Table of Contents

Účet Sony Playstation

Chci propojit svůj účet EA s jinou službou

Chcete-li propojit účet EA s Prime Gaming, Steam nebo Twitch, postupujte podle následujících pokynů.

Jak zjistím, zda je můj účet vázaný?

Vázanost účtu můžete zkontrolovat v sekci Připojení na webu myaccount.ea.com. Všechny značky hráčů Xbox nebo síťové identifikátory Playstation propojené s vaším účtem EA budou uvedeny v části „Připojení“. Připojené účty Switch a Stadia zde nejsou uvedeny.

Obvykle stačí účet pouze propojit, ale v některých případech může být nutné se znovu přihlásit. Například:

 • hrajete starou hru od EA;
 • jste změnili svůj Player Tag, Playstation etwork Network ID, Switch nebo Stadia účet;
 • jste z účtu EA odstranili všechna důvěryhodná zařízení;
 • Hrajete na nové platformě;
 • přešli jste na novou generaci platformy.
 • To znamená, že jste přešli z konzole Xbox One na Xbox řady S nebo X nebo z konzole Playstation 4 na Playstation 5.
 • Přešli jste na novou generaci konzolí? Pokud používáte své staré ID sítě Playstation nebo Player Tag, ujistěte se, že používáte také svůj starý účet EA.

Mohu propojit více ID účtů platformy?

Účet EA můžete s každou platformou propojit pouze jednou. To znamená, že nebudete moci propojit svůj účet EA se dvěma síťovými identifikátory Playstation etwork nebo značkami hráčů. Místo toho si budete muset vytvořit nový účet EA a propojit ho s dalšími účty na těchto platformách. Pokud se pokusíte propojit více účtů, zobrazí se zpráva „Nalezeny propojené účty“.

Pokud již máte s účtem EA propojeno více účtů na různých platformách, zůstane to tak i nadále, ale nebudete moci propojit další účty. Doporučujeme propojovat pouze účty, které jsou pro vás skutečně důležité.

Mohu propojit další účet?

Pokud se jedná o další účet bez předplatného Xbox Live Gold nebo Playstation lus, nebude možné jej propojit s účtem EA a hrát online.

Pokud je váš účet EA svázán s e-mailovou adresou, která se shoduje s vaším účtem na jedné z platforem, spusťte jakoukoli hru EA na Xboxu, Playstation Switch nebo Google Stadia a vaše účty budou automaticky propojeny.

Herní účty z jiných platforem můžete odpojit od svého účtu EA, abyste je mohli propojit s jiným účtem EA, pokud jste nikdy předtím neměli účet stejného typu propojený s daným účtem EA.

Všechny vaše hry EA mají pokrok spojený s účtem EA, nikoli s účtem platformy. To znamená, že pokud se rozhodnete zrušit propojení aliasu s jedním účtem a propojit ho s jiným, ztratíte svůj postup ve hře.

Propojení účtu EA s profilem platformy, jako je Xbox Player Tag, Playstation Network ID, účet Nintendo Switch nebo účet Stadia, vám umožní hrát naše hry online a ukládat váš postup. Postup ve hře však nebude možné přenášet mezi platformami (např. z Playstationu na Xbox).

Chcete zjistit, jak účty Pogo a EA spolupracují?? Můžete to udělat zde.

Jak zjistím, zda mám účet EA??

Máte účet EA, pokud jste si od nás zakoupili hry nebo jste na platformě hráli hry EA online.

  ujistit se, že jste již přihlášeni. Pokud si nejste jisti, jakou e-mailovou adresu použít, zkuste použít tu, kterou jste použili pro účet Nintendo, Google Stadia, Playstation etwork nebo Xbox Live.

 • Pokud si nepamatujete své heslo, klikněte na „zapomenuté heslo“?“resetovat ji.
 • Zkontrolujte si e-mailovou schránku (včetně složky spam), zda vám nepřišel e-mail s odkazem na obnovení hesla.
 • Pokud e-mail dorazil, prosím! S touto e-mailovou adresou již máte spojený účet EA.
 • Pokud uplynulo 5-10 minut a e-mail jste stále neobdrželi, zkuste obnovit heslo pomocí jiné e-mailové adresy.

Po přihlášení přejděte do sekce „O mně“ na účtu myaccount.ea.com a zobrazte „Připojené účty“. V této části se zobrazí všechny značky hráčů Xbox nebo Playstation Network ID spojené s vaším účtem EA. Připojené účty přepínače nejsou v této části uvedeny.

Nemohu se přihlásit ke svému účtu EA na konzoli Playstation Xbox, Switch nebo Stadia

Pokud jste nějakou dobu nehráli žádnou hru EA, zkuste se přihlásit ke svému účtu EA z počítače nebo mobilního zařízení.

Pokud používáte mobilní zařízení, otevřete webovou stránku nápovědy.ea.com/en a klikněte na tlačítko nabídky v pravém horním rohu (vypadá jako tři vodorovné sekací čáry) a poté klikněte na tlačítko Přihlásit:

Pokud jste zapomněli své heslo nebo jste museli odpovědět na bezpečnostní otázku, možná budete muset heslo obnovit nebo použít ověřovací kód uživatelského jména, abyste se mohli přihlásit a aktualizovat údaje o svém účtu EA.

Po přihlášení restartujte platformu, spusťte hru a vše bude v pořádku.

Měl jsem účet EA, ale nemohu použít e-mailovou adresu, kterou jsem použil při vytvoření účtu. Co mohu dělat??

 • Pokud jste nikdy nehráli žádnou hru EA na platformě s tímto účtem, můžete si vytvořit nový účet pomocí své aktuální e-mailové adresy.
 • Pokud si chcete ponechat svůj starý účet a propojit s ním jinou e-mailovou adresu, můžete své údaje vždy aktualizovat.
 • Zapomenuté heslo k účtu? Obnovení hesla.
 • Zapomněli jste e-mailovou adresu, kterou jste použili při vytváření účtu? Kontaktujte nás a my vám pomůžeme.

Zdá se, že jsem připojil špatný účet EA

Bez obav! Problém lze řešit několika způsoby.

 • Pokud je váš Xbox Player Tag, Playstation Online ID, Nintendo Switch a/nebo účet Stadia propojen s účtem EA, který nepoužíváte, můžete svůj účet aktualizovat a používat ho při hraní.
 • Pokud jste si vytvořili druhý účet pomocí své primární e-mailové adresy, přeneste tuto e-mailovou adresu a všechny své hry na svůj první účet.
 • Pokud máte více účtů EA s různými hrami, náš poradce vám pomůže s jejich sloučením. Místo toho budete mít přístup k oběma svým účtům a vše, co bude migrováno, například postup ve hře.

Zobrazí se chyba „Neplatné“ nebo „Nesplňuje požadavky“

Zkuste obnovit heslo k účtu EA a ujistěte se, že platforma, kterou se snažíte používat, je připojena k vašemu účtu EA. Zde je návod, jak to udělat:

 • Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v horní části nápovědy.ea.com/en.
 • Klikněte na rozevírací nabídku Účty uprostřed obrazovky a vyberte možnost Zabezpečení účtu.
 • Otevřete kartu Připojení.
 • Přejděte dolů na „Připojené účty. Pokud nevidíte svou platformu, není připojena.

Deaktivace účtu Playstation 4

Playstation Network je služba, která rozšiřuje možnosti herních konzolí Sony. Po zakoupení se můžete zaregistrovat v této síti a aktivovat službu PS. Můžeš to udělat pro systémy PlayStation 4, PS3, PSP a PS Vita. Není třeba se znovu registrovat pro každou konzoli.

účet, sony, playstation

Jak odebrat konzoli ze sítě Playstation Network.

Aktivace propojí vaše zařízení se sítí a umožní vám procházet obsah zakoupený v obchodě Playstation Store a stahovat a hrát hry. Počet uživatelů a zařízení je však omezen:

 • Pro systémy PlayStation 4 a PS3 a Vita můžete aktivovat pouze jedno primární zařízení a jedno jako dočasné zařízení. Dočasné je užitečné, pokud jste například na návštěvě u přátel a chcete jim ukázat své hry z jejich konzole. Nelze použít více než jednu konzoli jako primární zařízení.
 • Na systémech PS3 a PlayStation 4 lze vytvořit až 16 místních uživatelů a na systémech Vita a PSP po jednom uživateli.
READ  jak nastavit směrovač tl link jako opakovač. Nastavení opakovače tl-wa854re v3

Chcete-li se tedy přihlásit k síti z třetího zařízení, nejprve deaktivujte jedno z nich ve svém profilu.

Přihlaste se ke svému účtu Playstation Network nebo si ho vytvořte a využívejte všech výhod jediného přihlašovacího ID ve více službách Sony.

K síti Playstation Network můžete přistupovat pomocí stejného síťového ID a hesla, které používáte u ostatních služeb skupiny Sony.

Propojení vašich účtů a údajů:

 • Ke službám se budete moci přihlásit pomocí stejného síťového ID a hesla.
 • Údaje hlavního účtu nemusíte měnit pro každou službu od společnosti Sony zvlášť. Budeme pravidelně synchronizovat vaše primární údaje o účtu pro služby Sony, včetně vašeho jména, přihlašovacího ID do sítě Sony (e-mailové adresy), adresy, země/oblasti, data narození, pohlaví, jazyka, hesla a tajné otázky/odpovědi.
 • Sloučení dalších informací týkajících se vašich účtů a využívání služeb bude také snazší

Jak vytvořím nový účet Sony Playstation Network??

Zde vám vysvětlíme všechny kroky, které musíte provést, abyste si mohli vytvořit účet Playstation Network na počítači i v chytrém telefonu, jednotlivé požadavky, pole, která musíte vyplnit, a informace, které po vás společnost Sony požaduje, než se budete moci přihlásit. Kromě toho také vysvětlujeme, na kterých platformách můžete použít vytvořené ID uživatele. Služba PSN je dostupná na více místech než Playstation 4. A my vám ukážeme, jak ji co nejlépe využít.

Proces registrace nového účtu Sony Playstation Network je časově náročný, ale ne příliš složitý. Vysvětlíme vám všechny kroky, které je třeba provést, abyste se od nynějška mohli připojit prostřednictvím konzolí.

Přístup k portálu Playstation Network.

Prvním krokem k vytvoření účtu Playstation Network nebo PSN ID je přejít na hlavní stránku společnosti Sony. Prostřednictvím webového prohlížeče a jeho adresního řádku můžete vstoupit pomocí jeho adresy URL, kterou vám zanecháme níže, nebo přejít přímo sem

Když už jste na oficiálních stránkách, přejděte nahoru, vyhledejte možnost Připojit a klikněte na ni stejně, jako byste se připojovali normálně.

Nyní na obrazovce, která se právě objevila, místo vyplňování jakéhokoli pole sjeďte trochu dolů, dokud nenajdete tlačítko Vytvořit nový účet. Klikni na něj a poté klikni na “ Démarrer a začni vytvářet účet PSN.

Zadejte údaje

První informace, o které vás tým společnosti Sony požádá, je. je uživatelské jméno pro připojení a heslo, které chcete použít pro zabezpečení přístupu. Do prvního pole musíte napsat e-mail, který chcete přiřadit k tomuto uživatelskému profilu, a do dalších dvou políček. heslo, které by mělo mít minimálně 8 číslic a pokud možno by mělo obsahovat písmena i číslice. Po dokončení klikněte na tlačítko další „.

V další nabídce je třeba přidat další informace. Pomocí 3 tlačítek vyberte zemi, ve které žijete, jazyk, ve kterém chcete používat služby Playstation Network, a datum narození. Pokračujte kliknutím na nový na další „.

Nyní je čas napsat vaši skutečnou adresu. Společnost Sony se vás zeptá na město, ve kterém žijete, stát nebo provincii, do které patří, a vaše poštovní směrovací číslo. Stačí vyplnit údaje o poloze a po dokončení kliknout na nový na další „.

“ AKTUALIZACE Chceš si snadno a rychle vytvořit účet PSN ZDARMA?? Vstupte ZDE a podle pokynů si otevřete svůj uživatelský profil a získejte stovky dalších novinek a tipů! SE CHYSTÁTE PROHRÁT? „

Blížíme se ke konci. V tomto okamžiku je třeba zapsat uživatelské jméno, které bude přiřazeno k vašemu profilu. Pod tímto jménem vás ostatní uživatelé uvidí, když se přihlásíte do online hry nebo si přidáte do přátel, proto je vhodné, aby bylo jedinečné a originální. Měli byste také napsat své jméno a příjmení, které můžete zviditelnit, pokud si to přejete. Na konci znovu klikněte na tlačítko “ další „.

Podmínky používání a ověřování

Přečtěte si podmínky používání a ochrany osobních údajů, abyste zjistili, zda souhlasíte se všemi požadavky a činnostmi společnosti Sony, a po dokončení klikněte na tlačítko “ Pokračovat „. Můžete také kliknout na “ Přizpůsobit a přečíst si další informace. Potvrďte svou totožnost kliknutím na pole „Nejsem robot“ a povolte malou žádost o pokračování.

Nakonec se stačí rozhodnout, zda chcete zaškrtnout políčko pro zasílání speciálních nabídek a informací o produktech Playstation nebo Sony. na právě zobrazené obrazovce. Poté musíte kliknout na tlačítko Přijmout a vytvořit si účet, aby vám tým mohl poslat e-mail na zadanou e-mailovou adresu.

Podívejte se do své poštovní schránky a postupujte podle pokynů v této zprávě. Po jejich vyplnění se vraťte do registračního okna a klikněte na tlačítko Již zaškrtnuto. Budete mít možnost povolit dvoufázové ověření. můžete jej aktivovat nebo stisknout “ ignorovat a pokračovat, stejně jako u mobilního telefonního čísla. Obojí je nepovinné, ale důrazně doporučené.

Byl vytvořen účet PSN!

Ano, váš uživatelský profil v síti Playstation Network byl vytvořen a můžete jej volně používat.

Jak vytvořit účet Playstation 4

Registrace do služby Playstation etwork vám umožní přístup k online hrám, doplňkům, nákupům her a službám. Existují dva typy účtů: primární a sekundární. První z nich je určena pro uživatele starší 18 let. U dodatečného účtu může majitel primárního účtu nastavit řadu omezení.

Vytvoření hlavního účtu

Pokud herní konzoli aktivujete poprvé, zaregistrujte ji sami:

Vyberte „Nový uživatel“ → „Vytvořit uživatele“ nebo „Uživatel 1“.

Přejdeme k vytvoření účtu PSN.

Zvolte „Další“ → „V síti Playstation Network jste poprvé? Vytvořit účet“ → „Zaregistrovat se“.

jak nastavit účet a tapetu na ps4

Pokud vyberete možnost „Přeskočit“, můžete si vybrat avatara se svým jménem a okamžitě začít hrát offline.

Zadejte své údaje a vyberte navrhované položky stisknutím tlačítka „Další“.

Pokud je vám méně než 18 let, musíte mít dospělého uživatele, který vytvořil váš primární účet a poté pro vás přidal další účet. Lhát o svém věku se nedoporučuje. jedná se o porušení podmínek služby PSN.

Při vytváření síťového ID buďte opatrní, jedná se o název, který síť uvidí a který nelze v budoucnu změnit. Zadejte své jméno a příjmení.

Výběr nastavení Sdílení, Přátelé a Zprávy.

Přečti si a přijmi podmínky služby PSN.

Na vaši e-mailovou adresu bude zaslán potvrzovací odkaz.

Pokud chcete propojit svůj účet s uživatelským profilem, vyberte možnost „Přihlásit se na u“. Pokud ne, vyberte možnost „Later.

Vítejte v síti Playstation Network.

Vytvoření dalšího účtu

Přistupte ke svému výchozímu profilu a přejděte do sítě Sony Entertainment Network.

Stiskněte tlačítko nahoru a vyberte „Nastavení“ → „Rodičovská kontrola“ → „Spravovat extra účet“ → „Vytvořit nový extra účet„, stiskněte tlačítko X.

Přečtěte si informace o dalším účtu a vyberte možnost „Další“.

Zadejte údaje o registrovaném uživateli a vyberte možnost „Další“.

Potvrzovací odkaz vám bude zaslán e-mailem a bude platný 24 hodin. Následujte tento odkaz a vyplňte formulář. Tím je vaše registrace dokončena.

Aby mohl majitel dalšího účtu využívat prostředky sítě Playstation Network, musí získat přístup do sítě Sony Entertainment Network pomocí své e-mailové adresy a hesla.

Další účet umožňuje registrovat a sledovat herní aktivity nezletilých uživatelů. V závislosti na zvolených omezeních budete moci nakupovat určité hry, mít selektivní přístup k obsahu a účastnit se určitých síťových akcí služby. Žádná peněženka pro další účet, nákupy se provádějí prostřednictvím peněženky majitele primárního účtu. Rodičovská kontrola umožňuje nastavit limity výdajů.

K jednomu hlavnímu účtu lze současně připojit šest dalších účtů s různým nastavením limitů.

Jak odstranit účet PS5 nebo účet PSN

Jako dlouholetý uživatel konzole jsem si vytvořil několik uživatelských účtů. Někteří pro pracovní hry, jiní pro osobní hry a ještě více z mnoha dalších důvodů. Mít více účtů není problém, ale pokud se přihlásíte ke všem těmto účtům na systému PS5, bude těžké sledovat, co s kterým účtem děláte. Pokud máš na konzoli příliš mnoho uživatelských účtů, tady je návod, jak odstranit účty PS5.

Odstranění uživatelských účtů

Odstranění uživatelského účtu ze systému Playstation 5 je poměrně snadné. Tady je návod, jak můžeš odstranit svůj účet PS5.

Odstranění účtu Playstation Network

Na druhou stranu, pokud chcete z nějakého důvodu odstranit celý účet PSN, musíte tak učinit prostřednictvím webových stránek společnosti Sony. Zde je uvedeno, co je třeba udělat.

 • Přejděte na internetové stránky společnosti Sony a klikněte na možnost „Kontaktujte nás“.
 • Vyber možnost „Účet a zabezpečení“ a poté odešli žádost s uvedením svého e-mailového ID a ID služby PSN pomocí Live Chatu.
READ  Sony Playstation Registrace

Tuto metodu jsem samozřejmě nezkoušel, ale vaše žádost by měla být vyřízena během několika dní, poté bude váš účet trvale smazán.

Upozorňujeme však, že vymazáním účtu PSN se vymažou také všechny prostředky, které jste si přidali do peněženky PS. Tyto prostředky nelze převést na váš bankovní účet, takže o ně přijdete. Kromě toho ztratíte přístup ke všem staženým nebo zakoupeným hrám a aplikacím a také ke svému postupu v různých hrách. Přijdete také o všechny předplatné, které jste zaplatili.

Účet PSN odstraňujte jen v nejnutnějších případech, kdy prostě není jiná možnost. Protože neexistuje žádný způsob, jak smazaný materiál dodatečně obnovit.

PlayStation 4: Jak vytvořit účty PSN

Abyste mohli začít používat systém PlayStation 4, musíte si vytvořit alespoň jeden místní uživatelský profil.

 • Aby mohl místní uživatel hrát online nebo nakupovat hry a další obsah z obchodu Playstation Store, musí být připojen k účtu Playstation Network (PSN).
 • Pokud nechceš propojit svůj účet PSN s místním uživatelem, můžeš hrát offline.
 • Každý, kdo používá systém PlayStation 4, by si měl vytvořit osobního místního uživatele, aby si každý mohl nastavit vlastní preference.

Účty PSN pro děti (další účty)

Pro děti, které chtějí používat systém PlayStation 4, je obzvláště důležité provést speciální nastavení a omezit jejich přístup ke službě PSN. Vytvořte si základní účet podle pokynů na této stránce a poté vytvořte další účty pro své děti podle pokynů v našem článku o vytváření dalších účtů.

Jak si vytvořit účet

Pokud již máte účet PSN, stačí se při vytváření místního uživatele přihlásit a začít.

Po výběru základních nastavení systému klikněte na [User 1] [Next] [This is your first time on the Playstation Network]? Vytvořit účet] [Zaregistrovat se nyní] a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Se zapnutým systémem PlayStation 4 vyber možnost [Nový uživatel][Vytvořit uživatele] a podle pokynů na obrazovce propoj svůj profil s účtem PSN.

Pokud jste již nastavili automatické přihlašování do stávajícího uživatelského profilu, jednoduše podržte tlačítko PS, abyste otevřeli rychlou nabídku, a poté se stisknutím tlačítka [Power] [Change user] vraťte na přihlašovací obrazovku.

Možná bude nutné aktualizovat systémový software. PlayStation 4 to udělá automaticky po připojení k internetu.

Podrobné pokyny krok za krokem

 • To ti umožní vytvořit si uživatelský profil na systému PlayStation 4 místo účtu PSN.
 • Vyberte možnost [Další] [Poprvé se připojujete k síti Playstation Network]? Vytvořit účet] [Zaregistrujte se nyní].
 • Kliknutím na tlačítko [Přeskočit] můžete vybrat avatar a jméno místního uživatele a okamžitě začít hrát offline. Klepnutím na avatara na domovské obrazovce systému PlayStation 4 se později přihlásíš do služby PSN.
 • Pokud používáte tento systém PlayStation 4 poprvé, přejděte na domovské obrazovce systému PlayStation 4 na položku [Profil] Uživatel 1.

Článek o tom, jak se snadno zaregistrovat do sítě Playstation Network na systému PlayStation 4 a proč ji vůbec potřebuji?

Nyní jste majitelem zbrusu nové, oblíbené a funkční herní konzole Playstation 4. A nyní jste dospěli do bodu, kdy je třeba poprvé zapnout napájení. Šílené, že??

��CÓMO CREAR UN USUARIO EN PS4 / 2022 / Bien Explicado��

Než začnete konzoli používat, budete náhle požádáni o registraci v online službě Playstation Network (PSN), tj. o vytvoření vlastního osobního účtu nebo Portable ID.

„Jak to?? A když si můžu hrát? Ne bez něj?“. Možná se ptáte. Pokusme se na tyto otázky odpovědět později.

A pro začátek je nejdůležitější. Nepropadejte panice, protože se jedná o standardní, užitečný a poměrně jednoduchý postup.

Podívejme se blíže na to, co je to za službu a jaké výhody vám může přinést.

Samotná síť PlayStationNetwork (PSN). je online služba. Megamír her, filmů, hudby a zábavy vyvinutý společností Sony Computer Entertainment, do kterého se můžete ponořit s přáteli z celého světa.

Hlavním účelem této služby je umožnit vám stahovat a hrát exkluzivní hry poskytované společností Sony na zařízeních, jako je Playstation 4, Playstation 3 a Playstation Vita, a sdílet své úspěchy s přáteli, sledovat filmy, oblíbené televizní seriály, sledovat sportovní zprávy a mnoho dalšího.

Jednoduše řečeno, PSN. je obrovská herní sociální síť s více než 110 000 000 hráči po celém světě.

A to není vše. Tohle získáte, když si vytvoříte účet a zaregistrujete se do sítě Playstation Network:

Konektivita a přístup ke komunitě. To znamená, že můžete snadno sdílet své výsledky a úspěchy s přáteli prostřednictvím komunit, mít přístup k online textovému chatu, přidávat si přátele a porovnávat své pozice a výsledky s ostatními uživateli. Je to opravdu regenerační? To vás nutí být ještě lepší.

Hlasový a video chat mezi uživateli prostřednictvím sluchátek Bluetooth nebo webové kamery Playstation EYE. Textový chat lze používat bez opuštění hry. Je o to realističtější a adrenalinovější, o co jste kdy stáli.

Vyhrazený prohlížeč pro používání internetu.

Přístup do obchodu Playstation Store, kde si můžete prohlížet videa, pořizovat snímky obrazovky a kupovat oblíbené hry.

Obchod Playstation Store. Obchod je specializovaný komerční obchod, který je aktualizován každý čtvrtek a kde si můžete prohlédnout naprosto veškerý obsah (hry, screenshoty, dema, trailery) a samozřejmě si zakoupit hru, která vás zaujala. Obchod jako skutečná měna (pro Rusko. Playstation Store (lze platit kartou Visa) a speciální karty Playstation Network (pro Evropu, Ameriku, Japonsko a další země).)

Šťastní majitelé herní konzole Playstation 4 mají také možnost stáhnout si nové hry ještě před oficiálním datem vydání. To znamená, že v den, kdy hra vyjde a všichni si ji budou chtít stáhnout, se uživatelé PlayStation 4 mohou odvážně pochlubit svým prvním úspěchem.

Majitelé konzole Playstation 4 si mohou vytvořit až 16 účtů PSN pro každou platformu. můžete se tedy pokaždé zaregistrovat v jiné zemi, například v USA, a získat exkluzivní přístup do obchodu Playstation Store v dané zemi.

Registraci do online služby Playstation Network lze provést buď ze samotného systému, nebo z počítače. Pomocí přenosného ID můžete změnit téměř cokoli, od oblíbených a neoblíbených položek až po jedinečný vzhled své stránky.

Už je tolik výhod, že je téměř čas to ukončit. Ale jak vám mohu neříct, že po registraci nabízí společnost Sony takzvané předplatné služby Playstation Plus?

To je něco velkého. Musíte se o tom dozvědět.

Playstation Plus (PS Plus). Předplatné služby PSN, které ti umožní využívat plný potenciál tvého účtu Sony a pomůže ti naplno využívat systémy PS3, PlayStation 4 a PS Vita. Abyste si mohli novou konzoli užívat, můžete používat svůj účet PSN společně s předplatným služby Playstation Plus. Můžete je získat v jakékoli zemi, kde máte přístup k obchodu Playstation Store. obchod Sony.

Když se přihlásíte k odběru služby PS Plus, získáte odměnu v podobě

 • Slevy, které se vztahují na obchod Playstation Store. Například taková populární hra „Battlefield 4“ v běžném obchodě stojí 2400, ale pro vás, prostřednictvím Playstation Store. 1 200 v prodeji. Někdy až 60% sleva. Jistě budete souhlasit, že je to výhodná koupě;
 • Přístup k demoverzím her před ostatními uživateli
 • Různé pozvánky k vyzkoušení beta verzí her;
 • Několik nových plných a exkluzivních her každý měsíc, které jsou přístupné pouze vám, ale po kterých touží i ostatní hráči, kteří se odhlásili. A přemýšlejte. Je to pro vás zdarma;
 • Cloudové úložiště pro stahování a ukládání nových her každý měsíc;
 • A možnost hrát a soutěžit s hráči z celého světa online.

Víš, tohle zní jako skvělá nabídka. Společnost Sony dává svým zákazníkům možnost vyzkoušet si všechny výhody 14denního bezplatného předplatného a využívat je. A poté ji můžete zrušit nebo si ji zakoupit na 1 měsíc, 3 měsíce nebo celý rok přímo v obchodě Playstation Store nebo pomocí aplikace Playstation App při použití zařízení se systémem Android nebo iOS.

Pojďme se tedy podívat, co je třeba udělat, abyste si nový systém od společnosti Sony Computer Entertainment plně užili:

 • Zaregistrujte si účet Playstation Network;
 • Vytvořte si osobní účet;
 • Zvolte si typ předplatného Playstation Plus, který chcete používat, a to tak, že ke svému účtu předem připojíte účet kreditní karty Visa (pro Ukrajinu);
 • Vyberte a/nebo zakupte hru, o kterou máte zájem;
 • Užijte si skvělou hru a neuvěřitelnou kvalitu s herním systémem.

Nyní se pokusíme odpovědět na vaše první otázky. Pokud jste si zakoupili disk s hrou, můžete na nové konzoli hrát i bez registrace a vytvoření vlastní sítě PSN. Ale jaká je to radost hrát si sám? Jistě budete souhlasit, že je mnohonásobně výhodnější získat ty skvělé výhody registrace a předplatného, o kterých jsme mluvili dříve, a moci se ponořit do světa zábavy, kde jakákoli postava hráče. je skutečná osoba a obdrží mnoho dalších dárků od společnosti Sony Computer Entertainment. Volba je vždy na vás.

READ  Jak vrátit plochu na smartphonu

Pro použití této funkce může být nutná aktualizace systémového softwaru.

PSN SM. síťová služba, která umožňuje nakupovat online na (Playstation tore), chatovat prostřednictvím (Friends) a používat mnoho dalších síťových služeb PSN SM. Služba PSN SM vyžaduje účet Sony Entertainment Network. V nabídce (Playstation etwork) vyberte možnost (Register) a podle pokynů na obrazovce si vytvořte účet.

Základní prvky potřebné k vytvoření účtu

Osobní údaje

Hlavní účet/Další účet

Zadání údajů registrovaného uživatele: den, měsíc a rok narození, uživatelské jméno a adresa.
Existují dva typy účtů: primární a sekundární účty. Držitelé primárních účtů mohou nastavit některé podmínky pro propojené další účty.

Primární účet: primární účet si mohou vytvořit registrovaní uživatelé, kteří dosáhli alespoň stanoveného věku. Držitelé základních účtů mohou definovat některé podmínky pro používání propojených dalších účtů.

How To Delete PS4 Accounts

Sekundární účet: Uživatelé, kteří nedosáhli věku potřebného pro vytvoření primárního účtu v daném regionu, mohou používat pouze sekundární účet. Majitelé doplňkových účtů nemohou vytvářet peněženky, ale mohou k nákupu zboží a služeb používat peněženku propojeného primárního účtu. Bez propojeného primárního účtu nelze vytvořit další účet.

Věkové hranice pro primární a sekundární účty se liší podle země nebo regionu. Další informace naleznete na adrese. na webových stránkách SIE pro váš region.

Při vytváření hesla se ujistěte, že jsou splněny následující podmínky

 • Použijte alespoň osm písmen nebo číslic.
 • Použijte kombinaci písmen a číslic.
 • Používejte maximálně dva stejné znaky vedle sebe.
 • Kód se nesmí shodovat s ID sítě a sítě.
 • Při zadávání znaků rozlišujte malá a velká písmena.

Zaregistrujte si jméno, které se bude otevřeně zobrazovat ve službě PSN SM. Online ID uživatele nelze po jeho vytvoření změnit. Požadavky na ID sítě:

 • Vaše ID sítě musí mít 3-16 znaků a může obsahovat kombinaci písmen, číslic, pomlček (-) a podtržítek (_).
 • Prvním znakem by mělo být písmeno.
 • ID sítě se nesmí shodovat s heslem.
 • Při zadávání znaků se nerozlišují velká a malá písmena.

Mnoho uživatelů chce nakupovat hry v obchodě Playstation Store, ale neví, kde začít, a kroky k registraci do sítě Playstation Network jsou stále nejasné. Tyto kroky jsme vytvořili, abychom vám usnadnili počáteční registraci účtu PSN.

Máme tedy velkou chuť zaregistrovat si účet v obchodě Playstation Store (PSN) a dvě zařízení: osobní počítač a konzoli, nejspíš PlayStation 4.

Upozorňujeme, že doporučujeme zaregistrovat si účet PSN na osobním počítači.к. ušetřilo by vám to spoustu zbytečného psaní pomocí joysticku. Proces registrace účtu v obchodě PS Store je díky klávesnici mnohem chytřejší, jednodušší a rychlejší. V tomto tutoriálu se však podíváme na obě metody.

Zaregistrujte svůj účet v obchodě Playstation Store (PSN) na počítači, tabletu apod.

Jak jsme již řekli, nejjednodušší způsob, jak získat účet v obchodě Playstation Store, je použít počítač.к. méně psaní na joysticku konzole. Chcete-li si zaregistrovat účet v obchodě Playstation Store, klikněte sem a vyplňte všechna požadovaná pole. Vezměte prosím na vědomí, že po úvodní registraci v síti Sony Entertainment Network budete muset pokračovat na další stránku:

Potvrďte svou poštu. otevřít v novém okně a kliknout na tlačítko potvrdit poštu. E-mailem vám bude zaslán jedinečný odkaz, kliknutím na něj propojíte svůj e-mail s účtem.

Doplňkový. Informace. !NEIGNORUJTE JI! pokud přeskočíte formuláře v této části, budete vyzváni k jejich vyplnění v konzoli. Věřte nám, z joysticku to dělat nechcete:) Raději bych to dělal na počítači! Stránka s dalšími informacemi vypadá takto:

Po dokončení těchto kroků je registrace účtu PSN dokončena. Nyní se s ním budete moci přihlásit na konzoli.

Registrace účtu Playstation Store (PSN) na konzoli Playstation:

Přejděte do dinimické nabídky konzole a pomocí joysticku vyhledejte ikonu obchodu Playstation Store:

Po vstupu do obchodu Playstation Store budete pravděpodobně požádáni o zadání data narození. Obchod se pak otevře pod účtem „Guest“ (v pravém dolním rohu obrazovky). Chcete-li se přihlásit, pokud jste se zaregistrovali na PC, nebo si zaregistrovat účet PSN, přesuňte joystick například na „Redemption Codes“ a stiskněte X:

Chcete-li zaregistrovat nový účet PSN nebo se přihlásit pomocí stávajícího účtu, vyberte možnost „Ano“ a potvrďte ji tlačítkem X. Otevře se následující nabídka:

Vyberte možnost „Vytvořit nový účet“ a potvrďte ji stejným tlačítkem X. Otevře se následující obrazovka:

Stiskněte pokračovat stejným kouzelným tlačítkem X. Otevře se následující nabídka:

Pokud registrujete ruský účet, zaškrtněte příslušné body. Nejlépe datum narození, případně to, které vám umožňuje kupovat a hrát hry s věkovým omezením 18 let 🙂 Kliknutím na tlačítko „Pokračovat“ se dostaneme k dalšímu kroku registrace účtu PSN:

Zadejte své osobní údaje

Krok

Představte si jedinečné přihlašovací jméno (síťový identifikátor).

Pozor! Tlačítkem „Pokračovat“ odešlete údaje pro každý krok dotazníku.

Krok

Z rozevírací nabídky vyberte kontrolní otázku. Do dalšího pole zadejte odpověď na tuto otázku.

Krok

Do pole „Adresa, řádek 1“ zadejte svou adresu (ulice, dům a byt). V případě potřeby aktivujte následující dva řádky.

Krok

Pokud plánujete nakupovat hry a využívat další placené služby v síti Playstation Network, zadejte pod otázkou “ zadejte údaje o kreditní kartě“?“Klikněte na tlačítko „Ano“.

A poté zadejte všechny potřebné platební údaje:

 • adresu, kterou jste uvedli při registraci bankovní karty;
 • číslo;
 • typ (MasterCard nebo Visa);
 • datum vypršení platnosti karty;
 • jméno držitele karty;
 • bezpečnostní kód.
 • Po vyplnění polí klikněte na tlačítko „Uložit“.

Pozor! Zpracování kreditních karet lze provést později. Chcete-li tento krok přeskočit, klikněte na „Ne“ v žádosti o platební údaje nebo klikněte na odkaz „Přeskočit tento krok“ pod formulářem.

Všechny! Nyní jste držitelem účtu na adrese www.Playstation.com.

Účet PlayStation 4 je zablokován a pozastaven s chybovým kódem WS-37337-3: jak dlouho bude trvat jeho opětovná aktivace??

Není překvapením, že často dochází ke zrušení hráčských účtů kvůli porušení zásad společnosti Sony nebo neetickému chování, což vede k pozastavení účtu PlayStation 4. Existují také případy, kdy hráči dostanou pokutu, aniž by se dopustili něčeho nezákonného, což je velmi frustrující, protože nemají přístup do obchodu, nemají přístup k platebním metodám, nemohou povolit automatické obnovení, stahovat hry nebo provádět jakoukoli činnost.

Pokud jste se také setkali s problémy a hledáte řešení, připravili jsme pro vás vše, co vám pomůže odstranit zákaz a správně zprovoznit váš účet. Přečtěte si další informace o této chybě a o tom, jak jí můžete předejít.

Příčina chyby systému PlayStation 4

Pokud se zobrazí chybový kód WS-37337-3, je tato chyba jasným znamením, že vaše konzole má omezení, která vám brání v přístupu k síti Playstation Network a v normálním hraní her. Společnost Sony obvykle informuje osoby o důvodu zákazu na jejich e-mailovou adresu s podrobnými informacemi o zákazu a době jeho trvání. Můžete je také kontaktovat, pokud si myslíte, že zákaz je nespravedlivý, protože zcela znemožňuje používání konzole, protože nemáte přístup k funkcím, jako je služba PSN, online hraní nebo jakýkoli digitální obsah či předmět, který jste si pro danou hru zakoupili.

Existuje oprava?

Přestože neexistuje žádné definitivní řešení zablokování, můžete vyzkoušet několik věcí, které vám pomohou získat přístup k účtu a umožní vám používat službu PSN a další funkce. Pokud se zobrazí chybový kód WS-37337-3, můžete udělat následující kroky.

Zkontrolujte svůj e-mail

Nejprve byste si měli zkontrolovat svůj e-mail, abyste zjistili, jak dlouho bude blokace trvat, protože délku blokace nelze obejít a výsledkem bude ještě větší pokuta. Pokud je konzole pozastavena, nemůžete ji dále prodávat a nikdo na ní nemůže hrát hry. Hackování nebo vloupání do konzole také porušuje zásady služby PSN, a pokud se zobrazí chyba, znamená to, že je v síti Playstation trvale zablokována.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS