Ve skutečnosti. šéfredaktor celého webu, který je vždy v kontaktu s nejlepšími autory. Opravy a korektury, jeho práce. Velký odborník na to, co děláte. Velká znalost technických nuancí elektroniky. Příležitostně píše a publikuje autorské články.

Zařízení Samsung se v posledních letech poměrně silně rozšířila na trhu elektronických zařízení. Ani poněkud pochybná pověst některých gadgetů a skandální incidenty, které se jim stávají, zákazníky neodrazují.

Problémy, které se vyskytují u tabletů Samsung, včetně tabletu Samsung Galaxy Tab 3, jsou však společné pro všechna tato zařízení. Jednou z nejčastějších potíží při provozu je, že se zařízení z neznámého důvodu prostě nezapne.

Jak restartovat nebo vypnout zamrzlý tablet Samsung Galaxy Tab 3, který nereaguje na žádné akce.

V tomto článku se podíváme na to, co dělat, když se tablet Samsung Galaxy Tab 3 zasekne a nereaguje na žádnou akci, jak jej vypnout nebo restartovat. Čím technologicky vyspělejší smartphone nebo tablet, tím pravděpodobněji může zamrznout nebo se zpomalit, a jak jsme si všimli, s tímto problémem se potýkají uživatelé tabletu Samsung Galaxy Tab 3. Jakékoli zařízení se musí pravidelně restartovat a čím častěji je spuštěno, tím více chyb systému Android se může vyskytnout. Galaxy Tab 3 může také zamrznout při několika spuštěných aplikacích a hrách najednou, možná nemáte dostatek paměti RAM nebo může do tabletu zasahovat virus nebo cokoli jiného. V každém případě je vhodné zařízení alespoň občas restartovat, pak je pravděpodobnost zamrznutí menší.

Nyní se podíváme, co dělat, když se váš tablet Samsung Galaxy Tab 3 zasekne a na nic nereaguje. Pokus o násilné restartování tabletu stisknutím určitých tlačítek. Pokud se nezobrazí nabídka s možností vypnutí, můžete začít prostým stisknutím a podržením tlačítka napájení na tabletu a poté se pokusit o vynucený reset tabletu Galaxy Tab 3. Můžete také zkusit počkat, dokud se baterie nevybije, pokud není nabitá, pokud je baterie téměř plná a nechcete čekat, pak je níže uveden způsob, jak restartovat zavěšený Samsung Tab 3.

tablet, samsung, galaxy, nezapne

Chcete-li násilně restartovat zamrzlý tablet Samsung Galaxy Tab 3, musíte současně stisknout a podržet tlačítka „vypnout“ a „““-„“, přičemž tato tři tlačítka podržíte několik sekund (asi 7-8 sekund). Pro ty, kteří nechápou, jaké tlačítko musíte stisknout a podržet po dobu 7-8 sekund, je to „tlačítko napájení“ a tlačítko hlasitosti na obou stranách. Pokud jste vše provedli správně, měl by se tablet Galaxy Tab 3 restartovat a normálně fungovat.

Tyto informace mohou být použitelné i pro jiné androidy Samsung, zanechte prosím zpětnou vazbu, zda tato metoda pomáhá restartovat zařízení nebo ne, uveďte prosím model androidu, který ostatní majitelé a zůstali od vás užitečné informace.

A samozřejmě nezapomeňte pravidelně restartovat tablet, abyste opravili chyby v systému Android. Pokud metoda nepomůže, znamená to, že problém je vážnější, nebo zkuste několikrát. Hodně štěstí.

Proč se tablet Samsung nezapne

Příčiny, proč se tablet Samsung nezapne, mohou být softwarové nebo hardwarové. Selhání softwaru nebo systému je vše, co souvisí s aplikacemi, operačním systémem, programy, typy souborů atd.

To znamená procesy, které probíhají bez fyzického projevu. Hardwarová nebo fyzická porucha je něco, co naruší provoz zařízení z vnějších zdrojů, například když tablet spadne na dlaždici.

Nejjednodušší je samozřejmě vzít stejný tablet Samsung Galaxy do servisního střediska, kde provedou diagnostiku a navrhnou řešení, pokud existuje.

Někteří lidé však žijí v odlehlých obcích nebo se mohou vyskytnout bezohlední pracovníci servisních středisek, kteří drobnou závadu nadhodnotí a za své služby si účtují příliš vysoké částky.

Proto je lepší si alespoň počáteční a hrubou diagnózu provést sám. A pokud existuje možnost problém vyřešit, je to ještě lepší!

Níže uvádím 8 nejčastějších důvodů, proč se tablet přestává zapínat:

 • Baterie je vybitá.
 • Poškozený napájecí čip.
 • Tlačítko napájení nefunguje.
 • Chybný operační systém.
 • Selhání videoadaptéru.
 • Selhání softwaru.
 • Jeden nebo více kabelů je poškozených.
 • Koroze kovových prvků v důsledku působení vlhkosti.
READ  Jak otevřít soubor ZIP na iPadu

Každá z možných příčin je podrobně popsána. Kromě těchto problémů existují i další, ale ty jsou mnohem vzácnější.

Problém s baterií

Kupodivu je většina tabletů prostě mrtvá, a proto se nezapne. Uživatel možná připojil kabel USB k zařízení, ale zapomněl ho zapojit.

Nejdříve zkuste zařízení nabít. Používejte několik různých nabíječek, protože problém často spočívá v nich, nikoli v přístroji.

Tablet PC může mít také zanesený nabíjecí konektor, na kterém se nahromadil prach, látky a jiné nečistoty a kontakty spolu nekomunikují. Konektor lze snadno vyčistit doma.

K tomu je třeba zařízení vypnout, použít kvalitní tenkou hůlku do uší a vyčistit s ní celý konektor, jemně přejíždět ze strany na stranu. Je velmi důležité používat kvalitní hůlku, jinak se vata může zaseknout v konektoru a situaci ještě zhoršit.

Pokud ani to nepomůže, je buď baterie vybitá, nebo nefunguje napájecí konektor. To může provést pouze autorizované servisní středisko.

Napájecí čip je poškozený

Napájecí čip je přímo připojen k baterii. Zde se přenáší energie z lithium-iontové baterie (téměř všechny tablety ji mají) do zařízení.

Je téměř nemožné diagnostikovat problém sám. Někdy se neprojeví okamžitě a projevuje se v různých chybách baterie, které současně ukazují jiné nabití. Samozřejmě to není rozdíl 1 %, ale například nyní je to 56 % a za pár minut 80 % nabití.

Jedná se o závažný problém, který může způsobit trvalé poškození dalšího hardwaru.

Doporučuji, abyste se co nejdříve obrátili na servisní středisko a vyměnili napájecí mikroobvod za nový.

Samsung galaxy tab 3 сброс до заводских настроек

Pokud není na skladě a je nutné jej objednat, je lepší tablet vypnout a nepoužívat jej, dokud nebude vyměněn napájecí čip.

Tlačítko napájení je rozbité

Co dělat, když je tlačítko napájení poškozené? Je dobré si to nejprve zkontrolovat. Pokud se pozorně zaposloucháte, můžete při stisknutí tlačítka napájení zaslechnout cvaknutí.

Pokud tento zvuk při stisknutí spínače neslyšíte, jsou kontakty ve spínači uvolněné. Důvody mohou být různé, ale všechny jsou mechanické povahy: zařízení spadlo, někdo si na něj sedl, gadget ležel pod značnou hmotností atd.

Pokud si nejste jisti, obraťte se na servisní středisko nebo na oddělení oprav chytrých telefonů a tabletů.

Vadný firmware

Chybný operační systém může způsobit mnoho softwarových problémů a zařízení se neustále vypíná a zapíná samo.

A i když se to v posledních letech děje zřídka, dochází k tomu. Buď proto, že uživatel je jedním z betatesterů nového operačního systému, nebo chybu udělala sama společnost, v tomto případě Google (pro Android je jejich vývoj), a vydala produkt, který není počeštěný na trhu.

V obou případech pomůže obnovení továrního nastavení, které odstraní všechna uživatelská data.

 • Vypnutí miniaplikace.
 • Podržení tlačítek napájení a hlasitosti.
 • Jakmile se zobrazí symbol systému Android, uvolněte tlačítka.
 • Pomocí tlačítka zvýšení hlasitosti přejděte na položku „vymazat data/obnovit tovární nastavení“.
 • Tuto položku vyberte stisknutím tlačítka napájení.
 • Potvrzení formátování.

Tablet se restartuje a je připraven k použití. Pokud jste na něm měli aktivované automatické ukládání dat, budete moci obnovit všechny ztracené soubory v nabídce „Nastavení“. „Soukromí“ nebo „Obnovení“. „Obnovení systému“.

Předtím se musíte přihlásit ke svému účtu Google, kam jste uložili data.

Problémy s videoadaptérem

Pokud se tablet spustí, ale obrazovka se nezobrazí, je problém ve videoadaptéru. Tento problém bohužel nelze vyřešit doma.

Bude nutné zařízení odnést do servisního střediska. Pokud to můžete změnit, raději to udělejte. Problémy s videoadaptérem mají tendenci se opakovat na stejném zařízení.

Selhání softwaru

Jedním z důvodů, proč se tablet Samsung Galaxy Tab nezapne, je softwarová chyba. Pokud se zařízení již nepodaří zapnout, nebudete moci najít příčinu pomocí antiviru ani ručním odstraněním souborů.

Pokud si však pečlivě přečtete uživatelskou příručku a budete se jí řídit, přeinstalace operačního systému proběhne úspěšně.

Pokud tedy zjistíte chyby softwaru a tablet stále funguje, zkuste problém diagnostikovat pomocí antivirového programu nebo obnovení systému.

Poškozený plochý kabel

Plochý kabel je hardwarový pásek, který spojuje různé části tabletu. Různá zařízení mají různou strukturu a počet plochých kabelů, ale je to základní hardwarová součást téměř každého spotřebiče.

Kabel nelze vyměnit ani opravit doma, ale můžete si snadno koupit nový. Pokud jste si jisti, že se přístroj nezapíná kvůli vadnému plochému kabelu, můžete si jej před návštěvou servisního střediska zakoupit a oni vám součástku vymění a nainstalují novou.

tablet, samsung, galaxy, nezapne

Plochý kabel je lepší si koupit sám, protože ho prodávají téměř všechna železářství a v servisním středisku bude díl dražší.

Zkorodované vlhkostí

Téměř všechny spotřebiče se skládají z kovových částí, které jsou náchylné ke korozi. Rez na hardwarových součástech v pravém slova smyslu ničí zařízení, takže je lepší držet vlhkost mimo.

READ  Jak připojit kytaru k iPad GarageBand

Je důležité si uvědomit, že vlhkost se do zařízení nemusí dostat přímo, například pokud bylo vystaveno dešti. Koroze může vznikat také vlivem páry, která se často vyskytuje ve vanách, protože pára se usazuje v malých kapičkách.

Pokud se však tablet namočí, může vám pomoci pouze servisní středisko, protože zkorodované části bude nutné vyměnit.

Speciální kryty odolné proti vlhkosti mohou pomoci ochránit váš přístroj před přímým kontaktem s vodou, ale ne před párou.

Proč se váš tablet Samsung Galaxy Tab 3 7 nechce spustit nebo zapnout?0 SM-T211

Dobrý den, milí návštěvníci.0 SM-T211 se nezapne. Váš tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T211 se nezapne? Tomuto problému je věnován tento článek. Pokusme se společně zjistit, proč je tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T211 se nespustí.

Uvedeme několik častých příčin a komentářů k tomu, jak odstranit potíže s tabletem Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T211. Stojí za zmínku, že náš stručný návod nepokrývá všechny poruchy, ale mohl by vám pomoci určit příčinu poruchy vašeho tabletu.

Můj tablet Samsung Galaxy Tab 2 je mrtvý a nenabíjí se. Zkoušel jsem ho oživit z nabíječky a z počítače přes USB. Zařízení opraví a obnoví jakékoli složité zařízení, ale nereaguje, indikátor baterie se nerozsvítí a nezobrazí se ikona baterie. Signály při připojení nabíječky nevydávají žádný zvuk. Nabíjení bylo v pořádku, mohl jsem s ním pracovat po dlouhou dobu bez dobíjení. Teď se stal problém a já nevím, co mám dělat. Přesunul jsem zástrčku nabíječky, nepomáhá to. Možná si pořiďte novou nabíječku?

Za prvé: Pokud byl tablet Samsung dlouho vybitý a zcela vybitý, nemusí se indikátor nabíjení po zapnutí nabíječky několik prvních minut rozsvítit. Když se zcela vybitá baterie znovu nabije, zobrazí se indikace.

Za druhé: zcela vybitou baterii lze oživit pouze nabíječkou, zcela vybitý tablet je zbytečné nabíjet na počítači. Proud je tam velmi malý, nabíjení probíhá dlouho a při tomto proudu nabíjecí obvod v tabletu prostě nebude fungovat (pokud baterie není vybitá na 0 a je v ní nějaký náboj, je možné baterii dobít z počítače.). Trvá to dlouho, ale nabije se.)

Что делать если самсунг таб 3 не включается

Pokud tedy potřebujete poradit. Pak připojte k tabletu nativní nabíječku (ne čínskou, ale nativní) a počkejte půl hodiny. Pokud se začne vytvářet nabíjecí proud, je vše v pořádku. Pokud se gadget neprobudí k životu. Poté přineste tablet k opravě do některého ze servisních středisek „Reliance Service“.

Proč se zařízení přestane nabíjet? Nejprve si uveďme běžné příčiny tohoto problému:

 • Porucha nabíječky.
 • Porucha napájecího konektoru.
 • Selhání baterie.
 • Selhání operačního systému.
 • Tableta je ve fázi hlubokého vybíjení.

Problémy s baterií

Baterie je součást, která často selhává. Obzvláště časté problémy se vyskytovaly u starších baterií, kdy výrobci ještě nebyli schopni vyřešit všechny nuance výroby baterií.

Tablet má odnímatelný kryt? Poté ji vyjměte a zkontrolujte baterii. Baterie nesmí vykazovat známky mechanického poškození, není povolena oxidace kontaktů. Pokud je baterie vybitá, můžete problém vyřešit její výměnou.

Nabíječka baterií

Nabíječka se také může při delším používání porouchat. Tablet Samsung se přestane nabíjet? Zkuste připojit nabíječku k jinému mobilnímu zařízení a zjistěte, zda funguje správně.

Pokud se nabíječka porouchá, musíte si koupit nový napájecí adaptér a kabel. Pokud váš tablet používá nabíječku s nestandardním konektorem, bude trvat dlouho, než najdete náhradní.

Některá taková zařízení podporují nabíjení přes microUSB. Pak si můžete zakoupit standardní kabel a napájecí jednotku. Při použití tohoto konektoru pro nabíjení však může dobíjení baterie trvat déle.

Problém s konektorem

Mohlo dojít k poruše napájecího konektoru nebo řadiče. Jak ji zkontrolovat? Zkuste připojit nabíječku k jinému zařízení. Pokud se nabíjí, je problém v samotném tabletu.

Pečlivě zkontrolujte napájecí konektor. Pokud jsou kontakty znečištěné, můžete je zkusit vyčistit zubním kartáčkem. Pokud je port poškozený, je třeba se obrátit na servis, aby jej vyměnil.

Buňky nefungují

Nezřídka dochází k poruchám napájecích článků. čipů, drátků atd. д. Ty lze snadno vyměnit v servisním středisku a zákrok je poměrně levný.

Hluboké vybití

Některé tablety Samsung se přestanou nabíjet, když dosáhnete kritické úrovně zbývající energie. Proto je nutné udržovat optimální kapacitu baterie a včas připojit zařízení k napájecímu adaptéru.

Zkuste zařízení připojit k paměti ROM a nechat ho několik hodin v klidu. Obvykle se po chvíli rozsvítí indikátor nabití baterie. Pokud zařízení nereaguje, měli byste jej odnést do servisního střediska, kde bude provedena diagnostika a oprava.

Pády operačního systému

Tablet Samsung se nezapíná ani nenabíjí? V operačním systému může být chyba. V případě selhání operačního systému se může stát, že baterie nedostane potřebnou energii.

Je třeba provést přeflashování zařízení. Zkuste operační systém přeinstalovat sami, a pokud se vám to nepodaří, obraťte se na servisní středisko s žádostí o pomoc. Odborníci s rozsáhlými zkušenostmi zjistí, jak váš tablet oživit.

READ  Jak bezpečně připojit tablet k telefonu.

Problémy s provozem tabletů Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Obrazovka se po chvíli sama vypne a zapne. Také chybí čas v pravém horním rohu a tlačítka nefungují.

Problém s kartou Samsung Galaxy před více než rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 tablet.1

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 obrazovkou dolů ( asi na 5 sekund) spadl do vody a byl okamžitě odpojen. Oprava může počkat do zítřka? И.

Samsung Galaxy Tab 3 Tablets does not work co dělat před více než rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 Tabs.1

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 10 nefunguje tak, jak by měl, ale odjel jsem a přijel a displej nefunguje Stisknu tlačítko vypnutí a nevypne se, vzpomínám si, když jsem předtím.

Tablet Samsung nevidí SIM kartu co dělat před více než rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 Tablety.1

SIM karta není vidět, západka nefunguje, co dělat a kolik bude stát oprava?

Samsung tablet does not turn on co dělat před více než 1 rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 Tablety.1

Baterie se úplně vybila Dal jsem svůj tablet Galaxy Tab 3 GT-P 5200 na nabíjení, nabíjel se přes noc, ráno jsem ho vyjmul z nabíjení a to.

Samsung Galaxy tab 3 10 se nenabíjí.1 před více než rokem Samsung Galaxy Tab 3 10.1

РЕМОНТ ДЛЯ ПОДПИСЧИКА: Планшет Samsung SM-T311. Не запускается / Пропадает изображение

Nenabíjení nebo přerušované nabíjení. Dosáhne 1 % a už se nezvýší.

Samsung Galaxy tablet 10 se nespustí.1 co dělat před více než rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 Tablety.1

Zapínám tablet. Zahájení spouštění systému. Krátce zavibruje, zobrazí nápis Samsung a pak se změní na konstantní.

Samsung Galaxy Tab 3 nenabíjí více než před rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 10 Tablety.1

Dobrý den, Samsung Galaxy Tab 3 10 se nenabíjí.1 zapnutí nabíjení ukazuje nabíjení a resetuje, vstup baterie je v pořádku.

Tablet not turning on and not charging před více než rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 Tablety.1

Konektor micro USB mého tabletu je zřejmě poškozený. po připojení k počítači několik sekund signalizuje nabíjení, pak se sama vypne.

Samsung Galaxy Tab nenabíjí více než před rokem Samsung Galaxy Tab 3 10 Tablety.1

Dobré ráno. 23.07.2014г. Děti mi k výročí koupily tablet Samsung GALAXY TAB 3 GT-P5200. Po přibližně šesti měsících používání se rychle vyčerpá.

Nabíjecí slot tabletu se rozbil před více než rokem Tablety Samsung Galaxy Tab 3 10.1

Tablet funguje pouze při vypnuté nabíječce. V poslední době a když zapnu nabíječku, úroveň nabití pouze klesla. Ze zásuvky nabíječky.

Tablet Samsung Galaxy Tab 3 se nezapne

Velmi často dochází k situacím, kdy tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 tabletů SM-T211 z toho či onoho důvodu selhává a pro rychlou a kvalitní opravu je třeba se obrátit na odborníka. Technici v servisním středisku Alt-Tab v Ufě mají dlouholeté zkušenosti s opravami všech modelů a značek tabletů, včetně tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T211. Bez ohledu na to, o jak složitý problém se jedná, jsme zde, abychom vám pomohli. Pokud váš tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T211 je již v našem servisním středisku k trvalé opravě, stav opravy a další informace o vaší smlouvě si můžete kdykoli ověřit na našich webových stránkách alt-tab.Krok 4 Stisknutím tlačítka Switch na klíči zahájíte resetování.

Jak opravit černou obrazovku tabletu Samsung do výchozího továrního nastavení

Pokud nebudou dodrženy níže uvedené kroky, bude obnovení továrního nastavení poslední možností. Tím se vymažou všechna data v tabletu Samsung, ale nebude možné je zálohovat kvůli černé obrazovce smrti.

Krok 1 Jednoduše položte tablet na nabíječku, abyste neodváděli pozornost od procesu resetování.

Krok 2 Spusťte zařízení do režimu obnovení současným podržením tlačítek Domů, Napájení a Zvýšení hlasitosti po dobu několika sekund.

Krok 3 V režimu obnovení vyberte možnost Obnovit všechna nastavení pomocí tlačítek hlasitosti. Pokud nechcete odstranit všechna data v zařízení Samsung, můžete vybrat možnost Restartovat systém a pokusit se jej opravit.

Krok 4 Klepnutím na tlačítko napájení zahájíte resetování.

Poté můžete problém vyřešit ručně.

Pro většinu z vás to může být trochu složitější. Rád bych tedy představil nejlepší a nejproveditelnější řešení pro černou obrazovku tabletu Samsung Galaxy. Vše, co potřebujete, je nástroj pro řešení potíží se systémem Android s názvem FoneLab Extrakce dat z poškozeného telefonu Android.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS