Vytvoření účtu Apple ID a stahování aplikací z obchodu Apple App Store

wikiHow funguje jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků píše více autorů. Na úpravách a vylepšení tohoto článku pracovali dobrovolní autoři.

Počet zobrazení tohoto článku: 6528.

Není pochyb o tom, že kromě samotných funkcí telefonu jsou aplikace těmi součástmi, které dělají smartphone ještě chytřejším. Dá se také říci, že Apple je dnes vedoucí světovou společností v oblasti chytrých telefonů. Společnost je také jedničkou mezi výrobci aplikací. Komunita vývojářů aplikací společnosti Apple vytvořila po celém světě více než 775 000 aplikací pro své různé produkty, jako je iPhone, iPad, iPod, a utratila za ně miliardy dolarů. Apple App Store je místo, kde máte možnost všechny tyto aplikace získat. Některé z nich lze stáhnout zdarma, jiné jsou k dispozici za symbolickou cenu. Společnost Apple nedávno oznámila, že od spuštění obchodu App Store v roce 2008 bylo staženo více než 40 miliard aplikací. Apple tvrdí, že jen v roce 2012 bylo staženo téměř 20 miliard aplikací. Společnost také tvrdí, že má více než 500 milionů aktivních uživatelů App Store. Pokud používáte jakýkoli produkt Apple a chcete si stáhnout některé aplikace z obchodu Apple App Store, musíte mít účet Apple ID. Stejné Apple ID lze použít ke stažení aplikace z iTunes Store, App Store, iBookstore a Mac App Store. Podle následujících jednoduchých kroků si vytvoříte Apple ID, které vám umožní com/iPhone-5-review/ stahovat aplikace z Apple App Store do vašeho zařízení.

Nejdříve musíte na iPhonu najít a otevřít obchod App Store. Vyhledejte ikonu App Store, která je modrá a má zakroužkované písmeno „A“.

Poté projděte stávající aplikace a vyhledejte tu, kterou chcete stáhnout. K dispozici jsou různé seznamy: nové aplikace, oblíbené a často stahované aplikace, doporučené aplikace, aktuální/nejlepší 25 aplikací. Nebo procházejte kategorie aplikací pro rychlé a snadné vyhledávání. Můžete také vyhledat konkrétní aplikace ke stažení klepnutím na vyhledávací panel a zadáním klíčových slov nebo názvu aplikace.

Jakmile najdete hledanou aplikaci, klikněte na ni a zobrazte podrobnosti. Informace o aplikaci mohou zahrnovat úplný popis, název vývojáře nebo společnosti, cenu (pokud není k dispozici zdarma) a recenze a hodnocení od ostatních uživatelů iPhonu.

Poté byste měli kliknout na tlačítko Instalovat a stáhnout aplikaci do svého zařízení. Zobrazí se nové okno s výzvou k přihlášení nebo vytvoření nového Apple ID. Vyberte možnost vytvořit nové Apple ID, vyplňte požadované údaje a klikněte na tlačítko „Hotovo“.

Budete si muset přečíst podmínky obchodu Apple App Store a kliknout na tlačítko „Souhlasím“ v dolní části stránky, abyste mohli pokračovat.

Dále musíte zadat svou e-mailovou adresu, datum narození, odpovědět na tajnou otázku a vymyslet heslo.

Jak si vytvořit Apple ID bez kreditní karty

Apple ID si můžete vytvořit, aniž byste k němu připojili platební kartu. To se provádí prostřednictvím obchodu App Store.

Přejděte do obchodu App Store na iPhonu nebo v počítači.

Najděte a vyberte libovolnou bezplatnou aplikaci nebo hru a klepněte na možnost Stáhnout.

V zobrazeném okně vyberte možnost Vytvořit Apple ID.

ios12-iphone-x-app-store-get-create-new-apple-id

Vyplňte všechna požadovaná pole podle pokynů uvedených výše. V kroku zadání způsobu platby je třeba vybrat možnost Žádný. Poté dokončete proces vytvoření účtu.

Poznámka: Pokud vytvoříte Apple ID pomocí Nastavení, stejně jako výše uvedenými způsoby, nebudete mít možnost „ne“. Tuto metodu je třeba použít pouze v případě, že nechcete kartu propojit.

V počítači se to provádí prostřednictvím iTunes. Najděte bezplatnou aplikaci, klikněte na „stáhnout“ a vyberte možnost Vytvořit Apple ID.

Zaškrtněte políčko „Způsob platby“ a vyberte možnost Ne.

Jakmile si vytvoříte Apple ID, budete moci instalovat všechny bezplatné hry a aplikace z App Store. Nelze použít žádnou peněžní kartu. Metoda iTunes funguje nejen na počítačích Mac, ale také na počítačích se systémem Windows.

READ  Jak nainstalovat Skype do inteligentní televize

Vytvoření Apple ID v iPhonu (iPadu, iPodu) bez karty

Pokud jste si právě koupili zbrusu nový, nablýskaný iPhone (iPad), budete při prvním zapnutí vyzváni k zadání Apple ID. Pokud jej ještě nemáte, je lepší v této fázi nic nezadávat a kliknout na „Přeskočit tento krok“ (malá písmena uprostřed obrazovky).

Nyní byste měli mít v rukou aktivovaný funkční iPhone.

Chcete-li si vytvořit Apple ID bez bankovní karty, postupujte takto:

KROK 1. TENTO BOD JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Spusťte aplikaci AppStore na iPhonu a v dolní nabídce vyberte „Top Charts“. Klikněte na záložku „Free“ v horní části stránky.

Zobrazí se nejoblíbenější bezplatné aplikace. Vyberte si, co se vám líbí, a klikněte na příslušné tlačítko DOWNLOAD a poté na INSTALL. Právě tato akce nám dále umožní registrovat Apple ID bez bankovní karty.

KROK 2. V zobrazeném okně vyberte možnost „Vytvořit Apple ID“.

KROK 3. Země nebo region. Vyberte si Rusko (i když žijete na Ukrajině, doporučuji vám vybrat Rusko, protože v AppStore je více aplikací).

KROK 4. Podmínky ochrany osobních údajů společnosti Apple. Použít a potvrdit.

KROK 5. Nový účet. Vyplňte kompletně stránku: e-mail (musí to být funkční e-mail, t.к. Obdržíte potvrzovací e-mail). Heslo (musí mít alespoň 8 znaků a obsahovat alespoň jedno velké a malé písmeno a číslici).

Vyplňte bezpečnostní kontrolní seznam a odpovědi si někam zapište (věřte mi, že je zapomenete). MUSÍTE zadat ještě jednu ze svých e-mailových adres do pole BACKGROUND E-MAIL. Na tuto adresu vám bude zaslán e-mail s žádostí o obnovení hesla nebo zodpovězení bezpečnostních otázek. Nezapomeňte také zadat správné datum narození.

KROK 6. Platební údaje. V tomto bodě je mnoho lidí zmateno. Pokud jste začali vytvářet Apple ID jiným způsobem, než jak je popsáno v kroku 1, neuvidíte zde možnost „Ne“ a budete mít na výběr pouze ze tří typů karet.

Protože jsme však původně požádali o bezplatnou aplikaci, nabízí nám možnost vytvořit si Apple ID bez karty.

Číslo dárkové karty iTunes zadávat nemusíte.

Vyberte možnost „Ne“ (pokud samozřejmě nechcete kupovat aplikace za peníze). I když odmítnete zadat údaje o kartě, budete vyzváni k zadání pozdravu, jména, příjmení, adresy atd.VYPLŇTE VŠECHNA POLE V ANGLIČTINĚ.

Nikdo vás nenutí zadávat skutečné údaje, ale vaše poštovní směrovací číslo by mělo být víceméně skutečné. Pro Rusko zadejte poštovní směrovací číslo 123456 (šest číslic), pro Ukrajinu 12345 (pět číslic).

KROK 7. Ověření účtu. Po kliknutí na tlačítko Další je registrace Apple ID skutečně dokončena. Poslední, ale NE nejméně důležitou akcí je potvrzení e-mailové adresy.

Přejděte do své e-mailové schránky a vyhledejte e-mail s názvem „Apple. Nutno ověřit Apple ID“, v e-mailu klikněte na „Ověřit nyní“.

Gratulujeme! Nyní máte vlastní Apple ID, které můžete používat v AppStore, iTunes a dalších službách Apple.

Jak vytvořit účet Apple ID bez karty

Způsob vytvoření Apple ID pomocí iTunes vyžaduje, abyste si v jedné fázi registračního procesu vybrali způsob platby a zadali číslo bankovní karty. Pro někoho by to mohl být problém, ale lze ho snadno vyřešit.

V iTunes si můžete vytvořit Apple ID i bez karty. Spusťte iTunes a přejděte na iTunes Store App Store.

Zde nás zajímá jakákoli bezplatná aplikace. Vyberte si něco, co se vám líbí, a zkuste to stáhnout.

To vás samozřejmě okamžitě vyzve k výběru Apple ID nebo k vytvoření nového. Souhlasit s vytvořením nového a projít stejným postupem vyplňování údajů, který byl popsán výše. A příjemné překvapení nás čeká ve fázi zadávání způsobu platby. možnost odmítnout výběr karty.

Zvolte možnost „Způsob platby“ jako „Žádný“ a poté stačí vyplnit pouze část „Fakturační adresa“. Již není nutné zadávat kartu iTunes. Nezapomeňte si poté zkontrolovat poštovní schránku a aktivovat svůj účet.

Apple ID bez karty si můžete vytvořit také v nastavení iPhonu. Zde je návod, jak to udělat.

Jak se zaregistrovat, vytvořit si Apple ID v App Store

Vzhledem k tomu, že ID se používá v mnoha službách, můžete jej také zaregistrovat v různých službách. Zbavíte se tak nutnosti používat jednu aplikaci, kterou už možná nepoužíváte.

Jedním z nejoblíbenějších způsobů registrace Apple ID je přihlášení přes iPhone nebo iPad.

 • Vyhledání a otevření obchodu App Store.
 • Přejetím na úplný konec stránky aplikace najděte ikonu hvězdičky s označením „Výběr“. Stiskněte ikonu a v rozevírací nabídce klikněte na možnost „Přihlásit se“.
 • V další nabídce klikněte na možnost „Vytvořit Apple ID“.
 • Nyní zadejte naše údaje, nejprve musíte vybrat svou zemi a kliknout na tlačítko „Další“.
 • Přijměte uživatelskou smlouvu příslušným tlačítkem.
 • Poté zadáme informace obsažené v seznamu požadovaných údajů:
 • e-mailovou adresu, na kterou obdržíte potvrzovací e-mail;
 • heslo, které musí obsahovat písmena (malá i velká) a číslice. celkem alespoň 8 znaků;
 • Kontrolní seznamy (a odpovědi na ně). To slouží k tomu, abyste mohli obnovit svůj účet, pokud zapomenete heslo;
 • datum narození.
 • Souhlasit nebo se odhlásit z odběru propagačních akcí a reklam v App Store a kliknout na tlačítko Další.
 • V dalším kroku zadejte adresu bydliště a telefonní číslo.
 • Dále zadejte způsob platby za produkty a služby poskytované Apple Store. Může to být kreditní karta (pak je třeba zadat její číslo, bezpečnostní kód na zadní straně a datum, do kterého je karta platná).
 • Posledním krokem je potvrzení e-mailové adresy. Chcete-li to provést, přejděte na e-mail, otevřete e-mail společnosti Apple a klikněte na odkaz uvedený v e-mailu.
READ  Jak nastavit Xiaomi Mi TV 4s

Voila! Vytvořili jste si vlastní Apple ID, které můžete používat k nákupům a přístupu ke všem službám obchodu.

Vytvoření Apple ID pomocí iTunes

K vytvoření Apple ID na Macu nebo PC potřebujete aplikaci iTunes.

 • Otevřete aplikaci iTunes, přejděte na „Store“ nebo App Store.
 • Vyberte libovolnou aplikaci a klikněte na tlačítko „stáhnout“.
 • V identifikačním okně klikněte na „Vytvořit Apple ID“.
 • Vyplňte všechna pole registračního formuláře.
 • Zadejte své platební údaje a klikněte na tlačítko Vytvořit Apple ID.
 • Potvrzení e-mailu. Klikněte na odkaz, který vám bude zaslán na zadanou e-mailovou adresu.

Jak si vytvořit Apple ID bez kreditní karty

Při vytváření Apple ID budete ve většině případů muset zadat kreditní kartu nebo telefonní číslo, abyste mohli financovat své nákupy. Tento bod však můžete obejít, pokud potřebujete pouze ID.

 • Přejděte na stránku https://appleid.Apple.com/.
 • Klikněte na „Vytvořit Apple ID“.
 • Postupně vyplňte všechna pole formuláře:
 • jméno, příjmení, země, datum narození;
 • e-mailovou adresu, heslo a opakované heslo, které musí být stejné a musí se skládat z velkých a malých písmen a číslic. celkem alespoň osm znaků;
 • Tři kontrolní otázky a odpovědi na ně;
 • doporučení pro inzerci a oznámení.

Do pole vlevo zadejte znaky z obrázku a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

Potvrzení skutečnosti a vlastnictví vaší e-mailové adresy kliknutím na odkaz v e-mailu, který vám společnost Apple zašle.

Další způsoby vytvoření Apple ID

Existuje několik dalších způsobů registrace nového Apple ID:

„Asistent nastavení vás vyzve k vytvoření nového identifikátoru. Postupujte podle pokynů asistenta a výše uvedených instrukcí a během chvíle budete moci začít pracovat.

Pokud jste zařízení aktivovali, ale při aktivaci jste si nevytvořili Apple ID (z technických nebo osobních důvodů), můžete si ho vytvořit bez dalších aplikací.

 • Přejděte do nastavení zařízení a vyberte možnost iCloud.
 • V nastavení cloudu klikněte na možnost „Vytvořit Apple ID“.
 • Poté stejným způsobem jako v předchozích příkladech zadejte své přihlašovací jméno, heslo atd. д.

Jak si vytvořit Apple ID bez kreditní karty?

K velké úlevě majitelů iPhonů a iPadů je dnes možné vytvořit si účet App Store bez nutnosti propojení s kreditní kartou. Pokud v sekci platby nezadáte žádné údaje, budou funkce vašeho účtu značně omezené a budete moci používat základní funkce bez problémů.

Webové stránky společnosti Apple

Chcete-li se zaregistrovat k účtu Apple ID na oficiálních stránkách, postupujte podle výše uvedených pokynů a nezadávejte žádné údaje v části „Platba a doprava“. Kartu můžete kdykoli přidat po přihlášení na webové stránky a kliknutí na „Dodací adresa a platební údaje“ v části „Účet“.

iTunes

Pokud se chce uživatel zaregistrovat do iTunes bez kreditní nebo debetní karty, musí projít prvními kroky k vytvoření účtu:

Důležité: Stejně jako u všech výše uvedených kódů platí tři hodiny od odeslání. uživatelé, kteří si ho nestihnou zkopírovat a zadat, si budou muset vyžádat nový.

iPhone

Registrace Apple ID v mobilním zařízení je stejně snadná jako instalace jakékoli bezplatné aplikace nebo hry v App Storu. proces vytvoření účtu se nijak neliší, ale nemusíte zadávat údaje o své kreditní kartě.

Rychlý způsob změny uživatelského jména v aplikaci Apple

Pokud tedy uživatel zakoupil dříve používané zařízení a zná ID předchozího majitele, ale chce změnit staré ID ve svém iPhonu na své vlastní, postupujte podle následujících pokynů.

READ  Registrace Sony Playstation

Někteří uživatelé iPhonu mohou dlouho zanedbávat své přímé výhody, jako je stahování a instalace nového softwaru do svých gadgetů z AppStore.

Aby zakoupené zařízení bylo nejen zábavné, ale také užitečné, měli byste vědět, jak změnit uživatelské jméno v softwaru výrobce.

Vytvoření nového účtu

Pokud je například nutné poprvé vytvořit Apple ID na iPhonu 5s, musí se uživatel zaregistrovat vytvořením nového jedinečného jména ve vývojářském programu. Při nákupu nového zařízení byste neměli opomenout nastavit Apple ID, protože je strategicky důležité.

Změna účtu

Pokud chcete změnit staré Apple ID v iPhonu, musíte zadat údaje, které umožňují používat služby iCloud. Moderní gadgety, zejména iPhone, mají nejméně dvě místa, kam můžete zadat příslušné údaje. Pro větší pohodlí může uživatel přejít na následující adresu: Nastavení. iCloud. Po otevření okna aplikace se na obrazovce pravděpodobně zobrazí váš starý účet; pokud neznáte své stávající heslo, žádný známý trik vám neumožní opustit účet. Z tohoto důvodu má smysl při koupi ojetého vozu požádat bývalého majitele o heslo, protože jinak ho nový majitel nebude moci v budoucnu změnit. Pokud je heslo známé, musíte sjet dolů k tlačítku „odhlásit“ a kliknout na něj.

Třetím krokem, který vám pomůže změnit účet, je přihlášení do aplikace iCloud. Pokud je náhodou vstupní pole iCloudu prázdné, jednoduše zadejte své osobní údaje a klikněte na tlačítko „Přihlásit“. Nečekejte na bleskovou odezvu, protože někdy může kontrola záznamu trvat i více než minutu.

Pokud tedy změníte své ID iPhonu, můžete získat bezplatný přístup k modernímu „úložišti“ informací, jako je cloudové úložiště. Stojí za zmínku, že iCloud vyhrazuje 5 GB pro své uživatele. Pomocí služby iCloud můžete uložit kopii informačních bloků uložených v iPhonu. Důležitou výhodou je možnost rychlé synchronizace jakýchkoli dat, jako jsou kontakty a kalendáře, mezi několika obecnými zařízeními vytvořenými americkým výrobcem.

Navíc ti, kdo se rozhodnou změnit své Apple ID v iPhonu, budou moci telefon v případě ztráty nebo krádeže dohledat. Aktivace této aplikace je strategická věc, která majiteli pomůže gadget dokonce na dálku uzamknout, vymazat z něj všechny osobní údaje a sledovat jeho polohu na mapě světa.

Služba Find my iPhone vám pomůže zjistit, kde se nachází vaše zařízení v případě jeho ztráty

Výhody aplikace iCloud

Jakmile se uživateli podaří vytvořit nebo změnit Apple ID na svém iPhonu, bude moci neomezeně používat službu iCloud a nakupovat položky z iTunes Store a AppStore. Jak již bylo popsáno dříve, telefony a tablety americké výroby mají dvě místa, kam je třeba zadat osobní účet. Po dokončení výše uvedených kroků musíte znovu vstoupit do nastavení a vybrat iTunes Store a AppStore. Pokyny popisující druhý krok postupu vám pomohou vše změnit; uživatel opět nebude potřebovat žádná speciální hesla, ale bude se muset pouze odhlásit ze starého účtu a zadat nové přihlašovací údaje.

Účet Apple ID zpřístupní v zařízení mnoho užitečných funkcí

Provedená manipulace umožňuje změnit účet registrovaný bývalým majitelem na nový, který mohl vytvořit současný majitel zařízení. Apple ID můžete používat k nákupu produktů v iTunes Store a AppStore. Je důležité vědět, že nákupy budou registrovány a uloženy přímo pod uživatelským jménem uživatele. Díky tomu nebude nutné jednou zakoupenou věc v případě ztráty kupovat několikrát a aplikace, za které byla zaplacena stanovená částka, budou vždy v držení majitele.

Díky tomu můžete do služby iCloud zadávat nejen své osobní údaje, ale také údaje jiných osob. Někteří lidé mohou toto chování považovat za podivné a nezákonné, protože zadání uživatelského jména, které jim nepatří, jim umožňuje zdarma stáhnout vše, co si předtím zakoupili od předchozího vlastníka. Dnes na World Wide Webu najdete mnoho služeb, které za určitý poplatek (relativně malý) umožňují každému používat specializované sdílené účty, zejména účty, které mají impozantní databázi různých zakoupených programů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS