Tinkoff spustil Službu platební platby Tinkoff. analog článků Google Pay a Apple Pay

Na začátku jej můžete platit v online obchodech z smartphonu nebo počítače.

Pomocí Tinkoff Pay budou uživatelé moci platit za zboží a služby bez zadání podrobností o kartě, oznámila společnost. Služba je již k dispozici zákazníkům ekosystému Tinkoff, kteří mají mobilní aplikaci banky, a v blízké budoucnosti bude moci používat zákazníky jiných bank. budou moci spojit karty se službou.

Společnost přidá různé prvky do Tinkoff Pay ve fázích během let 2022-2023. Na začátku služby jsou platby k dispozici na webech a v mobilních aplikacích více než 30 tisíc internetových obchodů-tinkoff pokladních partnerů a brzy platby v offline obchodech.

Chcete.li koupit ze smartphonu, musíte kliknout na tlačítko Tinkoff Pay na stránce plateb. Po potvrzení operace budou peníze odepsány z účtu Tinkoff, a pokud existuje několik účtů, můžete si vybrat právo.

Chcete.li zaplatit za zboží z počítače, musíte prohledat QR kód a přejít na aplikaci Tinkoff, abyste potvrdili platbu.

umožní, platit, prostřednictvím, google

Podle Sergeje Khromova, viceprezidenta Tinkoff a vedoucího Tinkoff Kasya, Tinkoff Pay spojí různé kombinace cashback od banky a partnerů, správu předplatného, ​​splátky a sdílené platby, integraci s Supeepp, karty jiných bank a další.

Na začátku budou zákazníkům nahromaděni stejný cashback jako při placení kartou. Uživatelé budou moci přijímat nejen základní cashback od Tinkoff v různých kategoriích, ale také další bonusy od partnerů, výrobců, obchodů. Za platby prostřednictvím plateb prostřednictvím Tinkoff Pay bude v budoucnu k dispozici také cashback.

Tinkoff Pay ušetří všechna data pro nákupy se souhlasem uživatele. například doručovací adresa, jméno, telefon a další. Poté bude stačit, aby uživatel pouze stiskl tlačítko platby. Při autorizaci v obchodech prostřednictvím Tinkoff ID, který bude spuštěn v roce 2022, budou uživatelé moci platit bez přechodu na aplikaci a QR kódy.

Uživatelé budou také schopni automaticky platit a spravovat předplatné pomocí Tinkoff Pay: budou zobrazeny v jednom okně.

Tinkoff požádal o registraci ochranné známky Tinkoff Pay v únoru 2021. Společnost pak uvedla, že služba by se měla stát platebním systémem, který bude kombinovat různé nástroje: elektronická peněženka s tokeny bankovních karet, okamžitá platba zboží a online služeb a další.

Po uložení sankcí v Rusku přestaly Apple Pay a Google Services. Samsung Pay pracuje s kartami miR.

Co může Google Pay?

Google Pay vám umožňuje, aniž byste vyvinuli zvláštní úsilí, platit za nákupy pomocí smartphonu Android v obchodech, na internetu nebo v mobilních aplikacích.

V běžném obchodě při pokladně můžete jednoduše připojit chytrý telefon k platebnímu terminálu a váš nákup bude zaplacen bez hotovosti, bez plastové karty a PIN kódu. Je pravda, že pokud provedete více než tři transakce v hodnotě více než 1000, budete muset odemknout telefon, abyste mohli schválit platbu.

Pokud vidíte takové symboly na hotovostním terminálu, v tomto obchodě můžete zaplatit prostřednictvím Google Pay.

Platba prostřednictvím společnosti Google Pay je podporována téměř všemi největšími ruskými maloobchodními řetězci. Pyaterochka, křižovatka, kolotoč, Magnit, Lenta a také sítě rychlého občerstvení (McDonald’s, KFC, Burger King), benzín (Rosneft, Bashneft) a nějaká elektronika) obchody (M-Video, Eldorado).

V aplikacích nebo online obchodech, které navštěvujete z vašeho smartphonu, můžete také platit pomocí Google Pay, pokud prodejce podporuje tuto metodu platby

Pokud aplikace podporuje Google Pay, lze ji vybrat v seznamu metod plateb.

Peníze na nákup v supermarketu nebo internetovém obchodě jsou staženy z vaší bankovní karty Visa nebo MasterCard. V Rusku služba spolupracuje s 55 různými bankami, oba s velkými federálními (Sberbank, Tinkoff, Alfa-Bank, VTB24) a s menšími regionálními-lze zde přečíst úplný seznam bank.

Co dělat, pokud nemůžete platit prostřednictvím Google Pay v obchodech

Dále popisujeme všechny potřebné akce, které musíte provést na prvním místě:

 • Zkontrolujte dostupnost aktuálních aktualizací systému. Proveďte to prostřednictvím bodu „Nastavení“ → „na telefonu“. V případě potřeby nezapomeňte stáhnout aktualizaci.
 • Odpojit (Odstranit) Všechny programy, které otevírají nebo vyžadují přístup kořenů v telefonu. Patří mezi ně celkový velitel, Supersu, Kingroot atd. Mimochodem, v nejnovějších verzích Androidu vede použití směrování ke zmatku záruky zařízení.
 • Přejděte na „Nastavení“ → „více“ a zkontrolujte, zda je možnost NFC aktivní.
READ  Jak vytvořit domovské tlačítko na obrazovce iPhone. Zobrazení domovského tlačítka přímo na obrazovce zařízení iOS!

Plate peněženka

Další služba pro bezkontaktní platbu je integrována do aplikace pro skladování slevových karet peněženky. Můžete také přidat bankovní kartu a zaplatit ji za nákupy prostřednictvím NFC. Podrobněji jsme hovořili o tom, jak to funguje v samostatném článku, ale stručně popíšeme hlavní rysy aplikace.

Za prvé, peněženku lze také stáhnout na galerii Play Market and App Gallery. Samostatně zdůrazňujeme, že bezkontaktní platba prostřednictvím této služby je k dispozici pouze pro chytré telefony Android. To znamená, že můžete stáhnout aplikaci Wallet v App Store do svého iPhone a dokonce do ní přidat bankovní kartu, ale zaplatit ji s NFC. nebude to fungovat.

Za druhé, platební služba podporuje pouze karty MasterCard nebo Visa. Pokud je vaše hlavní karta vydána ve světovém systému, použijte Mir Pay.

Přidání karty do aplikace a učinění hlavního způsobu bezkontaktního platby je poměrně jednoduché:

 • Na hlavní obrazovce klikněte na Plusk v pravém horním rohu.
 • V sekci „Přidat vás“ vyberte „Bankovní karta“.
 • Ručně zadejte podrobnosti karty nebo nakloňte proti smartphonu, aby aplikace zvážila svůj počet a dobu platnosti.
 • Přijměte podmínky aplikace a zadejte ověřovací kód, který přijde na SMS z banky.
 • Peněženka se zeptá, zda ji chcete použít jako hlavní metodu platby. Potvrďte akci. a můžete zaplatit za nákupy pomocí smartphonu.

Mnoho populárních bank již pracuje s peněženku: Alpha, Tinkoff, Raiffeisen, Gazprombank, Russian Standard. Služba však nepřijímá karty Sberbank. což je docela logické, protože tato banka má svůj vlastní sberpay.

Haval F7 Test. Velká, krásná Číňana

Podle Avtostata v únoru 2020 prodali čínští automobilka 3 208 nových vozů v Rusku, což je o 35,9% vyšší než výsledek před rokem. Vůdce Středního království byl vůdcem značky Haval.

Sága se šťastným koncem o tom, jak můžete zlomit a utopit telefon s ochranou před sprejem a zbavit se lehkého strachu, a také zjistit zajímavé zprávy o ziskové opravě.

Budu předpokládat, že mnoho našich čtenářů někde, nechte Webmoney účtovat účetnictví. Pokud jste novým uživatelem, pak nejjednodušší způsob, jak stáhnout aplikaci do telefonu, protože ve fázi registrace požádají o ověření osobnosti zasláním fotografie pasu a sebe sama. Neměli byste se zde bát. To je nezbytné, protože služba funguje v souladu s politikou centrální banky.

Výhodou WebMoney je, že služba je snadno doplněna z rublové karty. Navíc je i komise humánní. A při doplňování z určité částky existuje kompenzace pro Komisi.

Krok dva. VPN

Máme peněženku, nyní potřebujeme stylovou kamufláž.

VPN. Virtuální soukromá síť. Jedná se o šifrované připojení k internetu prostřednictvím serverů umístěných v jiných zemích. VPN pomáhá obcházet místní omezení a udržovat anonymitu.

Bez VPN nyní nikde, protože mnoho zdrojů je blokováno jak zevnitř, tak z jiných zemí. Na mnoha uživatelských stránkách jsou takové zástrčky nalezeny z Ruska (viz. Níže). Obecně existuje pocit, že se jedná o nějaký druh globálního plánovaného provozu našich a zahraničních sil, zednářů a templářů, které komplikují přístup k internetu pro běžné ruské uživatele.

VPN má placené i zdarma. Posledně jmenované nejsou příliš dobré, protože často buď dávají nízkou rychlost, nebo nedovolují, aby si server vybral pro připojení.

Potřebujeme VPN, což vám umožní vybrat si zemi spojení. Díky této funkci můžete skrýt svou polohu.

READ  Google Play nefunguje na Huawei

Používám Urban VPN jako možnost zdarma. Jeho výhodou je, že servery třetích stran často nedopadají, že je to VPN, a vezme vše na čistou minci. Toto je poměrně důležitý bod, protože některé weby chápou, že používáte VPN, a můžete jej požádat o to, aby jej deaktivoval.

Jako placená služba používám surfshark. Poněkud levná služba za předpokladu, že platba je okamžitě po dobu 2 let. V zemích i multi-hop je standardní VPN, tj. Dvojitý VPN, například v USA Portugalsko. Pravděpodobně, protože SurfShark je poměrně populární služba, platební weby je pravděpodobnější, že ji vypočítá a požádají o vypnutí VPN. Ale placená VPN může být potřeba později, protože prostřednictvím zdarma často sledujte, jak video nebude fungovat.

 • Cena
 • Neomezený počet zařízení na jeden účet (připojený veškeré jeho vybavení a dívku a otec nainstalovaný na notebooku)
 • K dispozici je rozšíření pro prohlížeč a samostatná aplikace pro Windows
 • Dobrá rychlost, která vám umožní sledovat video
 • Za současných podmínek je jednou z hlavních výhod příležitost platit prostřednictvím Webmoney

Šéfkuchař vytvořil samostatný text, jak si vybrat VPN. Číst! Také, než si něco koupíte, zeptejte se přátel, co používají, požádejte je o přístup k pokusu o to, jak s vámi bude fungovat, většina služeb má zkušební období, takže zkuste poněkud. Všechno je tady jednotlivec, a pokud pro mě moje VPN funguje dobře, není to skutečnost, že to bude fungovat dobře a vy.

Streamování

Pro ruské prostory vzpurných video sabotáží musíte vytvořit nový turecký účet. Proč turecké? Protože turecká lira při vyšších otázkách montáže dokonce ruble the hlavu. Ponoří se tak odvážně a zoufale, že to zůstává jen tiše.

Pomocí VPN a pošty vytvořené na nějaké nenápadné službě (například Yahoo) jdeme na web služby a vytvoříme si účet. Při vytváření poštovního účtu nebuďte líní a naznačujte, že jste z Turecka.

Také předtím, než půjdete na Striming, použijte jednu z četných služeb určování umístění pomocí IP, abyste se ujistili všem, že jste z dané země.

Nyní vytváříme účet. A jděte na platební kartu.

Dárková poukázka

Skryt za VPN a mít v ruce připravený účet, který očekává pouze doplnění, jdeme na jednu z mnoha platforem s dárkovými kartami. Projděte několik, protože ceny jsou všude různé. A nedávno se ceny vzrostly, protože zjevně vzrostla poptávka. Naší hlavní podmínkou je možnost platby prostřednictvím webmoney. Po cestě vyberte možnosti pro budoucnost, kde je platba prostřednictvím UnionPay.

Haval F7 Test. Velká, krásná Číňana

Podle Avtostata v únoru 2020 prodali čínští automobilka 3 208 nových vozů v Rusku, což je o 35,9% vyšší než výsledek před rokem. Vůdce Středního království byl vůdcem značky Haval.

Sága se šťastným koncem o tom, jak můžete zlomit a utopit telefon s ochranou před sprejem a zbavit se lehkého strachu, a také zjistit zajímavé zprávy o ziskové opravě.

Totéž lze říci o disku Google, který je úzce integrován jak s fotografií Google, tak s poštou as dalšími službami společnosti, jako je zálohování těchto nastavení a aplikací, pokud si vzpomínka na vaše cloudové úložiště přetéká, tyto a mnoho dalších služeb Google.

Bohužel, Google zablokoval schopnost platit za své vlastní služby pomocí bankovních karet vydaných v Rusku, tolik uživatelů čelilo skutečnosti, že po placeném předplatném byl objem dostupného úložiště snížen na 15 GB, což je Proč pošta a další služby přestaly pracovat a další služby.

Proto níže mluvíme o tom, jak v současné realitě můžete za předplatné na Google zaplatit. Jít.

Prvním způsobem je pomoc přísahaného přítele.

Jeho podstatou je manévrování bypassu prostřednictvím zařízení iOS, například iPhone nebo iPad.

Vše, co potřebujeme, je zařízení Apple, na kterém můžete platit obsah ve vašem Apple ID, jakož i SIM kartu jednoho z následujících operátorů: Beeline, Megafon, MTS a Yota.

READ  Jak zadat nabídku televizní služby

Při pohledu dopředu zařízení Apple nemusí být vaše. Někdo se bude nejlépe vyhovovat.

Jediným rozdílem v případě používání zařízení spuštěného na nastavení továrny je potřeba vytvořit samostatné Apple ID. Samozřejmě, pokud jste dříve neměli Apple ID. Pokud existuje, můžete jej použít.

Analyzujeme obě možnosti a začneme zařízením „“.

Nejprve musíte vytvořit Apple ID. K vytvoření Apple ID nepotřebujete ani zařízení Apple, můžete to udělat v prohlížeči. Jdeme do AppleId.Jablko.com, klikněte na „Vytváření Apple ID“ a poté podle pokynů vytvořte účet.

Nejdůležitější věc bude ve fázi vstupu do platby.

Zde si musíme vybrat možnost „Mobilní telefon“ a zadat telefonní číslo jednoho ze čtyř výše uvedených operátorů.

Po vytvoření záznamu Apple a metodou platby v něm je zaregistrována, můžete pokračovat do druhé fáze. samotná platba.

Za tímto účelem již zařízení Apple nemůže dělat.

Nejjednodušší způsob je najít jakýkoli iPhone. V mém případě to byla tabulka iPhone 6.

Nejprve doplňujeme zůstatek našeho čísla na požadovanou částku, která byla dříve předepsána v nastavení jako metoda platby při vytváření účtu.

umožní, platit, prostřednictvím, google

Přejděte do obchodu s aplikacemi a nainstalujte aplikaci Google One.

Otevřete aplikaci a přihlaste se ke svému účtu Google. Jdeme na hlavní stránku, najdeme tlačítko „Plán změny“.

Platba z účtu mobilního telefonu

Dříve pracovní způsob platby z čísla mobilního telefonu se nyní stal k dispozici.

Tato metoda působila do poloviny.však někteří uživatelé uvedli, že přestala fungovat ještě dříve. Bylo možné zaplatit takto:

 • Přejděte na „Nastavení“ vašeho účtu Google Play (ikona s avatarem v pravém horním rohu);
 • Otevřete bod „platby a předplatné“;
 • Vybrat „Metody platby“;
 • Klikněte na „Přidat operátora komunikace“;
 • Zadejte své telefonní číslo (můžete také jakékoli jiné, určené pro platby).

Tento postup je vhodný pro operátory MTS, Megafon a Beeline. Také si všimneme, že tato metoda nefunguje na všech zařízeních, v některých úpravách operačního systému Android je taková funkce deaktivována.

Možné problémy

Někdy není možné při práci s programem nainstalovat Google Pay nebo selže.

 • Nakonfigurované kořenové zákony (je třeba je odstranit);
 • Nevhodná verze telefonu Android (zkontrolujte nastavení);
 • Odemknuté bootloader OS (blok);
 • Upravený firmware (navštivte servisní středisko pro blikání smartphonu);
 • Neexistuje žádný modul NFC nebo jste jej nezapnuli (zkontrolujte dostupnost požadované funkce v nastavení).

Pokud se během platby objevily potíže, může důvod spočívat:

 • Vypouštění telefonu;
 • Blokování karty;
 • Absence internetu;
 • Selhání a data;
 • Stará verze aplikace;
 • Selhání nastavení.

Obnovení, aktualizace aplikace nebo resetování všech nastavení často pomáhá opravit situaci.

Výhody a nevýhody platby telefonem

Hlavní pozitivní vlastnosti bezkontaktních plateb prostřednictvím telefonu lze připsat následujícímu:

 • Bezpečnostní. Zařízení jsou propojena pouze zlomkou sekundou a oblast signálu nepřesahuje několik centimetrů. Zachycení podrobností o některých technických prostředcích je téměř nemožné.
 • Pohodlí. Všechny procesy jsou nejvíce optimalizovány a nevyžadují další zásah. Vazba karty se provádí jednou a ukládá se, dokud nevyprší datum vypršení platnosti.
 • Díky malým velikostem je čip NFC snadno umístěn do chytrých telefonů.
 • Nízká spotřeba energie. Modul funguje v ekonomickém režimu a nemá znatelný účinek na náboj baterie.
 • Služba NFC je poskytována zcela zdarma.
 • Rychlá platba při pokladně šetří čas zákazníkům.

Přes zjevné výhody existují určité nedostatky spojené s tímto systémem:

umožní, platit, prostřednictvím, google
 • Ne všechny telefony jsou vybaveny čipy NFC.
 • Práce modulu se provádí z baterie, takže vypnutý nebo vypuštěný telefon není vhodný pro bezkontaktní platbu.
 • Ne všechny platební terminály jsou vybaveny funkcí platebních plateb bez kontaktu.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS