Pořizování snímků obrazovky na Galaxy Note 10 tahem dlaně může být při prvním vyzkoušení trochu zvláštní, ale rychle si na to zvyknete. Pro pořízení snímku obrazovky stačí přejet stranou dlaně po celém displeji zleva doprava nebo naopak. Tuto metodu je třeba nejprve povolit v Nastavení Pokročilé funkce Pohyb a gesta Přejetí dlaní pro zachycení.

Zachyťte více pomocí funkce „scroll capture

Bez ohledu na to, jak snímek obrazovky spustíte, se po jeho pořízení v dolní části obrazovky krátce zobrazí sada možností, včetně „zachycení posunem“. Toto tlačítko pro snímání obrazovky (vlevo, pole se dvěma šipkami směřujícími dolů) umožňuje telefonu procházet obsah zobrazený na obrazovce a pořídit několik snímků obrazovky, které se automaticky spojí do jedné dlouhé obrazovky zobrazující vše dohromady. To je užitečné zejména pro zachycení celé webové stránky, souboru pokynů nebo dlouhého menu restaurace online.

Jednoduše stiskněte tlačítko pro zachycení snímku tolikrát, kolikrát chcete, a jakmile budete hotovi, můžete snímek obrazovky sdílet, upravovat nebo uložit stejně jako jakýkoli jiný snímek.

Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Galaxy Note 10 a Galaxy Note 10 plus

Pokud je to jedna věc, kterou každý dělá na svém chytrém telefonuSnímky obrazovky. Snímky obrazovky jsou užitečné pro různé účely, včetně zachycení toho, co někdo řekl, abyste se proti němu mohli později ohradit (nebojte se, pokud to děláte často, nebudeme vás soudit). Pokud jste si pořídili Galaxy Note 10 nebo Note 10 a zajímá vás, jak můžete na své nové nablýskané vlajkové lodi pořizovat snímky obrazovky, jsme tu, abychom vám pomohli.

Existuje několik způsobů, jak pořizovat snímky obrazovky v telefonech Samsung, a také několik způsobů, jak tyto snímky upravovat. Nejprve se podíváme na základní postup pořizování snímků obrazovky a poté přejdeme k zajímavějším věcem.

Gesto Palm Swipe pro pořízení snímku obrazovky je v zařízeních Samsung od dob TouchWiz. Chcete-li začít, jednoduše položte ruku svisle podél levého nebo pravého okraje Note 10 a přejeďte prstem od tohoto okraje, přičemž se dotkněte obrazovky rukou. Funkce je ve výchozím nastavení povolena, ale pokud z nějakého důvodu nefunguje, přejděte do Nastavení, Další funkce a Pohyby a gesta a povolte funkci „Přejetí prstem do úchopu“.

snímek, obrazovky, telefonu, samsung, note

Všimněte si, že uživatelé desítky mají navíc k dispozici pero S Pen, které mimo jiné umí pořizovat snímky obrazovky. Chcete-li začít, vytáhněte pero S Pen a spusťte příkaz Air Command, vyberte možnost Screen Write. Na obrazovce se pořídí snímek obrazovky a okamžitě budete přesměrováni na panel úprav, kde můžete psát na obrazovku/komentovat/podtrhávat obsah pomocí pera S Pen. K dispozici je několik možností, například různé typy per, možnost změny velikosti a barevného značení.

READ  Samsung Galaxy s9 se rychle vybíjí

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy Note 10

Pokud chcete uložit webovou stránku, obrázek nebo jinou informaci, která se zobrazí na obrazovce, jako obrázek, můžete pořídit snímek obrazovky zařízení Samsung Galaxy Note 10.

Není to vůbec složité. Níže vysvětlíme, jak krok za krokem pořídit snímek obrazovky zařízení Samsung Galaxy Note 10.

Jak pořídit snímek obrazovky

V závislosti na modelu smartphonu se mohou kroky k pořízení snímku obrazovky mírně lišit. Proto vám ukážeme několik způsobů, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10.

Chcete-li pořídit snímek obrazovky, stiskněte současně tlačítko nabídky a tlačítko Start. Podržte obě tlačítka stisknutá po dobu dvou až tří sekund, dokud na displeji krátce nezabliká. Nyní můžete snímek obrazovky najít v samostatné složce v galerii telefonu Samsung Galaxy Note 10.

Jiný způsob. stiskněte současně tlačítko Domů a tlačítko hlasitosti „mínus“ na smartphonu. Po pořízení snímku obrazovky (nebo snímku) obrazovka krátce bliká stejně jako při první metodě.

How to Take Screenshot on SAMSUNG Galaxy Note10 Lite. Screenshot Methods

U některých modelů můžete dokonce pořídit snímek obrazovky posunutím prstu po obrazovce od jednoho okraje k druhému.

Jak pořídit pokročilý snímek obrazovky

U novějších modelů můžete dokonce pořídit rozšířený snímek obrazovky, který přesahuje velikost obrazovky smartphonu.

Pokud tedy chcete například pořídit snímek obrazovky webové stránky, můžete ji místo pořizování několika snímků obrazovky pouze procházet. Všimněte si, že to funguje pouze v případě, že se stránka, kterou máte otevřenou na zařízení Samsung Galaxy Note 10, dá posouvat.

Vezměte prosím na vědomí, že postup pořizování snímků obrazovky se může u jednotlivých modelů lišit.

Dále vám ukážeme dva způsoby, jak pořídit pokročilý snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10.

  • Začněte otevřením aplikace, kterou lze posouvat, například internetového prohlížeče.
  • Stiskněte současně tlačítka napájení a snížení hlasitosti.
  • Podržte obě tlačítka, dokud Samsung Galaxy Note 10 neudělá snímek obrazovky.
  • Zobrazí se zpráva s několika možnostmi, vyberte možnost „Scroll Shot“.
  • Nyní můžete pořídit snímek stránky v dolní části sekce.
READ  iPhone nevidí kontakty na kartě SIM. Jak zobrazit kontakty na SIM kartě v systému Android?

Pomocí této metody můžete dokonce pořídit snímek obrazovky celé webové stránky, včetně všeho, co na obrazovce nevidíte, přestože se posouváte.

  • Pořiďte snímek obrazovky a vyberte níže uvedenou možnost.
  • Smartphone nyní přiblíží snímek obrazovky, dokud neklepnete na obrazovku.

Pokud se konfigurace vašeho Samsung Galaxy Note 10 mírně liší

Možná jste se rozhodli nainstalovat do telefonu Samsung Galaxy Note 10 vlastní operační systém nebo používáte neznámou verzi telefonu Samsung Galaxy Note 10. Zde jsou hlavní poznatky, které stojí za to si vzít. Snímek obrazovky :

Na mobilních zařízeních bez hardwarové klávesnice lze snímky obrazovky obvykle pořizovat stisknutím kombinace kláves a/nebo tlačítka na obrazovce.

Speciální funkce systému Android, které mohou být ve vašem Samsung Galaxy Note 10

Na zařízeních, která mají tlačítko Domů a tlačítko Napájení, se snímek obrazovky obvykle vytvoří současným stisknutím a podržením obou tlačítek. U zařízení, která nemají tlačítko Domů, se stisknutím a podržením tlačítka napájení zobrazí tlačítko pro pořízení snímku obrazovky.

Speciální funkce v systému Microsoft Windows, pokud jste jej nainstalovali do zařízení Samsung Galaxy Note 10

Na tabletech se systémem Windows 8 můžete pořídit snímek obrazovky podržením klávesy Windows (pod obrazovkou) a stisknutím klávesy pro snížení hlasitosti. U telefonů se systémem Windows Phone 8 stiskněte a podržte klávesu Windows a klávesu Napájení. Počínaje systémem Windows Phone 8.1, snímek obrazovky se vyvolá podržením tlačítka napájení a tlačítka zvýšení hlasitosti.

Poté máte možnost snímek obrazovky ze zařízení Samsung Galaxy Note 10 oříznout, odeslat, vytisknout nebo upravit.

Doufáme, že se nám podařilo ukázat vám způsob, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10.

Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 3 (3 možnosti)

Je to překvapivé, protože bez ohledu na to, kolik pokynů existuje, stále existují lidé, kteří se ptají na zdánlivě nejzákladnější věci. Zde je velmi častá otázka, jak jednoduše pořídit snímek obrazovky na novém Galaxy Note 3. Naštěstí nemusíte instalovat žádnou aplikaci ani získávat práva roota. Doporučujeme použít 1 způsob, který je kombinací tlačítek v samotném systému Android, a 2 další. pomocí pera S Pen nebo gesta na obrazovce.

Pokud je obtížné a nepohodlné pořizovat snímek obrazovky jednou rukou, je lepší použít stylus, což je třetí možnost. V tomto článku se seznámíte se všemi třemi metodami a zjistíte, která je nejjednodušší.

Chcete-li na Galaxy Note 3 pořídit snímek obrazovky, musíte nejprve v nastavení systému aktivovat možnost „smart“. Chcete-li to provést, přejděte do nabídky Nastavení Pohyb Pohyb ruky a zaškrtněte políčko Přejetí dlaní pro zachycení.

READ  Těchto 700 sluchátek se chce vyrovnat Airpods Max

Po aktivaci funkce Palm Swipe můžete pořídit snímek obrazovky posunutím dlaně po obrazovce zleva doprava. Jak jsem poznamenal výše, pro mnoho lidí to nemusí být pohodlný způsob, i když si na něj můžete zvyknout. Pokud vám tento postup nevyhovuje, můžete použít dvě další metody.

Jedná se o jedinou možnost, která je ve výchozím nastavení dostupná všem, protože je integrovaná v samotném operačním systému Android a nevyžaduje změnu nastavení. Chcete-li pořídit snímek obrazovky pomocí této možnosti, stačí současně podržet tlačítka Napájení a Domů. Je důležité je držet současně, jinak se buď vypne obrazovka, nebo se dostanete na domovskou obrazovku. Podívejte se na fotografii, abyste pochopili metodu.

Třetí metoda. použití pera S Pen

Toto je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Galaxy Note 3. Musíte podržet tlačítko na peru S Pen a dvakrát klepnout na obrazovku. Doporučujeme použít tuto metodu, protože je rozhodně nejjednodušší.

Jak vyfotit obrazovku mobilu

Po pořízení snímku obrazovky na Galaxy Note 3 smartphone automaticky přejde do editoru, kde můžete snímek upravit a sdílet. Je lepší používat vestavěný editor než aplikaci třetí strany. Pomocí tlačítka v pravém horním rohu můžete ihned provést základní úpravy, ořez nebo sdílení.

První metoda:

Výrobce telefonu neomezuje majitele na možnosti pořízení snímku obrazovky. Pořízení snímku obrazovky kdykoli: při sledování filmu, hraní hry nebo zasílání zpráv. Hlavní podmínka pro pořízení snímku obrazovky. smartphone musí být zapnutý a odemčený.

Jak udělat snímek obrazovky na telefonu SAMSUNG (1)

Nejjednodušší způsob, jak pořídit snímek obrazovky, je použít určitou kombinaci kláves:

  • Otevřete část nabídky, kterou chcete zachytit.
  • Stiskněte současně tlačítko napájení a spodní knoflík hlasitosti.

Po dokončení těchto kroků se v dolní části obrazovky zobrazí grafické oznámení, že snímek obrazovky byl úspěšně pořízen. Výsledný obrázek lze otevřít ihned po stisknutí jeho ikony po stisknutí tlačítka snížení hlasitosti a tlačítka napájení.

Pokud nemůžete pořídit snímek obrazovky telefonu Samsung Galaxy Note10 Lite, doporučujeme přečíst si alternativní kombinace tlačítek uvedené v tomto materiálu. Existují i další způsoby, jak vytvořit snímek obrazovky bez použití kláves telefonu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS