O systému Playstation 4

Tento model herní konzole byl představen v únoru 2013. Ukrajinci dostali první příležitost koupit si Playstation 4 v listopadu téhož roku. Od počátku byla tato konzole charakterizována jako konzole pro profesionální a zkušené hráče, aby se fanoušci her na Ukrajině mohli ujistit, že.

Ihned po uvedení na trh bylo jasné, že PlayStation 4 se od svých předchůdců zásadně liší. Je to skutečná herní špička, a to jak z hlediska výkonu, tak vzhledu. Vysoce lesklý, vysoce pevný plast použitý na plášť. Poskytuje konzole je nejen rozpoznatelný, ale také spolehlivou ochranu proti nárazovému zatížení. Konzola je poměrně kompaktní. Je vhodný nejen pro použití doma, ale i na cestách (například v hotelu).

Tvůrci systému PlayStation 4 odstranili všechny zbytečnosti a veškerý výkon systému směřují přímo do her. Zbývají pouze nejnutnější a nejžádanější možnosti. To umožnilo konzoli nejen zvýšit výkon, ale také snížit cenu. Hráči nemusí přeplácet za funkce, které nepotřebují, platí pouze za platformu, jejíž výkon je zaměřen na maximální kvalitu her.

Všechny modely řady:

-Gamepad.Tichý.Doporučená cena. TECHNICKÉ VLASTNOSTI

V porovnání se starým se mi vylepšený gamepad opravdu líbí. DualSense je v porovnání s jakýmkoli stávajícím gamepadem nebeský. Stejný Microsoft v podstatě opustil někdy v roce 2008.

Ticho. Společnost Sony to v tomto ohledu přehnala. Konzola je tichá a chladná. Zejména ve srovnání s letadlem PlayStation 4 Pro.

Doporučená cena je velmi chutná (když uvážíte, kolik nyní stojí sestavení herního počítače) Ale dostupnost. je to hrozné. Součástí problému s nadměrnými nákupy jsou balíčky.

Design. Spousta názorů. Osobně se mi design líbil (po ošuntělém hranatém PlayStationu 4). Jediná věc, která se mi nelíbí, je velikost, musel jsem ji dát na stranu.

Ceny nových her jsou příšerné. Ale můžete podvádět a vzít si společné a různé akcie za nájemné (ale to je amatér) Jen jsem si na akcie.

Celkově se jedná o výkonnou a tichou konzoli s neobvyklým designem. Nevýhody tu jsou, ale klady (zejména v době drahých grafických karet) je více než kompenzují. Doporučujeme ke koupi za doporučenou cenu.

Gamepad. Kvalita exkluzivních produktů Sony, cena.

READ  Instalace aplikací do televizoru Sony Smart TV. Kde získat aplikace pro Sony Smart TV

Постарів від Sifu | OLDboi

Zakoupeno při uvedení na trh. V současné době vlastním PS5 i Series X. Co se týče kvality provedení. Design a chytrost. SX prostě strhne tu nepochopitelnou Sauronovu věž od Sony. Co se mi opravdu líbí. je to gamepad. zcela nový zážitek. to je to, co Xboxu tolik chybí. Používání systému PS5 pro exkluzivní hry. jsou samozřejmě prvotřídní. tak drahé. hry pro jednoho hráče. nikdo nedělá víc. Bral bych Xbox Series X s gamepassem a digitální PS5 pro ecs. Perfektní kombinace a obě levnější než jedna normální grafická karta, která vyjde na konci roku 21.

Začnu tím, jak se mi podařilo konzoli koupit. V listopadu 2020 jsem zadal žádost o předobjednávku u všech oficiálních prodejců v zemi. Jeden z nich mi minulý týden zavolal a řekl mi, že si ho můžu vyzvednout hned následující den. den a bez platby předem. Tak jsem šel do obchodu, zaplatil a dostal konzoli. Doma mám problém, protože kabel HDMI, který je součástí balení, je dlouhý asi 1 m, zatímco moje zásuvka s vybavením je dlouhá asi 2 m.5 m od televizoru. Připojil jsem drahý kabel AudioQuest Pearl a konzole stále nemůže přenášet obraz. Musel jsem přestavět nábytek, abych vedle něj mohl umístit plochou postel a připojit ji pomocí kabelu, který byl součástí dodávky. Další konzole zapnutá, nakonfigurovaná a přehraná technodrama Astro’s Playroom. Lidi, nenechte si to ujít, je to moc fajn a ukazuje to celou genialitu nového gamepadu, je to prostě dělo! Nedokážu to vyjádřit slovy. Hned po zapnutí jsem také dostal zdarma šestiměsíční Apple TV, která se dodává s konzolí. Vygooglujte si, jak to udělat, je to jednoduché. Drobnost, ale pěkná. Konzole funguje bleskově a se všemi streamovacími aplikacemi na ní, Pravděpodobně budu prodávat svou Apple TV 4k. Kvalita grafiky ve hrách je fascinující, ale je nepříjemné, že si musíte vybrat buď 60FPS při rozlišení 4k, nebo raytracing. Společnost Sony nemůže udělat férový nextgen, ať se děje cokoli. Příjemná je také funkce, že konzole umí sama zapnout/vypnout televizor, když se zapne/vypne, což je praktické. Paměť 600 GB na novém SSD mi osobně stačí, nikdy jsem neměl na konzoli víc než 2-3 hry najednou, ani když jsem měl PlayStation 4. Ale to je jen můj názor a pro vášnivé hráče může takový SSD disk způsobit bolest hlavy. Rád bych se také zmínil o nákladnosti hry. Nekupujte je ihned po vydání. Assassin Valhalla lze nyní zakoupit za

vstup, konzole, sony, playstation

700 UAH na disku, předat a prodat disk, takže náklady na hru bude velmi nízká.

READ  Jak nainstalovat aplikace na inteligentní televizi

Tenčí a lehčí Playstation Slim

V souladu se svým názvem je Slim ve srovnání s předchozí verzí o 30 % menší a o 15 % lehčí. Je dodáván v novém krytu s broušeným matným povrchem a měkkými hranami a vývojáři nahradili dotyková tlačítka mechanickými. Stejně rychlý procesor, kapacita paměti a výkon zůstávají zachovány i u modernizované konzole. Existují však určité technické rozdíly. Nová konzole se může pochlubit následujícími výhodami:

vstup, konzole, sony, playstation
 • Vylepšený chladicí systém, který zabraňuje přehřátí;
 • Konzola spotřebovává polovinu energie;
 • Podpora Bluetooth 4.0;
 • nové porty USB verze 3.1.

SONY PLAYSTATION 4 ЗА 300!

Mezi tyto rozdíly patří především to, že konzole není tak náchylná k přehřátí a má úspornější spotřebu energie. Díky zmenšení objemu konzoly a novému designu přívodů vzduchu je méně hlučná. Konzole se dodává se stejnou výbavou jako klasický PlayStation 4, tedy s kabely, gamepadem, náhlavní soupravou a manuálem.

Jak připojit sluchátka Bluetooth ke konzoli Playstation 4?

Z nějakého důvodu jsem si vždycky myslel, že když má Playstation vestavěný Bluetooth, můžete k němu připojit jakákoli sluchátka nebo reproduktor Bluetooth. Původně se plánovalo připojení Airpodů vůbec, ale jak se ukázalo, Playstation 4 nepodporuje připojení sluchátek Bluetooth přímo (prostřednictvím vestavěného modulu). Ani sluchátka značek Gold a Platinum se nepřipojují přes Bluetooth, ale přes adaptér USB. Zkoušel jsem připojit sluchátka JBL, Redmi AirDots, Airpods, reproduktor Sony. Herní konzole najde zařízení (v části „Devices“). „Zařízení Bluetooth“). Systém Playstation 4 je vidí, ale zobrazí se chyba „Systém PlayStation 4 nepodporuje zvuková zařízení Bluetooth“.

Ani se o to nepokoušejte, nebude to fungovat. Existují však řešení. A je jich víc než jeden.

Speciální adaptér USB Bluetooth pro PlayStation 4

Existuje velké množství speciálních adaptérů (vysílačů). Připojuje se k portu USB na konzoli Playstation 4 nebo ke gamepadu a přenáší zvuk do sluchátek nebo reproduktoru přes Bluetooth.

Jak tyto adaptéry fungují:

 • Adaptér se připojuje přímo k portu USB nebo pomocí prodlužovacího kabelu USB k systému PlayStation 4.
 • Konzole ji identifikuje jako náhlavní soupravu USB.
 • Na adaptéru a na sluchátkách současně aktivujte režim připojení. Zařízení se připojují.
 • Playstation vysílá zvuk do adaptéru (jako náhlavní souprava USB). Adaptér posílá zvuk do sluchátek přes Bluetooth.
READ  Hlasové vyhledávání v Xiaomi TV nefunguje

Přečetl jsem si mnoho informací a často se setkávám s komentáři, že pokud jsou k dispozici, je lepší koupit originální sluchátka Sony než používat jedno z těchto zařízení.

Vysílač Bluetooth pro systém PlayStation 4

Další zařízení, které dokáže získat zvuk z herní konzole nebo z televizoru přes kabel a poslat ho do sluchátek nebo reproduktoru přes Bluetooth.

Další informace o vysílačích Bluetooth a o tom, jak vám pomohou připojit sluchátka Bluetooth k televizoru, najdete v mém článku: Vysílač Bluetooth pro televizor. Co to je, jak funguje a jak si vybrat? Je možné připojit náhlavní soupravu Bluetooth přímo k televizoru. Ještě lepší. Herní konzole posílá zvuk do televizoru prostřednictvím kabelu HDMI a my přijímáme zvuk z televizoru (přímo nebo prostřednictvím vysílače) do bezdrátových sluchátek.

Vysílač Bluetooth je také možné připojit přímo k herní konzoli Playstation 4. Ale pouze přes optický kabel, protože není k dispozici běžný výstup 3.5 mm. To znamená, že potřebujete optický zvukový vstup (SPDIF IN). Mám jeden z nich. Za chvíli vám to ukážu.

 • Pomocí optického kabelu připojte vysílač k systému PlayStation 4. Konzole má DIGITAL OUT (OPTICAL). Myslím, že je nejlepší konzoli před připojením vypnout. Napájení vysílače lze připojit z portu USB na konzole.
 • Poté jednoduše zapněte vysílač a připojte sluchátka. Vysílač musí být nastaven na režim TR (vysílač) a SPDIF (optický kabel). Chcete-li připojit sluchátka k vysílači a sluchátkům Bluetooth, aktivujte režim připojení (podržte několik sekund tlačítko napájení nebo vyhrazené tlačítko) a počkejte, až se připojí.
 • Po několika sekundách se ve sluchátkách objeví zvuk z konzole. V nastavení není třeba nic přepínat. Zvuk je dabován do sluchátek (přes DIGITAL OUT (OPTICAL) a vysílač) a do televizoru. V nastavení systému PlayStation 4 jsem nemohl ztlumit televizor (HDMI). I když je v nastavení v části „Zvuk a displej“. „Nastavení zvukového výstupu“. „Hlavní výstupní zásuvka“ vybrána možnost „DIGITAL OUT (OPTICAL)“, je možné, abyste si v nastaveních. Takže se jen otočte nebo ztlumte televizi a pusťte si. Pokud víte, jak ztlumit zvuk přes HDMI v nastavení konzole pro takové připojení, napište do komentářů.

Sony PlayStation 4 — открываем, подключаем, запускаем

Samozřejmě dochází ke zpoždění zvuku. A pokud vím, latence je slušná.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS