Jak připojit sluchátka Airpods k systému Android

Vložte sluchátka Airpods do pouzdra, pokud jste tak ještě neučinili.

V zařízení se systémem Android otevřete Nastavení.

Stiskněte a podržte tlačítko na zadní straně skříňky, dokud kontrolka nezačne blikat bíle.

Vraťte se do zařízení se systémem Android a počkejte, až se sluchátka Airpods objeví v seznamu zařízení Bluetooth. Poté stiskněte tlačítko „Pair“.

Zavření „Nastavení“ v zařízení se systémem Android. Airpods se spárují a připojí k novému zařízení.

sluchátka, airpods, připojit, zařízení

Párování můžete otestovat poslechem hudby, podcastů nebo jakéhokoli zvuku ze zařízení se systémem Android. Zvuky by měly jít do sluchátek Airpods a ze sluchátek Airpods podle očekávání. Pokud jsou sluchátka připojena a spárována s telefonem nebo tabletem se systémem Android, stanou se Airpods bezdrátovým zvukovým zařízením, které operační systém používá k výstupu zvuku.

Pokud jde o Airpods, práce se zařízením se systémem Android se zásadně neliší od práce s počítačem se systémem Windows. Nebuďte překvapeni, ale je to také možné. A Airpods se k Macům připojují v pohodě, což dává smysl. Párování se zařízením se systémem macOS je snazší nastavit, pokud jsou sluchátka již spárována s iPhonem se stejným Apple ID. Stačí otevřít nastavení zařízení Bluetooth a ručně zahájit proces párování se sluchátky. Příslušenství se chová stejně jednoduše a intuitivně jako jakékoli jiné zařízení Bluetooth nebo bezdrátový reproduktor.

Upozorňujeme, že při střídavém používání sluchátek Airpods s iPhonem, iPadem, Macem a Androidem je nejlepší sluchátka odpojit od aktuálního zařízení, ale nevyjímat je. Teprve pak můžete Airpods spárovat s novou platformou. Pokud se v nastavení Bluetooth omylem odstraní nějaké nastavení ze zařízení Apple, bude vždy možné znovu nakonfigurovat iOS se systémem Android i macOS.

Jak připojit sluchátka Airpods k telefonu se systémem Android?

Zjednodušte to. Postupujte podle následujících kroků:

 • V systému Android přejděte do nabídky „Nastavení“ „Připojení“ „Bluetooth“.
 • Vložte sluchátka Airpods do nabíjecího pouzdra a ujistěte se, že je otevřené.
 • Podržte několik sekund stisknuté malé tlačítko na zadní straně nabíjecího pouzdra. Jakmile jsou sluchátka připravena k připojení, začne blikat kontrolka (uvnitř pouzdra nebo na přední straně, v závislosti na modelu).
 • Airpods se objeví v nabídce Bluetooth. Vyberte je a dohodněte se na jejich spárování.

Zde je vše, co musíte udělat. Nyní je můžete používat jako jiná sluchátka Bluetooth.

READ  Jak přejít na paměťovou kartu v zařízení Meizu. Aplikace z Google Play se nestahují

Sluchátka můžete spárovat s chytrým telefonem bez dalšího softwaru, ale pro přepínání skladeb, kontrolu stavu baterie apod. je třeba do chytrého telefonu nainstalovat následující speciální software.

 • Stáhněte si a nainstalujte do svého smartphonu aplikaci „AirBattery“ nebo její obdobu.
 • Stisknutím tlačítka na pouzdru náhlavní soupravy přejdete do režimu vyhledávání. V závislosti na modelu může být tlačítko na přední nebo zadní straně pouzdra.

Sluchátka Airpods se ke smartphonu připojí stejně rychle jako jakékoli jiné zařízení Bluetooth. Po připojení k systému Android musíte sluchátka jednoduše ručně najít v seznamu zařízení Bluetooth. Po připojení k iPhonu je párování automatické.

Jak připojit sluchátka Airpods k telefonu se systémem Android a používat je

Sluchátka Apple Airpods si získala oblibu u majitelů iPhonů, ale pokud chcete, můžete je používat i se smartphonem s Androidem, stačí sluchátka připojit přes Bluetooth.

Zde najdete návod, jak připojit sluchátka Airpods nebo Airpods Pro k telefonu se systémem Android a používat je k poslechu hudby, přijímání hovorů a dalším účelům. Mohlo by vás také zajímat: Jak připojit Airpods k notebooku nebo počítači s Windows.

Jak připojit sluchátka Airpods k systému Android

Tady se dozvíte, jak snadno lze sluchátka Apple Airpods bezdrátově připojit k zařízení se systémem Android.

Bezdrátová sluchátka Apple Airpods získávají na popularitě každým dnem. A nadšení se ještě zvýšilo po představení nové verze sluchátek Airpods Pro s aktivním potlačením hluku, režimem čistoty zvuku a pohodlným uchycením do uší.

Как подключить наушники Apple AirPods к телефону Samsung, Xiaomi, чтобы показывало заряд наушников

Pokud již tato sluchátka vlastníte nebo o jejich pořízení uvažujete, ale nevlastníte iPhone, musíte se seznámit s tím, jak k Airpods připojit zařízení se systémem Android.

Funkce těchto sluchátek v systému Android můžete rozšířit pomocí speciálních aplikací. Vezměte si aplikaci Droidpods, která nám nabízí neustálé upozornění ukazující zbývající výdrž baterie Airpods a dává nám vědět, kdy je čas nabít jedno nebo obě sluchátka. Aplikace je veřejně dostupná v Obchodě Play za pouhých 2,49.

Nebo bezplatná aplikace AirBattery, která vám také umožní sledovat stav nabití sluchátek a pouzdra. Další výhodou této aplikace je, že podporuje i jiná bezdrátová sluchátka W1.

Aplikace pro systém Android zobrazuje nabití

Připojení

Návod na bezdrátové připojení sluchátek Airpods k systému Android:

 • Otevřete nabídku systémových nastavení telefonu a povolte přenos dat přes Bluetooth. Sluchátka Airpods Pro s ním ve výchozím nastavení fungují. Počkejte, dokud se v oznamovací liště nezobrazí ikona značky.
 • Otevřete pouzdro se sluchátky AirPods a stiskněte tlačítko nastavení.
 • Spárujte bezdrátová sluchátka Apple, když kontrolka LED uvnitř pouzdra bliká bíle. Během této doby by měl zůstat aktivní i přenos dat přes Bluetooth na spárovaném smartphonu.

Tento proces zabere několik okamžiků. Po dokončení zavřete okno nastavení a zkontrolujte, zda se hudba přenáší do sluchátek. Párování pak proběhne automaticky při každém zapnutí Bluetooth. pokud je náhlavní souprava při zapnutí položena vedle telefonu.

READ  Parametry vašeho zařízení změnily znovu načtěte počítač

Připojení sluchátek Airpods k televizoru

Připojení sluchátek Airpods prostřednictvím bezdrátové datové sítě Bluetooth:

Airpods zapnete stisknutím krytu na několik sekund.

 • Povolený režim vyhledávání
 • Pokud se v nabídce televizoru nezobrazí, stiskněte tlačítko obnovit
 • Jakmile se sluchátka Airpods zobrazí v seznamu dostupných zařízení, připojte se k nim

Pokud televizor nemá vestavěnou funkci Bluetooth, můžete použít adaptér Bluetooth.

 • K tomu je třeba zakoupit samostatný adaptér Bluetooth pro televizor.
 • Zkontrolujte, zda je televizor vybaven portem USB, který dokáže přenášet zvuk. Volitelně připojte adaptér USB.
 • Pokud ne, připojte se k analogovému 3,5mm drátovému výstupu. Pokud takový port není k dispozici, použijte adaptér s 3,5mm optickým výstupem a připojte vysílač Biuetooth.

Mám si koupit Airpods pro Android a Windows?

Můžete si zachovat kouzlo Apple, pokud používáte značková bezdrátová sluchátka i jinde než s iPhonem a MacBookem?

Představení sluchátek Airpods bylo určitým krokem ve vývoji bezdrátových sluchátek. Společnost Apple vytvořila novou úroveň pohodlí a snadné interakce mezi chytrým telefonem a sluchátky. Otevřete pouzdro a sluchátka se okamžitě připojí k vašemu smartphonu, vložíte je zpět a nabíjejí se. to je takzvaná magie Apple. Nevlastním a nikdy jsem nevlastnil iPhone, MacBook ani iPad, takže mě zajímalo, jak budou sluchátka Apple fungovat mimo ekosystém. se smartphonem s Androidem a notebookem s Windows. Je toho hodně, co by se dalo vyprávět.

Airpods Android = dobrý

Sluchátka Airpods fungují s iPhonem perfektně. připojí se okamžitě, fungují bez problémů a mají gesta. Než si koupíte sluchátka pro připojení ke smartphonu se systémem Android, musíte se připravit na to, že nebudou fungovat tak hladce.

První věc, kterou je třeba pochopit, je, že Airpods se mimo ekosystém Apple mění na běžná bezdrátová sluchátka. Lze je však připojit k jakémukoli zařízení, které podporuje přenos hudby a zvuku přes Bluetooth.

Připojení je jednoduché: otevřete kryt pouzdra a stiskněte jediné tlačítko na krytu, dokud nezačne blikat bílá LED dioda. Stačí, když Airpods najdu v nastavení Bluetooth ve svém smartphonu, a můžu začít. Sluchátka je možné připojit po jednom a používat je jako náhlavní soupravu nebo dvě najednou.

U systému Android nemůžete vidět, kolik náboje zbývá v pouzdře a ve sluchátkách jednotlivě. Funkce automatického zastavení přehrávání nefunguje, pokud jedno ze sluchátek vytáhnete z ucha. A ze zřejmých důvodů Siri nefunguje. I přes tyto nevýhody jsou Airpods stále šikovná sluchátka.

Ale u systému Android gesta fungují. dvojím klepnutím na sluchátka můžete pozastavit. Některé recenze uvádějí, že můžete stále přepínat skladby, ale na mém Honoru 8 funguje pouze pozastavení. V každém případě jsou gesta trochu nepohodlná, protože klepání na malé sluchátko je obtížné, musíte si na to zvyknout.

READ  V aplikaci Nastavení došlo k chybě Androidu

How to pair Airpods to Samsung Android phone

Některé funkce sluchátek se systémem Android lze přidat pomocí aplikací. V Obchodě Play je nejoblíbenější AirBattery, to je to, co používám. Přidává displej baterie a automatickou pauzu, pokud vyjmete sluchátko z ucha. Existují zde různé nuance. Za vypnutí reklam budete muset zaplatit 85 dolarů. Také procenta baterie se zobrazují nesprávně, pokud se připojíte několikrát za sebou, můžete vidět pokaždé jiný výsledek. odchylka 10-15 %. Pro hrubý odhad to však stačí. Při automatické pauze zůstává aplikace aktivní na pozadí, takže se smartphone rychleji vybíjí. tuto funkci jsem považoval za zbytečnou, takže je vypnutá.

Do Apple Airpods work with Samsung Galaxy S8?

Celkově, pokud máte Android. Airpods jsou v pořádku vzít. Nebude to tak pohodlné jako s iPhonem, ale pořád je to lepší než většina ostatních bezdrátových sluchátek.

Airpods Windows = bolest

Než si koupíte sluchátka Airpods pro počítač s Windows 10, měli byste si to dvakrát rozmyslet, nebo ještě lépe vyzkoušet párování. Systém jako celek není dobrý s bezdrátovými sluchátky a s Airpods je situace ještě horší.

Pokud Airpods připojujete pouze k notebooku se systémem Windows a používáte vždy dvoje sluchátka, není problém. Až na jednu věc. v režimu náhlavní soupravy nefungují vůbec, v žádném případě. K tomuto závěru jsem dospěl po dlouhém hledání informací na tematických fórech. To je velká nevýhoda, protože sluchátka Apple je velmi pohodlné používat k hovoru a se systémem Windows to není možné. Ale je možné v nich hrát i hry, zpoždění signálu je pro to pohodlné.

Další problém nastane, když se pokusíte používat sluchátka po jednom. Pokud sedíte s jedním sluchátkem a pokusíte se vytáhnout druhé, systém se dostane do útlumu. funguje pouze jedno z nich. I když jen otevřete víko kufříku, připojení se může na několik sekund přerušit. Pak musíte přejít do nastavení, odpojit sluchátka, vložit je do pouzdra a znovu je vyjmout. Strašidelné.

Airpods jsou šikovná, ale velmi drahá sluchátka. Diskutovat zde o kvalitě zvuku je zbytečné, rozhodně nejsou pro audiofily. Také tvar ušních boltců je odrazující, protože v nich dobře slyšíte okolí, v některých případech je to dokonce plus.

Celkově jsem byl se sluchátky spokojen, se systémem Android se ztratilo pověstné kouzlo, ale stále fungují dobře. S Windows je to horší, ale už nějakou dobu plánuji přechod na Mac, takže jde o dočasné problémy.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS