Top 2 způsoby, jak změnit zálohování záloh iTunes

Všechny kategorické a ohnivé ahoj! Pojďme se okamžitě dostat do podnikání: Teprve nedávno jsem měl malý problém. bezplatná paměť na disku „C: \“ skončila. Dlouho jsem proklínal a tvrdohlavě jsem v systému Windows, ale pak jsem si uvědomil, že „společnost Good“ s tím nemá nic společného. kopie iPhone měly za všechno, co zabíralo hodně místa.

Ne takovéto. Vzali hodně místa!

A tady se ukázalo, že na první pohled, dilema, na první pohled nerozpustné. Nemůžete smazat zálohy (protože Protože prostě nemůžete!) a uvolnit místo, jak by mělo. přísahá okna, je rozhořčená a naléhavě požaduje přidělení alespoň trochu volného místa.

Myslím, že jsem chytrý! Nyní jen vezmu a změním úložnou složku záložních kopií v samotném programu iTunes. Co by mohlo být snazší?

Odvážně a rozhodně otevírám iTunes, začnu hledat požadovanou možnost a Nic. Ukazuje se, že v iTunes je nemožné označit složku úložiště záložních kopií. zde se program pojal (mimochodem, kde, kde, kde, kde, kde?), tam budou uloženy!

A teď, co teď dělat? Vyrovnat se s omezeními?

Navíc lze problém vyřešit dvěma způsoby! Co? Teď ti řeknu všechno.

Ve které složce iPhone je kopie rezervy

Během každé synchronizace Syphone s iTunes se na počítači vytvoří záloha, která obsahuje všechna důležitá data. Je uložen na určitém místě na disku a je nezbytný k obnovení ztracených informací. Stává se však, že zálohování iPhone je ztraceno, například po opětovné instalaci systému na PC nebo v případě neočekávaného selhání OS.

které, složce, iphone, kopie, rezervy

POZNÁMKA: V záložním zálohu, vytvořené během synchronizace s iTunes, existuje mnoho důležitých dat, od seznamu kontaktů až po záložky v prohlížeči. Přirozeně nikdo nechce ztratit takové nezbytné informace.

Pokud nechcete ztratit rezervní data, musíte se naučit, jak je zkopírovat a uložit je na bezpečném místě, například v cloudu, na odnímatelném médiu nebo alespoň ne na systémovém disku. A za tímto účelem musíte vědět, kde hledat záložní kopii iPhone. Toto bude diskutováno níže.

Rezervujte kopii na počítači s Mac OS X

Záložní iPhone najdete na počítači pod kontrolou operačního systému Apple podél této cesty: ~ // Knihovny/Aplikační podpora/mobilní synchronizace/zálohování/.

Zarezervujte si kopii na počítači s Windows XP

Chcete.li najít zálohu iPhone na XP, musíte přejít na: \ Documbns and Settings \ User (name) \ Application Data \ Apple Computer \ Mobile Sync \ Backup \ Backup \.

READ  Tlačítko Home na iPhone přestalo fungovat

Zarezervujte si kopii na počítači s Windows 7/8/8.1/10

Chcete.li najít záložní iPhone v počítači s uvedením výše uvedených verzí operačního systému, musíte přejít na: Users \ User (name) \ App Data \ Roaming \ Apple Computer \ Mobile Sync \ Backup \ Backupupupupu.

Poznámka: Pokud se složka se zálohou iPhone nezobrazí, je skrytá.

Aby to bylo zviditelné, musíte přejít na „ovládací panel“.

Vyberte část „Parametry FANDS“ (parametry vodiče).

Nyní přejděte na zdivo „Zobrazit“, kde musíte aktivovat „Zobrazit skryté soubory, složky, disky“.

Takže jste se dozvěděli, kde je kopie rezervy pro iPhone uložena v počítači, což znamená, že ji najdete a použijete tak, jak je zamýšleno, zkopírujte ji na bezpečnější místo. Nejlepší řešení jsou cloudové úložiště, jako je Dropbox, jeden disk, Disk Google.

Důležitá poznámka: Nezapomeňte, že jedna rezervní kopie je k dispozici pro jedno zařízení (iPhone), tj. Vytvoření nového, smazat staré.

Kde je ukládáno úložiště kopie iPhone pro iPhone

Chcete.li se vypořádat se zálohováním v programu iTunes, měli byste sledovat pokyny:

Po výběru záložní položky na obrazovce se na obrazovce objevují všechny soubory, které byly dříve nahrány do iPhone. Plus je, že můžete obnovit dříve odstraněné soubory. Může to být notebook nebo poznámky. Uživatelé také prohlíží hry a dokumenty.

které, složce, iphone, kopie, rezervy

V programu iTunes je vhodné, abyste mohli provést nastavení. Úpravy pomáhá, když potřebujete rychle přesunout data. Další operace:

Uživatelé prostřednictvím aplikace iTunes Vyberte cestu a poté se otevře nová knihovna. Plus je to, že akce probíhají rychle. Pro přesun nebo smazání dat je povoleno okamžitě vybrat několik souborů.

Pokud vyberete synchronizační bod, na obrazovce se objeví připojená zařízení. Pokud potřebujete vybrat neaktivní vybavení, měli byste si vybrat „navíc“. Zvláštností operace spočívá v tom, že synchronizace dat dochází pouze jednou.

Při příštím spuštění programu iTunes je všechny informace automaticky načteno. I když iPhone není aktivní, je stále zobrazen v obecném seznamu. Mnoho z nich bude také mít zájem o řešení stránek. Rezervní údaje lze zobrazit v malých porcích nebo ve všech.

které, složce, iphone, kopie, rezervy

Kde jsou uloženy zálohy iCloud?

V tomto případě jsou vaše data uložena na serverech Apple. Chci vám však připomenout, že velikost volného úložiště je pouze 5 gigabajtů. Pro větší objem. je nutné platit navíc. Pokud jste tedy měli několik gadgetů společnosti Apple a nyní ji používáte, doporučuji, aby staré, zbytečné „informace o zařízení“ odstranily.

Přejděte dolů. úložiště a“, Na další obrazovce klikněte na úložiště.

Zde jsou!:) Můžete vidět podrobné informace: objem, datum stvoření, které aplikace a kolik prostoru zabírá. A poté odstraňte zálohu na palubu.

Je pravda, že to nebude fungovat nikde. To však není nutné, protože k němu můžete vždy přistupovat díky Apple ID (to, co čteme zde) a ICloud Accounting. Aktualizováno! Můžete si stáhnout a zobrazit data z „Clouds“! Jak? Čteme zde!

READ  iPhone 7 se zavěsí na jablko

Jak změnit umístění zálohy iPhone na Windows 7/8/10

Itunes ve výchozím nastavení ušetří zálohu záložního systému IOS na systému systému. Který neustále snižuje úložiště systému pomocí rozšiřování zálohovacích souborů iOS, které vytvoříte.

Proto se doporučuje změnit umístění zálohování iTunes. Níže můžete postupovat podle vedení Step.BY.STEP a změnit umístění zálohování iTunes v systému Windows 10, 8 nebo 7.

Krok 1 Najděte skladování záloh iTunes podél výše uvedené cesty a poté přetáhněte obnovení složky s novým požadovaným cílem, jako je disk D.

Krok 2 Po původním obnovení složky je zcela zkopírována na nový cílový disk, můžete jej odstranit nebo přejmenovat do staré zálohy.

Krok 3 Změňte umístění zálohování iTunes provedením následujících akcí. Tyto kroky mohou být mírně složité a technické. Ale konečně toho dosáhnete.

  • Ve zdrojovém místě složky stiskněte klávesu Shift a klikněte na pravé tlačítko myši na složce MobileSncc.
  • V nabídce úvodní nabídky vyberte zde „Otevřete okno týmu“.
  • Ručně zadejte následující větu do okna příkazového okna vyskakujte.

Mklink / J „% AppData% \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup“ D: \ zálohování

Poznámka. D-Disc. Toto je nové místo zálohování iTunes. Obnovte název složky kopie rezervy iOS, kterou jste se právě přesunuli.

Velkou výhodou změny umístění kopií rezervy pro iPhone je zachování cenného úložiště systému a zvyšování výkonu systému.

, To je pro běžné uživatele trochu komplikované. Proto důrazně doporučuji, abyste používali nástroj pro zálohování iOS k zálohování zařízení iOS na počítači nebo externí pevný disk bez problémů.

Kde iTunes ukládá zálohy ve Windows?

Na rozdíl od Mac OS X se ukládání záloh iTunes liší od použitého systému Windows.

Pro uživatele Windows XP najděte katalog pro zálohovací kopie v: C: \ Dokumenty a nastavení \ (Uživatelské jméno) \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \ Data Data

Cílovou složku můžete také rychle najít dokončením vyhledávání.

Krok 1 Stiskněte start a poté vyberte spusťte v nabídce.

Krok 2 Zadejte do pole „% AppData%“.

Krok 3 Stiskněte OK, poté dvakrát klikněte na tyto složky: Apple Computer. Mobilesync. Recovery.

Pro uživatele Windows Vista, 7, 8 a 10, najdete zálohy iTunes podle další cesty katalogu:

C: \ Users \ (Uživatelské jméno) \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

Cílovou složku můžete také rychle najít dokončením vyhledávání.

Pro uživatele Windows Vista nebo Windows 7: Stiskněte start v levém dolním rohu.

Pro uživatele Windows 8: Stiskněte zvětšovací sklo v pravém horním rohu.

Pro uživatele Windows 10: Klikněte na vyhledávací linku vedle tlačítka Start.

Krok 2 Zadejte do vyhledávacího panelu „% appData%“.

Krok 3 Stiskněte klávesu návratu.

Krok 4 Zdvojnásobte tyto složky: Apple Počítač. MobileSync. Recovery.

READ  Jak přenášet kontakty z iCloud iPhone

Některé katalogy, jako jsou aplikace a AppData, jsou ve výchozím nastavení skryté v systémech Windows, neuvidíte je, pokud zobrazíte skryté soubory povoleny. Podívejte se pod kroky, abyste jim ukázali.

V systému Windows 7 nebo Windows Vista: Klikněte na Organizace v libovolné složce a poté vyberte vlastnosti složek a vyhledejte v kontextové nabídce. Zkontrolujte, zda na kartě Zobrazit zobrazíte skrytý soubor, složky a disky, místo toho nezobrazí skryté soubory, složky nebo disky.

V systému Windows 8, 10 nebo Windows XP: Použijte typ tajny na pásku a přejděte na parametry. Klikněte na něj a poté na kartě „Zobrazit“. Zkontrolujte, zda se zobrazí skrytý soubor, složky a disky.

Ve starých iTunes

To se provádí docela jednoduše, je třeba provést následující kroky:

  • Připojte zařízení k počítači.
  • Vyberte zařízení vlevo ve sloupci výběru.
  • V okně zařízení se otevřel, přejděte na položku „Zálohování“.
  • Vyberte cestu kopírování: buď to bude iCloud, nebo klasická kopie na počítači.
  • Počkejte na dokončení procesu zálohování.

Zálohování iPhone v iTunes

Někdo si může správně všimnout, že zálohování na počítači se systémem Windows je také vytvořena prostřednictvím programu iTunes. Tuto metodu jsme popsali dříve podrobně dříve. Zároveň však možnost vytvoření zálohy prostřednictvím IClud zůstává bez povšimnutí při použití stejného programu iTunes.

Tak. Připojte iPhone k PC kabelem a spusťte iTunes. Dále přejděte do části „Recenze“, označte ikonu iCloud a klikněte na tlačítko „Vytvořit kopii nyní“. V případě, že iTunes již byla povolena v rámci Apple ID, všechna data začnou načíst na serverech Apple. Nezapomeňte však, že pro tuto metodu ochrany se musíte připojit k internetu.

Obnova dat přes iTunes

Obnova zálohy by samozřejmě neměla také způsobit žádné potíže pro uživatele. Zde je proces úplně stejný, jako když se zotavuje v případě, kdy záloha zůstane na počítači.

Opět připojte iPhone k osobnímu počítači, otevřete iTunes a poté v sekci „Review“ klikněte na tlačítko „Obnovit“ z kopie. Předtím nezapomeňte označit položku iCloud.

Navzdory skutečnosti, že záloha byla vytvořena na počítači, můžete kopii obnovit v telefonu. Samozřejmě pouze pod podmínkou, že záloha byla nalita do vašeho účtu iCloud.

Zálohování iPhone v iCloud

Chcete-li vytvořit zálohu iPhone v iCloud, postupujte podle následujících jednoduchých kroků v samotném telefonu (doporučuji používat připojení Wi-Fi):

Pokud jste potřebovali odstranit zálohu z iCloud, můžete to udělat v nastavení. vaše Apple ID. iCloud. Správa úložiště. kopie rezervy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS