[Vyřešeno] V aplikaci Google selhal Android

Váš herní trh nefunguje? Některé aplikace již nejsou uvedeny na smartphonu Android? Vaše zatížení byla čekána v očekávání? V obchodě Google Play často vyvstávají problémy. Pokud nevíte, co dělat, pokud na telefonu „v aplikaci Google, došlo k selhání znovu“, bude tento článek pro vás velmi užitečný. V něm vám představíme několik efektivních způsobů, které pomohou eliminovat selhání aplikace Google.

Pokud aplikace Google selže na Androidu, musíte nejprve restartovat zařízení nebo aktualizovat. Toto je nejjednodušší a nejúčinnější metoda pro opravu selhání. Pokud nevíte, jak to udělat, musíte postupovat podle následujících pokynů.

Nejprve musíte restartovat zařízení:

 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení na zařízení;
 • Asi po 30 sekundách se vaše zařízení Android automaticky restartuje;
 • V případě potřeby klikněte na „Obnovit“.

Nyní zkontrolujte dostupnost aktualizací Android:

Chcete.li aktualizovat, musíte aplikaci použít, proveďte následující kroky:

Můžete si vybrat a aktualizovat potřebné aplikace v části „Dostupné aktualizace“.

V aplikaci Nastavení došlo k chybě. co dělat

Mnoho uživatelů čínských.vyrobených Android, často se objevuje různými druhy chyb. Jednou z nejčastějších je „chyba došlo v aplikaci Nastavení“. Toto selhání není zcela standardní, protože v některých případech může blokovat přístup v nabídce Nastavení zařízení. Pojďme přijít na to, jak tento problém vyřešit.

Důvody selhání

Nejčastěji se problém objevuje na chytrých telefonech a tabletech, kde jsou stále zastaralý OS, někde ve verzích 4 zamrzlý.2.2, 4.4.2, 4.4.4. V tomto ohledu stabilnější verze 5.1 (a výše), 6.0 (a výše). Proto může existovat mnoho příčin chyby. Crookově nainstalovaná aplikace obsahuje rozbité soubory a selže. Globální chyba ve firmwaru, díky kterému nemůžete spustit systémové procesy a programy (kamera, baterie, kalendář, telefonní kniha atd.). Samostatně stojí za to mluvit o virové aktivitě na Androidu a přítomnosti odpadu v něm (zbytkové soubory).

Chyba v aplikaci „Nastavení“ na Androidu

V závislosti na modelu zařízení a verzi operačního sálu se může zpráva lišit. Například u Samsung a Sony se zpráva „Dodatek nastavení zastavení“ a čínské modely mohou vydávat „Bohužel se nastavení zastavilo“.

Opravte selhání nastavení v Androidu

V každém případě, abyste vyřešili chybu, musíte provést řadu čištění a upustit některé služby v systému. Vyberte si ze seznamu tipů, které jsou pro vás nejvhodnější. Nejprve byste měli podniknout jednoduché kroky, druh poloviny opatření.

Před všemi akcemi doporučuji zkontrolovat zařízení na viry, použijte aktuální verze antiviru (DR.Web, AVG, Kaspersky, ESET atd. Použijte také nástroj pro čištění systému. mezipaměť a soubory odpadků. V nových verzích operačního systému je vytvořená možnost pro čištění nebo si můžete stáhnout speciální software. například Master Cleaner, například.

 • Proces nastavení přímo souvisí s provozem téměř všech aplikací. Pokud jsou některé služby zastaveny, selže. Spusťte na zařízení „Nastavení“. „Aplikace“. Karta „All“. Slue Down. Ve výchozím nastavení se zobrazí všechny zastavené programy, restartujte je všechny. Možná budete mít samostatnou kartu „Zakázáno“.
 • Přejděte na seznam všech aplikací a vyčistěte data pro dvě služby. „Nastavení“ a „Master of the Settlements“. Dále se podívejte do procesu seznamu (vše) com.Android.Nastavení a také to vyčistěte a zastavte.

Resetování dat v nastavení Samsung Galaxy

Co dělat, když se v některých případech objeví chyba

Problém může nastat po instalaci nového programu, aktualizaci firmwaru a odstranění komponent systému. Chyby souvisejí:

 • Se zastaráváním operačního systému;
 • Instalace aplikace s nízkou kvalitou;
 • Infekce telefonu viry;
 • Přetečení mezipaměti nebo vnitřní paměti.

Po obnovení nastavení do továrny

S častými selháním se majitelé telefonů snaží systém obnovit a nastavení nastavení do továrny. Po poruše však po takovém postupu ne vždy zmizí.

aplikaci, nastavení, došlo, chybě, androidu
 • Přejděte do nabídky Nastavení stisknutím odpovídající ikony. Vyberte položku „Obnovení systému“. Na kartě „Nastavení resetujte“ klikněte na stejné tlačítko.
 • Potvrďte operaci stisknutím tlačítka OK. Akce se opakují, dokud selhání nezmizí.
aplikaci, nastavení, došlo, chybě, androidu

Po obnovení poruch někdy zůstane.

READ  Nastavení rádia v hudebním centru Samsung. Klasické rádio

Pokud je přístup k nastavení zablokován, musíte provést tvrdý resetování. Restartování se provádí následovně:

 • Vypněte telefon. Udržujte tlačítka napájení a nastavení hlasitosti. Každé zařízení poskytuje vlastní metodu restartu. Při správném provádění akcí na obrazovce se ikona Android objeví. Nabídka se otevírá, pomocí které se pohybují pomocí tlačítek.
 • Vyberte resetování dat/továrny řetězec. Nastavte hodnotu ano, stiskněte systém restartu. Poté začíná proces opětovného načtení dlouhodobého.

Po aktualizaci firmwaru

Standardní obnova nastavení továrny pomáhá eliminovat chybu. Pokud k tomu nedojde, aplikace jsou odstraněny:

 • Otevřete nastavení sekce Android. Přejděte na seznam všech aplikací.
 • Najděte název „Nastavení“. Spusťte okno užitečnosti, ve kterém je třeba stisknout klávesu „Clean“.
 • Vyberte možnost „Vše“. Obnovit smartphone.

Někdy problémy pomohou načítání nesprávného firmwaru. Je nutné jej přeinstalovat.

Při instalaci nové aplikace

 • Otevřete seznam nainstalovaných programů. Vyberte správné jméno.
 • V kontextové nabídce stiskněte klávesu „Clean“. V první fázi je mezipaměť odstraněna při zachování problému. všechna ostatní data.
 • Přeinstalujte přidání. Odstraňte program načtený ze zdrojů třetích stran.

Při instalaci nové aplikace se mohou vyskytnout chyby.

Při instalaci aplikací se doporučuje používat oficiální služby, například přehrávat trh, zkontrolovat software na škodlivé kódy.

Při odstraňování předinstalovaného

V tomto případě můžete nastavení zrušit. Po tomto postupu je však někdy chyba zachována. V tomto případě zařízení bliká. Můžete se také pokusit změnit jazyk integrace. Pro tohle:

Možné příčiny problémů

Důvodem chyby aplikace je velmi často selhání v oficiálních softwarových souborech: data, mezipaměť a korespondence mezi nimi. V takových situacích je nutné resetovat program na typ pouze instalovaného zařízení a současně dokončit čištění jeho souborů:

 • Jdeme do „Nastavení“.
 • Seznam funkcí musí být posouván, dokud nebude nalezena část „Dodatek“. Lze jej také nazvat „Applications Manager“ nebo „Správce aplikací“.
 • Jdeme do sekce „All“ v seznamu, která byla otevřena s programy.
 • Najdeme software v seznamu, kvůli kterému došlo k selhání. Kliknutím na něj přejděte do vlastností.
 • Aplikace fungující na pozadí musí být zastavena. Chcete.li to provést, klikněte na odpovídající tlačítko. Po zastavení aplikace vyberte „Vyčistit mezipaměť“ a poté klikněte na „Clean Data“.
 • Pokud se chyba zobrazí v několika programech najednou, měli byste se vrátit na seznam nainstalovaného softwaru a najít zbývající
 • Pokud budou data vyčištěna pro veškerý problémový software, měl by být gadget znovu načten. Chyba po těchto akcích by měla zmizet.

Pokud se chybová zpráva aplikace zobrazuje neustále a mezi tímto softwarem existují systémové programy, musíte zvážit následující metodu.

Vyčistěte data a mezipaměť programu

Důvodem chyby aplikace je velmi často selhání v oficiálních softwarových souborech: data, mezipaměť a korespondence mezi nimi. V takových situacích je nutné resetovat program na typ pouze instalovaného zařízení a současně dokončit čištění jeho souborů:

Pokud se chybová zpráva aplikace zobrazuje neustále a mezi tímto softwarem existují systémové programy, musíte zvážit následující metodu.

Jak opravit chyby Androidu ve všech aplikacích

Náhodné selhání.- Musíme restartovat telefon

Pokud dojde k chybě ve všech aplikacích na vašem Androidu, nebojte se. Nejprve zkuste restartovat telefon.

Existuje další způsob, jak restartovat zařízení na základě Androidu.

Mnoho modelů smartphonů je vyrobeno bez odnímatelné baterie, která neumožňuje extrahovat baterii z telefonu a tak restartovat zařízení. Chcete.li provést nucené opětovné načtení zařízení a opravit chyby Androidu v aplikaci, postupujte podle následujících kroků:

Vyčistěte data a mezipaměť aplikací

Pokud restartování smartphonu nepomohlo opravit chyby Androidu ve všech aplikacích, zkuste data vyčistit a KESH v aplikacích.

 • Přejděte na „Nastavení“ na vašem zařízení;
 • Dále přejděte do „aplikací“;
 • Pak musíte vybrat správnou aplikaci;
 • V případě, že aplikace již funguje, klikněte na tlačítko „Stop“;
 • Dále klikněte na „Vyčistit mezipaměť“;

Po dokončení všech těchto kroků se můžete zbavit chyb Androidu ve všech aplikacích. Pokud se tato chyba objeví v konkrétní aplikaci, můžete zadat Google Play, odstranit tuto aplikaci a znovu nainstalovat.

Opravte chyby Android ve všech aplikacích prostřednictvím Tenorshare Reiboot pro Android

Na zařízení Android mohou nastat různé druhy chyb, které během obvyklého načtení telefonu nezmizí. Pokud výše uvedené metody nepomohly odstranit chyby Androidu ve všech aplikacích, přijde na záchranu program, který je schopen rychle a snadno napravit selhání v Androidu. Tenorshare reiboot pro Android.

  Stáhněte si a nainstalujte tenorshare reiboot pro Android do svého PC;

Spusťte program REIBOOT do svého počítače a klikněte na „Korekce Android“;

READ  Jak povolit hlas vstup do Androidu

Poté se objeví některé informace, které musíte dokončit. Poté klikněte na „Další“;

Po provedení zatížení musíte vybrat možnost „Oprava nyní“ “.

Reset nastavení do továrny

Pokud vám výše uvedené metody nepomohly opravit vznášející se Samsen, proveďte propuštění dat. Při resetování dat z paměti jsou všechny soubory odstraněny, nastavení operačního systému se resetuje a spolu s tím se chyby odstraní. Musíte zkopírovat svá data předem.

Klikněte na „Obecná nastavení“. Pokud taková položka neexistuje, přejděte na další krok.

Vyberte „Reset“. Lze jej také nazvat „archivy a resetování“, „archivy a resetování“ nebo „soukromí“.

Vyberte „Databáze“ nebo „Reset zařízení“

Vyberte „Reset“, „Resetování zařízení“ nebo „Smazat vše“.

A vaše zařízení se restartuje a data budou odstraněna.

Jak opravit označování a programy

Nejjednodušší způsob je hledat soubory na internetu pro opravu této chyby. Klíčová slova pro vyhledávání. opravte exe a opravte lnk. Musíte najít soubory s příponou reg (věnujte pozornost verzi systému Windows v popisu) a importovat data z nich do vašeho registru. Z nějakého důvodu sám nenahrávám soubory. Ale popíšu, jak problém vyřešit ručně.

Pokud nejsou soubory exe spuštěny (pokyny pro Windows 7 a Windows

Obnovte spuštění programů na příkazovém řádku

 • Kliknutím na CtrlAltdel spustíte správce úloh
 • V dispečeru vyberte „Soubor“. „Nový úkol“.
 • Zadejte příkaz CMD a klikněte na Enter nebo „Open“ spuštění příkazového řádku
 • Zadejte poznámkový blok na příkazovém řádku a klikněte na Enter. začne notebook
 • Vložte následující text do notebooku: Editor registru Windows verze 5.00 [-HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ FileExts \.Exe] [hkey_current_user \ software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ fileexts \.Exe] [hkey_current_user \ software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ fileexts \.Exe \ openwithList] [hkey_current_user \ software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ FILEEXTS \.Exe \ openwithProgids] „exefile“ = hex (0):
 • Vyberte soubor v nabídce. Uložit jak. V typu souboru změníme textový dokument na „Všechny soubory“, nainstalujte kódování v mládí a uložte soubor s příponou.Reg na disk C.
 • Vraťte se na příkazový řádek a zadejte příkaz: Reg Import C: \ name_seephorded_fila.Reg
 • Na žádost systému ohledně dat do registru odpovídáme „Ano“
 • Obnovit počítač. programy by měly být spuštěny jako dříve.
 • Klikněte na Start. Proveďte
 • Zadejte průzkumník a klikněte na Enter
 • Přejděte do složky Windows na systému systému
 • Najděte soubor Regedit.Exe, spusťte to jménem správce a vypněte ochranu před neoprávněným přístupem
 • V editoru registru najděte klíč hkey_current_user/software/třídy/třídy.Exe
 • Odstraňte tento klíč
 • Smažte také klíč secfile ve stejné pobočce registru
 • Zavřete editor registru a restartujte počítač.

Pokud štítky s rozšířením LNK nejsou spuštěny

V systému Windows 7 a 8 provádíme stejné operace jako u nepracovního souboru EXE, ale vložíme následující text: Editor registru Windows verze 5 verze 5.00 [HKEY_CLASSES_ROOT \.Lnk] @= „lnkfile“ [HKEY_CLASSES_ROOT \.Lnk \ Shellex] [HKEY_CLASSES_ROOT \.Lnk \ Shellex \] @= »” [HKEY_CLASSES_ROOT \.Lnk \ Shellex \] @= »” [HKEY_CLASSES_ROOT \.Lnk \ Shellex \] @= »” [HKEY_CLASSES_ROOT \.Lnk \ Shellex \] @= »” [HKEY_CLASSES_ROOT \.Lnk \ Shellnew] „Handler“ = ”„ IconPath “= Hex (2): 25,00,53,00,00,00,00,00,74,00,65,00,6d, 00,52,00, 6f, 00,6F, 00, \ 74,00,25,00,5C, 00,73,00,00,00,00,00,00,65,00,00,6d, 00,33,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00, 32,00.5C, 00,73, \ 00,68,65,00,6c, 00,6c, 00,33,00,32,00,2e, 00,64,00,6c, 00,6c, 00,2c, 00, 00, 00, 00,2c, 00, 00, 00,2c, 00 2d, 00, \ 31,00,36,00,00,00,00,00,00,00,00,00 „ItemName“ = ”@Shell32.Dll.30397 „“ menutext „=“@shell32.Dll.30318 ″ nulllfile „=“ „[hkey_classes_root \.Lnk \ ShelLnew \ config] „DontRename“ = ”” [HKEY_CLASSES_ROOT \ LNKFILE] @= „Shortcut“ „editflags“ = DWORD: 00000001 „FriendlyPename“ = “ @chall32.Dll,-4153» «IsShortcut»=»» «NeverShowExt»=»» [HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile\CLSID] @=»» [HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile\shellex] [HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile\shellex\ContextMenuHandlers] [HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile\shellex \ ContextMenuhandlers \ Compatibility] @= »» [HKEY_CLASSES_ROOT \ LNKFILE \ SHELLEX \ ContextMenuhandlers \ OpenContainingFoldermenu] @= »» [HKEY_CLASSES_ROOT \ LNKFILE \ ContextMenuHanlers \] @= »» [HKEKE_Classes_root \ \ »» »[HKEY_CLASSES_ROOT \ LNKFILE \ SHELLEX \ ICONHANDLER] @=» »[HKEY_CLASSES_ROOT \ LNKFILE \ SHELLEX \ PropertysheetHandlers] [HKEY_CLASSES_ROOT \ LNKFILE \ SHELLEX \ SHIMETHANDERS \ SHIMLAYER STAGE] ProudVersion \ Explorer \ fileexts \.Lnk \ userchoice] v systému Windows XP místo klíče.Exe otevřete klíč.Lnk, zbytek stejných operací se provádí.

První pomoc

V takových případech stojí za to zjistit důvod. Zkuste poslat chybové informace přímo vývojáři, nechte je vyřešit váš problém. Pokud vám tato možnost nevyhovuje z důvodu zvláštního ztráty času, vezměte telefon do opravy servisní služby pro mobilní zařízení.

Neexistuje způsob, jak vzít gadget do služby? Stále se ptáte na dodatek „Nastavení“? Neodpovídá „Android“? Co dělat. Náš článek vám řekne. Chcete.li začít, vyčistěte mezipaměť, můžete to provést prostřednictvím aplikace CleanMaster, můžete si stáhnout v „Google Play“.

Chyba systému Android SystemUI

„Com Android SystemUi je zastaven“. jak to opravit.

Chyba „Com Android Systeui je zastavena“ pro časté vidět na telefonech značky Samsung Galaxy. Obvykle se objeví při stisknutí tlačítka domova, spuštění jakýchkoli aplikací, jakož i fotoaparátu.

Metoda eliminace chyby com Android systemsui dnes jediný.

 • Jděte hrát na trh
 • Zadejte do vyhledávací linky. Google
 • Najděte aplikaci Google a klikněte na „Odstranit“
 • Potvrďte akci v okně, která se zobrazí „Odstranit všechny aktualizace této systémové aplikace“
 • Pak restartujte telefon a tato chyba vás již nebude obtěžovat.
READ  Nastavení hodinek Samsung Galaxy

Hlavní důvody pro vzhled chyby a řešení

Ve většině případů je chyba způsobena nějakým druhem selhání systému, i když ve vzácných výjimkách je také možný hardwarový problém. Nejprve doporučujeme restartovat zařízení. Pokud to nepomůže, přejděte na naše tipy.

Obecně jsou hlavní důvody často následující:

Telefon je příliš nabitý (na pevném disku nebo RAM není dostatek paměti);

A to není celý seznam možných důvodů, ale pouze jejich část, ale zkoumali jsme všechna možná řešení tohoto problému.

Čištění mezipaměti a dat v aplikaci

Oznámení „v aplikaci se zpravidla může zpravidla objevit oznámení„ chyba “v důsledku poruchy programu nebo poškozených souborů, neúspěšné aktualizace. Nejprve se doporučuje vyčistit mezipaměť této aplikace. To se provádí následovně:

  Otevřete „Nastavení“ telefonu a přejděte do „aplikací“;

Pokud je problém pozorován v několika hrách nebo programech, služby Android, každý vyčistěte a zkontrolujte správnost práce

Aktualizace aplikace

Čištění nepomohlo?. Je možné, že se chyba objeví v důsledku „křivky“ aktualizace nebo nalezené chyby, která se tímto způsobem projevuje. Aktualizace si můžete prohlédnout na Google Play tím, že přejdete na tuto službu a kliknutím na kartu „Moje aplikace“.

Pokud neexistují žádné aktualizace, ale stále se objeví chyba, přejděte na další bod.

Odstranění aplikace/reinstalace

Zkuste smazat program, ve kterém problém vyvstává, a stáhněte jej znovu do svého smartphonu. Pokud jste dříve stáhli soubor ze souborů třetích stran, doporučujeme, abyste si stáhli pouze u Google Play nebo ověřených služeb, například Trashbox, kde jsou stanoveny všechny verze každé aplikace bez virů a dalších „překvapení“.

Pokud byl nainstalovaný program na vašem smartphonu dříve načten z oficiální služby Play Market, zkuste si nyní stáhnout z třetího webu. Můžete se dokonce pokusit stáhnout jinou verzi, abyste vyloučili pravděpodobnost chyby kvůli nesprávné aktualizaci. Pouze vy budete muset nejprve povolit instalaci z neznámých zdrojů. Na našem webu existuje samostatný článek, kde je vše podrobně popsáno.

Používáme alternativní možnosti

Pokud máte oznámení s textem „chyba“ na Androidu, ai když tento produkt přeinstalujete z jiných zdrojů, nic se nezmění, můžete se pokusit vyhledat alternativní možnosti. Například toto je hráč. Ve hře lze nalézt velké množství dalších aplikací ze stejné kategorie. Pokud nevíte, jakou alternativu k použití, napište do komentářů, kde přesně máte tento problém, a my vám pomůžeme vybrat jiné aplikace, které budou správně fungovat.

Odpojení automatické synchronizace času a data

K tomu dochází velmi zřídka, ale tento faktor nelze vyloučit. O všem se rozhodne několik kliknutí:

  Přejděte na „Nastavení“ vašeho gadgetu a přejděte na „Pokročilá nastavení“;

Nyní restartujte svůj smartphone a přejděte do aplikace, kde se objevila chyba. Je vyžadován restart!

Testování virů

Bohužel je problém často v tom, že ve svém systému máte viry, z nichž některé mohou způsobit takové chyby, když začnete určité aplikace nebo najednou. Doporučujeme, abyste zařízení přeměnili do režimu bezpečí a pokusili se spustit program, který dříve způsobil problémy. Pokud všechno funguje bez chyb v bezpečném režimu, pak je problém přesně přítomnost škodlivých skořápek v telefonu.

Doporučujeme také nainstalovat antivirový software, například od Kaspersky nebo DR.Web, který dokonale dělá hledání malwaru a jsou pravidelně aktualizovány. Při hledání virů na Androidu a je plně odstraňte ze systému, doporučujeme si přečíst náš samostatný článek, který popisuje všechna doporučení a tipy od profesionálních uživatelů.

Zakázat zbytečné programy a procesy

Dalším možným problémem je konflikt pokročilých aplikací na vašem Androidu. Například, pokud máte hráče a snažíte se spustit editor fotografií, dojde k chybě, zkuste zavřít všechny aplikace v telefonu a založit pouze možnost, kde se objevil problém. Pokud se chyby neobjeví, s největší pravděpodobností problém v konfliktu dvou programů.

V tomto případě bude nutné si uvědomit, že jste spustili dříve nebo se pokusili otevřít všechny aplikace v řadě s produktem, kde dochází k chybě. Jakmile se to znovu objeví. podívejte se, co bylo spuštěno dříve, a odstraňte nebo aktualizujte na trhu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS