telefon, jako, adaptér, bluetooth, počítač

Telefon jako adaptér Bluetooth pro PC?

Nyní připojte libovolné zvukové zařízení k smartphonu: sloupec, náhlavní souprava nebo sluchátka. Zapněte Bluetooth na telefonu a aktivujte tlačítko konjugace na gadgetu. Vyberte jej ze seznamu dostupného pro připojení. Když je konjugace nainstalována, uslyšíte zvuk s PC na sloupci (sluchátka).

 • V okně se seznamem zařízení kliknutím na klíč „Search“ prohledejte dostupná zařízení.
 • Vyberte název smartphonu, který bude fungovat jako sloupec pro připojení.

Jak vytvořit sloupec Bluetooth z běžného telefonu?

Na počítači stiskněte tlačítko Start Bluetooth Ostatní zařízení přidat Bluetooth nebo jiné zařízení Bluetooth. Vyberte zařízení a postupujte podle dalších pokynů a poté stiskněte hotový.

Jak vyrobit Bluetooth na PC Windows 7?

Na počítači stiskněte tlačítko Start Bluetooth Ostatní zařízení přidat Bluetooth nebo jiné zařízení Bluetooth. Vyberte zařízení a postupujte podle dalších pokynů a poté stiskněte hotový.

Jak nainstalovat zařízení Bluetooth na notebook?

Chcete.li převést chytrý telefon na reproduktory pro přehrávání hudby z počítače, potřebujete program Soundwire, který mění gadget na bezdrátové reproduktory. Nástroj můžete použít při sledování filmů, přehrávání hudby nebo hlasové komunikace.

Jak používat telefon jako dynamiku Bluetooth?

Spusťte režim Bluetooth v telefonu. Můžete to udělat v nastavení, buď vytáhnout oponu v horní části obrazovky a stisknutím ikony Bluetooth. Počkejte, až se název sloupce objeví v seznamu zařízení a klikněte na něj pro připojení.

Adaptéry Bluetooth. Moderní prospěšné pomůcky pro vytváření dostupné bezdrátové komunikace mezi různými zařízeními: tablety, mobilní telefony, smartphony, notebooky, PC, akustické centra a televizory.

Jaké programy budou vyžadovány pro připojení iPhone k PC?

Aby počítač rozpoznal váš smartphone, je nutné jej nainstalovat do svého speciálního softwaru. Šíří se bez oficiálních webových stránek Apple. Budete muset stáhnout dva programy:

  – pohodlný způsob výměny souborů prostřednictvím cloudového úložiště. Chcete.li jej používat bez instalace přímého připojení počítače a telefonu, musíte aplikaci stáhnout na všechna zařízení, která používáte. Tento program vám umožní přístup k smartphonu z jakéhokoli zařízení prostřednictvím souborů souboru prohlížeče Hlavní služba, která se používá k připojení iPhone k počítači. Prostřednictvím toho můžete také poslouchat hudbu, nahrávat programy a soubory do chytrých telefonů, používat App Store. Proveďte aktualizaci systému.
READ  Když se hodiny změní na celý telefon

Existuje také několik neoficiálních programů podobných funkčnosti s iTunes. Ale nedoporučujeme je používat.

Jak připojit iPhone k počítači přes USB je nejjednodušší a nejspolehlivější způsob

Dodávka vašeho iPhone obsahuje kabel používaný k připojení k počítači. Může mít tenký konektor (moderní) nebo široký (pro staré verze zařízení). Musí být použit k připojení k počítači. Pokud jste takový kabel ztratili, musíte si za něj koupit originální náhradu. Nepoužívejte levné padělky, protože zároveň počítač nemusí zařízení rozpoznat.

Chcete.li se připojit na počítači, měli byste použít pouze porty USB 2.0 nebo 3.0, protože rychlosti připojení s USB 1.0 nebude stačit. na obrazovce se objeví chyba.

Pojďme poskytnout pokyny, jak připojit iPhone k počítači pomocí USB:

 • Nainstalujte čerstvou verzi iTunes na PC;
 • Zapněte smartphone;
 • Připojte zařízení a PC kabel;
 • V prvním připojení se počítač uvidí váš smartphone a automaticky nahrál ovladače do práce;
 • Poskytněte telefonní potvrzení přístupu k jeho souborům;
 • Itunes by mělo začít na obrazovce PC. Poté se ikona synchronizace objeví ve svém stavovém panelu;
 • Po jeho konci můžete přistupovat k souboru telefonu v okně iTunes.

Na zařízeních Windows se smartphone zobrazí také v panelu „My Computer“, ale použití takové recenze složek je zbytečné-manuálně přidané soubory nebudou považovány za zařízení kvůli použití jiného úložného systému pro iOS.

Připojujeme iPhone k počítači přes Wi. Fi

Nejvyšší možností vysokého stupně je použití Wi. Fi. V tomto případě však nebudete moci aktualizovat software nebo obnovit zařízení z jeho záložní kopie.

Zároveň stojí za to si uvědomit, že aktivní použití Wi. Fi rychle vypouští baterii.

telefon, jako, adaptér, bluetooth, počítač

Vytvoření přímého připojení na počítači Windows

Při připojení iPhone s počítačem pracujícím na operačním systému Windows se mohou vyskytnout obtíže. Abychom se jim vyhnuli, je nutné vzít v úvahu funkce chytrých telefonů iOS:

 • Nepoužívejte síť se šifrováním WPA 2;
 • Standard 802.11N také není vhodné pro zařízení, pokud je funkce podpory multimédií deaktivována.
telefon, jako, adaptér, bluetooth, počítač

Konfigurace připojení nastává podle pokynů:

 • Otevřete ve vašem počítači „centrum správy sítí“. V systému Windows 7 musíte k tomu přejít na „ovládací panel“. Vlevo vyberte „Změna parametrů adaptéru“.
 • Klikněte pravým tlačítkem myši na použitém bezdrátovém připojení a vyberte možnost Možnosti.
 • Ze seznamu komponent vyberte „Protokol internetové verze 4 (TCP/IPv4)“, zvýrazněte jej a klikněte na tlačítko „Vlastnosti“.
 • Zadejte odpovídající řádky: vaše IP.Adresa, maska ​​podsítě 255.255.255.0. Nechte zbytek polí prázdné. Pokud používáte připojení Wi. Fi. Pak bude IP 192.168.2.Jeden. Když je počítač zapojen, je přidělena jedna z adres: 192.168.0.1 nebo 192.168.Jeden.Jeden.
 • Nainstalujte značku v bodě „Potvrďte parametry u vstupu“.
 • Vraťte se do „centra správy sítí“ a vyberte „Vytvořit síťový počítačový počítač“. Zároveň vytvoříte přístupový bod pro dvě zařízení. Postupujte podle tipů na průvodce a propojte smartphone a počítač.
 • Při nastavování síťových parametrů budete muset uvést: jakýkoli název sítě, typ zabezpečení WEP a klíč, který bude třeba zadat pro vstup.
 • V okně připravenosti na síť. Vyplňte nastavení.
 • Nyní musíte zapnout WI. FI na smartphonu a najít počítač v seznamu zařízení distribujících síť. Připojte se k síti a můžete pracovat se soubory smartphonů na PC.
READ  Počítač nevidí flash disk s Windows

Tuto metodu lze použít, pokud nemáte připojovací kabel a nemůžete ji najít.

Nastavení připojení iPhone na Windows Wi-Fi pomocí iTunes

Pro ty, kteří neztratili USB.Šňůra nebo ji může použít, instrukce bude odlišná. Nemohou nakonfigurovat spojení s počítačem, ale jsou s ním pouze ve stejné síti. V tomto případě bude nastavení provedeno takto:

 • Otevřete nastavení smartphonu a aktivujte připojení přes Wi. FI;
 • Autominát v domácí síti;
 • Nyní musíte nastavit parametry synchronizace. k tomu budete muset připojit smartphone s aktivním Wi. FI k počítači pomocí USB.Kabel;
 • Otevřete iTunes a přejděte do sekce ovládání zařízení;
 • Najděte v nabídce položku „Synchronizovat wi. fi“;
 • Použít vybrané nastavení;
 • Nyní vypněte kabel;
 • Přejděte do nastavení smartphonu;
 • Vyberte „Synchronizace s iTunes“ a aktivujte tuto možnost.

Co dělat, když se joystick nepřipojí

Takže chci hrát, ale zařízení se navzájem nevidí. Nezoufejte, ale přijměte naléhavá opatření k odstranění potíží. Vyjměte balení z gamepadu. Do něj lze investovat CD s ovladači. Nainstalujte je do notebooku.

Pokud v krabici nejsou žádné potřebné soubory, zkuste jednat jinak:

Pokud notebook nevidí gamepad, musíte se vypořádat s důvody. Možná hra není určena pro použití na tomto zařízení A možná tak, že jste prodali nepracovní jednotku.

Připojení klávesnice: Kroky

Radiofrekvenční model s adaptérem (na počítač s Windows)

Nejběžnější verze klávesnice. Ideální pro klasické počítače Všiml jsem si, že nastavení radiofrekvenční klávesnice je nejjednodušší ve srovnání se všemi ostatními typy.

1) A tak, první akce: Připojte adaptér k portu USB počítače (notebook) a nainstalujte baterii do klávesnice.

2) Pečlivě zkontrolujte případ klávesnice. u většiny modelů jsou speciální. Přepínač: Musí být přeložen do režimu „ON“ (tj. „ON“). Cm. Příklad níže na obrazovce.

4) Otevřete nějaký editor (například slovo) a zkuste stisknout několik klíčů. Ve velké většině případů. Windows automaticky rozpozná klávesnici a už s ní můžete pracovat.

READ  Jak připojit klávesnici Bluetooth k iPadu

5) Máte.li neobvyklou klávesnici (například se speciálním. Klíče pro hráče). Může být nutné aktualizovat ovladač. Nejlepší je použít pro tuto verzi ovladače, která přišla s klávesnicí. Můžete však aktualizovat pomocí speciálního. Utlit.

Verze Bluetooth (do počítače s Windows)

Tyto klávesnice jdou bez speciálních. Adaptér. Zpravidla jsou o něco dražší než ty, ale mohou být spojeny se zařízeními, která nemají ani port USB (což je v některých případech velmi výhodné).

Možná jediným problémem s nimi je složitější konjugace zařízení mezi sebou (v některých případech musíte s tímto připojením Bluetooth pohrávat).

| Denial of responsibility | Contacts |RSS