

Vyplňte svou e-mailovou adresu a vyberte nové heslo k účtu PSN a klikněte na tlačítkoPokračovat. Pravděpodobně byste také měli zaškrtnout políčko pro uložení hesla, abyste ho nemuseli znovu zadávat pokaždé, když chcete přistupovat k síti Playstation.

Vyber ID, které chceš používat jako veřejné ID služby PSN. Tohle uvidí ostatní uživatelé internetu, když si s nimi budete hrát.

Na další stránce se zobrazí vaše jméno a pohlaví. Vyplňte tato pole a poté znovu vyberte možnostPokračovat.

Vyplňte další informace o poloze, aby síť Playstation měla vaši adresu a další údaje v souboru.

PS3 se vás ptá, zda chcete dostávat novinky, speciální nabídky a další věci od společnosti Sony a zda chcete, aby sdílela vaše osobní údaje s partnery. Tato pole můžete zapnout nebo vypnout podle svých osobních preferencí.

READ  Jak odstranit heslo účtu v zařízení iPhone. Odstranění Apple ID z iPhonu / iPadu (povolena trvalá metoda)

Projděte si údaje na další stránce, abyste se ujistili, že jsou správné, a u všeho, co chcete změnit, vyberte možnost Upravit.

Potvrzením odešlete všechny informace.

Od společnosti Sony obdržíte e-mail s potvrzovacím odkazem, na který byste měli kliknout, abyste se ujistili, že vaše e-mailová adresa je vaše.

Po kliknutí na odkaz vyberte možnostHello on Playstation.

PS3 jak si založit účet

Výběrem možnosti Přejít do obchodu Playstation Store se vrátíte na domovskou obrazovku a přihlásíte se k novému účtu PSN.

Pro ty, kteří si právě koupili Playstation 4

Nastavení pro nové uživatele konzole se liší od nastavení pro uživatele samotného systému. Nyní podrobně popíšu, jak vytvořit nový účet ps now.

  • Po spuštění konzoly můžete být okamžitě vyzváni k vytvoření uživatele.
  • Zpočátku to bude pouze místní účet Playstation.
  • Poté se vás systém zeptá, zda jste ve službě PSN poprvé? Odpovězte „ano“ a postupujte podle pokynů k vytvoření účtu.
  • Po zahájení procesu registrace zadejte všechny potřebné údaje: Online jméno, jméno, datum narození, e-mailovou adresu atd.д.

Pozor! Nepokoušejte se zadávat falešné údaje o věku a plném jménu. Možná bude nutné účet znovu vytvořit; to může být obtížné, pokud jste zadali všechny nesprávné údaje.

Hotovo. Neváhejte a využívejte všechny funkce sítě PS Network.

Jak vytvořit účet v síti Playstation Network

Vytvoření účtu v síti Playstation Network je výhodné řešení. Umožňuje nakupovat a stahovat obsah, sledovat spoustu filmů, televizních pořadů a přistupovat k hudební knihovně. Je zdarma, takže je snadné vytvořit si účet PS 4.

V našem článku vás seznámíme se všemi složitostmi vytváření účtu PlayStation 4.

Účet Sony Playstation 4 lze vytvořit třemi způsoby. Každý vám dává možnost plně se přihlásit k síti ze svých zařízení. může jít o konzole Playstation 3 a Playstation 4 nebo počítač.

Jak vytvořit rodinný účet PlayStation 4

Jak říct, že máš dítě a chceš ho ochránit před hrami nebo jiným obsahem dostupným na systému PlayStation 4?? Žádný problém, můžete si vytvořit rodinný účet a omezit své akce: všechny potřebné pokyny najdete níže.

READ  Sony Playstation 4 enter

Nejprve přejděte na panel nástrojů v horní části nabídky Playstation a klikněte na tlačítko X na ovladači v ikoně nastavení, Poté vyberte Filtrování obsahu / Správa rodiny a pak je to Správa rodiny, V tomto bodě můžete být požádáni o zadání hesla z účtu PSN a vyberte Bueno.

Jakmile to provedete, stiskněte tlačítko X v hlasovém okně Set Up Now a vyberte uživatelské jméno, které chcete použít, poté zadejte datum narození dítěte a vyberte položku, kterou chcete přijmout, V tomto bodě vyberte věkovou hranici pro hry y el věkovou hranici pro disky Blu-ray a videa DVD, Existuje několik úrovní na základě PEGI (průvodce obsahem her, který najdete v prodejním balení) a na základě věku dítěte. Chcete-li se dozvědět všechny podrobnosti o případu, navštivte oficiální stránky společnosti Playstation.

Můžete také zvolit, zda chcete povolit používání náhlavní soupravy pro rozšířenou realitu Playstation VR (kliknutím na možnost Použít Playstation VR ) a internetového prohlížeče (výběrem možnosti Použít internetový prohlížeč ). Jakmile je vše správně nastaveno, stiskněte tlačítko ovladače X v potvrzovacím článku a zvolte, zda chcete dítěti povolit nahrávání na síť Playstation Network výběrem článku povolit nebo to udělat později.

V tomto bodě budete vyzváni k nastavení časového pásma země, ve které se dítě nachází, a vyberte položku Potvrdit, Poté vyberte, zda chcete nastavit čas hry Například můžete nastavit, aby se Playstation 4 odhlásil po hodině hraní; K dispozici je také možnost nastavit časový limit hry v závislosti na dni v týdnu, abyste byli flexibilnější o víkendech. Jakmile vše správně nastavíte, zvolte možnost Potvrdit a pokračujte.

Skvělé: Nyní stačí v článku Bueno stisknout tlačítko X a postup dokončit. Viz ? To nebylo tak těžké!

Připojení systému PS3 ke službě PSN. Registrace, opravy chyb, ochrana proti zákazu

Playstation Network je oficiální online služba společnosti Sony, která je podporována na systémech PS3, PlayStation 4 a PS Vita. Připojení k síti PSN pro nákup digitálních kopií her a hraní proti ostatním hráčům v režimu pro více hráčů.

vytvoření, účtu, sony, playstation

Chcete-li začít používat službu PSN, musíte si na konzoli Playstation 3 vytvořit účet, ale nejprve musíte konzoli připojit k internetu.

READ  Jak zjistit, který SSD na počítači

Co je síť PS Network?

Playstation Network je specializovaná služba vytvořená pro uživatele Playstation 3, Portable, Vita, 4, 5 a 6. Veškeré online hry a další aktivity na konzolích zajišťuje služba PSN:

  • online hraní;
  • úspěchy vyvinuté pro každou videohru;
  • Chatujte s ostatními uživateli, pozvěte je do hry;
  • Přístup do obchodu PS Store a služby PS Plus.

Jak vidíte, je to docela užitečné. Pokud chcete využívat veškerý mediální obsah, zaregistrujte se co nejdříve.

Vytvoření účtu

Chcete-li se zaregistrovat v síti Playstation Network, musíte provést následující kroky

Přejděte na domovskou stránku herní služby (https://www).Playstation.com). klikněte na tlačítko „Přihlásit“ vpravo nahoře.

Použijte svou e-mailovou adresu jako „ID kontaktu“.

Pozor! Nepoužívejte fiktivní e-mailovou adresu!

Zadejte datum narození do rozevíracích seznamů.

Jak si udělat PSN účet na PS3|FarDuTy Tv

Klikněte na tlačítko v poli „Pohlaví“.

Vyberte zemi svého bydliště a jazyk.

Vymyslete si silné heslo, alespoň 15-18 znaků dlouhé. Nepoužívejte po sobě jdoucí kombinace maximálně tří písmen nebo čísel (např. 123, qwe, abc). Zadejte svůj klíč do polí „Vytvořit“ a „Potvrdit“.

Podobně (kliknutím) zaškrtněte políčko vedle „Ano, chci dostávat“.

Účet Playstation Network

Playstation je herní konzole, registrovaná, s níž můžete stahovat a kupovat hry, stejně jako sledovat filmy, televizní pořady, poslouchat oblíbenou hudbu atd. д. K tomu je třeba vytvořit účet na systému PlayStation 4. Postup je zcela zdarma, takže se nenechte odradit od registrace v síti PSN! Projdeme si postup vytvoření účtu, přihlášení a odstranění účtu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS