Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Galaxy S8 a S8 Plus

V zařízeních Galaxy S8 a S8 Plus lze snímek obrazovky pořídit několika způsoby. A některé z nich jsou zcela tradiční, jsou společné pro všechny ostatní smartphony Galaxy a jiné jsou vlastností těchto konkrétních modelů.

Samsung Galaxy S8: Eight Solutions to Fix Touch Screen Sensitivity Problem

Ať už uvažujete o S8 Plus, nebo jen o S8, smartphony mají stejné funkce (a ve skutečnosti jsou v podstatě stejné) a vyžadují stejné kroky k používání.

Jak pořídit snímek obrazovky pomocí klávesové zkratky

snímek, obrazovky, samsungu

Tato metoda funguje téměř na každém smartphonu se systémem Android, ale na telefonu Samsung je několik dalších možností. Postupujte podle těchto pokynů:

 • Vyberte oblast na obrazovce, kterou chcete zachytit
 • Stiskněte a podržte současně tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko napájení.
 • Uslyšíte zvuk spouště fotoaparátu a krátkou blikající animaci, to je vše!
 • Snímek obrazovky si nyní budete moci prohlédnout v aplikaci Galerie nebo ve vestavěném správci souborů v sekci Moje soubory nebo Fotky Google.
 • Pokud potřebujete najít snímky obrazovky z příkazového řádku nebo pomocí nástroje pro přenos souborů v systému Android, budou k dispozici v adresáři /pictures/screenshots.

Nejlepší aplikace pro pořizování snímků obrazovky s videem

Aplikace V Recorder: jednoduchá a bezplatná

V případě, že nechcete vyzvedávat z XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX, doporučujeme použít příkaz. V rekordér. který je mimořádně kompletní a velmi snadno použitelný. A ano, tato aplikace nabízí spoustu možností pro pořizování videozáznamů pomocí telefonu Samsung Galaxy S8. Mezi zajímavé možnosti patří. Možnost volby rozlišení videozáznamu. Mění rozlišení z 240p na 1080p, což umožňuje pořizovat snímky obrazovky v mimořádně vysokém rozlišení. Tlačítka, kterými lze spustit nahrávání obrazovky Samsung Galaxy S8, jsou umístěna na boku obrazovky, což usnadňuje nahrávání. Další důležitá rada. je možnost nahrávat zvuk telefonu Samsung Galaxy S8 současně s obrazovkou. Je to velmi praktická funkce, například v případě, že vytváříme výukové programy. Za druhé, co dělá tuto aplikaci zajímavou, je možnost dodatečné změny zachycení videa. A ano, fotografii můžete upravit oříznutím, oříznutím nebo dokonce přidáním obsahu, například emotikonů nebo hudby. Jakmile dokončíte úpravy videa na Samsung Galaxy S8, máte možnost je sdílet na YouTube nebo na sociálních sítích. V Recorder pravděpodobně není aplikace s většinou funkcí, ale snadno se používá a je snadno dostupná v Playstore. Stačí si ji stáhnout a nainstalovat, abyste mohli začít zachycovat obrazovku!

READ  Registrace do sítě Sony Playstation

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy S8?

Není pochyb o tom, že Galaxy S8 je skutečně špičkovým zařízením roku, ale na rozdíl od předchozích modelů Samsung nemá mechanickou domovskou klávesu! Jak nyní pořizovat snímky obrazovky? Dozvíte se o tom v tomto článku!

Před nedávnem byla představena vlajková loď společnosti Samsung, smartphone Galaxy, který se brzy dostane do rukou mnoha zájemců o tento telefon. Přístroj prošel mnoha změnami oproti jiným špičkovým telefonům společnosti. Jedním z hlavních rysů S8 byla absence rámečků a vznik dotykových ovládacích tlačítek umístěných přímo na displeji, namísto tradičního mechanického tlačítka domů a dotyku na těle.

Ti, kteří již dlouho používají smartphony Samsung, budou pravděpodobně zmateni, ale nyní, jak vytvořit snímek obrazovky na Galaxy S8? Ve skutečnosti zůstává vše stejně jednoduché jako dříve, pouze kombinace kláves se mírně změnila!

Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S8: všechny způsoby

Korejští uživatelé smartphonů se často ptají, jak pořídit snímek obrazovky na Samsung Galaxy S8, aby uložili důležité informace v zařízení. Úkol je komplikován skutečností, že výrobce nových zařízení opustil obvyklé mechanické klávesy pod displejem. Není divu, že se mnoho majitelů ztratí a neví, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung S8 s operačním systémem Android.

K dispozici jsou dvě možnosti. pomocí tlačítek a gest. Zvažte dostupné možnosti a uveďte způsob, jak vytvořit rozšířenou verzi obrázku.

Jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung s8?

Samsung Galaxy S8 edge je označován za nejžádanější, nejmodernější a nejoblíbenější gadget roku 2017. Jediné, co novince chybí, je tlačítko domů. Místo toho je na obrazovce tlačítko, které simuluje stisknutí pomocí speciálního vibračního motoru.

Dříve jsme u všech zařízení Galaxy S pořizovali snímky obrazovky stisknutím tlačítka napájení a tlačítka Domů. Nyní jsme se změnili. Jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung s8? Zkratka je nyní jiná, což vede k tomu, že mnoho lidí neví, jak tuto funkci provést.

Není třeba se obávat. Nyní se dozvíte, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung s8 edge.

Způsoby

Existuje několik způsobů, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung s8. Pomocí prvních dvou můžete pořídit normální snímek obrazovky, zatímco třetí metoda vám pomůže pořídit dlouhý snímek obrazovky. Postupujte podle pokynů a vše bude v pořádku.

Snímek obrazovky pomocí klávesové zkratky

Tato metoda funguje téměř na každém smartphonu se systémem Android. Chcete-li však pořídit snímek obrazovky v telefonu Samsung Galaxy S8, máte k dispozici několik dalších možností. Co mám dělat??

How to Enable Multi Window on Samsung Galaxy S8/S8 (Split Screen)

 • Vyberte oblast na obrazovce, kterou chcete zachytit.
 • Současné stisknutí tlačítek napájení a snížení hlasitosti. Stiskněte a podržte tlačítko.
 • Poté se zobrazí krátká blikající animace a zvuk závěrky fotoaparátu.
 • Snímek obrazovky je pořízen.
READ  Účet Sony Playstation

Chcete-li na telefonu Samsung s8 zobrazit snímek obrazovky, přejděte do aplikace „galerie“. Snímek obrazovky si můžete prohlédnout také ve vestavěném správci souborů. Chcete-li to udělat, přejděte do aplikace Fotky Google nebo „moje soubory“.

Pokud potřebujete najít obrázky pomocí nástroje pro přenos souborů v systému Android nebo z příkazového řádku, jsou k dispozici v adresáři /pictures/screenshots.

Přejetí po obrazovce

Nová vlajková loď má další velmi zajímavou funkci pro fotografování. Pořídit snímek obrazovky je ještě snazší než podržet klávesu. Co tedy dělat, abyste mohli pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung s8 edge?

 • Posouvejte ruku po obrazovce od okraje zleva doprava.
 • Na obrazovce se zobrazí krátká animace a uslyšíte zvuk závěrky fotoaparátu, stejně jako u první metody.
 • Tato metoda je ve výchozím nastavení povolena, ale v případě potřeby ji lze v nastavení vypnout, pokud fotografujete při běžném používání.

Chcete-li zakázat přejetí prstem po obrazovce, vstupte do nabídky nastavení. Přejděte dolů na možnost „pohyb“. vyberte „pohyby a gesta“, klepněte na „přejetí prstem“ a pořiďte snímek obrazovky.

Jak pořídit dlouhý snímek obrazovky na smartphonu

Někdy je třeba zachytit více. Pořiďte například snímek obrazovky celé stránky. od horního okraje až po spodní. To lze provést pomocí jediného snímku obrazovky v zařízení Galaxy S8. Zachycení jednoho velkého a dlouhého snímku displeje, na který se vejde vše. Jak na to.

 • Pořízení normální fotografie libovolnou metodou.
 • Stiskněte tlačítko „zachytit více“. To je nutné pro zachycení větší části obrazovky a posun dolů.
 • Tuto možnost mačkejte, dokud nezamkneme vše, co potřebujeme, nebo dokud nedojdete na konec stránky.

Jediný problém je, že dlouhé snímky obrazovky zabírají v paměti telefonu hodně místa. Zde se dozvíte, jak proti tomu společnost Samsung bojuje. Normální snímky obrazovky jsou vykresleny v plném rozlišení 2690 × 1440 pixelů.

Jakmile však uživatel začne táhnout prstem po obrazovce dolů, šířka obrazovky se začne zmenšovat na 1080 pixelů. Současně se snímek obrazovky uloží ve formátu JPEG. Tento formát usnadňuje odeslání snímku obrazovky e-mailem nebo jeho sdílení na sociálních sítích, což šetří spoustu provozu.

To je v podstatě vše. Nyní víte, jak pořídit snímek obrazovky telefonu Samsung Galaxy S8. Zvolte některou z metod a použijte.

Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S8: čtyři způsoby

Pokud vás zajímá, jak pořídit snímek obrazovky na nové vlajkové lodi Samsung Galaxy S8, pak jste určitě tady. Inženýři jihokorejské společnosti nabízejí až čtyři způsoby řešení vašeho problému, stačí si jen vybrat možnost podle vašeho vkusu a potřeb.

Klasická metoda

Tato možnost je dostupná téměř ve všech moderních smartphonech se systémem Android. A Samsung Galaxy S8 není výjimkou. Takže:

 • Otevřete položku, jejíž snímek chcete pořídit.
 • Současně stiskněte a podržte tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko napájení.
 • Snímek obrazovky se automaticky uloží do galerie.
READ  Jak povolit baterie na Samsungu

Klasický způsob pořízení snímku obrazovky na Galaxy S8, který funguje téměř na všech smartphonech se systémem Android

Přejeďte prstem po obrazovce

Tato metoda je považována za modernější (například přejetí prstem je lepší než tlačítka) a údajně pohodlnější. Podle našeho názoru je to však věc osobního vkusu.

 • Nejprve je třeba zkontrolovat, zda je tato metoda v zařízení Palm. Příslušnou možnost naleznete zde: Nastavení. Pokročilé funkce. Snímek dlaně (Palm swipe v anglické verzi). Otočení přepínače do polohy Zapnuto.
 • Otevřete to, co chcete vyfotit.
 • Přejeďte dlaní po displeji zprava doleva nebo zleva doprava. Dlaní se dotýkejte obrazovky.
 • Snímek obrazovky se automaticky uloží do galerie.

Nastavení a pořízení snímku obrazovky tažením dlaně

QUICK OPEN Notification PANEL New Feature/Gesture Galaxy S8,S8 Plus & Note 8

Snímek obrazovky dlouhé stránky

Řekněme, že jste se rozhodli pořídit snímek obrazovky dlouhé webové stránky, která se nevejde na celou obrazovku telefonu Samsung Galaxy S8. Existuje další metoda, která je vylepšením předchozích dvou.

 • Zkontrolujte, zda je v nastavení smartphonu k dispozici příslušná možnost: Nastavení. Další funkce. Snímek obrazovky (v ruské verzi je název této možnosti chybně přeložen, v originále se nazývá Smart capture).
 • Otevřete to, co chcete vyfotit.
 • Použijte některou ze základních metod snímání.
 • Ve spodní části obrazovky by se měl objevit panel nástrojů s tlačítky. Nezívejte. za pár vteřin se skryje a snímek obrazovky se automaticky uloží.
 • Stiskněte tlačítko Scroll capture v levém dolním rohu.
 • Proběhne automatické posouvání a snímek celé oblasti se uloží do galerie.

Snímek obrazovky libovolné oblasti GIF

Tato metoda používá panel Edge, který umožňuje vybrat oblast na obrazovce (i když v zásadě můžete upravit snímek obrazovky vytvořený jednou z výše uvedených metod)

První metoda. vytvoření snímku obrazovky s tlačítky

Výchozí metodou pořízení snímku obrazovky je současné stisknutí tlačítek Domů a Napájení. Podržte obě tlačítka, dokud Samsung S8 nevydá charakteristický zvuk snímku a obraz na obrazovce se na okamžik mírně nezmenší. Obecně platí, že tlačítka nedržte stisknutá déle než dvě sekundy.

Po pořízení snímku obrazovky se v dolní části displeje zobrazí oznámení (s malou miniaturou), které vám umožní snímek obrazovky zobrazit. Nebo můžete galerii otevřít sami. poslední fotografie bude snímek obrazovky, který potřebujete.

V případě Samsungu S8 Plus pravděpodobně nebude příliš pohodlné mačkat dvě tlačítka. Koneckonců, velikost jeho těla opravdu neumožňuje uchopit jej tak, abyste zvládli stisknout tlačítka najednou. Takže je tu další možnost.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS