Table of Contents

iPhone 11 64Gb (bílý) (tenká krabička) (MHCQ3/MHDC3)

stačí, iphone

Hledáte nejpohodlnější, nejrychlejší, nejergonomičtější a nejfunkčnější smartphone? Je čas koupit iPhone 11, dlouho očekávaná novinka společnosti Apple se začíná prodávat. Nový model si můžete objednat v internetovém obchodě Toiler.

Bez zbytečností, ale se vším, co potřebujete pro rychlý a kvalitní výkon a fantastickou zábavu. Výkonný a efektivní procesor, vysokokapacitní baterie, dvoumodulový hlavní fotoaparát. to jsou jen některé z vlastností nového iPhonu 11.

V jedenácté generaci iPhonu si vybere každý. Model byl vydán v šesti různých odstínech: bílé, žluté, černé, fialové, zelené, červené a červené.

Přední a zadní panel je vyroben ze skla tvrzeného speciálním procesem dvojité iontové výměny. Díky tomuto řešení je smartphone ještě odolnější vůči mechanickým nárazům. Kromě toho má plášť zvýšenou odolnost proti vodě. Výrobce tvrdí, že vydrží ponoření do dvou metrů vody po dobu půl hodiny (vodotěsnost IP68). Nikdy neexperimentujte s ponořením, ale stříkající voda nebo silný déšť vnitřní komponenty nepoškodí.

Zařízení je vybaveno moderním 6,1palcovým displejem Liquid Retina, který zabírá celý přední panel. Jeho rozlišení je 1792 x 828 pixelů s hustotou 326 pixelů na palec. Technologie True Tone automaticky koriguje vyvážení bílé podle okolního světla.

Srdcem iPhonu 11 je šestijádrový procesor A13 Bionic nové generace. Nejenže efektivně kombinuje vysokou rychlost a plynulý provoz, ale také šetří energii baterie.

Kapacita interního úložiště 64 GB, 128 GB a 256 GB je v závislosti na modelu dostatečná pro instalaci velkých aplikací, uložení archivu fotografií a rozsáhlé knihovny videí.

Smartphone je vybaven integrovanou lithium-iontovou baterií, která vydrží 65 hodin poslechu zvukových stop, 10 hodin nepřetržitého streamování a 17 hodin přehrávání online videa. Podporováno je až 50% rychlé dobití za 30 minut.

Fotografie a video jsou úžasné

Inovativní dvoumodulový fotoaparát pořizuje fotografie nejen s širokým úhlem záběru, ale také s ultraširokým úhlem záběru. Nyní si nemusíte vybírat. vás nebo výhled kolem vás. Stačí vybrat pozadí a vyfotit, iPhone 11 zachytí vše, co jste předtím neviděli. Pořídit krásnou inscenovanou fotografii velké skupiny lidí? Pro ultraširokoúhlý fotoaparát to není problém! Funkce nočního režimu umožňuje pořizovat skvělé snímky s přirozenou reprodukcí barev i bez blesku, a to i při minimálním osvětlení.

12Mpx přední kamera TrueDepth automaticky přibližuje záběr, aby zachytila co nejvíce detailů Sen o mega cool selfie je nyní skutečností!

Mezi další vlastnosti nového produktu patří:

 • Pokročilá technologie Face ID se nyní rychle nastavuje a funguje okamžitě. Vestavěná ochrana dat eliminuje veškerý přístup třetích stran k vašemu obrazu;
 • vynikající simulace prostorového zvuku, která vytváří efekt přítomnosti;
 • Podpora bezdrátového nabíjení Qi;
 • vysokorychlostní Wi-Fi stáhne váš obsah za poloviční dobu;
 • s podporou až třiceti pásem LTE budete nyní v kontaktu kdekoli na světě;
 • Podpora dvou karet SIM a eSIM.

Chcete si koupit iPhone 11 v Kyjevě za nejlepší cenu?? Vítejte v internetovém obchodě Toyler. Čekají na vás originální novinky Cupertinians i další oblíbené produkty a příslušenství Apple!

iPhone 11 64GB koupit v Charkově

iPhone je vždy kvalitní a prestižní, každý model v posledních letech si získává respekt ostatních. I nejmenší gadget řady 11 vám dává příležitost seznámit se s hlavními inovacemi gigantu Apple. Zkušení uživatelé smartphonů nechtějí přeplácet za nevyzvednuté možnosti, mnohým stačí 64 GB. Chcete-li si koupit Apple iPhone 11 s 64 GB v Charkově, dnes nemusíte platit ekvivalent 1000 v hřivnách. Tento model se prodává za příjemnější cenu.

Hlavní fotoaparát se dvěma objektivy a přepracované rozhraní. Oba moduly mají rozlišení 12 megapixelů:

 • Širokoúhlý se zaostřovacími pixely. Při slabém osvětlení dokáže objektiv zaostřit až třikrát rychleji;
 • Ultraširokoúhlý záběr pokrývá čtyřikrát větší plochu obrazu. Do záběru se vejdou všechny druhy krajin a další lidé.

Noční režim se automaticky aktivuje při slabém osvětlení. Výsledkem je jasný obraz s přirozenou reprodukcí barev. K dispozici je několik nových typů portrétů. Nastavení fotoaparátu umožňuje upravit úroveň osvětlení. Uživatel může snadno převést barevné fotografie na černobílé. Díky vylepšené funkci Smart HDR fotoaparát rozpoznává obličeje a zpracovává je odlišně od pozadí. Dva fotoaparáty s dvojnásobným optickým zoomem a automatickou korekcí.

Všechny objektivy Apple iPhone 11 nahrávají v rozlišení 4K při 24, 30 nebo 60 snímcích za sekundu. Při přiblížení se zvuk. Kamera dokáže zachytit scény v pohybu. Videa jsou plynulejší a ostřejší. Pokročilý editor umožňuje rychle stříhat a ořezávat nahrávky.

12Mpx přední kamera TrueDepth pořizuje působivé selfies. Snímá video rychlostí až 120 snímků za sekundu. Stačí telefon naklonit do vodorovné polohy, abyste na fotografii zachytili více detailů, a fotografie se automaticky zvětší.

Displej iPhonu 11

Smartphone je vybaven displejem Liquid Retina LCD, který zajišťuje přesnou reprodukci barev. Rozlišení obrazovky je 1792×828 bodů a hustota pixelů 326 na palec. Jas až 625 cd/m². Technologie True Tone přizpůsobuje vyvážení bílé na obrazovce okolním světelným podmínkám. Face ID odemyká displej pomocí zabezpečené funkce, která uchovává vaše data v bezpečí. Technologie okamžitě rozpozná obličej uživatele z jakéhokoli úhlu.

Výřez v horní části obrazovky pro přední kameru a reproduktor. Pro ovládání bez použití rukou je k dispozici aktivace dotykem nebo aktivace zvednutím výrobku.

Hardware

iPhone 11 je poháněn čipovou sadou A13 Bionic založenou na 7nm procesu. Procesor zajišťuje rychlé a plynulé spouštění všech procesů a aplikací. Také se vyznačuje nízkou spotřebou energie, která prodlužuje životnost baterie. Baterie vydrží o hodinu déle než XR. Při aktivním používání vydrží gadget celý den. Podporuje se rychlé nabíjení. Baterie se s 18W napájecím adaptérem nabije na 50 % za půl hodiny. Má také bezdrátové nabíjení.

64 ГБ или 256 ГБ? Какой iPhone купить?

iPhone 11 je k dispozici s 64GB, 128GB a 256GB interním úložištěm. I základní model má dostatečnou kapacitu pro ukládání multimediálních souborů a aplikací. 4 GB RAM.

Další výhody

 • Voděodolnost podle IP68. Zařízení vydrží ponořené ve vodě až do hloubky dvou metrů po dobu 30 minut.
 • Kvalita zvuku Dolby Atmos. Obklopující, intenzivní zvuk a přítomnost jako v kině.
 • Až o 38 % rychlejší stahování obsahu než u loňské verze Wi-Fi 6.
 • Dva páry sluchátek Beats nebo Airpods lze připojit současně pro společný poslech.
 • Smartphone je vybaven dvěma sloty pro karty Nano a eSIM SIM.
 • Hlasová asistentka Siri umí provádět mnoho hlasových příkazů, včetně vytváření připomenutí a odesílání zpráv. Uživatel může nastavit hlasovou aktivaci rychlých příkazů pro libovolnou aplikaci.
 • O navigaci v zařízení se starají GLONASS a GPS, zatímco bezdrátové připojení zajišťují technologie NFC a Bluetooth řady 5.0.

Cena iPhonu 11 se liší v závislosti na velikosti interní paměti. V internetovém obchodě Foxtrot si můžete telefon koupit na splátky nebo na úvěr. Dodávka se provádí ve všech městech Ukrajiny.

READ  Když se hodiny změní na celý telefon

Deset důvodů, proč si nekupovat Apple iPhone 12

Běžný iPhone 12 je pozoruhodný tím, že je nejrozšířenějším modelem ze všech 12 iPhonů. Mini je úzce specializovaná nabídka, která není pro každého, zatímco modely s předponou Pro jsou určeny pro věrné publikum, které nepočítá své peníze a může se jimi zahřát za dlouhých zimních večerů. A iPhone 12 se zdá být nejlepší volbou pro ty, kteří jsou připraveni upgradovat svůj starý iPhone na nový model stejného výrobce. V tomto díle si povíme, jaké nástrahy na vás mohou čekat. Ještě předtím ale připomeňme, že iPhone 12 je dvojčetem iPhonu 12 Pro s jednou výhradou, model byl výrazně zjednodušen, aby se snížila cena, jako by to bylo opravdu nutné pro maloobchodní cenu, kterou má. Začněme tímto!

Důvod Cena vlajkové lodi se skromnými technickými vlastnostmi

Koupě smartphonu Apple je velmi drahý mýtus, vždycky byl, ale dnes se společnost rozhodla, že uživatelé iPhonu neumějí počítat, nevidí jiné nabídky na trhu, a pokud ano, za nic na světě si je nevybere. Mimo tržní cenu iPhone 12 je nabídka, která je ideální pro všechno. směs rychlého procesoru a mrtvé baterie, levného hliníkového těla a barevného skla. Zařízení je utkáno z rozporů a zároveň je něčím moderním, ale model není, i když nebereme v úvahu tradiční problémy v softwaru, kvalitě hardwaru.

Vnímání modelu samozřejmě přímo závisí na tom, jak vnímáte značku Apple, a také na tom, jak je vám líto částky, kterou musíte za takové zařízení zaplatit. Pro většinu racionálních kupujících je iPhone 12 něco z jiného světa, model, který nemá žádnou výhodu oproti svým konkurentům, ale stojí jako litinový most.

V rámci řady Apple má toto zařízení také určitou chybu, protože často se taková zařízení kupují, aby demonstrovala přítomnost peněz, určitou úroveň bohatství (dnes je to pravděpodobně hlavní důvod, bez ohledu na to, co lidé skutečně říkají). Základní model iPhone 12 však stojí o poznání méně než iPhone 12 Pro/Pro Max, není to možnost, jak se pochlubit svými penězi. Koupil iPhone 12, ale ne maximální možný. Zkrátka kompromis, a to ne zrovna nejlepší. Přestože existuje obrovská armáda kupujících iPhonu, upřímně se považují za racionální kupující, kteří si vybírají správné zařízení a nepřeplácejí za něj ani trochu. O tom bude část následujících odstavců.

Důvod Balíček, je třeba koupit nabíječku

Žádný výrobce nedokázal svým zákazníkům vytřít nohy tak dobře jako Apple. Při prodeji nejdražšího smartphonu na planetě se společnost rozhodla, že do balení nepřidá pouze sluchátka, která můžete snadno překonat, ale také nabíječku. Dodává se pouze s kabelem. Teoreticky byste ji mohli nabíjet z počítače nebo pomocí vlastní nabíječky. Buď dáte 2 000 za 20W nabíjecí jednotku.

Je zvláštní, že iPhone 12 se neprodává bez krabice, vždyť také stojí peníze! Podle této logiky si brzy budete moci koupit nikoli iPhone, ale certifikát, že jste měli peníze na iPhone. A nutně samolepky, abyste je mohli někam umístit.

Důvod Ergonomie zařízení. zdravím, zestárlý iPhone 4

Nezapomeňme, že design nového iPhonu 12 vychází z minulosti, tento aktualizovaný iPhone 4.

Problémem je, že nová zařízení jsou větší, ostré hrany se zařezávají do ruky. Není to dar z nebes, pokud milujete iPhone a nezajímá vás nic jiného. Boční tlačítka jsou méně pohodlná než u jednotek 11. Obecně lze říci, že ergonomie trpí, což je jasně patrné v každodenním životě. Ve srovnání s konkurencí vypadá iPhone 12 jako výstřel z minulosti, místo zaobleného těla tu máme useknuté hrany. Moderní? Rozhodně ne. Vyrobeno pro jednu věc, ne pro utrácení peněz za ergonomický výzkum nebo najímání designérů, kteří vědí, jak navrhnout moderní zařízení Takoví konstruktéři a inženýři jsou drazí, na všem se šetří. Společnost prochází špatným obdobím a potřebuje ze všeho vyždímat peníze, včetně úspor na designu zařízení.

Když už mluvíme o ergonomii v době pandemie, mohu poukázat na důležitou věc, Apple nikdy nedokázal vrátit snímač otisků prstů. Pomocí masky nelze iPhone odemknout, což znamená, že musíte zadat číselný kód na obrazovce starým způsobem (není zde ani grafické heslo). Je to trochu staromódní a rozhodně nepohodlné.

Důvod Mimo tržní design, materiály pouzdra

Nejdražšímu smartphonu planety můžete leccos odpustit. Například obrovský rámeček kolem obrazovky se koneckonců stal součástí zastaralého obrazu iPhonu, protože společnost neví, jak vytvořit moderní zařízení.

Třesk, který je zabudovaný v obrazovce, se stal také ochrannou známkou společnosti Apple a nářky, že všichni výrobci budou toto řešení opakovat a „uvidíte, že je to geniální“, se staly trademarky!“ se nikdy neuskutečnil. Nějaký malý čínský výrobce okopíroval okraje, to se stalo, ale rychle to opustil. Důvod je triviální, ležící na povrchu. proč kopírovat špatné řešení, které se lidem nelíbí, a odrazovat je od svého produktu?

iPhone 12 šetřil na pouzdře, za ty peníze mohli a měli použít nerezovou ocel jako 12 Pro, ale ne. Je zde použit hliník, který by teoreticky mohl mít dostatečnou pevnost, jiní výrobci používají hliníkové slitiny, které jsou odolné proti nárazu, ale ne Apple (je to příliš drahé). Kufr se při nárazu zmačká a jeho životnost je velmi relativní.

Designéři společnosti Apple si dali záležet, aby kupující iPhonu 12 utratili za nákup pouzdra. Okraje se zarývají do ruky, měkký okraj pouzdra, ale hlavně zadní sklo je okamžitě pokryté stopami po rukou, takže zařízení vypadá nedbale.

Důvodem pro 64GB úložiště v roce 2021 je velkorysá nabídka společnosti Apple

Na trhu není žádný smartphone, který by měl takové úložiště. 64 GB. za podobnou cenu jako iPhone 12! Cena paměti není tak velká a podobné množství uživatelé Apple hromadně vnímají jako nedostatečné, což lze snadno zjistit při pohledu na prodeje iPhonu 11. Nejoblíbenějším modelem iPhone 11 není vůbec základní model s kapacitou 64 GB, ale verze s kapacitou 128 GB, jejíž poměr prodejů je 3:1 (128 GB ku 64 GB). A za chvíli se to stalo v předchozím roce, což znamená, že poměr bude přinejmenším stejný pro iPhone 12. Cože, Apple to neví?? Dobře vědí a vidí čísla o prodeji. Uživatel iPhonu však musí za vše platit, a to neúměrně draze. Špatná volba kapacity paměti? Žádný problém, kupte si jiný iPhone. taková je logika společnosti Apple. Společnost tedy vydává modely mimo trh, které ani zdaleka neodpovídají tomu, co můžete očekávat od zařízení v roce 2021.

Důvod displej Samsungu, čtení Apple

Apple rok od roku ztrácí trh, nejlepší rok pro společnost byl 2015. Společnost nemůže dosáhnout těchto výsledků a neustále hledá příčinu v tom, jak se situace na trhu vyvinula. Například všechny vlajkové lodě měly displeje OLED, nakonec Apple musel tento přístup zkopírovat a nyní mají všechny jeho vlajkové lodě takové displeje od společnosti Samsung. Systémová krize ve společnosti Apple je taková, že společnost dva roky po sobě nesplnila své vlastní plány na výrobu a prodej vlajkových lodí, což vedlo k sankcím ze strany společnosti Samsung. Apple zaplatil 689 milionů dolarů v roce 2019, 950 milionů dolarů v roce 2020. Triviální detail, který však ukazuje na systémovou krizi ve společnosti Apple.

Pro Apple je zásadní vyždímat ze zákazníků co nejvíc, ale to je reálné pouze v případě, že prodáváte staré technologie, tedy něco, co je levné. Zabalte ho do pěkného marketingového obalu, řekněte všem, že máte to nejlepší, a voilá, recept je hotový.

Co do nejdražších smartphonů planety nepřidali? Pro obrazovky OLED již dlouho existuje technologie AlwaysOn Display, kdy obrazovka v pohotovostním režimu zobrazuje informace včetně oznámení. Nemusíte zařízení zvedat, abyste viděli, co se děje. Apple přidal takový režim pro Apple Watch před rokem, ale nepodařilo se mu ho zvládnout pro smartphony (je to příliš drahé pro smartphony, dodatečné náklady jsou penny v rámci nákladů na obrazovky).

READ  Jak umístit fotografii na obrazovku iPhone

Dalším bodem, který je záhadný, je absence obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz. Důvod je banální. úspora baterie, protože pro Apple je nákladné vkládat vysokokapacitní baterii. Proto to, co je u vlajkových lodí vnímáno jako něco skvělého a v každodenním životě je skutečně patrné, nebylo do iPhonu 12 přidáno. Zvlášť pikantní je, že to byla společnost Apple, kdo jako první představil 120Hz v tabletech. A krásně tuto funkci propagoval. Nemůžete dosáhnout stejné plynulosti 60 Hz jako na iPhonu 12/12 Pro a smartphony se systémem Android s přehledem vítězí.

Důvod Počet kamer

Zvykli jsme si, že počet fotoaparátů v chytrých telefonech rok od roku roste, ale pro Apple je to velmi drahé, jinak z každého zařízení nejdražší společnost na světě nevydělá pohádkově vysoké procento, ale stejnou částku jako ostatní výrobci na svých modelech, a to je přesně to špatné. Proto má iPhone 12 pouze dva objektivy, širokoúhlý a běžný objektiv, žádné další snímače. Jakási dětská úroveň pro ty, kteří nefotí mnoho a necítí potřebu více funkcí. Problém, jako vždy u iPhonu, je jednoduchý a popisuje se tak, že zákazníci nemají k dispozici stejnou úroveň funkcí, jakou mají ostatní výrobci. Za podobnou cenu poskytuje většina společností tři moduly v hlavní jednotce, které jsou stejně dobré a v mnoha ohledech lepší.

Důvod Keramický štít Apple. obrazovka je chráněná?

Jedním z nejslabších míst všech iPhonů je sklo pokrývající obrazovku, které se snadno rozbije a poškrábe. U nové generace iPhonu 12 máme slíbeno, že se pevnost skla zčtyřnásobila. Nebylo však řečeno nic o tom, jak by se poškrábala. Podívejte se, co udělala obrazovka iPhonu 11 Pro za něco málo přes měsíc bez krytu, je prostě zničená k neopravení.

Naděje, že se nic takového nestane s iPhonem 12/12 Pro, se rozplynula v dýmu, přičemž obrazovka byla během několika dní pokryta malými škrábanci a poměrně dost z nich. Za delší dobu se změní v odpad, což znamená, že si musíte koupit ochranné sklo, které zkresluje barvy (a proč je pak taková skvělá obrazovka?). Stručně řečeno, je to jako obvykle, Apple se nedokázal vypořádat se základními věcmi.

Důvod výdrže baterie iPhone 12. žádné zázraky

Fanoušci společnosti Apple tvrdí, že pro ni neplatí fyzikální zákony a její smartphony vydrží velmi dlouho. A baterie s kapacitou 2 815 mAh (kterou má iPhone 12/12 Pro) snadno překoná baterii s kapacitou 4 000 mAh, protože systém iOS je optimalizovaný. Obávám se, že to není pravda. Ve standardních nástrojích společnosti Apple se objevují lži, které často nezohledňují správně životnost baterie a zvyšují čas na obrazovce, aby vyvolaly dojem, že je zařízení odolnější, než ve skutečnosti je (obzvlášť se mi líbí taková drobnost, jako je zadání více než dvou hodin používání aplikací ve standardní sekci „Baterie“ v systému iOS, když se rozhodnete zobrazit jednu hodinu dat, je to velmi vtipné).

Ale pravděpodobně je to ještě zajímavější. Například iPhone 12 při reálném používání sotva vydrží celý večer a obzvlášť dobře a rychle se vybíjí během hovorů, zatímco sledování YouTube spotřebuje nejméně energie. Jeden den světla při 4-4.5 hodin výdrže na obrazovce. To je pro moderní zařízení a pro ty, kteří chtějí zároveň využívat přenos dat, velmi málo. Všiml jsem si, že čím větší je zátěž, tím více se pouzdro zahřívá. Ušetřeno bylo i na systému odvodu tepla, uvnitř iPhonu nic pokročilého nehledejte, společnost na to prostě nemá peníze. Bohužel a ach.

Na druhou stranu je tu také určitý psychologický trik. Uživatelé iPhonu mají dojem, že se svým smartphonem tráví hodně času, že vydrží velmi dlouho. A oni tomu věří. Uživatelé iPhonu obecně věří mnoha věcem, například tomu, že mají nejlepší smartphone na světě a že každá koruna do něj investovaná je oprávněná.

Důvod Předvídatelnost chování chytrých telefonů na příkladu bezdrátového nabíjení

Inženýři Applu mi připadají jako studenti, kteří ve volném čase něco takového navrhují, ale nedívají se, jak to dělají jiné firmy. Chování iPhonu je bohužel s každou generací stále méně předvídatelné, což vyplývá z kvality hardwaru a softwaru. V mrazu se zařízení sama vypnou při 30 % nabití baterie, rychlost provozu se sníží, pokud Apple potřebuje, abyste si koupili nový iPhone, který nahradí ten stávající. Takové „drobnosti“ charakterizují společnost jako celek a její hlavní produkt.

Bezdrátové nabíjení v iPhonu 12 není nejrychlejší. Co se zde může pokazit? Zdálo se mi to jako nic, protože vše je velmi jednoduché. dáte smartphone na nabíjení, za 4 hodiny se nabije na 100 % (není to příliš rychlé, to je fakt) a pak ho prostě používáte. Společnost Apple však nezklamala!

iPhone 12 se nezačne vždy bezdrátově nabíjet, ani když zařízení položíte na nabíjecí podložku. Toto je třeba zkontrolovat, vše pro uživatele! Často se nabíjení zastaví na 80-85 %, protože se pouzdro přehřívá, což je mimochodem v tomto zařízení tak patrné, že bezdrátové nabíjení zabije baterii, na rozdíl od smartphonů od jiných společností. Mám pocit, že je to uděláno záměrně, aby se vydělalo na výměně baterie, protože Apple tak rád sbírá peníze jiných lidí a navrhuje svá zařízení s ohledem na to. musíte si toho hodně koupit, abyste z této stavebnice vytvořili vzdálené zdání moderního smartphonu. Například standardní bezdrátové nabíječky pro iPhone 12 jsou omezeny na 7.5 W, ale když si koupíte MagSafe, dostanete na papíře 15 W (ve skutečnosti maximálně 9 W, protože se pouzdro rychle zahřívá).

Sečteno a podtrženo, závěry

Nejoblíbenější model společnosti Apple této generace je nesmírně drahý a v mnoha ohledech nevýrazný. Jedná se o zařízení pro velmi nenáročné lidi, kteří jsou připraveni pořídit si do venkovského domu pěkná kamna, ale nemají ústřední topení a svůj zázrak vytápějí pouze penězi. Drahý, se zastaralým designem a špatnou ergonomií, ztělesnění toho, co Apple v posledních letech na trhu dělá.

Při koupi iPhonu 12 zaplatíte zhruba polovinu ceny za jméno Apple, ale také mějte na paměti, že si budete muset koupit příslušenství, abyste kompenzovali nedostatky, které do něj inženýři zabudovali (pouzdro, aby zařízení nebylo tak špatně ergonomické, sklo, aby se nepoškrábal displej, nabíječku, protože prostě není, bezdrátové nabíjení, pokud chcete rychlejší nabíjení, standardní nepřipadá v úvahu). To vše dělá z iPhonu 12 extrémně drahé zařízení ve všech ohledech, a to jsem ani nezmínil kosmické náklady na opravu jakéhokoli problému. Za tyto peníze si můžete koupit dvě zařízení se systémem Android, která jsou ve všech ohledech stejně dobrá. Chcete-li si udělat představu o tom, jak moc iPhone 12 zaostává za vlajkovými loděmi Androidu, můžete si přečíst text srovnávající iPhone 12 Pro a Galaxy S20, jasně ukazuje rozdíl v přístupu výrobců a proč se Apple necítí s prodejem iPhonů tak dobře.

Který iPhone 11 si vybrat: s pamětí 64 GB, 128 GB nebo 256 GB?

iPhone XR měl v loňském roce velký úspěch a letos ho nahradí nový iPhone 11. Smartphone je lepší ve všech funkcích: výkon, fotoaparát, výdrž baterie. Stejně jako loni je iPhone 11 k dispozici se třemi různými velikostmi paměti. Pokud si nejste jisti, který z nich si vybrat, můžeme vám pomoci.

Výběr správného množství paměti je důležitý, protože nechcete utrácet další peníze za paměť, kterou nikdy nevyužijete. Také nešetřete nejdříve peníze a později se kousněte do loktů.

iPhone 11. Kapacita a cena

Tentokrát je cena iPhonu 11 ve srovnání s loňským rokem nižší, což je velmi dobré. Pokud jste se loni rozhodli iPhone XR nekoupit a počkat na další model, udělali jste dobře.

Obecné tipy

Pokud chcete mít veškerou hudbu uloženou v chytrém telefonu nebo často stahujete filmy a aplikace, bude pro vás lepší, když si pořídíte zařízení. Totéž platí pro ty, kteří často pořizují fotografie a videa a ukládají je přímo do zařízení. Pak je lepší koupit variantu s maximální pamětí.

READ  Vytvoření instagramového účtu z telefonu iPhone. Prostřednictvím aplikace v telefonu

Pokud posloucháte hudbu prostřednictvím online služeb, sledujete online filmy a televizní pořady a ukládáte fotografie a videa na iCloud, nebudete potřebovat mnoho paměti. I tito uživatelé by však měli být připraveni na to, že jim v určitém okamžiku dojde paměť a vy budete muset odstranit aplikace a přesunout vše na kopie, abyste ji uvolnili.

Kdo je vhodný pro iPhone 11 s 64GB pamětí?

Základní verze s 64 GB paměti je pro většinu průměrných uživatelů dostačující. Pokud jste jedním z nich, jděte do toho. Téměř každý dnes poslouchá hudbu a sleduje filmy online, takže multimediální soubory nezaberou více než 5-10 GB. I když pořídíte velké množství fotografií a videí, díky novým formátům HEIF a HEVC zaberou polovinu paměti. iOS 13 má také mnoho funkcí, které vám pomohou uvolnit paměť zařízení.

Pořízením 64GB varianty můžete ušetřit tisíce. Peníze můžete použít na pouzdro, záruku AppleCare a další příslušenství.

Před nákupem si ale rozmyslete, jak dlouho budete iPhone 11 používat. Pokud vám v první den nákupu zbývá pouze 10 GB volné paměti, je lepší mít 128 GB.

Kdo si může koupit iPhone 11 se 128 GB paměti?

Pokud plánujete mít iPhone 11 alespoň 2-3 roky, doporučujeme vzít 128GB variantu. Časem se vám nahromadí spousta souborů, fotografií, aplikací a videí, které zabírají drahocennou paměť vašeho zařízení. S rostoucí velikostí aplikací a her budete také potřebovat stále více paměti.

Za 128GB úložiště si naštěstí nemusíte tolik připlácet. Pravděpodobně se jedná o nejvýhodnější variantu nákupu. Nešetřete, za rok nebo dva si poděkujete.

Komu bude vyhovovat iPhone 11 s 256GB pamětí?

Pokud nechcete stahovat veškerou hudbu, filmy a televizní pořady a sledovat je ve smartphonu bez přístupu k internetu, nepotřebujete 256 GB paměti. Navíc stojí více. Tuto paměť byste měli zvolit pouze v případě, že jste si jisti, že ji budete potřebovat.

Předplatné Apple TV zdarma

Ke každému nákupu iPhonu 11 dává společnost roční předplatné Apple TV zdarma. To je docela výhodná koupě, protože vám ušetří dost peněz. Ušetřené peníze by se daly stejně dobře utratit za 128GB variantu.

Menší rám, pevnější sklo

Dlouho trpěný rámeček displeje, za který telefon nekritizoval jen líný autor gadgetů, byl zeštíhlen. zároveň zůstala stejná velikost displeje, ale zvýšilo se rozlišení a změnila se matrice z IPS na OLED. Základní iPhone je nyní z hlediska kvality obrazu stejně dobrý jako verze Pro.

Výřez zůstává, ale iPhone 12 má menší rámeček.

Oba telefony podporují barevný gamut P3 a mají také funkci True Tone, iPhone 12 však přidal podporu HDR. Dalším plusem nového iPhonu je vyšší jas a vyšší kontrast obrazovky.

iPhone 12 a iPhone 11.

iPhone 12 má také povrchovou úpravu Ceramic Shield, která chrání obrazovku při pádu telefonu. Je prý čtyřikrát pevnější než staré sklo.

Kolik úložiště si koupíte iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max?

Důvodem k napsání tohoto článku byla diskuse v našem hlavním chatu na Telegramu o tom, kolik vnitřní paměti potřebuje iPhone.

O půlnoci 18. září bude zahájena předobjednávka nového iPhonu, který bude k dispozici 20. září.

A jak je vidět z výsledků, z 395 hlasujících se asi 182 lidí. nehodlají koupit nový iPhone a jednoduše se rozhodli podívat na odpovědi zbývajících 213 (jen žertuji).

Ale vážně, na prvním místě jsou ti, kteří si chtějí koupit nový telefon s 256 GB na palubě. Je jich 119.

75 lidí si plánuje koupit 64GB verzi a pouze 19 lidí si plánuje koupit maximální verzi s 512 GB na palubě.

ОНЛАЙН ТРЕЙД.РУ — Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Серый космос

A tak někteří lidé, kteří pochopili zen ideologie ukládání dat v dnešním digitálním světě, dostali otázku: „Proč potřebujete tolik místa v telefonu?? Je tu cloud, do kterého můžete ukládat vše, co chcete!“. A s příklady:

/

Snímky obrazovky ukazují stav paměti jednoho konkrétního iPhonu. Jak vidíme, lokálně je uloženo pouze 31 GB dat. Zbytek je uložen v iCloudu, což je 154 GB dat.

Nebude fungovat bez internetu. říkáte? Ale teď je docela těžké najít místo, kde není nějaký druh internetového pokrytí. Přinejmenším v metropolitních oblastech a právě ve městech.

Jaké jsou výhody? Alespoň v tom smyslu, že budete mít vždy aktuální zálohu telefonu. Takže kdybyste ho náhle utopili v moři, data by se nepotopila s ním. A zatímco někteří lidé potřebují bezplatných 5 GB iCloudu alespoň na ukládání záloh, na všechna ostatní data, včetně čerstvě pořízených fotografií z dovolené, můžete v bezplatném tarifu zapomenout. Cloud však není tak drahý, jak by se mohlo zdát. Spočítejme si to.

Vezmeme-li střední variantu s 200 GB, jako v našem případě, bude nás roční předplatné stát 1788. A pokud vlastníme 64GB iPhone, získáme celkem 264 GB úložného prostoru.

A nyní si porovnejme ceny samotného iPhonu ve verzích 64 GB a 256 GB:

U menšího modelu iPhone 11 je rozdíl 14 tisíc eur.

iPhone 11 Pro je sice sám o sobě dražší, ale rozdíl mezi jednotlivými paměťovými verzemi je stejný. 14 tisíc eur.

Na samotném iPhonu 11 Pro Max

Jaké závěry lze z těchto údajů vyvodit?? Velmi jednoduché. Pokud uvážíte, že cena cloudového úložiště činí 1788 ročně, pak za rozdíl v ceně mezi 64GB a 256GB verzí nových modelů iPhonu můžete cloud používat téměř 8 let.

Během 8 let lidé obvykle několikrát změní telefon. Rozumná otázka tedy zní, proč přeplácet za paměť, když můžete vše ukládat do cloudu? Koneckonců umožňuje používat data nejen na samotném iPhonu, ale na všech zařízeních Apple současně. Navíc rodinné předplatné a všechny další dobroty.

Celkově lze říci, že argument o tom, že iPhone má příliš mnoho místa v místním úložišti (s volitelnými flash disky a pevnými disky), je stále slabší a slabší.

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás odkazy na všechny předobjednané modely, které přijdou 18. září v 00:00.

Jak velké úložiště si mám koupit k iPhonu?

Ne každý si toho možná všiml, ale v řadě iPhone 13 se něco změnilo: základní iPhone 13 má nyní 128 GB paměti. Je hezké, že počáteční cena zařízení zůstává stejná jako loni. Je to proto, že množství obsahu se nezvyšuje ze dne na den, ale z hodiny na hodinu, aplikace jsou stále těžší kvůli sadě funkcí čas odříznout 64GB disk od současné řady zařízení. Vyvstala oprávněná otázka: s jakou pamětí si mám koupit iPhone?? A proč už 64 GB v iPhonu nestačí? Kolik paměti by měl mít iPhone?

Zjištění, jaká velikost paměti je v iPhonu nejlepší

Už chápu, proč 64 GB v roce 2021 nebude stačit. Můj iPhone 12 se věčně restartoval

Dlouho jsem nechápal lidi, kteří neměli 64 GB na iPhonu.

Обзор iPhone 11 в 2021 году. Стоит ли покупать айфон 11 или лучше iPhone XR?

Neměl jsem tušení, čím bych mohl své zařízení zaplnit, aby se vyčerpala paměť. A vůbec neomezuji používání.

Vždycky jsem měl místa nazbyt a s iPhonem dělám různé věci pořád:

▪️ sledování a ukládání klipů na YouTube nebo seriálů na Netflixu či Movie Search ▪️ zpracování fotografií v Pixelmatoru ▪️ ukládání obrázků, videí a fotografií do článků nebo zpráv ▪️ přehrávání

Veškerý mediální obsah zůstává vždy v paměti zařízení. Paměť čistím jen zřídka, protože to není potřeba.

A nastal den, kdy se používání iPhonu stalo mnohem obtížnějším.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS