společnost, ather, energy, slavnostně

Společnost Ather Energy, první indický výrobce inteligentních elektrických skútrů, dnes slavnostně otevřela své zážitkové centrum. Ather Space, v Park Street v Kalkatě. Ather Space bude prodávat nově uvedený model Ather 450X Gen 3, jeden z nejrychlejších a nejchytřejších skútrů v Indii, spolu s modelem Ather 450 Plus Gen 3. Po Siliguri to bude druhé zážitkové centrum společnosti Ather Energy ve státě.

Společnost Ather Energy v průběhu let způsobila revoluci v segmentu E2W v zemi a ukázala, jak mohou elektrické koloběžky překonat své kolegy s ICE ve všech aspektech. Řada Ather 450 se díky svým inovacím, spolehlivosti a spolehlivosti stala pro indický trh skutečně atraktivním a vzrušujícím elektrickým vozidlem. Společnost Ather Energy, podpořená silnou poptávkou po elektrických skútrech v zemi, prudce vyrazila vpřed a za poslední rok zaznamenala více než 25% mezičtvrtletní růst. Cílem prvního EC v Kalkatě je uspokojit rostoucí poptávku po skútrech Ather ve státě.

Zážitkové centrum v Park Street, které bylo slavnostně otevřeno ve spolupráci se společností Steller Automobiles Private Limited, umožní zákazníkům zakoupit a vyzkoušet si jízdu na skútrech Ather 450X a 450 Plus na výhodném místě ve městě. Nové zážitkové centrum poskytuje jedinečný zážitek z vlastnictví spolu se servisem a podporou pro majitele. Nabídne zákazníkům možnost seznámit se se všemi aspekty vozidla a poskytne kompletní přehled o jednotlivých částech s vystavenou rozebranou jednotkou. Lidé ve městě si mohou na webových stránkách společnosti Ather Energy rezervovat místa na zkušební jízdu ještě před návštěvou zážitkového centra.

Pan Ravneet Singh Phokela, obchodní ředitel společnosti Ather Energy, při této příležitosti uvedl: „Na tento trh jsme se snažili vstoupit již velmi dlouho, ale čekali jsme na správného partnera, správné místo a správný čas. Vstupujeme na trh v nejpříznivějším období roku a nemůžeme být za toto načasování více rádi. Naše skútry mají fenomenální ohlasy z celé země a také ze Siliguri, kde jsme otevřeli v loňském roce. Nyní, po uvedení vozu 3. generace s větší baterií a vylepšeným výkonem, jsme byli svědky prudkého nárůstu dotazů týkajících se našich vozidel od obyvatel státu. Jsme přesvědčeni, že lidé ocení technické řešení a výkon našich koloběžek. Západní Bengálsko je pro nás klíčovým trhem a máme v tomto státě několik zajímavých plánů, protože expandujeme do více měst.“

READ  Jak otevřít soubor zip na Android

„My ve společnosti Steller Automobiles Private Limited jsme rádi, že se můžeme stát součástí rodiny Ather, protože věříme v elektrickou a inteligentní budoucnost. Ather přišel do oblasti elektromobilů se spolehlivostí, výkonem a vstřícným přístupem ke spotřebitelům spolu s příběhem začínajícího podnikatele, který motivoval podnikatele, jako jsem já, aby se pokusili zapojit do podnikání a něco změnit. V posledních několika letech společnost Ather exponenciálně rostla a podobnou dynamiku očekáváme i v Kalkatě. Jsme připraveni přivítat zákazníky, kteří chtějí vlastnit nový vůz Ather 450X,“ řekl pan Shloke Sen, generální ředitel společnosti Stellar Automobiles Pvt Ltd.

Ather Energy je jedním z mála výrobců OEM, kteří investují i do nabíjecí infrastruktury. V Kalkatě jsou v současné době k dispozici 2 sítě Ather Grids, rychlonabíjecí síť společnosti Ather. Společnost plánuje přidat dalších 8 až 10 po celém městě, aby posílila síť nabíjecích stanic. Společnost Ather Energy také podporuje zákazníky při instalaci domácích nabíjecích systémů v jejich bytech a budovách. V současné době společnost Ather Energy instalovala 350 sítí Ather po celé zemi.

S větší sadou baterií o kapacitě 3.7 kWh, širší zpětná zrcátka a širší pneumatiky. nové elektrické koloběžky Ather Gen 3 poskytují lepší výkony. Na základě údajů od zákazníků byla provedena vylepšení, která mají kupujícím poskytnout optimální zážitek. Vylepšený dojezd TrueRange TM nových skútrů Ather 450X Gen 3 a 450Plus Gen 3 je 105 km, resp. 85 km. Skútr má také 7.0palcové dotykové rozhraní, přední a zadní kotoučové brzdy s rekuperací, 12palcová kola z lehkých slitin, teleskopické odpružení a systém řemenového pohonu.

Cena po revizi Fame II pro Ather 450X Gen 3 je INR. 157 232 INR 135 722 za Ather 450 Plus Gen 3.

SOURCE

Image:pc-tablet.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS