– 2. Alexander Immortal

Klady: Velmi cool smartphone, prostě super
Nevýhody: Přišel s dvojitou degradací baterie. (Na obrázku je snímek zprávy společnosti AccuBattery)
Zkušenosti:

13.01. Kontaktoval prodejce a vrátil telefon v rámci záruky. A tak to začalo. Diagnostický technik byl nemocný nebo měl hodně práce. Zkontrolovali jste ho a ano, je v záruce. Baterie se zhoršila a já nechci, aby to mělo vliv na můj telefon.

Výsledek. Uplynulo 45 dní od vrácení výrobku v rámci záruky. Telefon nereaguje. Nikdo se neozve. Neměl jsem telefon ani peníze.

1) při načítání některých aplikací telefon spadne na hlavní obrazovku (bylo několik pokusů: náhodně spadl z GooglePlay; při hledání aplikací v GooglePlay spadl a znovu se otevřel. Žije svůj život)

2) nefunguje senzor přiblížení (ahoj, tamburínový tanec)

3) Snímač nefunguje dobře blíže k okrajům telefonu, zejména při tisku zpráv. Písmena X a E jsou stisknuta se zpožděním nebo prostě nereagují (bez ohledu na to, zda je telefon s fólií nebo bez ní).

1) aplikace opět spadla, ale tentokrát Telegram (všimněte si, že gesta byla po celou dobu zakázána)

2) senzor přiblížení funguje, ale divoce pomalý, reaguje c zpoždění (to je bez opravy přes dop. #808# nastavení)

Dobrý příklad: zadejte na YouTube „OnePlus 9R touch screen issue“

– 1. Sergey

Klady: Design Displej 120Hz Rychlost
Nevýhody: Operační systém je po vybalení z krabice naprosto nestabilní. Telefon se neustále bezdůvodně restartuje. Používám v tuto chvíli nějakou aplikaci, nebo můj telefon jen leží na stole? restartování. Koupil tento telefon od Alike na konci listopadu a od té doby problém přetrvává. Žádné aktualizace. Tuto bolest hlavy nikomu nedoporučuji. Úplné selhání.
Recenze: OnePlus si nekupujte kvůli ničemu. Měl jsem svůj první model po dlouhou dobu, miloval to všechno. Pak přešel na Xiaomi. Poté, co se Mi8 porouchal, jsem se rozhodl vzít OnePlus. omlouvám se.

– 1. nay4oK

Klady: Velmi rychlý Smart; Rychlé nabíjení (15 min 60%); Pěkný design; Za ty peníze slušný fotoaparát; Skvělý stereofonní zvuk; Rychlé odemykání rozpoznáním obličeje.
Nevýhody: Přehnaný OxygenOS je neuvěřitelně frustrující, nastavení není absolutně tak flexibilní, jak je popsáno, například nemůžete vypnout otevření Google gestem ze spodního rohu obrazovky. Štípnutí okraje nefunguje, je to problém s každým, je to obzvláště nepříjemné s ovládáním gesty, posuvným vstupem na klávesnici (pokud začnete psát něco s „E“ nebo „F“), neuvěřitelným spouštěčem, který jsem zachytil při nahrávání zvukových zpráv! Pokud používáte staromódní tlačítka Domů a Zpět, není MB takový problém. Žádná animace připojení sluchátek.
Recenze: Dojmy kvůli několika maličkostem jsou prostě hrozné, teď si uvědomuji, že recenzenti videa vůbec nepoužívají recenzovaný produkt. Není jasné, proč takový pěkný Smart, není podporován vývojářem, pokud jde o OS. (Vývojář si je těchto problémů vědom)

– 1. Roman G.

Klady: Rychlé nabíjení Sada a balení Poměrně snadné bleskové nabíjení
Nevýhody: – není oficiálně na prodej. příšerný fotoaparát. Neuvěřitelné zpoždění na Oxygen OS, musí se nainstalovat vlastní firmware nebo Color OS
Recenze: Takže Vanplus se zdá být mrtvý. Omlouváme se, fanoušci. Z technického hlediska jsou telefony skvělé, a to i vzhledem k jejich ceně. Ale software je prostě odporný, od kamery až po celý systém.
READ  jak připojit telefon k hotspotu TV. Jak připojit televizor s vestavěným vytáčeným připojením?

– 3. Igor G.

Klady: Roztomilý, pěkný, rychlý snímač otisků prstů, velmi rychlé nabíjení, celkově málo nevýhod, cena
Nevýhody: Fotoaparát je tak-tak (silně akvarel a zdobení), žádné pravidelné wifi hovory a drobná vada, ale přesto důležité pro rodinu s dětmi. Žádná funkce zámku ikon na plochách. Další, o kterém se vědělo už před nákupem. Rychlé nabíjení pouze prostřednictvím adaptéru, a protože je velký, stává se těžkopádný. Musel jsem také kalibrovat snímač přiblížení obličeje, ale trvá to 5-10 minut, včetně přečtení pokynů online.
Recenze: Vyměnil staré telefony (Asus Zenfone 5 ZE620KL a Huawei P10) s tímto a Samsung S20FE téměř současně s mým manželem. Manželka je fotografka a byla obzvláště frustrovaná z fotoaparátu 9R, který silně zkrášluje fotografii. Překvapil mě nedostatek hovorů přes Wi-Fi, jezdíme na místa, kde není jiná možnost volání. Kdybyste o těchto nevýhodách věděli předem, s největší pravděpodobností byste si pořídili druhý Samsung nebo Pixel 5a

Zde jsou nedostatky, kterých jsem si všiml v tomto smartphonu: 1. Fotoaparát nemá formát fotografií 16:9, je praskající a video nemá 720 2. Nemožnost přijmout hovor pomocí fyzického tlačítka hlasitosti. Nemůžete používat rukavice a jednu ruku. 3. Nelze zadat heslo do skryté oblasti aplikace. Odemyká se stejným způsobem jako telefon. Nemá to smysl. 4. Odmítnutí hovoru tlačítkem napájení nefunguje, přestože je nastaveno tak, aby fungovalo. Číňanům se to líbí. 5. Z nějakého důvodu rozdělili tlačítka na různé strany těla. Naštvaný. Tohle není způsob, jak ho nosit v této sezóně)

Nastavení odemykání obličejem

Odemykání obličejem je nejoblíbenější na všech zařízeních se systémem Android. Mnoho výrobců telefonů zavedlo odemykání obličejem s různým stupněm zabezpečení. Funkce je většinou dostupná na všech zařízeních se systémem Android, ale běžná verze odemykání obličejem není tak bezpečná jako na Pixelu 4 nebo iPhonu 12.

OnePlus 9 a 9 Pro používají vestavěnou verzi, což znamená, že zabezpečení lze obejít pomocí fotografie. Pokud přesto chcete odemykání obličejem na svém novém zařízení OnePlus nastavit, můžete tak učinit v nastavení telefonu.

Telefon se hodně zahřívá

Přestože je OnePlus 9 Pro stále ještě novinkou na trhu, objevilo se již značné množství uživatelských recenzí, které tvrdí, že se telefon velmi zahřívá i při běžném používání, například při fotografování.

Problém se však netýká všech. Ale tím se to jen zhoršuje. Kdyby se zahřívaly všechny telefony, dalo by se to tak říct, ale tady to vypadá spíš na nějakou konstrukční vadu.

Tento problém se zahříváním by mohl souviset s procesorem Snapdragon 888, ale zatím není dostatek důkazů, aby bylo možné vinu svalit na společnost Qualcomm. V tuto chvíli je pravděpodobnější, že problém je způsoben softwarem telefonu, což by znamenalo, že by jej mohla vyřešit aktualizace firmwaru.

OnePlus 9 Pro

Model se snaží vytvořit téměř dokonalý smartphone, ale není to tak.

Dobrou zprávou je, že společnost OnePlus si je těchto problémů vědoma a snaží se s nimi něco dělat. A pokud tento článek čtete několik týdnů nebo měsíců po jeho vydání, je možné, že problém již byl odstraněn.

READ  Telefon nepřehrává při volání. Porucha reproduktoru

Android 11 pro OnePlus

Předinstalovaný Android 11 na OnePlus 8T spolu s vlastním systémem OxygenOS 11. Díky přepracovanému uživatelskému rozhraní a různým inovacím v systému Android 11 se vyznačuje lepší ovladatelností jednou rukou.

Společnost OnePlus oznámila dvě barevné varianty tohoto telefonu. akvamarínově zelenou a měsíčně stříbrnou. Jednoduše řečeno, první je zelená a druhá je bílá. Je třeba mít na paměti, že kombinace barev a paměťových verzí se může na jednotlivých trzích lišit.

Kdy bude OnePlus 8 vydán

Možná se nové logo a styl psaní sloganu objeví v nové generaci smartphonu OnePlus 8, na který fanoušci značky netrpělivě čekají. Už jsem o tom psal a řekl vám, že nyní budou existovat až tři skutečné modely.

Nejvyšší model bude vybaven procesorem Snapdragon 865, pamětí 12/256 GB, plnou ochranou a obrazovkou s úhlopříčkou 6,7 palce. Náklady na celou tuto krásu budou činit 870 dolarů. V Rusku a Evropě pro OnePlus. Není to špatné, ano?

Soudě podle komentářů v našem chatu na Telegramu je mezi našimi předplatiteli hodně fanoušků společnosti OnePlus. Pokud jste jedním z nich, doporučuji vám, abyste se zapojili do diskuse. Mezitím se podělte o svůj názor v komentářích k tomuto článku a zúčastněte se malého hlasování. Jsem si jistý, že názory na změnu designu se různí. Otázkou je, v jakém poměru.

Vzpomeňte si, co nám předpověděli spisovatelé science fiction ve svých knihách? Alespoň že ve 20. letech 20. století létala auta. Bohužel stále neexistují létající auta. Existují prototypy, existují drony, ale my stále jezdíme po silnicích a stojíme v dopravních zácpách. Stejné je to s chytrými telefony: existuje videokomunikace a mnoho dalšího, ale stále je s nimi něco v nepořádku: výběr je díky chytrým telefonům s Androidem ohromující, ale když se s nimi poprvé setkáte, zjistíte, že se vám vůbec nechce je používat a že máte iPhonu plné zuby. Před pěti nebo šesti lety jste se mohli podívat na telefon se systémem Windows Phone. Bohužel dnes už nic takového neexistuje. Celkově je to frustrující. Říkám ti, co mě tak deprimuje.

Android a iOS. jsou zcela odlišné systémy, takže se často nesetkáte s tím, že by lidé přecházeli z jedné platformy na druhou. Někteří mluví o nějakém ekosystému, jiní o tom. o větším pohodlí jednoho operačního systému, zatímco ostatní. jednoduše odkazují na rozpoznatelnost některých chytrých telefonů. Ale upřímně řečeno, dnes už tyto aspekty nemají žádný význam. Takže bych opravdu doporučil alespoň přemýšlet o přechodu z iOS na Android, protože v současné situaci je stále těžší a těžší používat iPhony.

Hledání dobrého smartphonu se systémem Android. není snadný úkol. Vlajkové lodě okamžitě zavrhnu, protože každá z nich stojí hodně peněz a kvalita obvykle není o moc lepší než smartphony z průměrného cenového segmentu. V oblasti špičkových zařízení střední třídy nyní pevně vedou telefony od společnosti Xiaomi. Tak se jim říká. nejlepší za své peníze. Číňanům se podařilo zcela ovládnout tuto část trhu a zdá se, že se nehodlají zastavit. Globální verze Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G se dnes začala prodávat. Při pohledu do budoucna se můžeme divit mnoha věcem.

Rychlé funkce na zamykací obrazovce OnePlus

Jistě jste se někdy dostali do situace, kdy jste potřebovali rychle odemknout telefon, abyste našli aplikaci a provedli nějakou funkci, ale trvalo nám to příliš dlouho, což se nám s triky OnePlus naštěstí už nestane. Pro rychlé otevření nástrojů a jejich použití stačí přejít do Nastavení Nástroje Rychlé spuštění a aktivovat je.

READ  Jak stahovat hudbu do iPhonu bez iTunes. Ruční přenos mp3 do iPhone

Tento nástroj nám umožní přístup k mobilnímu platebnímu systému NFC, skenování QR kódů, hlasové vyhledávání, odesílání souborů a mnoho dalších nástrojů. Po aktivaci stačí držet ruku na čtečce otisků prstů a po odemknutí se pohybem zleva doprava dostaneme k těmto možnostem. Pokud vás výchozí nástroje nepřesvědčily, můžete je také změnit a vybrat si z řady dalších, a to jednoduše kliknutím na stejnou sekci „Nastavení zástupce“.

Mobilní telefon nemůže zaostřit

Jedním z nejčastějších problémů společnosti OnePlus je zaostřování, tedy část, která kombinuje hardware a software pro zaostřování na objekty nebo krajiny. U některých mobilních telefonů, jako je OnePlus 3 a OnePlus 3T, tento problém přímo souvisí s hardwarem, protože současně přestane fungovat mechanismus objektivu hlavního fotoaparátu, před tímto problémem jej musíme pouze vyměnit s technickým servisem, protože se jedná o problém, na který se vztahuje záruka na mobilní telefon.

U jiných zařízení může tento problém vzniknout nesprávným používáním fotoaparátu, kdy můžeme aktivovat pouze makro režim, a tudíž nemůžeme pořizovat klasické fotografie. Vypnutí je velmi jednoduché, stačí klepnout na horní část. Pokud se nejedná o příčinu pádu, musíme ručně zaostřit na požadovaný objekt, jak je znázorněno na obrázcích.

Jak obnovit zašifrované soubory ze zamčeného rámečku v telefonech OnePlus

Pokud chcete, aby soubory byly opět obyčejné, nikoli zašifrované, je to snadné, ale není to zřejmé. Chcete-li to provést, přejděte do zašifrovaného úložiště. Poté dlouhým klepnutím na soubory nebo složky. Stiskněte tři tečky a vyberte možnost „Odstranit zašifrované soubory“. Jo, není to kurva zřejmé. Vypadá to, že bude smazán, ale není tomu tak. Přesně taková je obnova. Po výběru této možnosti nabídky je třeba zvolit, kam se mají soubory obnovit. To je vše, vaše soubory pak budou opět přístupné softwaru.

Další skvělou funkcí prostředí OxygenOS je možnost skrýt programy ze seznamu aplikací. K tomu budete potřebovat samotný luncher, který zobrazuje všechny aplikace. Toho nelze dosáhnout pomocí aplikace třetí strany.

Chcete-li aplikaci skrýt, otevřete seznam aplikací ve spouštěči (přejeďte prstem dolů). Poté táhneme doleva, jako byste chtěli otevřít postranní panel. Poté můžeme nastavit přístup a přidat aplikace, které chcete skrýt.

Chyby na okolní obrazovce OnePlus

Ačkoli nyní nemůžeme mít na telefonech OnePlus trvale zobrazenou obrazovku, existuje možnost externí obrazovky, kde můžeme klepnutím na obrazovku zobrazit oznámení a čas. Funguje to i při zvednutí mobilního telefonu, ale v obou případech obrazovka nefunguje správně. vyřešit, můžeme se uchýlit pouze k vymazání mezipaměti.

  • Nejdříve telefon vypneme.
  • Pak podržte tlačítka hlasitosti a napájení, dokud se neobjeví logo OnePlus.
  • Poté vybereme angličtinu.
  • Zasáhneme vymazání dat a mezipaměti.
  • Poté znovu přehrajeme ve vymazání mezipaměti.
  • Nyní ano, pro potvrzení akce.
  • Až budete hotovi, stiskněte tlačítko restartovat.

Když zapneme a nastavíme mobilní telefon, přejdeme do Nastavení, Displej a Obvodová obrazovka a aktivujeme je.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS