Jak najít Samsung Galaxy S21 Ultra

Smartphone můžete najít pomocí GPS. To může být užitečné například v případě ztráty nebo krádeže telefonu.

V tomto článku vysvětlíme, jak najít telefon Samsung Galaxy S21 Ultra.

Pro začátek, jedno z nejjednodušších a nejrychlejších řešení. Použijte lokátor, který je k dispozici v Obchodě Play. Konkrétně doporučujeme funkce Najít můj telefon a Najít moje zařízení od společnosti Google.

Vyhledání zařízení bez použití aplikace

pokud máte telefon se systémem Android, můžete použít Správce zařízení a najít svůj smartphone bez instalace aplikace.

Samsung Galaxy S20: честный обзор!

Upozorňujeme, že sledování smartphonu je možné pouze v případě, že jsou v zařízení aktivována všechna potřebná nastavení polohy.

Jak aktivovat funkci určování polohy v telefonu?

 • Nejprve přejděte do nastavení smartphonu a klikněte na kartu „Zabezpečení“.
 • Poté klepněte na položku „Správci zařízení“.
 • Pak klepněte na možnost „Najít mé zařízení“ a aktivujte tuto možnost.
 • Potvrďte proces klepnutím na „Aktivovat“ v pravém dolním rohu.

Jak najdu svůj Samsung Galaxy S21 Ultra?

 • Proces určení polohy dokončíte přihlášením k účtu Google v počítači.
 • Přejděte do aplikace Správce zařízení Android a přijměte podmínky používání.
 • Nyní můžete sledovat polohu smartphonu na mapě, volat do telefonu nebo odstraňovat obsah.

Lokalizace zařízení pomocí GPS

Chcete-li lokalizovat svůj Samsung Galaxy S21 Ultra pomocí GPS, musíte si nejprve stáhnout aplikaci. Doporučujeme aplikaci Wheres My Droid, kterou si můžete stáhnout na Google Play.

Smartphone můžete najít dvěma způsoby. buď pomocí webového prohlížeče, nebo zasláním SMS na ztracený telefon.

Pokud dáváte přednost možnosti webového prohlížeče, přejděte na stránku Kde je můj Droid a zkontrolujte polohu svého telefonu.

Pokud dáváte přednost odeslání textové zprávy, můžete odeslat předem nakonfigurovanou textovou zprávu, která vám následně poskytne automatickou odpověď s odkazem na mapu zobrazující polohu vašeho smartphonu.

Vyhledání zařízení pomocí antivirového softwaru

Můžete si nainstalovat více než jednu antivirovou aplikaci: umožní vám také lokalizovat váš smartphone.

Chcete-li telefon najít pomocí antivirového softwaru, stáhněte si jednu z těchto aplikací a postupujte podle pokynů.

Poloha s aplikací 360 Security

Níže vysvětlíme, jak provést lokalizaci na příkladu aplikace 360 Security.

 • Instalace aplikace.
 • Klikněte na možnost „Najít můj telefon“.
 • Nyní si můžete vybrat z několika možností, včetně umístění.
 • Klepněte na něj a potom na „Zkontrolovat polohu GPS“.
READ  Nastavení zařízení Galaxy Watch Active 2

, Nezapomeňte, že zařízení Samsung Galaxy S21 Ultra musí být zapnuté, musí mít účet Google, přístup k internetu, musí být viditelné v Google Play a musí být aktivována možnost režimu určování polohy.

Обзор Samsung Galaxy A02 (A022G)

Chcete-li vzdáleně sledovat ztracené zařízení, potřebujete jiné zařízení, ze kterého můžete vyhledávat. Stačí jiný chytrý telefon, počítač, notebook nebo tablet. To jsou hlavní podmínky nutné pro vyhledávání:

 • bezplatné zařízení se systémem Android s přístupem;
 • přítomnost internetu, nejlépe poměrně silná;
 • autorizace na obou miniaplikacích musí být ve stejném účtu Google;
 • ztracený telefon musí být zapnutý a připojený k internetu
 • V odcizeném zařízení musí být aktivována funkce „zjišťování zeměpisné polohy“.

Jak najít ztracený telefon Samsung Galaxy na mapě online

Ahoj! Co dělat, když ztratíte telefon Samsung Galaxy? Můžete zjistit přesnou adresu, kde se ztracený telefon nachází, a zobrazit ji na mapě. Můžete zjistit zemi, město, ulici a dům, kde se nachází váš smartphone Samsung Galaxy. Je to rychlé a snadné. Podívejte se na níže uvedené pokyny a napište své připomínky, pokud máte nějaké dotazy. Pojďme!)

Budete potřebovat jiný telefon Samsung. Půjčte si ho od příbuzných, přátel nebo známých, stačí na 5-10 minut. Na domovské obrazovce najděte ikonu Nastavení a klikněte na ni.

V nastavení klikněte na kartu Biometrické údaje a zabezpečení.

Zde je třeba kliknout na možnost Najít telefon.

Pak zde, pod popisem funkce, klikněte na odkaz, na adresu webové stránky.

Poté musíte do přihlašovacího formuláře zadat svůj e-mail nebo telefonní číslo a heslo k účtu Samsung. Stiskněte tlačítko Přihlásit. Nepamatujete si heslo? Klikněte na kartu Obnovit heslo a vytvořte nové heslo. Pokud nemáte účet, zaregistrujte se.

Po přihlášení se ve vašem zařízení vyhledá. Vyhledání telefonu.

Po nalezení zařízení zavřete okno vyhledávání.

Na mapě se zobrazí značka domu s vaším telefonem, což je poloha vašeho smartphonu. Vpravo nahoře klikněte na kulaté tlačítko.

Zobrazí se vám přesnější poloha. Zobrazení ulice a čísla domu.

Vezměte na vědomí. Číslo domu je to na mapě, ke kterému jste nejblíže. V tomto domě můžete na každý vchod vyvěsit oznámení o ztraceném telefonu. Musíte jen doufat, že váš milovaný je v dobrých rukou.

Jak najít telefon Samsung, pokud jste ho ztratili.

Lidé se ve svém životě upínají k mnoha věcem, aniž by si to uvědomovali. A kupodivu je náš smartphone ve skupině těch „nejdůležitějších“ věcí, pokud o něj přijdeme, ztratíme klid a opravdu nás to trápí.

V životě se dějí různé věci. Také se stalo, že náš malý mobilní kamarád je zahrabaný pod autosedačkou a my jsme obrátili dům vzhůru nohama, abychom ho našli, ale nenašli jsme ho. V paměti smartphonu je uloženo mnoho důvěrných a důležitých informací, které mohou narušiteli umožnit přístup k vaší online bance a důležitým účtům souvisejícím s vaší prací. Je důvod k depresi a skličujícím myšlenkám.

READ  Jak povolit volání na iPhone XR

Pokud ztratíte mobilní telefon, není to tak beznadějné. Může vám pomoci najít vašeho přítele nebo alespoň můžete vymazat paměť na dálku prostřednictvím jiného zařízení a vymazat osobní informace z telefonu. Právě proto existují speciální služby, a to jak u společnosti Samsung, tak u společnosti Google, operačního systému, na kterém běží váš smartphone.

Abyste mohli najít ztracený telefon Samsung Galaxy A31, musíte nejprve v nastavení aktivovat polohu. Sledování umožňuje sledovat telefon a jeho polohu v Mapách Google nebo jiném systému GPS a poté sdílet polohu s přáteli. Během objednávek můžete být lokalizováni, takže nemusíte zadávat adresu. Nastavení této lokalizace je snadné; postupujte podle následujících kroků:

 • Přejděte do nastavení zařízení Samsung Galaxy A31
 • Pak vyberte možnost Připojení nebo Soukromí/Zabezpečení.
 • Pak vyberte možnost Umístění
 • Aktivace umístění
 • Přijmout vylepšení lokalizace
 • Klepněte na metodu určení polohy: budete moci vybrat metodu určení polohy pomocí GPS a/nebo Wi-Fi a/nebo mobilních sítí.

Jste si vědomi toho, že pokud je telefon vypnutý, nelze jej najít. Dalším způsobem, jak implementovat lokalizaci, je implementovat tuto možnost do oznamovacího panelu zařízení Samsung Galaxy A31. Tato možnost bude znázorněna malou kapkou vody.

Jak najít telefon Samsung Galaxy a50, pokud se ztratí

Nalezení ztraceného telefonu Samsung a50 je mnohem snazší v případě jeho ztráty než v případě jeho krádeže. V případě krádeže vetřelci obvykle vědí, jak změnit IMEI.

Pak ho nebude možné najít a nepomůže ani policie, která však ani tolik nespěchá.

Zloděj v něm také nenechá kartu SIM, takže operátor může zjistit, kde se váš Samsung a50 právě nachází.

Pokud jste jej ztratili a je geolokačně lokalizován nebo alespoň připojen k internetu, můžete zkusit vyhledat.

Samozřejmě neexistuje stoprocentní záruka, zejména pokud ztráta není zjištěna okamžitě. Mohl by ji najít někdo jiný nebo by se baterie mohla úplně vybít.

Může se také nacházet mimo dosah sítě, například ve sklepě, ale nic vám nebrání v tom, abyste se o to pokusili.

Vyhledání telefonu Samsung přes satelit online

Pokud je zařízení odcizeno, je nalezení zařízení Samsung obtížnější. Útočníci často zařízení vypnou, vyjmou SIM kartu, abyste nemohli zařízení najít podle čísla karty. V takových případech je jedinou možností obrátit se o pomoc na policii. Musíte napsat prohlášení a uvést číslo IMEI zařízení.

Musíte si ho předem zapsat, potřebných 15 číslic je pod baterií. Často ji můžete vidět také na krabici telefonu. Díky tomuto jedinečnému sériovému číslu se mohou mobilní operátoři na žádost orgánů činných v trestním řízení pokusit vystopovat i odpojený mobilní telefon. Systém zobrazí poslední známou polohu zařízení na mapě. Další šetření provádí policie, která zařízení vrátí. Pokud je nalezen na adrese bydliště oběti, může jí být uložena pokuta za falešné oznámení.

READ  Jak zmenšit videa na iPhonu.

Ztracený nebo odcizený Samsung Galaxy? Zde je návod, jak ji najít, vystopovat a najít

Tento průvodce vám pomůže najít a vystopovat ztracený telefon Samsung Galaxy Phone. I když je telefon ukradený nebo jste zapomněli, kde jste ho naposledy měli, probrali jsme několik tipů, které vám pomohou ho najít. Není pochyb o tom, že Samsung Galaxy je váš vlajkový mobilní telefon za velmi vysokou cenu. Většina špičkových modelů Samsung dnes stojí více než 1 000 a je velmi frustrující a zklamáním, pokud svůj mobilní telefon ztratíte.

Získejte svůj Samsung Galaxy Odcizený telefon lze chránit zárukou proti krádeži. Ztracený mobilní telefon je však velmi obtížné získat zpět. Mohu pomoci kamarádovi, který při běhání v parku zahodil svůj Samsung Galaxy Note 10? Park má dlouhou běžeckou trasu, takže mobilní telefon můžete odložit kdekoli po cestě. Asi po 30 minutách chůze mu zmizel mobilní telefon. Naštěstí máme v autě notebook, a tak jsme v rámci uživatelského rozhraní Android / Samsung One našli výchozí službu, která pomáhá najít ztracený Samsung. Galaxy,

Zranitelnosti ve službě Najít telefon umožňují hacknutí zařízení Samsung Galaxy

Zranitelnosti objevené v součástech služby, které v kombinaci umožňují provádět na napadeném telefonu řadu akcí.

Zranitelnosti ve službě Find Phone společnosti Samsung umožňovaly útočníkům provádět na napadeném telefonu řadu akcí. Na konferenci DEF CON to prozradil Pedro Umbelino, specialista portugalské společnosti Char49, která se zabývá IS.

Funkce „Najdi svůj telefon“ pomáhá majitelům mobilních zařízení značky Samsung lokalizovat je v případě ztráty a vzdáleně je uzamknout, stejně jako zablokovat přístup k službě Samsung Pay a vymazat všechna data v nich uložená.

SAMSUNG GALAXY A22. НАРОДНЫЙ ТЕЛЕФОН БЕЗ ПОНТОВ И МАРКЕТИНГА!

Společnost Umbelino objevila celkem čtyři zranitelnosti v komponentách služby „Find Phone“, které mohou být zneužity škodlivou aplikací nainstalovanou ve smartphonu. Podle výzkumníka stačí ke zneužití první zranitelnosti, aby škodlivá aplikace získala přístup ke kartě SD a vytvořila soubor, který útočníkovi umožní zachytit provoz odesílaný na koncový server.

Úspěšné zneužití zranitelnosti umožňuje škodlivé aplikaci provést jakoukoli akci prováděnou službou Najít telefon, včetně vynucení návratu zařízení do továrního nastavení, vymazání dat, sledování polohy zařízení v reálném čase, přijímání hovorů a zpráv a uzamčení a odemčení telefonu.

Výzkumníkovi se podařilo reprodukovat zranitelnosti na telefonech Samsung Galaxy S7, S8 a S9, dokud výrobce nevydal opravu.

Zranitelnosti lze snadno zneužít s vážnými následky, například způsobit trvalé odepření služby zablokováním telefonu a kompletní ztrátu dat resetováním nastavení (včetně karty SD). Útočník je může využít také k získání IMEI zařízení, sledování polohy zařízení, čtení SMS zpráv a prohlížení protokolu hovorů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS