společnost, ather, energy, první

Společnost Ather Energy tento týden otevřela svůj první vlastní prostor Ather Space v Kalkatě. Ather Space bude prodávat nedávno představené modely Ather 450X Gen 3 a Ather 450 Plus Gen 3. Jedná se o druhé zážitkové centrum společnosti Ather Energy ve státě po Siliguri, které bylo otevřeno ve spolupráci se společností SRIRS E-Ventures v říjnu loňského roku.

Společnost Ather Energy uvedla, že za poslední rok zaznamenala více než 25% mezičtvrtletní růst. Vůbec první EC v Kalkatě má za cíl uspokojit státní poptávku po skútrech Ather.

společnost, ather, energy, první

Ather Space, Siliguri

Zážitkové centrum Ather Space Experience Center, které bylo otevřeno ve spolupráci se společností Steller Automobiles na Park Street, umožňuje klientům zakoupit a vyzkoušet si jízdu na vozech Ather 450X a 450 Plus z výhodného místa ve městě. Nové Experience Center poskytuje majitelům servis a podporu.

Poskytne důkladný přehled o částech vozidla, k vidění bude i rozebraná jednotka. K dispozici, obyvatelé města si mohou rezervovat testovací jízdy online před návštěvou Experience Center.

Ather 450X Gen 3

společnost, ather, energy, první

  • Ather 450X Gen 3 dokáže zrychlit z 0 na 40 km/h za 3.3 sekundy v režimu Warp, což z něj činí jeden z nejrychlejších skútrů o objemu 125 cm3.
  • Ather 450X Gen 3 se nabíjí rychlostí 1.5 km za minutu, nejrychlejší v kategorii elektrických dvoukolových vozidel.
  • Elektrický skútr má SIM kartu 4G a připojení Bluetooth pro telefonní hovory a hudbu.
  • 7″ dotykový displej nabízí 16 milionů barev a čtyřjádrový procesor Qualcomm.
  • Ather 450X Gen 3 využívá platformu Android Open Source, která poskytuje navigaci Google Map, palubní diagnostiku, aktualizace over-the-air a osvětlení Guide-me-home.

Ather 450X Gen 3 se dodává v šedé, mátově zelené a bílé barvě a cena po revizi Fame II pro Ather 450X Gen 3 je Rs. 1 57 232 a Ather 450 Plus Gen 3 stojí 1 rupii. 1,35,722.

READ  Jak nastavit Smart TV v televizoru haier. Které modely televizorů mají Bluetooth

Ravneet Singh Phokela, obchodní ředitel společnosti Ather Energy, při této příležitosti uvedl,

Na tento trh jsme se snažili vstoupit již velmi dlouho, ale čekali jsme na správného partnera, správné místo a správný čas. Vstupujeme na trh v nejpříznivějším období roku a nemůžeme být za toto načasování více rádi. Naše koloběžky se setkávají s fenomenálními ohlasy z celé země a také ze Siliguri, kde jsme otevřeli v loňském roce.

Nyní, po uvedení modelu Gen 3 s větší baterií a lepším výkonem, jsme byli svědky prudkého nárůstu dotazů týkajících se našich vozidel od obyvatel státu. Jsme přesvědčeni, že lidé ocení technické řešení a výkon našich skútrů. Západní Bengálsko je pro nás klíčovým trhem a máme pro tento stát několik zajímavých plánů, protože expandujeme do více měst.“

Shloke Sen, generální ředitel společnosti Stellar Automobiles Pvt Ltd, k tomuto oznámení řekl,

Ve společnosti Steller Automobiles Private Limited jsme rádi, že jsme se stali součástí rodiny Ather, protože věříme v elektrickou a inteligentní budoucnost. Společnost Ather přišla do oblasti elektromobilů se spolehlivostí, výkonem a přístupem vstřícným ke spotřebitelům, spolu s příběhem start-upu, který motivoval podnikatele, jako jsem já, aby se pokusili zapojit do podnikání a něco změnit. Společnost Ather v posledních letech exponenciálně rostla a podobný růst očekáváme i v Kalkatě. Jsme připraveni přivítat zákazníky, kteří chtějí vlastnit nový model Ather 450X.

SOURCE

Image:www.fonearena.com

| Denial of responsibility | Contacts |RSS