Jak vytvořit Apple ID

Apple ID je účet, který používáte k instalaci aplikací z App Store, synchronizaci fotografií a různých dat z iCloudu, nákupu obsahu v iTunes Store a dalším činnostem. Pokud máte iPhone, iPad, Mac nebo jiné zařízení Apple, nemůžete je bez tohoto účtu plně používat. Apple ID si můžete zaregistrovat v prohlížeči, na mobilním zařízení nebo v počítači.

Pokud jste si již dříve zaregistrovali účet a chcete si vytvořit nový, musíte se nejprve odhlásit ze svého stávajícího účtu. Jinak se možnost „Vytvořit Apple ID“ nezobrazí.

Jak se přihlásím k americkému Apple ID?

Abyste si mohli vytvořit nové Apple ID, musíte se nejprve odhlásit ze stávajícího. Za tímto účelem otevřete Nastavení → Apple ID, stiskněte tlačítko „Odhlásit se“ a po zadání hesla „Vypnout“.“

Znovu klikněte na tlačítko „Odhlásit se“ a potvrďte svou volbu. Nebojte se, všechny vaše informace zůstanou na iCloudu a po opětovném přihlášení se automaticky synchronizují.

Čekání na odeslání dat do cloudu. Obrazovka nastavení pak bude vypadat takto.

V obchodě App Store najděte libovolnou bezplatnou aplikaci nebo hru a klepněte na možnost „Stáhnout“. Ve vyskakovacím okně vyberte možnost „Vytvořit Apple ID“.

Vyplňte svůj e-mail, který bude použit jako uživatelské jméno a heslo. Vyberte United States, klikněte na přepínač Souhlasím s podmínkami a klikněte na tlačítko Další. Vyplňte své osobní údaje a odpovězte na bezpečnostní otázky.

Jako způsob platby vyberte možnost Žádný a vyplňte fakturační údaje. Použijte Mapy Google a vyhledejte adresu jakéhokoli hotelu. Nejlépe ze státu bez daně z prodeje, například z Floridy.

 • Ulice. ulice s vybranou budovou (1751 Hotel Plaza).
 • Město. město (Orlando).
 • Stát. stát (FL. Florida).
 • Zip. Index (32830).
 • Země/oblast. Spojené státy americké.
 • Telefon. telefonní číslo (407-827-4000).

Potvrzení vytvoření účtu. Ujistěte se, že je zaškrtnuto políčko Souhlasím s podmínkami a klikněte na tlačítko Další. Zadejte ověřovací kód, který vám bude zaslán na e-mailovou adresu zadanou při registraci.

READ  Přihlášení pomocí Apple ID k účtu iCloud

Počkejte na dokončení nastavení a stiskněte tlačítko Pokračovat. Nyní jste připraveni.

Najděte v App Store aplikaci, která není v Rusku dostupná, například Spotify, a nainstalujte ji. Pokud to funguje, udělali jste to správně.

Vytvoření Apple ID v iPhonu bez kreditní karty

Hlavní potíž pro majitele iPhonu je tato: jak vytvořit Apple ID na iPhonu bez kreditní karty. Předpokládejme, že nemáte potřebný plast nebo že chcete poprvé využít funkce účtu bez propojení karty.

Algoritmus pro registraci účtu Apple ID bez karty:

 • Otevřete App Store ve svém zařízení (iPhone nebo iPad).
 • Najděte kartu „Bezplatné aplikace“ a poté vyhledejte sekci „Nejlepší bezplatné aplikace“.
 • Klikněte na jednu z bezplatných aplikací a začněte ji instalovat do iPhonu.
 • Klikněte na zobrazené pole „Vytvořit Apple ID“.
 • Zadejte přesné údaje do pole „Země“.
 • Prostudujte si uživatelskou smlouvu a teprve poté ji přijměte.
 • Snažte se vyplnit všechna pole co nejlépe.
Apple ID bez karty 1

E-mail. Uveďte svou platnou e-mailovou adresu, která je nutná k ověření registrace Apple ID.

Heslo. Zadejte své heslo. Měl by být složitý a obsahovat čísla a latinská písmena. Samozřejmě bez duplicit a mezer.

Zabezpečení. Nezapomeňte se zeptat na další otázky, abyste zjistili svou bezpečnost.

Datum narození. Nastavte svůj skutečný věk, ale upozorňujeme, že uživatelé mladší třinácti let se nemohou přihlásit. Majitelé mladší plnoletosti budou mít omezený přístup k.

 • Po zadání údajů klikněte na tlačítko „Další“;
 • po nabídce „Způsob platby“ ji odmítněte;
 • Dále zadejte souřadnice. Mohou být nepřesné;
 • klikněte na tlačítko „Další“. Krátce poté obdržíte e-mail. Stiskněte tlačítko „Potvrdit nyní“ a definujte své Apple ID.

Vytvoření průkazu totožnosti bez kreditní karty z počítače

Budete potřebovat iTunes. Pro počítače se systémem Windows si stáhněte a nainstalujte. V zařízeních se systémem macOS je již nainstalován.

Funkce

Ne všechny verze iTunes umí vytvořit jedinečný identifikátor. Od 12.7 aplikace nemá obchod. Před vytvořením ID bez propojení bankovní karty proto zkontrolujte verzi softwaru. k tomu viz tento článek: „iTunes nevidí váš iPhone“. Pokud je verze starší než 12.7 proveďte následující kroky:

 • Odinstalování nainstalované verze. Další informace naleznete v části Odinstalování her a aplikací;
 • Instalace iTunes verze 12.6.5. Odkaz ke stažení: macOS. Windows.

Zaregistrujte se

Spusťte iTunes, přejděte vlevo nahoře vedle navigačních šipek do sekce „Aplikace“. V části „Arr Store“ si stáhněte bezplatnou aplikaci. Vyberte: Otevře se formulář s vaší e-mailovou adresou. Bude to jedinečný identifikátor. Vymyslete si silné heslo:

 • alespoň osm znaků;
 • alespoň jedno velké písmeno
 • bez všech písmen a symbolů (333, aaah) za sebou;
 • nesmí být jednoduché, jako například: 12345678, heslo.

Vyberte svou zemi a stiskněte tlačítko „Pokračovat“. Zadejte své osobní údaje. Pomocí bezpečnostních otázek potvrďte své ID. Použijte ji, pokud zapomenete heslo. Při výběru způsobu platby pro vytvoření průkazu bez karty stiskněte tlačítko „Ne“. V budoucnu jej budete moci vždy propojit se svým průkazem totožnosti. Napište adresu svého bydliště, telefonní číslo. Otevře se formulář s vaším kódem. Přijde v e-mailu. Otevřete poštovní schránku, zkopírujte kód, napište jej do formuláře a stiskněte tlačítko „Potvrdit“. Vytvořený účet.

Jak vytvořit Apple ID z počítače pro iPhone

Nové Apple ID si můžete vytvořit také prostřednictvím počítače v prohlížeči kliknutím na „Vytvořit Apple ID“ na webové stránce Apple ID (https://appleid.Apple.com/).

READ  TV Samsung se nepřipojuje k internetu

Pokud tak však učiníte, společnost Apple vás požádá o zadání uživatelského e-mailu pro vytvoření adresy iCloudu. Pokud si na webu Apple ID vytvoříte nové ID, původní adresa zůstane připojena k vašemu Apple ID.

Pokud tedy chcete jako své Apple ID používat pouze e-mailovou adresu iCloudu bez propojení dalších e-mailových adres, vyberte v kroku zadávání e-mailu možnost „Vytvořit e-mail na iCloudu“. Pak bude jediným e-mailem přidruženým k vašemu Apple ID vaše e-mailová adresa na iCloudu.

Jak si vytvořit Apple ID v jiné zemi bez bankovní karty

Záložka

Tato příručka je zveřejněna v rámci projektu Podpora pro iPhony. E-mail: press(at)iphones.a získejte řešení problémů souvisejících s provozem a fungováním zařízení Apple.

Otázka čtenáře: Potřebujete si stáhnout bezplatnou aplikaci z anglického App Store. Při pokusu o stažení vás systém vyzve ke změně země a zadání platebních údajů.

Chcete-li vytvořit cizí Apple ID bez karty, postupujte takto:

Otevřete App Store, klikněte na své Apple ID v sekci Výběr úplně dole na stránce a vyberte možnost Odhlásit se.

Najděte v obchodě libovolnou bezplatnou aplikaci a zkuste ji stáhnout, v dialogovém okně vyberte možnost vytvořit nový účet.

Vyplňte potřebné údaje a zadejte zemi, do které chcete účet připojit.

Teprve poté bude sekce s nastavením platebních údajů nastavena na hodnotu Žádné.

Zbývá potvrdit účet na zadanou e-mailovou adresu. Aplikaci si nyní můžete stáhnout z obchodu App Store v zemi, pro kterou jste si vytvořili účet.

Varování! Při přepínání účtů Apple ID se spustí nepříjemný trik s Apple Music. Jak se s tím vypořádat, jsme vysvětlili dříve.

Pokud máte jakékoli dotazy, které nám oficiální podpora společnosti Apple nezodpověděla, napište nám na adresu: press(at)iphones.z. Nebo si je vyžádejte přímo v naší nápovědě.

Záložky

READ  Jak přenášet televizi do digitální televize

Proč používat Apple ID

Apple ID vám umožní přístup ke všem online službám společnosti Apple, včetně iCloudu, iMessage, FaceTime, Apple Music a samozřejmě iTunes Store a App Store.

S Apple ID můžete jednoduše řečeno:

Důrazně doporučujeme, abyste se seznámili s jednotlivými možnostmi a vyzkoušeli je.

Pokud v nejbližší době neplánujete nakupovat v internetovém obchodě Apple, vytvořte si účet Apple ID bez kreditní karty. Účet můžete dobít nebo s ním propojit kartu později.

Proč americké Apple ID?

Důvodů může být celá řada, od regionálních aplikací, které nejsou v obchodech jiných zemí k dispozici, až po možnost poslouchat iTunes Radio právě teď. Společnost Apple pravidelně rozšiřuje potenciální publikum služby a brzy se rádio objeví v ruském iTunes, ale mezitím musíte použít zahraniční účet.

Apple ID pro obchod s obsahem v USA si můžete vytvořit buď z počítače, nebo ze zařízení iDevice.

Vytvoření bezplatného Apple ID na Macu nebo PC

Krok 1: Spusťte iTunes a přejděte do sekce Obchod

Krok 2: pomocí tlačítka s vlaječkou vpravo dole vyberte zemi, pro kterou chcete vytvořit účet

Krok 3: Najděte libovolný bezplatný obsah a klikněte na tlačítko „Stáhnout“

Krok 4: Když se obchod s obsahem zeptá na vaše Apple ID, vyberte možnost „Vytvořit nové Apple ID“

Krok 5: Postupujte podle pokynů na obrazovce a až se dostanete k položce „Payment details“, vyberte možnost „No“

Krok 6: Po zadání všech potřebných informací a potvrzení vytvoření Apple ID aktivujte ID pomocí e-mailu, který vám přijde

Vezměte prosím na vědomí, že platební funkci můžete z již vytvořeného Apple ID odebrat pouze v případě, že s ním nejsou spojeny žádné rodinné přístupy, předplatné nebo jiné závazky.

Přidat do záložek

| Denial of responsibility | Contacts |RSS