Způsoby pořízení snímku obrazovky na zařízeních Samsung Galaxy S10e, S10 a S10 Plus

Samsung Galaxy S10e, S10 a S10 Plus jsou jedny z nejlepších zařízení, které kdy společnost vytvořila. Desátá generace řady Galaxy S přináší novou technologii displeje Infinity O, ultrazvukovou čtečku otisků prstů, firmware One UI, více fotoaparátů na zadní i přední straně a nejnovější a nejrychlejší čipové sady Snapdragon a Exynos.

Základní funkcí každého telefonu se systémem Android, včetně Galaxy S10 a jeho variant, je možnost pořídit snímek obrazovky všeho, co je na obrazovce. Před lety byla možnost pořídit snímek obrazovky velmi omezená. Za tímto účelem museli uživatelé instalovat aplikace třetích stran z Obchodu Play. Již tehdy byla tato funkce nespolehlivá.

V současné době výrobci, jako je například společnost Samsung, zavádějí do svých chytrých telefonů mnoho způsobů pořizování snímků obrazovky. Schopnost zachytit to, co je na displeji, je v dnešní době nutností. Pořízení snímku obrazovky na Galaxy S10e, S10 a S10 Plus je naštěstí snadné. Podle následujícího návodu se dozvíte, jak snadno pořídit snímek obrazovky telefonu.

Jak pořizovat lepší snímky obrazovky v telefonu Samsung Galaxy

snímek, obrazovky, galaxy

Ve výchozím nastavení ukládá smartphone Samsung Galaxy snímky obrazovky ve formátu.JPEG. Nemáme nic proti starému dobrému formátu JPEG, zejména pokud potřebujete ve svém zařízení ušetřit co nejvíce místa. V každém případě však mají snímky obrazovky ve formátu JPEG jednu zásadní nevýhodu: nevypadají tak dobře jako fotografie ve formátu JPEG.PNG. Je tu však problém: na rozdíl od jiných chytrých telefonů se systémem Android neměly telefony Samsung Galaxy donedávna možnost pořizovat snímky obrazovky v režimu.PNG. Nejnovější korejské telefony jsou naštěstí vybaveny bezztrátovými snímky obrazovky. Je pravda, že budete muset aktualizovat zařízení na systém Android 10.

Připomínáme, že aktualizace systému Android 10 není v současné době dostupná pro všechny smartphony. Zde je seznam zařízení, na která již lze nainstalovat systém Android 10. Na tomto seznamu je také seznam zařízení, která mohou být do konce roku 2020 aktualizována.

Ok Im trochu naštvaný, že nejdražší, prémiové, luxusní zařízení Samsung dělá nedostane Android 10 až do dubna. Proč se to sakra tak odkládá? Měli bychom ho dostat před S10 a Note10, ne o 3/4/5 měsíců později piccom/Ujsj9KF1Qy

Max Weinbach (@MaxWinebach) listopad 28, 2019

Po aktualizaci zařízení můžete začít měnit nastavení formátu ukládání snímků obrazovky. Chcete-li to provést, musíte otevřít aplikaci Nastavení a kliknout na položku „Rozšířené funkce“. Dále najděte kartu „Snímky obrazovky a záznam obrazovky“. Klikněte na něj a můžete změnit formát „JPG“ na kvalitnější „PNG“.

Jak upozornili uživatelé, výše uvedené možnosti nejsou vidět na všech zařízeních Samsung se systémem Android 10. Pokud se výše uvedené karty v telefonu nezobrazují, vraťte se v tomto případě na domovskou obrazovku aplikace Nastavení a najděte kartu „Formát snímku obrazovky“, na které můžete změnit formát ukládání snímku obrazovky.

READ  Jak aktualizovat Android na Skate Zte

Je trochu překvapivé, proč smartphony Samsung se starším výchozím softwarem dosud tento formát nepoužívaly.PNG. Je možné, že společnost Samsung donedávna upřednostňovala fyzický prostor vnitřní paměti zařízení a tuto možnost upřednostňovala před všemi ostatními.

Jak ale víme, mnoho nejnovějších modelů chytrých telefonů vydaných společností Samsung v posledních několika letech dostalo velké množství vestavěné paměti. Společnost Samsung nyní upřednostňuje kvalitu uložených fotografií a snímků obrazovky. Mimochodem, v.Kvalita PNG není jen pro snímky obrazovky. Běžné fotografie uložené ve stejném formátu vypadají také lépe. To vše díky tomu, že formát.PNG umožňuje uložit průhlednost, kterou může fotografie mít.

Jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S10 Lite. pokyny krok za krokem

Nejjednodušší způsob, jak s někým sdílet snímek obrazovky. Samsung Galaxy S10 Lite nabízí několik způsobů pořízení snímku obrazovky. Většina těchto metod je společná pro všechny telefony se systémem Android a některé jsou omezeny na zařízení Galaxy.

V tomto příspěvku se podíváme na to, jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy S10 Lite.

Galaxy S10 / S10 Plus: How to Use Split Screen View (Multi Window)

Samsung Galaxy S10 Lite nabízí možnost pořídit dlouhý snímek obrazovky. To je užitečné, pokud chcete zachytit obrazovku z více stránek. Začněme.

Druhý způsob:

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung Galaxy S10

Pokud chcete uložit webovou stránku, obrázek nebo jinou informaci, která se zobrazí na obrazovce, jako obrázek, můžete pořídit snímek obrazovky zařízení Samsung Galaxy S10

Není to vůbec složité. Dále vám vysvětlíme, jak krok za krokem pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S10

Jak pořídit snímek obrazovky

V závislosti na modelu smartphonu se mohou kroky k pořízení snímku obrazovky mírně lišit. Proto vám ukážeme několik způsobů, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S10

Chcete-li pořídit snímek obrazovky, stiskněte současně tlačítko nabídky a tlačítko Start. Podržte obě tlačítka stisknutá po dobu dvou až tří sekund, dokud na displeji krátce nezabliká. Snímek obrazovky nyní najdete v samostatné složce v galerii telefonu Samsung Galaxy S10

Jiný způsob. současným stisknutím tlačítka domů a tlačítka hlasitosti „mínus“ na smartphonu. Jakmile je pořízen snímek obrazovky (nebo snímek obrazovky), obrazovka krátce bliká, stejně jako při první metodě.

U některých modelů můžete dokonce pořídit snímek obrazovky posunutím prstu po obrazovce od jednoho okraje k druhému.

Jak pořídit pokročilý snímek obrazovky

U novějších modelů můžete dokonce pořídit rozšířený snímek obrazovky, který přesahuje velikost obrazovky smartphonu.

Pokud tedy chcete například pořídit snímek obrazovky webové stránky, můžete ji místo pořizování několika snímků obrazovky pouze procházet. Všimněte si, že to funguje pouze v případě, že stránka, kterou máte otevřenou v zařízení Samsung Galaxy S10. můžete procházet.

Upozorňujeme vás, že postup pořízení snímku obrazovky se může u jednotlivých modelů lišit.

Dále vám ukážeme dva způsoby, jak pořídit pokročilý snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S10

 • Začněte otevřením rolovací aplikace, například internetového prohlížeče.
 • Současné stisknutí tlačítek napájení a snížení hlasitosti.
 • Podržte obě tlačítka, dokud Samsung Galaxy S10 neudělá snímek obrazovky.
 • Zobrazí se zpráva s několika možnostmi, vyberte možnost „Scroll Shot“.
 • Nyní můžete pořídit snímek stránky v dolní části sekce.

Pomocí této metody můžete dokonce pořídit snímek obrazovky celé webové stránky, včetně všeho, co na samotné obrazovce přes rolování nevidíte.

 • Pořiďte snímek obrazovky a vyberte níže uvedenou možnost.
 • Smartphone nyní zvětší snímek obrazovky, dokud neklepnete na obrazovku.
READ  Samsung Galaxy j3 obnovení továrního nastavení

Pokud se konfigurace vašeho telefonu Samsung Galaxy S10 mírně liší

Možná jste se rozhodli nainstalovat do svého Samsung Galaxy S10 vlastní operační systém nebo používáte neznámou verzi Samsung Galaxy S10 Zde je několik základních závěrů, které vám pomohou Snímek obrazovky :

Na mobilních zařízeních bez hardwarové klávesnice lze snímky obrazovky obvykle pořizovat stisknutím kombinace kláves a/nebo tlačítka na obrazovce.

Speciální funkce systému Android, které mohou být ve vašem Samsungu Galaxy S10

U zařízení, která mají tlačítko domů a tlačítko napájení, se snímek obrazovky obvykle vytvoří současným stisknutím a podržením těchto tlačítek. U zařízení, která nemají domovské tlačítko, se stisknutím a podržením tlačítka napájení zobrazí tlačítko pro pořízení snímku obrazovky.

SCREENSHOT Samsung Galaxy S10

Speciální funkce v systému Microsoft Windows, pokud jej máte nainstalovaný v zařízení Samsung Galaxy S10

U tabletů se systémem Windows 8 pořiďte snímek obrazovky podržením klávesy Windows (pod obrazovkou) a klávesy pro zvýšení hlasitosti. U telefonů se systémem Windows Phone 8 stiskněte a podržte klávesu Windows a klávesu Napájení. Počínaje systémem Windows Phone 8.1, snímek obrazovky se vyvolá podržením tlačítka napájení a tlačítka zvýšení hlasitosti.

Poté máte možnost snímek obrazovky ze zařízení Samsung Galaxy S10 oříznout, odeslat, vytisknout nebo upravit

Doufáme, že se nám podařilo ukázat vám způsob, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S10

Jak pořídit snímek obrazovky v zařízení Samsung. Jak pořídit snímek obrazovky zařízení Samsung Galaxy a dalších zařízení Samsung Android. Snímky obrazovky Samsung.

Podívejme se, jak pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung. Pro ty, kteří nevědí, co jsou snímky obrazovky a jak se dělají, se pokusíme stručně vysvětlit. funkce snímku obrazovky umožňuje uložit jako obrázek vše, co se objeví na obrazovce telefonu, smartphonu, Androidu, iPhonu, tabletu, počítače a dalších zařízení. Můžeme také říci, že při pořizování snímku obrazovky vyfotografujeme obrazovku telefonu, počítače, tabletu. Samozřejmě k tomu nepoužíváme fotoaparát, tato funkce je k dispozici na většině zařízení a na některých zařízeních můžete nainstalovat další aplikace a programy pro pořizování snímků obrazovky. Chcete-li pořídit snímek obrazovky, musíte na telefonu stisknout několik kláves a na počítači musíte také stisknout určité klávesy na klávesnici. Doufám, že jste se dozvěděli něco o tom, co je to snímek obrazovky a jak se pořizuje.

Nyní se podíváme, jak pořídit snímek obrazovky na telefonu Samsung Galaxy a dalších smartphonech Samsung se systémem Android. Existují tři způsoby, jak zachytit snímek obrazovky na samsungu, níže můžete vidět všechny tři metody a vyzkoušet, co bude fungovat pro váš android Samsung. Napište prosím do komentářů, která ze tří možností bude fungovat pro vaše zařízení, uveďte model vašeho androidu Samsung a ostatní uživatelé zanechají své užitečné informace na webu.

Galaxy S10/S10/S10E: HOW TO TAKE SCREENSHOT (3 WAYS)

Prvním způsobem pořízení snímku obrazovky na zařízení Samsung je současné stisknutí tlačítka Domů, které se nachází ve spodní části uprostřed obrazovky, a tlačítka napájení (zámku) na několik sekund. Pokud se vše podařilo, zobrazí se na obrazovce oznámení, že byl snímek obrazovky uložen. Snímky obrazovky Samsung si můžete prohlédnout v galerii nebo otevřít balíček Obrázky/ScreenCapture nebo složku Obrázky/Snímky obrazovky a najít snímek obrazovky tam.

Druhým způsobem je stejně snadné pořídit snímek obrazovky Samsung stisknutím a podržením tlačítek „snížení hlasitosti“ a „zamknutí“ (zapnutí/vypnutí) po dobu několika sekund. Po úspěšném zachycení snímku obrazovky se zobrazí oznámení, že byl snímek obrazovky uložen. Stejně jako při prvním způsobu lze snímek obrazovky pořízený pomocí zařízení Samsung Galaxy zobrazit v galerii nebo můžete otevřít složku Obrázky/ScreenCapture nebo Obrázky/Snímky obrazovky.

Pokud vám žádná z výše uvedených metod nefungovala, zkuste třetí možnost. Chcete-li na smartphonu Samsung pořídit snímek obrazovky, stiskněte a několik sekund podržte tlačítka Domů a Zpět. Obě tato tlačítka jsou umístěna pod obrazovkou, většinou tento způsob pořízení snímku obrazovky používá Samsung ve verzi Android 2.3. Pravděpodobně již víte, kde se ve společnosti Samsung nachází uložený snímek obrazovky ve složce Obrázky/ScreenCapture nebo ve složce Obrázky/Screenshots, snímek obrazovky lze také zobrazit v galerii.

 • Doufám, že vám tento článek pomohl a že jste byli schopni pořídit snímky obrazovky Samsung Galaxy a dalších androidů Samsung.
 • Budeme rádi, když nám zanecháte zpětnou vazbu, komentář, užitečnou radu nebo doplnění článku.
 • Nezapomeňte zanechat komentář o způsobu, jak vytvořit snímek obrazovky na vašem Androidu, prosím, zadejte svůj model zařízení, aby ostatní uživatelé mohli získat užitečné informace od vás.
 • Pokud máte nějaké užitečné tipy, můžete je zveřejnit na našich webových stránkách na samostatné stránce, kde bude uveden autor článku.
 • Děkujeme za vstřícnost, vzájemnou pomoc a užitečné tipy!
READ  Najít Samsung Galaxy

Výrobce telefonu neomezuje majitele v pořizování snímků obrazovky. Snímek obrazovky můžete pořídit naprosto kdykoli: při sledování filmu, hraní hry nebo korespondenci v Messengeru. Hlavní podmínkou pro pořízení snímku obrazovky je, aby byl smartphone zapnutý a odemčený.

Nejjednodušší způsob, jak pořídit snímek obrazovky, je použít určitou kombinaci kláves:

 • Otevřete část nabídky, kterou chcete zachytit.
 • Stiskněte současně tlačítko napájení a spodní knoflík hlasitosti.

Po provedení výše uvedených kroků se v dolní části obrazovky zobrazí grafické oznámení, že snímek obrazovky byl úspěšně pořízen. Výsledný obrázek lze okamžitě otevřít kliknutím na jeho ikonu po stisknutí tlačítka snížení hlasitosti a tlačítka napájení.

Pokud nemůžete pořídit snímek obrazovky na zařízení Samsung Galaxy S10 Lite, doporučujeme vyzkoušet alternativní kombinace tlačítek uvedené zde. Existují i další způsoby, jak pořídit snímek obrazovky bez použití kláves telefonu.

Jak pořídit snímek obrazovky telefonu Samsung Galaxy S21

Smartphone je relativně nový, systém je již dlouho známý, značka je známá, požadovaný úkol je poměrně triviální, ale lze jej vyřešit poněkud netriviálně. Přesto se nám podařilo zjistit, jak pořídit snímek obrazovky na Galaxy S21.

Každý den píšeme něco o Androidu, téměř každý den testujeme nová zařízení, ale nemůžete tomu uvěřit. když jsem se snažil pořídit snímek obrazovky na Samsungu Galaxy S21, abych ilustroval jeden z našich článků, nastal problém. To se také stává. Co říci o méně zkušených uživatelích?

Vezmete zařízení do ruky, stisknete obvyklou kombinaci kláves „Power“ a „Volume down“ a nic se nestane. Přesněji řečeno, nedělá to, co očekáváte. Místo snímku obrazovky se dostaneme na obrazovku restartu/odpojení miniaplikace. Také vidíme, že v dolní části obrazovky, kterou jsme elegantně zablokovali rukou, krátce bliká jakási vyskakovací zpráva, která říká něco o snímku obrazovky.

Co dělat? Zkuste to znovu, nyní s otevřenou obrazovkou, abyste si po zobrazení vyskakovacího okna stihli přečíst, co se v něm píše. Nic takového! Podruhé se nezobrazí. Ne obnovení továrního nastavení!

Ukázalo se, že si z toho společnost Samsung „utahuje“. Snímek obrazovky je ve skutečnosti vytvořen právě touto kombinací. Odvolání: „Napájení““Snížení hlasitosti“, ale v Galaxy S21 se to děje trochu zvláštním způsobem. Zatímco na většině zařízení je třeba tuto kombinaci kláves stisknout při čekání na snímek obrazovky, u zařízení Samsung je tomu naopak: Stiskněte velmi rychle a položte. A získáte snímek obrazovky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS