způsoby pořízení snímku obrazovky na telefonu Xiaomi Redmi Note 10

Zjistěte, jak pořídit snímek obrazovky na Xiaomi Redmi Note 10. Pokud jste jako většina uživatelů, pravděpodobně pořizujete na svém telefonu mnoho snímků obrazovky, a to z různých důvodů. Možná chcete něco ukázat svým přátelům, nebo si jen chcete něco uložit na později. Bez ohledu na to je pořizování snímků obrazovky velmi důležitou funkcí, kterou mají všechny telefony se systémem Android, včetně Redmi Note 10.

Pokud jste si právě zakoupili nový Xiaomi Redmi Note 10, možná vás zajímá, jak pořídit snímek obrazovky. Většina telefonů Xiaomi má stejné nebo podobné metody pořizování snímků obrazovky. Pokud jste již dříve používali zařízení Xiaomi, možná jste se s tímto článkem již seznámili. Pokud ne, zjistěte, jak pořídit snímek obrazovky.

Jak pořídit snímek obrazovky na Note 10 pomocí Bixby

Bixby, což je osobní asistent společnosti Samsung (podobně jako Siri od společnosti Apple), může pořídit snímek obrazovky vaším jménem. Pokud byl systém Bixby nastaven a je schopen naslouchat příkazům, proveďte tuto akci:

Přejděte na obrazovku, jejíž snímek chcete pořídit.

Klepněte a podržte tlačítko napájení.

snímek, obrazovky, samsung, note

Jakmile se zobrazí Bixby, podržte tlačítko napájení a řekněte: „Udělat snímek obrazovky“.“

Bixby pořídí snímek obrazovky a uloží jej do Galerie.

Jak pořídit snímek obrazovky videa na zařízení Samsung Galaxy Note 10 Lite?

Pořizování klasických snímků obrazovky se stalo samozřejmostí. To je užitečné zejména v případě, že chcete sdílet konverzaci s přítelem, oblečení, které nechcete kupovat, ubytování na dovolenou. Nehledě na to, že existuje jak technický, tak zejména praktický způsob. Snímek obrazovky videa! V tomto článku vám vysvětlíme, jak pořídit videozáznam obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10 Lite. Za tímto účelem si nejprve vysvětlíme klasické zpracování prostřednictvím funkcí systému Android a poté si ukážeme, jak zachytit obrazovku telefonu Samsung Galaxy Note 10 Lite pomocí aplikace třetí strany.

READ  Jak deaktivovat zámek obrazovky na iPadu

Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10. všechny aktuální způsoby

Nedávno představený Samsung Galaxy Note 10 nabízí několik způsobů, jak pořídit snímek obrazovky. Bez ohledu na to, jakou metodu pořízení snímku obrazovky zvolíte, získáte víceméně stejný výsledek. Zde je odpověď na otázku, jak pořídit snímek obrazovky na mém Galaxy Note 10?

Některé metody jsou společné pro všechny smartphony se systémem Android. Některé exkluzivně pro zařízení Samsung Galaxy. Samsung Galaxy Note 10 má další způsob pořízení snímku obrazovky.

Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10.1 N8000

Vítejte na stránkách droidium. Protože jste na této stránce, chcete vědět, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10.1 N8000. Možná budete potřebovat pořizovat snímky obrazovky na tabletu nebo telefonu pro různé účely. Může to být snímek obrazovky aplikace nebo hry nebo snímek nastavení tabletu. V tomto návodu vysvětlíme, jak pořídit snímek obrazovky na tabletu Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 a zkuste projít všechny možné cesty.

Stojí za zmínku, že vám nabídneme několik dalších možných způsobů pořízení snímku obrazovky. Abyste věděli, jaké jsou všechny možnosti pořizování snímků obrazovky na zařízeních se systémem Android. V budoucnu se vám může hodit.S vývojem operačního systému se pořizování snímků obrazovky v systému Android stalo mnohem jednodušší, protože vývojáři již tuto možnost poskytli. Od verze 4 operačního systému Android umožňují vývojáři pořizovat snímky obrazovky pomocí kláves zařízení. A od té doby ve vašem Samsung Galaxy Note 10.1 N8000 musí mít Android 4.1, pak se podívejte, jak snadno lze na tomto tabletu pořídit snímek obrazovky.

Jak pořídit snímek obrazovky v telefonu Samsung Galaxy Note 5

Tipy

READ  Dálkové ovládání televizoru Samsung Smart TV nefunguje

Galaxy Note 5 je nejnovější phablet společnosti Samsung, který má velký 5,7palcový displej, čtyřjádrový procesor s taktem 1,5 a 2,1 GHz, 4 GB paměti RAM, 16megapixelový hlavní fotoaparát a 5megapixelový přední fotoaparát, 32/64 GB vnitřní paměti. Mnoho lidí chce vědět jednu jednoduchou věc. jak pořídit snímek obrazovky na novém Galaxy Note 5.

7 ways to take screenshots on NOTE 10

Tento stručný průvodce vám poradí, jak na to.

snímek, obrazovky, samsung, note

Pokud jste již dříve používali zařízení Samsung, pak již víte, co je třeba udělat. V zařízení Galaxy Note 5 můžete snímek obrazovky pořídit třemi způsoby. Prvním z nich je provedení pomocí rychlého tlačítka, druhým je použití metody posuvného gesta a třetí je u Note 5 novinkou. Podívejme se nyní na každou z nich blíže.

Nejjednodušší způsob, jak pořídit snímek obrazovky, je použít určitou kombinaci kláves:

 • Otevřete část nabídky, kterou chcete zachytit.
 • Stiskněte současně tlačítko napájení a spodní knoflík hlasitosti.

Po provedení výše uvedených akcí se v dolní části obrazovky zobrazí grafické oznámení, že snímek obrazovky byl úspěšně vytvořen. Výsledný obrázek můžete okamžitě otevřít stisknutím jeho ikony po stisknutí tlačítka snížení hlasitosti a tlačítka napájení.

Pokud pořizujete snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 edition) Black (SM-P6000ZKA) nelze pořídit snímek obrazovky, doporučujeme přečíst si alternativní kombinace tlačítek uvedené v tomto materiálu. Kromě toho existují i jiné způsoby, jak pořídit snímek obrazovky bez použití kláves telefonu.

Jak pořídit snímek obrazovky pomocí inteligentního výběru

je výhodou Chytrá volba Samsung je skvělá, když chcete zachytit pouze určitou část obsahu zobrazeného na obrazovce. Můžete pořídit snímek obrazovky dvou různých tvarů (čtvercový nebo oválný) a dokonce vytvořit GIF. Začněte otevřením panelu Edge Z boku vyhledejte možnost Chytrý výběr a vyberte styl, který chcete použít. Pak vyberte oblast, kterou chcete zachytit, a klikněte na tlačítko „Made.

Nezapomeňte tuto metodu nejprve povolit. Chcete-li zkontrolovat, zda je zapnutá, přejděte do Nastavení Displej Boční obrazovka Okrajové panely.

Nastavení Zobrazení postranního panelu.

Pokyny krok za krokem:

 • Přejděte na obsah, který chcete zachytit.
 • Otevřete panel Okraje a vyberte možnost Inteligentní výběr.
 • Vyberte tvar, který chcete použít pro snímek obrazovky.
 • Vyberte oblast, kterou chcete zachytit, a stiskněte tlačítko Hotovo.
READ  Přeflashování Xiaomi TV

SCREENSHOT Samsung Galaxy Note 10 & 10 Plus

Snímek obrazovky Samsung note 10

Způsob vytváření snímků obrazovky pro všechna zařízení Samsung zůstal nezměněn až do vydání modelů Samsung Galaxy S8 v roce 2017. Snímky obrazovky můžete pořizovat pomocí hardwarových tlačítek i gest rukou. V Obchodě Play jsou také aplikace, které vám pomohou pořídit snímek obrazovky zobrazený na zařízení Galaxy A7.

Vyzkoušejte obě níže uvedené metody a můžete ručně pořídit snímek obrazovky telefonu, kdykoli budete chtít.

I. Jak pořídit snímek obrazovky v telefonu Samsung Galaxy A7:

Tato metoda ukazuje, jak ručně pořídit snímek obrazovky telefonu pomocí hardwarových tlačítek. Zde je návod, jak to můžete udělat:

Otevřete stránku aplikace/prohlížeče/hry, jejíž snímek obrazovky chcete pořídit, a přejděte k dalšímu kroku. 2. Současné stisknutí a podržení tlačítek Napájení a Domů. 3. Po pořízení snímku uvolněte tlačítka. Po pořízení snímku se na několik sekund zobrazí vyskakovací okno.

Snímek obrazovky najdete na panelu oznámení nebo si ho můžete prohlédnout pomocí aplikace Galerie.

Galaxy Note 10 / 10: How to Take Screenshot 4 Ways Tips

II. Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Galaxy A7 pomocí gesta dlaní / metody přejetí:

Jedná se o jednu z nejlepších a nejoblíbenějších funkcí, které kdy společnost Samsung vytvořila, pokud jde o pořizování snímků obrazovky smartphonu.

Než tuto metodu vyzkoušíte, musíte se nejprve ujistit, že je aktivována. Přečtěte si, zda je aktivována možnost gesta dlaní:

 • Android 6.x a starší: přejděte do „Nastavení“ „Pohyby“, aktivujte funkci Palm Snapshot.
 • Android 7.x a novější: Otevřete „Nastavení“ „Rozšířené funkce“ a povolte možnost přejetí dlaní.

Nyní se podíváme, jak pořídit snímek obrazovky pomocí této funkce.

 • Otevřete aplikaci/prohlížeč/webovou stránku, jejíž snímek obrazovky chcete pořídit.
 • Položte dlaň na jednu stranu obrazovky.
 • Nyní posuňte dlaň z jedné strany na druhou a zobrazí se snímek obrazovky.

Zde jsou uvedeny všechny kroky, které musíte provést, abyste mohli vytvořit snímek obrazovky v telefonu Samsung Galaxy A7.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS