Společnost Sony poprvé v Evropě umožní nákup konzole Playstation 5 online. Potřebujete však kupón

Společnost Sony oznámila, že obyvatelé Velké Británie, Německa, Francie, Nizozemska, Belgie a Lucemburska si budou moci zakoupit Playstation 5 přímo na oficiálních stránkách za doporučenou cenu.

Chcete-li konzoli získat, musíte se zaregistrovat na speciální stránce. Na oplátku dostanou „kupón“ na nákup.

Každý vybraný zákazník si bude moci koupit pouze jednu konzoli. „Kupón je časově omezen, počet konzolí je také omezen. Společnost neupřesnila, podle jakých kritérií bude vybírat „vítěze“.

Není známo, zda bude tato akce dostupná i v jiných zemích.

Předtím v Rusku zahájili prodej konzole Playstation 5 ve společnosti DNS. Všechny jednotky byly vyprodány během několika minut.

Společnost Sony přišla se skvělým způsobem, jak prodat Playstation 5 právě hráčům. Společnost bude přijímat nabídky na konzole

Konzole současné generace jsou k dispozici zhruba rok a stále jich je nedostatek. Společnost Sony si uvědomuje, že se blíží vánoční sezóna, a proto již začala přijímat žádosti o nákup konzole Playstation 5.

Iniciativa je prozatím dostupná pouze pro obyvatele USA. Zda bude spuštěn i jinde, zatím není známo. Důležité je, že se nejedná o předobjednávku v klasickém slova smyslu, ale o žádost o koupi. Společnost Sony vyzývá zájemce, kteří se chtějí zaregistrovat na oficiálních stránkách, aby tak učinili prostřednictvím příslušného formuláře.

Hlavní zádrhel spočívá v tom, že možnost zakoupit si konzoli nedostanou ti nejrychlejší, ani ti, kteří opustili nejvíce aplikací. Společnost uvádí, že šťastné výherce vybere na základě předchozí činnosti a zájmů v rámci ekosystému Playstation. Protože registrace probíhá na oficiálních stránkách, vyžaduje účet Playstation. A pak se zřejmě společnost Sony podívá na to, jak byl ten či onen hráč aktivní, kolik utratil za hry a další věci. To by mělo pomoci vyřadit obvyklé prodejce s novými účty.

Kromě toho existují další ochrany. Každý, kdo obdrží pozvánku, si bude moci zakoupit pouze jednu konzoli v jakékoli modifikaci, až dva ovladače DualSense, pokud jsou černé nebo červené, až tři bílé ovladače, jeden dálkový ovladač PS5 a jeden headset Pulse 3D. Navíc bude k dispozici omezené množství času na nákup, které však společnost Sony upřesní ve zvacích dopisech.

Jak aktivovat a používat službu PS Now v CIS

PS Nyní. Jedná se o předplacenou službu od společnosti Sony. Služba poskytuje uživatelům přístup ke katalogu her od řady vydavatelů za jedno měsíční předplatné. 9.99 (9.99 €) na 1 měsíc, 24.99 (24.99 €) na 3 měsíce nebo 59.99 (59.99 €) na 12 měsíců. Cena závisí na regionu, ve kterém chcete hrát.

Playstation : How to Set Up WiFi & Ethernet for Playstation 3

V současné době je služba PS Now dostupná v Rakousku, Belgii, Kanadě, Francii, Německu, Irsku, Japonsku, Lucembursku, Nizozemsku, Švýcarsku, USA, Velké Británii, Španělsku, Itálii, Portugalsku, Norsku, Dánsku, Finsku, Švédsku.

Oblíbená mylná představa, že hry pro službu PS Now lze hrát pouze v cloudu. Není tomu tak. Všechny hry pro PlayStation 4 se stahují do konzole a streamování je k dispozici pro hry pro systém PS3.

Služba PS Now nabízí ke stažení více než 800 stovek her. Zde je seznam některých z nich:

 • Krevní přenosy
 • Horizon Zero Dawn
 • Last of Us 2
 • Zoufalci 3
 • Rozsudek
 • Red Dead Redemption 2
 • Nioh 1-2
 • Patfinder: Kingmaker
 • BEYOND: Dvě duše
 • Kolekce Bioshock
 • Detroit: Become Human
 • Doom
 • Dishonored
 • Fallout 4
 • Ghostrunner
 • inFAMOUS: Second Son
 • Killzone Shadow Fall
 • Knack
 • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
 • Pillars of Eternity: Kompletní vydání
 • Kořist
 • Až do úsvitu

Úplný seznam si můžete prohlédnout níže:

V knihovně PS Now se hry střídají a po určitou dobu se odkládají, než je převezme jiná. Nový výběr je často oznámen v pondělí, den před zpřístupněním her PS Plus.

Ať už si vyberete jakýkoli region, pokud má hra ruské titulky/zvukovou stopu, budete je mít stále k dispozici. Nedávno jsem si stáhl Last of Us 2 z německé služby PS Now a hraju ho na svém počítači. účet s ruským voiceoverem.

 • Vytvoření nového účtu v jedné z těchto oblastí. Rakousko, Belgie, Kanada, Francie, Německo, Irsko, Japonsko, Lucembursko, Nizozemsko, Švýcarsko, USA, Velká Británie, Španělsko, Itálie, Portugalsko, Norsko, Dánsko, Finsko, Švédsko). (pozn. Doporučuji Německo, USA nebo Velkou Británii, protože tam se platební karty hledají nejsnáze.)
 • Zakupte si klíč PS Now na 1, 3 nebo 12 měsíců nebo kartu hyft a dobijte si účet. Existuje mnoho stránek, které se tím zabývají. Důležité: Klíč nebo dárková karta musí odpovídat regionu vašeho účtu. To znamená, že pokud jste si vytvořili německý účet, měli byste hledat například PS Now 1 month Germany.
 • Aktivace klíče nebo dobití účtu a zakoupení předplatného
 • Stáhněte si hry, které vás zajímají, připojte se k hlavnímu účtu a hrajte je.
READ  Jak stahovat aplikace na Sony TV

Mimochodem, v evropských regionech si nyní můžete až do 30. října koupit 12 měsíců služby PS Now za poloviční cenu. Například ve Velké Británii

Pověst: Celeste a Mafia Definitive Edition budou přidány do knihovny PS Now v listopadu

Jak vypadá aplikace Okko v systému Playstation?

Hra Okko je k dispozici na konzolích Sony Playstation 4 a Sony Playstation 3. Na systému PlayStation 4 najdeš Okko snadno pod položkou TV a video, ale na systému PS3 si musíš aplikaci stáhnout z obchodu Playstation Store.

MOJE FILMY

Moje filmy zobrazuje historii procházení, nákupů a uložených filmů.

DOPORUČENÍ

V sekci Doporučení najdete novinky a kolekce nejlepších filmů.

NOVINKA

Novinky včetně kasovních trháků a hitů.

PŘEDPLATNÉ

V sekci Selections přidáváme kolekce filmů.

SPORT

Sports má zápasy a analýzy anglické Premier League

PŘIHLÁSIT SE

Předplatné vám umožní přístup k více než 4000 filmům a nejlepším mezinárodním titulům.

Po dobu 30 dnů budete moci sledovat neomezené množství filmů dostupných s předplatným. Ne všechna videa dostupná v naší aplikaci jsou předplacená.

KATALOG

Sekce Katalog umožňuje rychlé vyhledávání filmů podle žánru a kolekce.

HLEDAT

Vyhledávání podle názvu, herce a režiséra.

NASTAVENÍ

V části Nastavení aplikace můžete zobrazit další informace o svém profilu, přidat nové zařízení, spravovat předplatné, dobíjet účet a mnoho dalšího.

Části aplikace Sony Playstation 3

Vzhledem k omezeným prostředkům konzole je naše aplikace prezentována v redukované podobě.

V aplikaci je k dispozici malý aktualizovaný seznam filmů a sekce „Moje filmy“ na začátku filmového kanálu. Žádné další sekce, jako je katalog, vyhledávání, předplatné atd., nejsou k dispozici.

Za filmy v aplikaci Playstation 3 můžete platit bankovní kartou nebo telefonicky. K dispozici je možnost nákupu na věčné časy a na splátky. Po zakoupení se filmy automaticky přidají do sekce Moje filmy.

Jak nakupovat hry v kazašském obchodě PSN

Po zakoupení herní konzole Sony PlayStation 4 budete stát před volbou, kde a jak si můžete koupit licencované hry levněji? Máte na výběr z několika možností 1. Koupit účet ve hře. 2. Koupit online a stáhnout hru (digitální verzi) z obchodu Playstation Store 3. Kupte si hru na známé jednotce.

Jaké jsou výhody/nevýhody těchto metod?

ÚČET VE HŘE

Začněme nejlevnější, ale nespolehlivou možností Koupit účet PSN s hrou na internetu. V poslední době se na internetu objevilo mnoho nabídek na nákup několika her z jednoho účtu za podezřele nízké ceny (15-20 dolarů za účet). Vypadá to asi takto

Co je to za způsob? Po zakoupení účtu pošlete přístup k cizímu účtu PSN (uživatelské jméno a heslo), abyste si mohli stáhnout hru z obchodu PSN na své konzoli. Hru pak můžete hrát ze svého účtu. Účet nelze odstranit, protože odstraněním účtu se odstraní i licence a hra se nespustí.

Je v tom nějaký háček?? Rozhodně ano.

Jak se přihlásit na PS3 1/2

Jaké je riziko?? Hry mohou zpočátku běžet a aktualizovat se normálně, ale později se mohou vyskytnout problémy. Pravdou je, že prodejci těchto účtů obvykle neprodávají osobní účty, ale účty kradené nebo účty zakoupené pomocí kradených kreditních karet. Tím se vystavujete riziku, že účet může být zablokován v aplikaci vlastníka účtu nebo při auditech společnosti Sony. V takovém případě se na hře zobrazí visací zámek, což znamená, že vám bude zablokován přístup ke hře a nebudete ji moci hrát. V nejhorším případě vám společnost Sony nejen zablokuje účet, ale také zakáže herní konzoli a PSN-ID na dobu neurčitou a vy nebudete moci hrát žádné hry online (blokuje se podle sériového čísla konzole).

Tento způsob nákupu her je tedy velmi riskantní a nespolehlivý. Společnost Sony obecně zakazuje převod nebo prodej účtů, takže je to v rozporu s pravidly společnosti Sony. Tato metoda se nedoporučuje používat.

HRY PSN NA PRODEJ

Výhodou nákupu digitální verze v obchodě PSN je rychlejší přístup k exkluzivním a novým produktům. Na první pohled je vše jednoduché zaregistrovat bankovní kartu v systému PSN, zakoupit herní licenci a stáhnout oficiální metodu. Všechny stažené hry se ukládají na pevný disk konzole, proto si dejte pozor na velikost hry.

Ve skutečnosti však proces pro kazašské uživatele není nejjednodušší.

Společnost Sony z neznámého důvodu oficiálně nepodporuje službu PSN v Kazachstánu a naše země není na seznamu při registraci účtu. Chcete-li si tedy hru koupit v obchodě PSN, musíte se zaregistrovat pod jinou zemí. Pokud chcete hrát v ruštině, vyberte si Rusko. V americkém obchodě PSN jsou hry levnější, ale není zaručeno, že hra bude v ruštině.

Ale i když si zaregistrujete účet v jiné zemi, systém PSN kazašské karty nepustí. Existuje cesta ven je dobíjecí karta PSN.

READ  Myš v počítači nefunguje Co dělat?. Myš nefunguje: co dělat?

V našem obchodě si můžete zakoupit kartu pro dobíjení peněženky za nejlepší ceny na trhu. Po zakoupení karty stačí v obchodě PSN zadat kód pro vykoupení a částka se automaticky připíše na váš zůstatek v systému. Poté přidejte požadované hry do nákupního košíku a stáhněte si je do konzole.

Další složitější možností je doplnění peněz do obchodu PSN prostřednictvím systému peněženky QIWI. Je třeba zaregistrovat účet v systému a založit virtuální kartu QIWI. Tuto kartu lze dobíjet z běžné kazašské karty nebo v hotovosti prostřednictvím terminálu QIWI. Poté je třeba přidat virtuální kartu do účtu PSN. Po propojení karty již můžete nakupovat v obchodě PSN a dobíjet virtuální kartu QIWI.

Vezměte také v úvahu, že všechny stažené hry z PSN se ukládají na pevný disk konzole, takže nemůžete uložit mnoho her najednou (jedna hra váží v průměru 20 gb). Pokud se paměť konzole zaplní, budete muset něco odstranit. Všechny zakoupené hry zůstanou na vašem účtu navždy. Pokud tedy přijdete o konzoli, hry si můžete kdykoli znovu stáhnout ze serveru.

Vezměte prosím na vědomí, že prodávání osobních účtů PSN ve hře je společností Sony zakázáno a může vést k vašemu zákazu. Pokud se vám hra nebude líbit, nebudete ji moci vrátit ani vyměnit. Proto mnoho hráčů stále dává přednost nákupu her na disku.

HERNÍ DISK

Tuto metodu doporučujeme jako nejspolehlivější a nejlikvidnější ze všech. Když si koupíte hru na disku, vlastníte licencovanou fyzickou hru a disk můžete vždy darovat nebo vyměnit za něco jiného. A při současných cenách her můžete ušetřit spoustu peněz tím, že je prodáte přátelům nebo prostřednictvím inzerátů, pokud vás hra přestane bavit / nelíbí se vám.

Nový zapečetěný licenční disk s hrou v ruštině pro PS3 a PlayStation 4 můžete zakoupit v našich prodejnách v Almaty a Astaně. Nabízíme také doručení do všech měst v Kazachstánu.

Registrace

Pro majitele Play Station je nejjednodušší zaregistrovat se přímo prostřednictvím konzole. Je pravda, že v některých případech to může vyžadovat aktualizaci softwaru a nastavení systému. To se obvykle děje automaticky před vytvořením účtu, pokud máte připojení k internetu. Registrovat se můžete také prostřednictvím počítače.

Vytvoření účtu v systémech PS3 a 4

Registrace v obou systémech je prakticky stejná a pro uživatele by neměla být obtížná. Hlavní rozdíl oproti systému PS 4 spočívá v tom, že vás často vyzve k registraci do služby PS Network. Chcete-li se zaregistrovat na systému PS3, musíte nejprve přejít do obchodu PS Store a teprve poté se zaregistrovat.

V otevřeném okně vyberte možnost „Vytvořit nový účet (pro nové uživatele)“.

Poté zvolte svůj věk, jazyk a zemi pobytu. Tyto údaje nelze později změnit. Pokud je uživateli více než 18 let, bude mít přístup k veškerému obsahu služby PSN. Děti mladší 18 let si mohou vytvořit místní účet, ale bude vyžadován souhlas dospělého. Nezletilé osoby může přidat také organizátor rodinného přístupu. Uvedení nesprávného věku nebude mít žádné kritické důsledky, ale pokud bude třeba obnovit přístup k účtu, mohou mít uživatelé s nesprávnými údaji problémy.

Na další obrazovce se zobrazí výzva k přečtení zásad ochrany osobních údajů. Nemusíte ji číst.

Poté budete požádáni o webové přihlašovací ID. Pro přihlášení použijte e-mail, který ostatní uživatelé neuvidí. Přihlašovací ID sítě by nemělo být zaměňováno s ID sítě, které budete muset zadat dále. Budete si také muset vybrat testovou otázku a napsat odpověď.

Dalším krokem je vytvoření síťového ID, což je v podstatě přezdívka, která bude viditelná pro ostatní uživatele v síti. Jakmile program zkontroluje svou dostupnost, t.е. zdarma nebo ne, průkaz totožnosti bude přijat.

V dalším okně budete vyzváni k zadání příjmení, jména a pohlaví.

V posledním okně zadejte svou adresu. Ulici a dům je třeba zadat s pravým lomítkem, jak je uvedeno v příkladu.

Zbývá jen udělit nebo neudělit souhlas se zasíláním reklam a zpravodajů na e-mailovou adresu uvedenou při registraci. Po potvrzení všech údajů bude vytvořen účet. Systém vás požádá o výběr avatara.

sony, playstation, registrace

Vytvoření účtu pomocí počítače

Ti, kteří nechtějí zadávat údaje prostřednictvím systému PS, si mohou vytvořit účet prostřednictvím počítače.

Musíte přejít na oficiální stránky obchodu Play Station Store. Na domovské stránce vyberte možnost „Vytvořit účet“.

V okně, které se otevře, musíte zadat svou e-mailovou adresu a heslo.

V dalším okně je třeba zadat zemi bydliště a datum narození. Tyto informace budou vyžadovány v případě obnovení hesla.

V dalším okně budete vyzváni k zadání adresy. Pokud si vytváříte účet z počítače, stačí zadat pouze město, region a poštovní směrovací číslo.

V dalším okně musíte zadat své NetID, příjmení a jméno.

Budete vyzváni k přečtení zásad ochrany osobních údajů. Chcete-li pokračovat, musíte projít informace a kliknout na „Další“ v dolní části.

Systém vás požádá o zasílání propagačních a informačních e-mailů od společnosti Sony.

Poté stačí potvrdit e-mailovou adresu kliknutím na odkaz, který systém odešle na zadanou e-mailovou adresu.

Chcete-li si vytvořit účet v USA, musíte jako první kontaktní místo zvolit USA a zadat platnou adresu v USA. Pro získání plného přístupu musíte být starší 21 let.

Jak vytvořit nový účet systému PS Vita?

Prakticky všechny moderní konzole, včetně kapesních, se mohou připojit k internetu. Speciální online služby vám umožní aktualizovat software a stahovat demoverze, plné hry a doplňky na váš účet. Veškeré stahování, nastavení a hraní online lze provádět pomocí účtu.

READ  Registrace Sony Playstation

Pokud se rozhodneš koupit systém PS Vita. Při prvním spuštění systému budete vyzváni k vytvoření nového účtu nebo k přidání údajů o stávajícím účtu. Uloží všechny vaše informace o konzoli, nákupech a stahování, takže se vám bude hodit. Někdy však potřebujete změnit účet nebo založit nový. Vyvstává tedy otázka, jak vytvořit nový účet PS Vita.

Sony Playstation 5 Playstation 4 Plus 3měsíční předplatné Nové

Skvělý způsob, jak se ponořit do světa vzrušující zábavy a zároveň si vybrat správného soupeře. A to je možné s tříměsíčním předplatným služby PC Plus. Pozvi své přátele přes síť nebo jiné uživatele Playstationu, aby si zahráli, zvyšovali úroveň a soutěžili na stejné úrovni.

Pokud se rozhodnete předplatit si službu Playstation Plus, můžete ji aktivovat pomocí kódu, který je viditelný na vaší kartě. Stačí ji zadat do obchodu PS Store a naplno využít potenciál systému PlayStation 4.

Výhody předplatného služby Playstation Plus?

Jak se přihlásit na PS3 2/2

 • Vyberte si své oblíbené hry a hrajte je každý den v online systému.
 • Zcela automatické a bezplatné aktualizace všech her.
 • Své osobní herní úspěchy můžete ukládat do cloudového úložiště s kapacitou 100 GB.
 • Přístup k jedinečnému obsahu a využití speciálních nabídek.
 • Nové verze, demoverze a zkušební verze, které jsou k dispozici ke stažení.
 • Rozsáhlé slevy, výprodeje a propagační akce, které vám pomohou koupit skvělé nové hry za výhodné ceny.
 • Měsíčně jsou k dispozici dvě hry, za jejichž stažení nemusíte utrácet žádné peníze (jsou zdarma).

Platební podmínky pro Playstation 4. Předplatné na 3 měsíce

Při registraci musíte zadat údaje o své bankovní kartě, u které se aktivuje automatické účtování.

Kdykoli zrušte předplatné Sony Playstation 4. Měsíc, ve kterém jste se odhlásili z Podmínek služby, zůstane v platnosti do konce měsíce.

Jakmile vám vyprší předplatné pro Sony Playstation 4, bude vám přidělena konzole Sony Playstation 4:

 • obsah, který byl získán a zakoupen s platnými slevami;
 • stahovatelné dynamické motivy pro hlavní obrazovku systému a avatary;
 • aktualizace videoher, které byly obdrženy během období předplatného Playstation 4.

Po vypršení předplatného také ztratíte přístup k hrám Playstation Network, PS one Classics a minihrám, které jste si stáhli zdarma. Ztratíte také všechny členské výhody a práva plnoprávného člena soukromého klubu Playstation Home a Plus.

Skvělé nabídky na Playstation Plus!

Pokud vás produkt z nějakého důvodu nepřesvědčil, můžete si vyzkoušet zkušební verzi. Můžete tak učinit na oficiálních stránkách zástupce, a co je nejdůležitější, zdarma.Na webových stránkách obchodu Retromagaz si také můžete zakoupit roční předplatné pro Playstation, aby byla vaše investice cenově výhodnější.

Náš tým odborníků vám pomůže rozhodnout, která možnost je pro vás nejlepší. Seznámí vás s podrobnostmi předplatného služby Sony Plus a ochotně zodpoví všechny vaše dotazy. Prohlédněte si zboží online a vyzvedněte si ho osobně v jednom z obchodů v Kyjevě, Oděse nebo Lvově, případně požádejte o doručení kurýrní službou.

Párty pro fanoušky Playstation: akce společnosti Sony „Days of Play“ s výprodejem, soutěží a víkendem zdarma

Společnost Sony Interactive Entertainment oznámila návrat celosvětové každoroční akce Days of Play. Tentokrát se nejedná jen o tradiční výprodej, ale také o víkend zdarma a komunitní soutěž s názvem Playstation Player Celebration. kde mohou majitelé PlayStation 4 a PS5 vyhrát exkluzivní digitální ceny.

Akce bude zahájena 18. května na začátku oslav Playstation Player Celebration. Chcete-li se zúčastnit a zkusit vyhrát odměny, zaregistrujte se na speciální stránce pomocí svého účtu na Playstation Network a pak jednoduše hrajte hry po dobu tří týdnů, abyste pomohli komunitě dosáhnout cíle aktivity. Příspěvky je možné zasílat od 11. května do 31. května.

Soutěž bude rozdělena celkem do tří etap. Za splnění každé z podmínek budou hráči odměněni jedinečnými profilovými avatary a dynamickými motivy pro Playstation 4.

První kolo (18 25. května)

Druhá etapa (25. května. 1. června)

Třetí etapa (1. až 8. června)

Pokud budou splněny všechny cíle (kromě bonusových), hráči, kteří se zúčastní každé ze tří fází, získají navíc avatara a motiv pro svůj PlayStation 4. Bude vypadat takto:

Koncem měsíce začíná výprodej Playtime se slevami na PlayStation 4, PS5 a další vybrané produkty Playstation. Je pravděpodobné, že stejně jako v předchozích letech bude akce probíhat nejen v obchodě Playstation Store, ale také v maloobchodních prodejnách. Společnost Sony slíbila, že v blízké budoucnosti sdělí další podrobnosti o načasování a zúčastněných produktech.

Koncem května se na Playstation 4 a Playstation 5 objeví také víkendová online hra zdarma. Během této doby budou moci uživatelé hrát hry pro více hráčů bez služby Playstation Plus. Přesné termíny budou oznámeny.

Sledujte nás na našem kanálu Telegram, kde zveřejníme to, co není ve zpravodajství, a sledujte nás na webu:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS