Playstation 4 zmizel z ruských obchodů. Nový Playstation 5 je stále těžké koupit

Konzole předchozí generace od společnosti Sony, Playstation 4 Slim a Playstation 4 Pro, mizí z prodejen i u velkých prodejců, jako je DNS, M.Video, Citylink, Eldorado. Výroba těchto herních konzolí byla podle předchozího oznámení společnosti Sony ukončena v březnu.

Některé verze konzole jsou stále k dispozici, např. od společnosti Ozon. Většinou jsou však tyto položky v obchodech doprovázeny komentáři Out of Stock nebo Report On Arrival, přičemž DNS výslovně uvádí: Prodej ukončen. Konzole Sony zřejmě došly téměř u všech velkých prodejců v Rusku.

Prodeje současné konzole PS5 jsou velmi rychlé, jen do konce roku 2020 se jí celosvětově prodalo 4,5 milionu kusů. a to za pouhý měsíc a půl, což je pro společnost Sony rekordní začátek. Lví podíl však připadl prodejcům, kteří během zimní sezóny zvýšili cenu konzolí 1,52krát. Maloobchodní ceny v důsledku nedostatku vyskočily

Dalo by se předpokládat, že když se již nevyrábí a nedodává rodina konzolí PlayStation 4, bude společnost Sony schopna rychleji vyřešit problémy s nasycením trhu moderní herní konzolí.

Mimochodem, od 1. dubna je doporučená cena verze s optickou mechanikou v současné době 49 999 a verze bez Blu-ray bude stát 40 990. Podle společnosti Sony je úprava ceny způsobena směnnými kurzy měn. Microsoft však takový krok odmítl a ponechal ceny konzolí Xbox řady X a S beze změny na 45 590, resp. 26 990, což vzhledem k nižší popularitě těchto konzolí není překvapivé.

Sony Playstation 4 Slim nouzový režim

Jak přejít do nouzového režimu na konzoli Sony Playstation 4 Slim? Jak otevřít nouzový režim na konzoli Sony Playstation 4 Slim? Jak ukončit nouzový režim na konzoli Sony Playstation 4 Slim? Jak spustit nouzový režim na konzoli Sony Playstation 4 Slim?

Zde najdete odpovědi na všechny tyto otázky. Zjistěte, jak získat přístup do skrytého režimu, tzv. nouzového režimu.

Nouzový režim je dostupný na všech modelech konzole Playstation 4. Jedná se o speciální možnost nabídky. jako je režim obnovení. která spustí systém s nejzákladnějšími možnostmi přístupu. Pokud se systém již normálně nespustí, vyřeší spuštění z nabídky nouzového režimu mnoho obvyklých problémů.

  • Vypněte Playstation 4 podržením tlačítka napájení po dobu několika sekund.
  • Měli byste počkat, dokud se zařízení zcela nevypne.
  • Poté stiskněte a podržte tlačítko napájení po dobu přibližně osmi sekund.
  • Podržené tlačítko musíte uvolnit, jakmile uslyšíte dvě pípnutí. První, když začnete mačkat tlačítko, druhý po několika sekundách.
  • Poté připojte ovladač DualShock 4 pomocí kabelu USB. Ovladač můžeš používat pouze v nouzovém režimu, když je připojen ke konzoli PlayStation 4.
  • Perfektní! Odtud máte přístup k většině hlavních možností, které váš systém nabízí!

PlayStation 5 vs PlayStation 4 Pro. Mai e până la jocuri next-gen (review română)

Nouzový režim (Sony Playstation 4 Slim)

Pokud vám toto řešení pomohlo, podělte se o něj s ostatními, abyste jim pomohli, a sledujte nás na webu. a Instagram

Proč potřebuješ předplatné služby Playstation Plus (PS Plus) a co ti to přinese??

Konzole Sony Playstation 4 a Playstation 5 jsou vybaveny spoustou doplňkových služeb a programů, které uživatelům umožňují využívat všechny funkce zařízení a využívat výkon japonské společnosti-obra.

READ  Firmware pro konzoli Sony Playstation 3

Bohužel tyto funkce často postrádají potenciální zákazníky z triviálního důvodu: lidé nevědí, proč potřebují každou „vychytávku“, a nepoužívají ji. Aby se to nestalo a váš herní zážitek byl co nejúplnější, internetový obchod GamingRai vás informuje o nejdůležitějších a nejzajímavějších službách, které Sony nabízí.

Toto video se zaměřuje na službu PS Plus, která je největším prodejním tahákem platformy. Vysvětlujeme, co to je, a odpovídáme na nejpalčivější otázky.

Co je Playstation Plus?

To je možná to nejdůležitější ze všeho. Služba PS Plus je předplatné, které rozšiřuje oprávnění účtu Playstation Network. Platit měsíčně. Předplatné je navrženo tak, aby maximalizovalo potenciál konzolí PS5 a PlayStation 4 a umožnilo uživatelům vyzkoušet širokou škálu her. Před vaší přezdívkou je také hezký zlatý znak plus, který vám pomůže vyniknout z davu.

Co vám přináší služba Playstation Plus?

Výhody se samozřejmě neomezují jen na službu PS Plus. Níže najdete úplný seznam výhod pro členy služby PS Plus:

Hra měsíce ve službě PS Plus

V podstatě jde o bezplatný dárek pro členy služby Playstation Plus. Vždy se pohybuje od meditativních nezávislých her až po velkorozpočtové trháky, jako je vynikající Bloodborne. Repertoár her měsíce se každý měsíc mění, ale aplikace, které jsou jednou připojeny k vašemu účtu, zůstávají předplatitelům k dispozici po celou dobu. Nebojte se, pokud se s rozdáváním opozdíte. společnost Sony byla v době před vydáním Playstationu 5 velmi štědrá a rozdávala klíčové hity. I když nebudete hrát všechny hry, které služba nabízí, o nic nepřijdete. jednotlivě zakoupené hry budou stát více než předplatné.

(Upozornění. hra měsíce je k dispozici POUZE v rámci předplatného Playstation Plus. Pokud ji neprodloužíte, nebudete mít k těmto hrám přístup).

Online hraní v placených hrách

Povinná výbava pro všechny soutěžní hráče. Ve výchozím nastavení jsou na Playstationu k dispozici pouze free-to-play hry. Fortnite, Warframe, World of Tanks atd. д. GTA Online však nemůžete hrát pro zábavu. musíte se spokojit s obsahem pro jednoho hráče. Služba PS Plus tento problém řeší: Předplatné vám umožní přístup k síťovým režimům ve všech placených hrách.

Cloudové úložiště

Pro každého předplatitele služby Playstation Plus je na serverech společnosti Sony vyhrazeno 10 GB online úložiště, kam můžete ukládat svá uložená data. Tato funkce nejen šetří místo na pevném disku PlayStation 4, ale také znamená, že neztratíte žádný pokrok ve virtuálních světech, ani když se konzole rozbije.

Sdílet hru

Ps Plus dále rozšiřuje komunikační funkce aplikace Hangout. Nyní můžete sdílet hru se spoluhráčem, a dokonce mu předat kontrolu nad děním na obrazovce. Sdílet Play vrací atmosféru přátelského chatování.

Další slevy

Předplatitelé služby Playstation Plus získají nové výhodné nabídky v online obchodě s hrami Sony. Zatímco běžní uživatelé mohou očekávat slevy maximálně 30 %, předplatitelé mohou často ušetřit až 70 % z ceny hry.

Různé exkluzivní doplňky

Členové služby Ps Plus také neustále získávají řadu drobných výhod: motivy a avatary pro konzoli zdarma, předměty za odměnu v některých hrách, přístup k beta testům a příležitostně i předčasný přístup k exkluzivním projektům.

Jak vyzkoušet službu Playstation Plus?

Easy. Stačí najít službu PS Plus v obchodě Playstation Store. Účty bez předchozího předplatného získají velkorysý bonus: 14denní zkušební verzi zdarma. Vyzkoušejte si ji sami a rozhodněte se, zda potřebujete předplatné.

Upozornění: Zkušební předplatné je součástí některých balíčků konzolí a příslušenství. V našem internetovém obchodě si můžete například zakoupit hry s 90denním předplatným služby PS Plus zdarma.

Jaké předplatné služby Playstation Plus je k dispozici a kolik stojí?

K dispozici jsou tři typy předplatného: 1 měsíc, 3 měsíce a 12 měsíců pro službu PS Plus. Poslední dvě možnosti jsou obzvláště oblíbené, protože nákup měsíčního předplatného se uživateli zjevně přeplácí.

READ  Sony Playstation, jaké jsou rozdíly

, tři měsíce za 1600, rok za 4000.

Stojí vaše předplatné za ty peníze?? Určitě. To však neznamená, že nemůžete ušetřit nějaké peníze za předplatné. IgroRai Shop vám poskytuje přístup k Ps Plus za zvýhodněné ceny. Například právě teď probíhá v našem internetovém obchodě speciální nabídka na tříměsíční předplatné!

Služba Playstation Plus je tedy jednou z nejužitečnějších a nejdůležitějších služeb konzolí Playstation. Doufáme, že pokud jste se jí dosud vyhýbali, dáte jí nyní šanci. Nezklame vás: společnost Sony vždy poskytuje ty nejlepší hry a služby a v internetovém obchodě IgroRai na ně můžete získat skvělé nabídky.

Jak kontaktovat podporu Sony Playstation

Kontakty na služby podpory společnosti Sony, na které můžete volat v případě problémů s jejich zařízeními, včetně Playstationu.

Telefon v Rusku: 8-800-200-76-67 (volání v Rusku je zdarma) Telefon na Ukrajině: 0-800-307-669

E-mail: info@Sony.Sony-europe

Kontaktní formulář pro všechny země a produkty: podpora.Sony-europe.com/contacts/email/email.aspx Kontaktní formulář pro Rusko pro produkty Playstation: https://www.Playstation.com/en/get-help/contact-form/

Před kontaktováním podpory společnosti Sony si připravte následující informace: PSN ID, alias PSN ID, alias e-mailová adresa sítě Playstation Network, se kterou je vaše PSN ID spojeno, a jméno a datum narození majitele účtu, pokud se problém týká funkčnosti sítě sériové číslo konzole, pokud se problém týká hardwaru

Pokud vám byl účet odcizen, nezapomeňte také přiložit: jméno a příjmení majitele, sken nebo fotografii pasu a co nejpřesnější datum založení účtu (užitečnost tohoto bodu je sporná), seznam přezdívek pěti přátel, nebo se o nich zmínit, pokud jich bylo méně, přiložte účtenky za nákupy v síti PSN, které přicházejí e-mailem, nebo výpisy z účtu

V případě těchto problémů se obraťte na podporu: Provozní problémy s konzolí Playstation Problémy se sítí Zablokovaný nebo ztracený přístup k účtu Zrušené předobjednávky zakoupených her Vypršely nebo byly porušeny aktivační kódy a předplacené karty Ztracené hry ze seznamu ke stažení (knihovny) Vymazání účtu

S těmito otázkami vám pravděpodobně nepomohou, ale existuje malá šance na úspěch: vrácení peněz za předplatné služby PS Plus, včetně poplatků za automatické obnovení

Tyto problémy by se neměly hlásit na podporu: Změna ID služby PSN a změna nákupů ve službě PSN, vrácení peněz za hry atd.п. Změny z jednoho účtu na druhý

Playstation 5 a Playstation 4 mohou současně používat stejný účet

Stejný trik z nějakého důvodu nefunguje na konzolích Xbox Series a Xbox One.

V prvních recenzích konzole Playstation 5 recenzenti psali, že na nové konzoli a Playstationu 4 nelze používat stejný účet současně. Novináři ze serveru The Gamer provedli experiment a zjistili, že je to stále možné.

Redaktor Kirk McKind měl dvě konzole Playstation 4: jednu pro sebe a jednu pro děti. Jedna konzole byla zvolena jako hlavní ve vztahu k druhé. to umožnilo Kirkovým dětem hrát digitální kopie her na jeho účtu.

Když novinář dostal Playstation 5, dal druhý Playstation 4 svým dětem, zatímco se přihlásil ke stejnému účtu Playstation 5. Nic se nestalo: Kirk a děti mohli používat stejný účet současně.

How to SETUP the PS4 Slim Console for Beginners

Pokud jim nevadí, že hrají z vašeho účtu Playstation Network, mají stále přístup ke všem vašim hrám a systém je neodhlásí, když se přihlásíte ke svému účtu Playstation 5.

Kirk McKind

Kirk se pak pokusil totéž zopakovat s Xboxem. doma má obrovskou zoo zařízení. Nefungovalo to: jakmile se přihlásil k již používanému účtu, byl na jiném zařízení odhlášen.

Momentálně mám doma Xbox One a Xbox One X. Na konzoli Xbox One mám otevřenou knihovnu her s rodinným přístupem a doufal jsem, že dám Xbox One X svému druhému dítěti, aby mohlo spouštět stejné hry z mého účtu.

How to sign into playstation network

READ  Jak vymazat mezipaměť v televizoru LG Smart TV.

Ale jakmile jsem se přihlásil k tomuto účtu na konzoli Xbox Series X, dítě bylo vyhozeno.

Kirk McKind

Kirk poukazuje na to, že výsledek experimentů neodpovídá přesně deklarovanému poslání Xboxu: umožnit uživatelům hrát kdekoli. Novinář doufá, že Microsoft v budoucnu přetvoří rodinný přístup podobně, jako to udělala společnost Sony.

Nastavení internetového připojení na konzoli Playstation 4 pomocí Wi-Fi a kabelu LAN

Abyste mohli využívat všechny funkce a vlastnosti konzole Playstation 4, musí být připojena k internetu. Herní konzole bude fungovat i bez připojení k internetu, ale nebudete si moci kupovat a stahovat hry z obchodu Playstation Store (musíte si kupovat hry na discích). Hrát online, stahovat aktualizace softwaru a her, komunikovat s přáteli, používat prohlížeč a další aplikace (např. YouTube). které vyžadují přístup k internetu (a to jsou téměř všechny aplikace). Některé hry se nespustí bez připojení k síti. A pokud vím, je třeba konzoli připojit k internetu, abyste ji mohli poprvé nastavit. PlayStation 4 bez připojení k internetu vás brzy přestane bavit, protože se brzy stanete velmi omezenými v tom, co dokáže.

Playstation 4 lze připojit k internetu pomocí Wi-Fi nebo síťového kabelu (LAN). V případě Wi-Fi se PlayStation 4 bez problémů připojí k jakémukoli routeru Wi-Fi, v režimu telefonního hotspotu, při vysílání Wi-Fi z počítače atd. д. Internet přes síťový kabel lze k přehrávači Playstation připojit také pomocí směrovače nebo přímo od poskytovatele internetových služeb (můžete dokonce nastavit připojení PPPoE). Playstation je v tomto ohledu naprosto univerzální.

Pro správnou funkci je nutné rychlé a stabilní připojení k internetu. Pokud plánujete stahovat hry přes internet, musíte si uvědomit, že běžná hra váží kolem 50 GB. Já mám například u svého poskytovatele rychlost 100 mbps. Směrovač je výkonný a v pásmu 5 ghz dává stejný 100 mbps (konzole dostane 80/90 mbps). A nemůžu říct, že by se mi 50GB hra načítala rychle. A kdyby to bylo například 20 Mb/s místo 100 Mb/s? Pro online hraní potřebujete nízký ping. O streamování atd. ani nemluvím. д. Je také důležité si uvědomit, že Playstation 4 představuje velkou zátěž pro síť a samotný směrovač. A pokud je váš router rozpočtově náročný a jsou k němu připojena další zařízení, buď zamrzne, nebo se sníží jeho rychlost. Zátěž také způsobí vysoký ping.

Playstation 4 (Slim, Pro) má podporu Wi-Fi 5 GHz (802.11ac). Pokud plánujete připojit konzoli k internetu přes Wi-Fi, doporučuji ji připojit konkrétně v pásmu 5 GHz. Pro splnění podmínek musíte mít dvoupásmový směrovač, který podporuje tuto frekvenci a standard 802 802.11ac. Pokud jde o rychlost (tarif). pak se 100 mbps můžete žít docela pohodlně. Hlavně se ujistěte, že router příliš nesnižuje rychlost. Pokud můžete, je samozřejmě lepší připojit PlayStation 4 k internetu kabelem. Wi-Fi 5 GHz (802.11ac) je samozřejmě lepší (rychlejší). než Wi-Fi 2.4 GHz (802.11n). Ale kabel je ještě lepší. Co se týče routeru, doporučil bych koupit model ze střední cenové kategorie (od 100 dolarů). To však neznamená, že byste měli při koupi systému PlayStation zahodit svůj router. Připojení (nejlépe kabelem). Vyzkoušejte ji a zjistěte, jak funguje. Pokud je rychlost stahování normální, nic nezamrzá, žádné problémy v online hrách, pak je to v pořádku.

sony, playstation

Dále vám podrobně ukážu, jak připojit PlayStation 4 k internetu pomocí sítě Wi-Fi a síťového kabelu. Není to nic složitého, ale je tu několik drobností. Tento návod se může hodit i při opětovném připojení herní konzole k internetu. Například po změně poskytovatele, směrovače, názvu nebo hesla sítě Wi-Fi atd. д. Manuální montáž pro PlayStation 4, Slim, Pro.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS