Následovník sluchátek PX7 je dražší než dokonce i Apple Airpods Max.

Ačkoli není tak rozpoznatelná jako Sony nebo Apple, Bowers Wilkins je značka známá reproduktory a odbornými znalostmi v oblasti zvuku, které poprvé přinesla na trh se sluchátky před pěti lety. Tři roky po debutu svých vynikajících bezdrátových sluchátek PX7. PX8 jsou konečně tady a stojí 700.

těchto, sluchátek, chce, vyrovnat, airpods
  • Vypnuto
  • Česky

Musíte se opravdu hodně snažit, abyste našli renomovaná bezdrátová sluchátka nebo náušníky, které dnes neobsahují funkci aktivního potlačení hluku, ale ještě v roce 2019 to byla funkce, která pomáhala odlišit nabídku prémiových sluchátek a ospravedlnit jejich vyšší cenovku. V té době jsme si možná posteskli nad tím, že se společnost Bowers Wilkins u sluchátek PX7 vzdala materiálů, jako je kůže a leštěný chrom, a místo nich použila uhlíková vlákna a tkaniny, ale plechovky mají lehkou konstrukci s působivým výkonem ANC, který pomohl ospravedlnit cenovku 400 dolarů.

Rychle se posuneme o tři roky dopředu přes globální pandemii, která stále ještě neskončila, a Bowers Wilkins je konečně připraven představit pokračování svých PX7, které přináší zpět prémiové materiály, jako je hliníkový odlitek (v ramenech). náušníky z paměťové pěny a kožené čalounění Nappa v černém nebo hnědém provedení.

Nová bezdrátová sluchátka PX8 využívají stejnou technologii aktivního potlačení hluku, jaká byla představena ve sluchátkách Px7 S2, která byla uvedena na trh na začátku letošního roku, ale jsou vybavena novými 40milimetrovými měniči Carbon Cone s designem převzatým z reproduktorů Bowers Wilkins řady 700. Pro běžného spotřebitele to znamená „nízké zkreslení v celém frekvenčním rozsahu“ a „nejlepší kvalitu zvuku, jakou kdy Bowers Wilkins u bezdrátových sluchátek poskytl“, alespoň to tvrdí společnost.

Chytrý zvlhčovač vzduchu Govee

Velkokapacitní zvlhčovač vzduchu o objemu 4 l Tento chytrý zvlhčovač vzduchu o objemu 4 l od společnosti Govee je vybaven Wi-Fi a lze jej nastavit tak, aby se zapínal podle plánu, nebo dokonce ovládat hlasem pomocí Alexa nebo Google Assistant. Jsou skvělá i pro aromaterapii. Stačí přidat do základní komory oblíbené esenciální oleje, jako je levandule nebo eukalyptus, a proměnit svůj obytný prostor v útulnou, uklidňující atmosféru.

READ  Hledání sluchátek Airpods přes iPhone

SOURCE

Image:gizmodo.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS