Obnovení továrního nastavení smartphonů je nutné v extrémních případech, kdy nelze obnovit činnost některých systémových služeb jinými prostředky. Například u služby Google Play se můžete setkat s problémem „Musíte se přihlásit ke svému účtu Google“. Jeho extrémním řešením je pouze obnovení továrního nastavení.

Jak provést tvrdý reset zařízení Samsung Galaxy J3

Pokud zařízení funguje stabilně, musíme se dostat do nastavení telefonu. To provedete tak, že buď vytáhnete závěs oznámení, nebo přejdete do nabídky a tam najdete příslušnou klávesovou zkratku. Nyní klesá dolů. Us sekci nazvanou „Osobní“. Existuje bod „Archivovat a resetovat“. Přejděte tam a pak se vraťte na konec stránky. Uvidíme dvě funkce: „Obnovit nastavení“ a „Obnovit data“. Zajímá nás první z nich. Otevřete a klikněte na tlačítko „Obnovit nastavení„. Potvrďte akci a smartphone se začne restartovat.

tovární, nastavení, samsung, galaxy

Po restartování zařízení je třeba jej znovu nakonfigurovat. DŮLEŽITÉ: Při obnovení továrního nastavení budou smazána všechna uživatelská data. Proto vám doporučuji provést zálohu nebo přenos na externí úložné zařízení. Akceptována je také možnost ukládání do cloudu. K napsání této příručky byl použit smartphone Samsung Galaxy J3 s operačním systémem Android verze 5.1.1 a uživatelské rozhraní TouchWiz.

Běžné problémy s telefonem Samsung Galaxy J3 a jejich opravy

Samsung J3. cenově dostupný smartphone uvedený na trh v loňském roce. Telefon má docela slušné specifikace, ideální pro smartphone této řady. Uživatelé se však při používání telefonu potýkají s některými problémy. Sestavili jsme seznam problémů a užitečných tipů, jak je vyřešit. Tento stručný průvodce nabízí běžné problémy s telefonem Samsung Galaxy J3 a jejich řešení.

Viz také: Nejlepší špičkové specifikace Samsung Galaxy Note 8

Zapomenutý PIN kód hesla v zařízení Samsung Galaxy J3 (řešení). iPhone. 2022

Velmi časté zapomenuté heslo v zařízení Samsung Galaxy J3. Mnohá řešení obnovení hesla v telefonu Samsung J3 vyžadují úplné obnovení továrního nastavení, což může vymazat všechny soubory a data ve smartphonu. Pro ty, kteří nemají zálohu telefonu Samsung Galaxy, jsme vytvořili několik různých způsobů, jak obnovit heslo v telefonu Samsung J3, když se zamkne, aniž by došlo ke ztrátě dat nebo souborů. Níže naleznete průvodce, který vás naučí tři různé způsoby, jak obnovit heslo zamčené obrazovky na vašem Samsungu J3, když jste uzamčeni. Obnovení hesla Samsung J3 pomocí obnovení továrního nastavení

 • Vypnutí napájení J3.
 • Stiskněte a podržte tlačítko zvýšení hlasitosti, tlačítko domů a tlačítko napájení. dokud se nezobrazí ikona Android.
 • Pomocí tlačítka „Snížení hlasitosti“ vyberte možnost „Vymazat data / Obnovení továrního nastavení“ a stiskněte tlačítko napájení.
 • Pomocí snížení hlasitosti zvýrazněte Ano. Odstranění všech uživatelských dat a jejich výběr stisknutím tlačítka Power.
 • Po resetování J3 stiskněte tlačítko napájení a vyberte jej.
 • Po restartu J3 bude vše vymazáno a připraveno k novému nastavení.
READ  Registrace Sony Playstation

Přečtěte si tento návod, kde najdete alternativní způsob resetování zařízení Samsung J3. Je důležité si uvědomit, že před provedením resetu telefonu Samsung J3 byste měli zálohovat všechny soubory a informace, abyste předešli ztrátě dat. Samsung J3 Obnovení hesla pomocí aplikace Samsung Find My Mobile Další možností je použít aplikaci Samsung Find My Mobile, podobnou aplikaci Find My iPhone. V telefonu Samsung J3 můžete použít funkci „Dálkové ovládání“, která vám umožní dočasně resetovat heslo a obejít zamykací obrazovku telefonu J3. Pokud jste svůj telefon J3 u společnosti Samsung ještě nezaregistrovali, zkuste jej zaregistrovat co nejdříve.

 • Registrace telefonu J3 u společnosti Samsung
 • Dočasné obnovení hesla pomocí funkce Najít můj mobilní telefon
 • Obejití uzamčené obrazovky pomocí nového dočasného hesla
 • Nastavení nového hesla

Obnovení hesla Samsung J3 pomocí Správce zařízení Android Další řešení pro obnovení hesla Samsung J3. pro ty, kteří již zaregistrovali svůj telefon J3 v systému Android Device Manage. Při použití Správce zařízení Android k obnovení hesla stačí aktivovat funkci „Zámek“. Funkce „Zámek“ ve Správci zařízení Android vám umožní obnovit heslo k telefonu J3, pokud heslo k telefonu Samsung J3 zapomenete.

Kdy a proč formátovat Samsung Galaxy J3?

Proto začneme náš článek vysvětlením významu tohoto drastického opatření. Skutečné formátování telefonu Samsung Galaxy J3. není samozřejmostí. Měli byste vědět, že tímto úkonem se telefon resetuje, jako byste ho právě koupili. Formátování telefonu se rovná vymazání všech dat z telefonu a obnovení továrního nastavení. Níže jsou uvedeny různé situace, ve kterých to může být důležité:

 • Formátování Samsung Galaxy J3 po aktualizaci systému : Některé aktualizace nemusí být optimalizovány pro váš telefon se systémem Android nebo mohou obsahovat chyby. V případě, že se vás aktualizace dotkne, formátování vám umožní obnovit normální používání.
 • Formátování telefonu Samsung Galaxy J3 z důvodu zpomalení nebo vdechnutí nového života: Pokud máte pocit, že váš smartphone běží velmi pomalu a nemůžete najít příčinu problémů, může být formátování zajímavou metodou.
 • Formátování telefonu Samsung Galaxy J3 kvůli chybě nebo nesprávnému zacházení: Naše mobilní telefony jsou schopné dělat mnoho věcí, ale otevření některých poškozených souborů nebo instalace některých aplikací může mít vliv na to, že se. V tomto konkrétním případě vám formátování umožní začít jej opět normálně používat.

Chcete-li svůj smartphone co nejvíce ochránit, umístíte na zamykací obrazovku vzor, abyste byli jedinou osobou, která může do zařízení nerušeně vstoupit. Může se však stát, že svůj vzor zapomenete, což vám následně znemožní přístup k obsahu zařízení. Naštěstí však existují různá řešení, jak tento problém se zapomínáním vyřešit. V tomto článku si vysvětlíme různé způsoby odemykání zamčené obrazovky telefonu Samsung Galaxy J3 (2016).

Odemknutí zamčené obrazovky pomocí účtu Google

Už si nepamatujete obvody svého telefonu Samsung Galaxy J3 (2016), takže jste provedli 5 neúspěšných pokusů.

To způsobí, že smartphone na krátkou dobu zůstane viset.

Nebojte se, je to naprosto normální. V dolní části obrazovky se zobrazí tlačítko „Zapomenutý model“. Klikněte zde.

Budete vyzváni k zadání uživatelského jména, tj. e-mailové adresy, kterou jste použili při registraci. Pak zadejte své heslo.

Pokud jste informace zadali správně, měl by se váš Samsung Galaxy J3 (2016) odemknout.

Naše další stránky o Samsung Galaxy J3 (2016) by vám mohly pomoci.

Poté můžete znovu zadat nový odemykací vzor, který si v budoucnu snadno zapamatujete.

Odemknutí zamčené obrazovky pomocí Správce zařízení Android

Existuje další technika odemknutí zamčené obrazovky telefonu Samsung Galaxy J3 (2016). Stačí použít Správce zařízení Android. Pokud jste před zahájením této operace aktivovali a nakonfigurovali Správce zařízení Android, můžete provést tuto operaci. Pokud ne, přejděte na další odstavec. Nejprve přejděte do vyhledávače a do vyhledávacího řádku zadejte „Android Device Manager“. Poté vyberte možnost „Správce zařízení Android. Google“. Zadejte svou adresu Gmail a heslo.

READ  Pořízení snímku obrazovky na zařízení Samsung Galaxy a 50

Po úspěšném zadání a přihlášení máte na výběr ze tří možností: „Volat“, „Zamknout“ a „Odstranit“. Vyberte možnost „Zamknout“. Zobrazí se okno, do kterého můžete zadat nové heslo.

Poté heslo potvrďte a počkejte několik sekund, než se zařízení Samsung Galaxy J3 (2016) naučí toto nové heslo.

Jakmile vám smartphone povolí zadat toto nové heslo, zadejte ho a odemkněte Samsung Galaxy J3 (2016). Skončili jste! Zadejte nový vzor, který si snadno zapamatujete.

Obnovení továrního nastavení pro odemknutí zamčené obrazovky

Pokud předchozí metody nefungovaly, stačí provést obnovení továrního nastavení nebo nucený restart, abyste odemkli Samsung Galaxy J3 (2016) po chybném schématu. Než začnete tuto operaci provádět, měli byste vědět, že při ní ztratíte všechna data ve svém zařízení Samsung Galaxy J3 (2016). Proto můžete tuto metodu použít pouze v krajním případě.

How to Hard Reset Samsung Galaxy J3 2016

Nejprve vypněte zařízení Samsung Galaxy J3 (2016). Poté stiskněte současně tlačítka „Home“, „Volume“ a „On“. / Vypnuto.“. Držte prsty na těchto klávesách, dokud se před vašima očima neobjeví černá nabídka. Poté procházejte rozhraním pomocí dvou tlačítek hlasitosti a přejděte na řádek s názvem „Vymazat data/obnovit tovární nastavení“. Svou volbu potvrďte tlačítkem „On / Off“. Nakonec přejděte na řádek „Restartovat systém“ a potvrďte svou volbu. To povede k restartování zařízení Samsung Galaxy J3 (2016). Po opětovném zapnutí smartphonu budete vyzváni k zadání přihlašovacích údajů Google.

Závěr: aktivace snadno zapamatovatelného grafického klíče.

V tomto článku jsme vám popsali různé metody odemknutí zamčené obrazovky, pokud zapomenete klíč se vzorem na telefonu Samsung Galaxy J3 (2016). Tento problém se objevuje zejména u lidí, kteří si sestavili složitý diagram, který je však velmi obtížné si zapamatovat.

Doufáme, že jsme vám pomohli, jak jen to bylo možné.

Pokud máte jakékoli problémy, neváhejte se obrátit na technického experta nebo přítele, který vám pomůže odemknout grafický klíč na vašem Samsung Galaxy J3 (2016).

Potřebujete další pomoc nebo jiné informace? Neváhejte kontaktovat náš tým odborníků prostřednictvím kontaktního formuláře nebo si přečtěte naše další články o modelu Samsung Galaxy J3 (2016).

Mohou vám pomoci i naše další články o modelu Samsung Galaxy J3 (2016). V případě potřeby je k dispozici také dostatek odborníků. A nakonec, pokud nic nefunguje, neváhejte využít záruku na telefon Samsung Galaxy J3 (2016).

Proč obnovit tovární nastavení smartphonu Samsung

Jak víte, obnovením nastavení se vrátí vzhled softwaru, který měl telefon při původním prodeji. Odstraní aplikace a nastavení nainstalované uživatelem, odstraní účet Google uživatele, odstraní uživatelské soubory uložené v paměti telefonu. Telefon je zcela čistý

Resetování pro společnost Samsung bude užitečné pro:

How To Reset Samsung Galaxy J3. Hard Reset and Soft Reset

 • Trvalá softwarová selhání zařízení jsou odstraněna;
 • Odstranění virů a adwaru, které se dostaly do telefonu;
 • Zbavení se chybných nastavení systému provedených uživatelem;
 • Opravte pomalý výkon zařízení a nežádoucí externí aplikace, které zasahují do zařízení;
 • Prodej produktů Samsung, když potřebujete vyčistit smartphone od vlastních souborů.

V případě potíží bude možná nutné obnovit tovární nastavení zařízení Samsung

READ  Jak vytvořit cloudové úložiště v iPhonu. Ukládání fotografií

Pokud máme některý z výše uvedených důvodů, můžeme chtít obnovit tovární nastavení telefonu. Rozebereme si, jak to udělat u různých modelů telefonů Samsung.

Chcete-li telefon se systémem Android resetovat, musíte si nejprve telefon Samsung Galaxy J3 2017 zálohovat, abyste nepřišli o svá data (fotografie, zprávy, kontakty atd.). Д.). Po dokončení zálohování můžete začít obnovovat tovární nastavení telefonu Samsung Galaxy J3 2017. Vysvětlíme vám metodiku obnovení vašich dat. V nabídce „Obnovit“ byste měli mít k dispozici i další možnosti obnovení, obnovení nastavení sítě nebo jen výchozí nastavení. Metoda, kterou vám vysvětlíme, spočívá v obnovení všech nastavení a všech dat ve vašem zařízení Samsung Galaxy J3 2017.

Kroky pro obnovení továrního nastavení telefonu Samsung Galaxy J3 2017:

 • Přejděte do nastavení zařízení Samsung Galaxy J3 2017
 • Vyberte možnost Globální správa nebo Pokročilá nastavení nebo Pokročilá nastavení.
 • Pak obnovte nebo zálohujte a obnovte
 • Pak klepněte na Obnovit všechna data nebo Obnovit tovární nastavení nebo Obnovit tovární nastavení.
 • A pak někdy musíte ještě potvrdit stisknutím tlačítka Obnovit telefon.

Pokyny pro resetování systému Samsung se systémem Android 7.0 a vyšší

Následující metoda obnovení továrního nastavení telefonu Samsung funguje na většině moderních telefonů se systémem Android 7.0 a vyšší (Samsung Galaxy A30, A60, M30 a další).

Skládá se z následujících kroků:

 • Klepněte na položku „Aplikace“ na domovské obrazovce zařízení Samsung;
 • Na obrazovce aplikací přejeďte na ikonu Nastavení a klepněte na ni; Klepněte na ikonu nastavení
 • Na obrazovce nastavení procházejte seznamem kategorií (pokud je to nutné), dokud se nezobrazí položka „Obecná správa“. Klepněte na ni; vyberte možnost „Obecná nastavení“
 • Na další obrazovce stiskněte tlačítko „Resetovat“;
 • Na obrazovce resetování stiskněte tlačítko „Factory data reset“; Vyberte možnost „Factory data reset“
 • Na další obrazovce klepněte na možnost „Resetovat“ nebo „Resetovat zařízení“. Zda je k dispozici první nebo druhá možnost, závisí na modelu Samsung;
 • Poté stiskněte tlačítko „Smazat vše“;
 • Po minutě nebo dvou se zobrazí obrazovka Android Recovery. Stiskněte tlačítko „Snížení hlasitosti“, dokud se nezvolí možnost „Wipe data/factory reset“
 • Stiskněte tlačítko „Power“;
 • Na otevřené obrazovce oznámení stiskněte tlačítko „Snížení hlasitosti“, dokud se nezvýrazní možnost „Ano“;
 • Stiskněte tlačítko „Power“;
 • Dalším krokem je opětovné stisknutí tlačítka „Power“ pro restartování systému.

Obnovení nastavení telefonu Samsung Galaxy J3 (2018)

Jak obnovit nastavení telefonu Samsung Galaxy J3 (2018)? Jak obnovit výchozí nastavení v systému Android 8.0 Oreo? Jak odstranit vlastní nastavení telefonu Samsung Galaxy J3 (2018)?

Tato operace neovlivní osobní údaje telefonu Samsung Galaxy J3 (2018). Obnovení nastavení v systému Android 8.0 Oreo budete moci používat svůj Samsung Galaxy J3 (2018) s tovární konfigurací.

samsung galaxy j3 2017 factory reset

 • V prvním kroku zapněte mobilní telefon stisknutím tlačítka napájení na několik sekund.
 • Za druhé vyberte Hlavní menu a Nastavení.
 • Poté vyberte možnost Obecná správa.
 • Pak klepněte na možnost Obnovit a obnovit nastavení.
 • Zde vyberte možnost Obnovit nastavení.
 • Nakonec znovu stiskněte tlačítko Obnovit nastavení.
 • Perfektní!

Obnovení nastavení (Samsung Galaxy J3 (2018))

Pokud vám toto řešení pomohlo, podělte se o něj s ostatními, abyste jim pomohli, a přihlaste se k odběru našich stránek na adrese. a Instagram

| Denial of responsibility | Contacts |RSS