Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy S10

Při používání telefonu Samsung Galaxy S10 je někdy nutné pořídit snímek obrazovky. Pořízení snímku obrazovky je v určitých situacích velmi užitečné. Zejména pokud potřebujete zaznamenávat a ukládat informace, které jsou na obrazovce telefonu Samsung Galaxy S10. Pořízení snímku obrazovky je také velmi užitečné, pokud chcete poslat své blízké osobě část konverzace v programu. Viber nebo Whatsapp. Tedy obrazovka. Opravdu snadný a rychlý způsob sdílení informací. Pokud tedy chcete vědět, jak pořídit snímek obrazovky pomocí telefonu Samsung Galaxy S10, mějte na paměti, že může existovat několik způsobů. Tímto způsobem si můžete vybrat, zda chcete obrazovku zobrazit pomocí tlačítka nebo aplikace. V tomto článku se také dozvíme, že je snadné pořídit snímek obrazovky prostřednictvím oznamovacího panelu. Ukážeme a vysvětlíme také, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S10 gestem. Наконец, мы увидим для тех, у кого есть эта конкретная потребность, как захватить только часть экрана Samsung Galaxy S10.

How to take a screenshot on a Galaxy S10 using your palm

Many Android phones let you do common tasks with gestures, and the S10 allows you to take a screenshot by sliding the edge of your palm across the screen. This should be turned on by default, but if you want to make sure, do this:

Open the Settings app.

Tap „Advanced features.“

Tap „Motions and gestures.“

Make sure „Palm swipe to capture“ is on by swiping the switch to the right.

Once it’s configured, you can take a screenshot using your palm. To do that:

Set up your screen with the content you want to screenshot.

Place the edge of your palm on the edge of the S10’s screen, so your pinkie is pointing along the long side of the phone.

In one smooth motion, slide your palm across the phone. Můžete to udělat v obou směrech. zprava doleva nebo zleva doprava.

READ  Funkce televizoru Samsung Smart TV

You’ll see the screen flash and shrink, indicating the screenshot was successfully captured.

Samsung Galaxy S10 screenshot method 4: Bixby

Samsung’s Bixby digital assistant lets you take a screenshot on the Galaxy S10 phones with a simple voice command. Just press and hold the phone’s dedicated Bixby button on the phone and say, “Take a screenshot.”

You can also use Bixby to take a screenshot just by saying, “Hi Bixby,” but you have to set up the feature by going to Bixby home Settings Voice wake-up.

  • Navigate to the content you want to capture.
  • Press and hold the Bixby button or say, “Hi Bixby.”
  • Say, “Take a screenshot,” when the digital assistant is activated.

How to take a screenshot on the Samsung Galaxy S10

snímek, obrazovky, samsung

Source: Ara Wagoner / Android Central

Pořizování snímků obrazovky je víc než jen frivolní způsob, jak někoho subtweetnout nebo ukrást vtip pro Reddit; snímky obrazovky mohou být také důležité pro zachycení čísla potvrzení po objednání, zdokumentování slibů učiněných v chatu zákaznické podpory nebo prokázání výhružných zpráv, které byly odeslány a poté smazány. Měli byste vědět, jak je pořídit na svém nablýskaném Samsungu Galaxy S10, a my vám ukážeme všechny způsoby, jak to udělat.

Samsung Galaxy S10: Jak nahrávat obrazovku

Pořízení snímku obrazovky u řady Galaxy S10 je poměrně jednoduchý proces. Ale co nahrávání obrazovky? Jak nahrávat obrazovku na zařízení Galaxy S10e, S10 nebo S10 ? Zjistěte to v této příručce.

Ačkoli možnost snímání obrazovky není v řadě Galaxy S10 zpočátku k dispozici, Samsung k tomuto účelu nabízí vlastní aplikaci. Aplikaci je třeba stáhnout z obchodu s aplikacemi Galaxy a je integrována s uživatelským rozhraním pro snímky obrazovky, takže celý proces je neuvěřitelně jednoduchý.

Přečtěte si: Nejlepší aplikace pro Samsung Galaxy S10

Nezbytnou funkcí mobilního telefonu nebo tabletu je dnes možnost pořizovat snímky obrazovky, tedy zaznamenat na snímek to, co se v daném okamžiku zobrazuje na obrazovce telefonu Samsung Galaxy S10.

There are applications that can perform this functionality, but fortunately you do not need to install any additional app as it is included in the Android 9.0 (Pie); One UI operating system.

When you make a screenshot, you can send that WhatsApp conversation, Tinder, Instagram story, photo or video frame in the memory of your Samsung device.

On the contrary, if you want to record a video of what is shown on the screen of your Samsung Galaxy S10, for example to record a video call, a story or a web page or piece of an internet video, you can follow the next tutorial: Record screen from Samsung Galaxy S10

READ  Obnovení továrního nastavení telefonu Samsung Galaxy J5

If you want to make a screenshot to your Samsung Galaxy S10 you have to follow these simple steps:

First we go to the screen to which you want to make the screenshot of your Samsung Galaxy S10, be it a web page, chat or application.

How to Screenshot on Samsung Galaxy S10 / S10 Plus

Existují dvě metody: pomocí nativní metody systému Android současným stisknutím tlačítka napájení a tlačítka pro snížení hlasitosti nebo prostřednictvím vlastního systému společnosti Samsung: spočívá v posunutí strany dlaně přes obrazovku z pravé strany na levou (nebo naopak) našeho Galaxy S10, kde se zobrazí blesk, který signalizuje, že bylo provedeno zachycení. This method may not be available, depending on the version of the software you have. To take the screenshot with this gesture you must first activate it from the settings, go to the settings, click on „Advanced functions“ and activate the option „Move palm to capture“.

The captured image is automatically saved in the gallery of your mobile/cell phone Samsung SM-G973F, SM-G973U, SM-G973W, SM-G973N, SM-G973U1.

Customize Your Galaxy S10 Always On Display, Lock Screen & Home Screen

Click on the capture that you just made on your Galaxy S10, and you will be able to edit it, trim it or send it to your contacts or through your preferred social network.

Users rating on capture screen in Samsung Galaxy S10

Second method to make a screenshot in Galaxy S10:

1- Go to the screen or application you want to capture the screen on your Samsung.

2- Otevřete oznamovací lištu telefonu Samsung Galaxy S10 posunutím prstu z horní části obrazovky dolů a stisknutím ikony „Snímek obrazovky“.

3- The captured image is automatically saved in the gallery of your phone or tablet Samsung.

Samsung Galaxy S10 a size of 149.9 x 70.4 x 7.8 mm (5.90 x 2.77 x 0.31 in), a weight of 157 grams, a screen size of 6.1 inches, 93.2 cm2 (

88.3% screen-to-body ratio) and a screen resolution of 1440 x 3040 pixels, 19:9 ratio (

It has a processor Octa-core (2×2.73 GHz Mongoose M4 2×2.31 GHz Cortex-A75 4×1.95 GHz Cortex-A55). EMEAOcta-core (1×2.84 GHz Kryo 485 3×2.41 GHz Kryo 485 4×1.78 GHz Kryo 485). USA/LATAM, China, a graphics card Mali-G76 MP12. EMEA Adreno 640. USA/LATAM, China, a RAM memory 8 GB and an internal memory of 128/512 GB, 8 GB RAM.

READ  Jak připojit sluchátka Huawei k iPhonu. Specifikace

The Samsung Galaxy S10 it comes from the factory with the operating system Android 9.0 (Pie); One UI

What did you think of this tutorial? Take a look at the rest of the utilities that you can learn about the Samsung Galaxy S10 to get the most out of it, such as how to record a video from the screen, set up email, locate a Galaxy S10 lost or stolen, reset the Galaxy S10, Delete Google account from Samsung Galaxy S10, install WhatsApp, get the IMEI code from Samsung Galaxy S10, how to make video calls in Samsung Galaxy S10 using WhatsApp, Skype, Zoom or another application and others frequently asked questions.

Pořízení snímku obrazovky v zařízení Samsung Galaxy S10 Lite

Pořízení snímku obrazovky v Galaxy S10 Lite může být užitečné v mnoha případech. Pořízení snímku obrazovky nebo snímku obrazovky na smartphonu Samsung Galaxy S10 Lite je jednoduchý postup. V tomto průvodci se dozvíte, jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Galaxy S10 Lite.

How to put Brightness slider bar on top for Samsung S10 or S10 plus

Telefon Galaxy S10 Lite podporuje systém Android 10, One UI 2.1 Operační systém. Naučíme se také, jak pořizovat snímky obrazovky v uživatelském rozhraní Samsung One UI 1.0 (Android 9). One UI 2.0 (Android 10). One UI 3.0 (Android 11) verze.

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy S10 pomocí aplikace třetí strany

Místo použití vestavěného záznamníku obrazovky nahrávejte obrazovku v telefonech Galaxy pomocí aplikace třetí strany. Záznamník obrazovky AZ. Vynikající záznamník obrazovky Samsung, který dokáže zaznamenat vše, co se zobrazí na obrazovce. Zde je návod, co musíte udělat:

Krok 1 Začněte stažením aplikace z obchodu Google Play.

Krok 2 Po instalaci ji spusťte na Samsungu Galaxy S10 a na obrazovce se zobrazí řada kruhů s možnostmi nahrávání, pořizování snímků obrazovky atd. Д. Před obrazovkou nahrávání můžete přistupovat k nastavení aplikace stisknutím plovoucího tlačítka a klepnutím na ikonu ozubeného kola. Poté se zobrazí nabídka, ve které můžete nastavit kvalitu videa, umístění souboru pro uložení zachyceného videa.

Krok 3 Stiskněte tlačítko nahrávání a poté budete muset potvrdit nahrávání obrazovky. Nahrávání ukončíte kliknutím na tlačítko Stop. Nahrané video se uloží do galerie.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS