Tlačítko domácí iPhone nefunguje

Tlačítko Home v raných verzích iPhone často selhává nebo začíná pracovat s přerušením. Chcete.li se ujistit, že problém existuje, klikněte na tlačítko nejméně desetkrát v řadě. Pokud neexistuje žádná reakce na alespoň pár lisů, pak existuje porucha, která ovlivňuje výkon klíče.

Mnoho aplikací působících na pozadí (například sociální sítě a geolokační služby) může být důvodem, proč se iPhone pomalu nabíjí.

Fyzické tlačítko Home se může zlomit z různých důvodů. Tlačítko Home nejčastěji nefunguje kvůli:

Možná byl telefon čerpán do telefonu nebo aplikace nedostatečné kvality. Nebo možná bylo zařízení upuštěno nebo namočeno. V druhém případě by mohly nastat kontakty kontaktů a při stisknutí na tlačítko můžete slyšet vrzací.

Stojí za zmínku však, že problémy spojené s mechanickým poškozením a tekutinovým zásahem nejsou tak běžné. Většina zhroucení tlačítka domova se objeví kvůli selhání systému. Z tohoto důvodu klíč funguje špatně, pravidelně inhibuje nebo zcela ztrácí svůj výkon. V tomto případě můžete vše opravit vlastními rukama

Pokud jde o tlačítko Home Touch, které je nainstalováno v pozdějších verzích iPhone, by se teoreticky neměla rozbít. Voda a prach se do toho nemohou dostat, neexistuje žádný mechanismus pro lisy, což znamená, že jeho zdroj nebude v průběhu času fungovat. Pokud tedy dotykový klíč náhle přestal fungovat, pak problém spočívá v softwaru nebo obrazovce.

Programy

Dočasné selhání softwaru může být způsobeno nedostatky firmwaru nebo vlivem programů třetích stran. Problém lze odstranit pomocí tvrdého restartu. Pokud to nepomůže. proveďte reset nastavení do továrny.

Nečistota a vlhkost

Pokud používáte smartphone po dlouhou dobu, tlačítko by mohlo ucpat. Zkuste to vyčistit pomocí ubrousků obsahujících alkohol, abyste odstranili prach a nečistoty.

S dlouhodobým zjištěním gadgetu za podmínek s vysokou vlhkostí nebo když voda vstoupí do vody, mohou být kontakty oxidovány kontakty. Zařízení musí být rozebráno a vyčištěno elektrickými vodivými prvky z koroze koroze.

Ostatní umělci v Yudu

Níže uvádíme několik způsobů, které pomohou vrátit tlačítko domů do fungování, pokud příčinou rozpadu není hardware.

Opětovné načtení zařízení. Některé funkce na iPhone začnou fungovat nesprávně, pokud je „mezipaměť“ (RAM) ucpaná. Můžete jej vyčistit pomocí konvenčního restartu. Zároveň stojí za to zkontrolovat zařízení pro viry. škodlivý software může vést k selhání a tlačítka a systémovým funkcím.

Kalibrace. Chcete.li zkontrolovat, zda tlačítko Domů pro iPhone souvisí s selháním softwaru, měli byste kalibrovat klíč. Pro tohle:

 • Aktivujte jakoukoli aplikaci na iPhone, například hodiny nebo kalkulačka;
 • Stiskněte a podržte tlačítko napájení, dokud se na obrazovce neobjeví posuvník vypnutí gadgetu;
 • Klikněte na domov, dokud skluzavka a uzavření aplikace nezmizí.

Metoda pomáhá eliminovat problém s tlačítkem „domov“ bez ohledu na to, zda jsou smyslové nebo mechanické. V některých případech je pro kalibraci nutné postup opakovat ne jeden, ale třikrát až čtyřikrát.

tlačítko, home, iphone, fungovat

Nastavení konektoru. Někteří majitelé iPhone dokážou opravit tlačítko „Domů“ a stisknout oblast, kde se nachází. Chcete.li to provést, připojte kabel k telefonu, který byl dodáván s vaším zařízením. Stiskněte zástrčku na místě, kde je vloženo do konektoru, současně stiskněte a podržte klávesu „Domů“. Nyní vypněte kabel a zkontrolujte, zda je možné eliminovat příčinu rozpadu a zda tlačítko získalo.

Čištění mechanického tlačítka. Pomáhá, když se do membránové dutiny dostalo hodně prachu. Pro čištění byste měli používat obyčejný alkohol nebo isopropanol, aplikovaný na látku měkké, bezprostřední tkaniny. Několikrát otřete tlačítko ubrousek, zatímco na něj klikněte.

Nastavení virtuálního tlačítka. Tato metoda pomáhá vytvořit alternativu k neúspěšnému domovu vytvořením jeho analogu obrazovky. Přejděte na „Nastavení“ a najděte tam funkci „AssiveTouch“ (na kartě „Universal Access“). Přeložit AssiveTouch do aktivní polohy přesunutím posuvníku. Poté se na obrazovce objeví průsvitné tlačítko, které pro vás lze přesunout na jakékoli místo. Při jeho stisknutí se na něm zobrazí kontextová nabídka.

READ  Jak povolit distribuci internetu v telefonu

Obnovení firmwaru. Radikální metoda, která však často řeší různé problémy, které způsobují „závady“ a zmrazení smartphonu.

 • Vyplňte data uložená na iPhone.
 • Připojte jej k počítači, na kterém je nainstalována nejnovější verze nástroje iTunes.
 • Po určení zařízení vyberte „Obnovit iPhone“.

Pokud výše uvedené akce nepomohly, může být rozpis spojen s mechanickým opotřebením tlačítka. Jako jakékoli podobné zařízení má svůj vlastní zdroj. Když to skončí, mechanismus jednoduše přestane fungovat. V tomto případě bude nutné změnit tlačítko. Je lepší tuto práci svěřit profesionálu

Výměna tlačítka domů

Problém se týká běžných poruch zařízení iOS a bude vyžadovat minimálně čas.

 • Pomocí šroubováku Master odstraní 2 šrouby na konektoru konektoru
 • Zvedněte a odpojte 3 vlaky od základní desky zobrazovací modul od základní desky
 • Vadná součást, včetně vlaku, je oddělena od pouzdra a desky zařízení
 • Instalace původního ovládacího prvku
 • Sestavení a testování zařízení

Důležité! V nejnovějších chytrých telefonech iPhone (7, 7 Plus) je centrální tlačítko vybaveno vybudovaným senzorem dotyku integrovaného do základní desky a přímo související s procesorem. Použití neriginálních náhradních dílů povede ke konfliktu systému iOS a odmítne provozovat zařízení.

V servisním středisku A.Aisberg v přítomnosti výjimečně originálních náhradních dílů a certifikovaných zaměnitelných komponent pro iPhone jakýchkoli modelů. Ponechání žádosti o opravu tlačítka Domov je vhodný do telefonu 8 (495) 213-33-33 nebo na našem webu kdykoli.

„A.Aisberg“ 28 let s vámi. 5,7 milionu oprav. záruka vysoké úrovně služeb.Nekončíme tam a pokračujeme v práci na kvalitě služeb.

Všechny informace uvedené na webu týkajícím se podmínek, nákladů a postupu pro poskytování služeb jsou informační a za žádných okolností není veřejná nabídka určená ustanoveními čl. 437 odst. 2 občanského zákoníku

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

READ  pokud můžete iPhone sledovat podle telefonního čísla. Cocospy

Zeptejte se svých otázek o opravě jakýchkoli domácích spotřebičů nebo elektroniky. Podařilo se nám pomoci 211274 návštěvníkům našeho webu.

Proč na iPhone 8 bylo odmítnuto tlačítko Domů

Nejjednodušší vysvětlení je, že tlačítko „domov“ nefunguje na iPhone 8 kvůli selhání softwaru. Mohou to být chyby firmwaru, důsledky instalace aplikací z pochybných zdrojů. V tomto případě existuje šance, že rozpad bude možné samostatně eliminovat.

Tlačítko může přestat fungovat kvůli hardwarovým poruchám. Mezi nimi:

 • Poškození vlaku v důsledku pádu nebo dopadu;
 • Přemístění kovového zastávky stisknutím tlačítka;
 • Oxidace vodivých prvků v důsledku kontaktu s vlhkostí;
 • Důsledky nepřesného výměny displeje;
 • Selhání procesoru.

Kromě toho může problém způsobit silné znečištění. V tomto případě stačí vyčistit ubrousky obsahující alkohol iPhone 8.

Kontrola výkonu

Chcete.li zjistit, jak dobře jsou funkce tlačítka velmi jednoduché:

tlačítko, home, iphone, fungovat
 • Stisknutím by mělo mít okamžitou odpověď bez zbytečného úsilí a opakovaných odvolání;
 • Dvojitá a trojitá kliknutí by měla aktivovat zadané funkce.

Pokud musíte pečlivě stisknout domů nebo zvolit určitý úhel lisování, pak se něco pokazilo. Outsidate zvuky, zvuky, pocit, že tlačítko chodí volně v hnízdě, může také znamenat rozklad.

Elektronika je negativně ovlivněna nízkými teplotami, nadměrným úsilím při stisknutí knoflíků, přirozeným opotřebením. To vše může vést k problémům. Podívejme se, proč tlačítko Domů nefunguje na iPhone 7 a co dělat v každém případě:

 • Došlo k selhání softwaru. U virů operačního systému byla aktualizace nainstalována nesprávně. Návrat do továrních instalací pomůže. Musíte si však pamatovat, že byste měli vytvořit záložní kopii dat.
 • Mechanické poškození. odmítnutí po pádu nebo příliš hrubém stisknutí
 • Upínací deska se oslabila, protože šrouby v případě byly během operace zašroubovány. Chcete.li situaci napravit, musíte demontovat zařízení.
 • Klíčový mechanismus je ucpaný prachem. Ubrousky obsahující alkohol pomáhají vyrovnat se s takovými kontaminanty.
 • Poté, co se voda dostane dovnitř, byly kontakty oxidovány nebo došlo k korozi. Apple zařízení bude muset zcela rozebírat a odstranit vadu.
 • Vlak spadl. To je možné po výměně modulu obrazovky. Pomáhá pouze odvolání k kvalifikovaného mistra, který musí nalepit gumovou membránu.

Dalším důvodem může být selhání procesoru. Navíc se však budou projevovat další příznaky. náhlé vypnutí, zavěšení, odmítnutí gadgetu zapnout. V tomto případě je nutné navštívit servisní středisko.

Opravte na očích za 15-30 minut. Bez okraje.

Opravte na očích za 15-30 minut. Bez okraje.

tlačítko, home, iphone, fungovat

Pro zlepšení kvality služeb může být zaznamenána vaše konverzace

Ochranné známky prezentované na webu se používají s legitimním informací a popisným cílem. Iphone, MacBook, iPad. Copyrighter Apple Inc. (Apple Inc.); Huawei a čest. Copyrighter Huawei Technologies Co., Ltd. (Huawei teknolojis ko., Ltd.); Samsung. držitel autorských práv Samsung Electronics Co. Ltd. (Samsung Electronics KO., Ltd.); Meizu. Držitel autorských práv Meizu Technology Co., Ltd.;; Nokia. Nokia Corporation (Nokia Corporation); Lenovo. Držitel autorských práv Lenovo (Peking) Limited; Xiaomi. Držitel autorských práv Xiaomi Inc.;; Zte. Držitel autorských práv ZTE Corporation; HTC. Držitel autorských práv HTC Corporation (Eich-Ti Corporation); Lg. Držitel autorských práv LG Corp. (Elji Corp.); Philips. Držitel autorských práv Koninklijke Philips n.PROTI. (Závěrečný Philips n.V.); Sony. Držitel autorských práv Sony Corporation (Sony Corporation); Asus. Copyright of Asustek Computer Inc. (ASUTEK COMPUTER Incorporation); Acer. Držitel autorských práv Acer Incorporated (Eiser Incorporation); Dell. Držitel autorských práv Dell Inc.(Dell Inc.); HP. Držitel autorských práv HP Hewlett-Packard Group LLC (Eichpi Hughpet Packard Group LLK); Toshiba. Držitel autorských práv Kabushiki Kaisha Toshiba, také obchodoval jako společnost Toshiba Corporation (Kabushiki Kaisha Toshiba také obchodoval jako společnost Tosiba Corporation). Ochranné známky se používají k popisu zboží, které služby opravují střediska Pedant Service Centers.Služby jsou poskytovány v neoprávněných servisních centrech „pedant“, které nesouvisejí s držiteli autorských práv společnosti a/nebo s jeho oficiálními zástupci ve vztahu ke zboží, které již bylo zavedeno do civilního oběhu ve smyslu článku 1487 občanského zákoníku

READ  iPhone x NFC nefunguje

Doba opravy se může lišit v závislosti na modelu zařízení a složitosti práce na práci

Informace o příslušných modelech a úrovních obložení a jejich dostupnosti, cenách, možných výhodách a podmínkách akvizice jsou k dispozici v centrech pedant.Ru. Není to veřejná nabídka.

Rozhodnutí

Zde jsem se stal divoce zajímavým a objednal jsem si sadu šroubováků (je důležité pochopit, že ne každý je vhodný, například v 7. V 7. V vzácném šroubováku se 3 lopatkami). S jejich pomocí, stejně jako s takovými improvizovanými prostředky, jako je vysoušeč vlasů, sací šálek, domácí dřevěná špachtle a ifixit Hyde jsem to demontoval. Nebylo vidět žádné viditelné poškození, s výjimkou mírně oxidovaných kontaktů konektoru. Po očištění obě jeho části jsem všechno shromáždil společně. Senzorový pracovník. Prst se cítí, ale neskrývá otisk. V nastavení ID Touch, při pokusu o vytvoření nového otisku bylo řečeno, že došlo k selhání:

Již výsledek, ale to nestačí. Proč poprvé skener získal při opětovné instalaci operačního sálu? Možná se to teď stane? Ano! Koupil jsem si na Ali speciální adhezivní vrstvu, abych obnovil odolnost vůči vlhkosti a iPhone jako nový!

Z nějakého důvodu iOS neaktivuje rozbitý senzor. Bylo důležité pochopit. Kromě toho část konektoru, která je připojena k tlačítku na kabelu. se zlacenými kontakty, na rozdíl od souběžné části na zobrazovacím modulu. Byl tam oxid.

Na jednom webu sekundárního trhu jsem našel obrovské množství takového iPhone s nízkou cenou a tlačítkem asistenčního dotyku. Proto jsem si myslel, že tento článek bude pro někoho užitečný.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS