Jak povolit nahrávání hovorů v telefonu se systémem Android

UPOZORNĚNÍ: od napsání tohoto článku se mnoho věcí změnilo. Více informací o tomto tématu najdete ve videu na konci tohoto příspěvku.

Jak povolit nahrávání hovorů v telefonu je jednou z otázek majitelů mobilních telefonů a chytrých telefonů, která je vždy aktuální, a odpověď není nalezena ani na internetu, nebo spíše není vždy pravda.

Kolem tématu nahrávání telefonických rozhovorů se v souvislosti s technickou a právní stránkou nahromadilo mnoho mýtů a dokonce se objevil názor, že telefonické rozhovory nemůže nikdo ukládat bez souhlasu účastníka rozhovoru.

Opravdu nelze uložit konverzaci bez souhlasu volajícího?? Pamatujme si, že než začneme nahrávat telefonický rozhovor, který vedete s jinou osobou, je třeba vzít v úvahu všechny aspekty související s touto skutečností.

POZNÁMKA: na některých smartphonech se systémem Android, zejména Xiaomi, Huawei, Meizu, honor je stále možné povolit automatické nahrávání telefonního hovoru během hovoru (o tom níže).

Jak nahrávat hovor v telefonu Samsung Galaxy S8 pomocí vestavěných nástrojů

Samsung Galaxy S8, stejně jako jakýkoli jiný smartphone se systémem Android, má vše, co potřebujete k nahrávání hovoru bez použití jakýchkoli pomůcek. Chcete-li provést operaci, musíte zavolat straně nebo přijmout příchozí hovor. Poté majitel zařízení otevře nabídku volání.

Zde je třeba stisknout tlačítko „Record“, aby bylo zvýrazněno. To je přímý signál, že je konverzace nahrávána. Nezáleží na tom, zda osoba mluví přes reproduktor nebo multimediální reproduktor. V každém případě se záznam provádí na úrovni systému.

Všimněte si, že tlačítko „Nahrávání“ se na obrazovce hlavní nabídky volání nezobrazuje vždy. Často je třeba ji aktivovat pomocí možnosti „Více“. Doporučujeme proto zkontrolovat všechna nastavení standardního číselníku.

Jak nahrávat hovor v telefonu Samsung Galaxy S8

Důvody, proč chcete nahrávat konverzaci na Samsung Galaxy S8, mohou být různé, ať už z osobních nebo pracovních důvodů.

Pokud například telefonujete, ale nemáte možnost si dělat poznámky, ať už se jedná o hovory, které jste uskutečnili nebo přijali, nebo dokonce pokud plánujete zkontrolovat.

Buďte však opatrní, pokud se chystáte rozhovor nahrávat, musíte o tom dotyčnou osobu předem informovat.

Nahrávky lze navíc použít pouze pro osobní účely a nesmí být použity k poškozování jiných osob. Požadovaná forma dohody mezi oběma stranami (písemná nebo ústní) se může v jednotlivých zemích lišit. Samozřejmě také záleží na vašem záměru s nahráváním stop.

Proto je vhodné se nejprve informovat o formě smlouvy, abyste se vyhnuli případným potížím.

READ  Jak vložit emoji do iPhonu. Jak uložit emoji na fotografii v iPhonu

Jak mohu nahrávat konverzaci v telefonu Samsung Galaxy S8 ?

Nahrávání konverzace v zařízení Samsung Galaxy S8. budete potřebovat aplikaci, kterou si můžete snadno stáhnout z obchodu Google Play.

Ačkoli můžete nahrávat také přímo ze svého Samsungu Galaxy S8. Nahrává pouze váš vlastní hlas, nikoli hlas partnera v hovoru.

Doporučujeme dvě bezplatné aplikace pro nahrávání: RMC: Nahrávání hovorů se systémem Android a Nahrávání hovorů ACR.

Aby mikrofon při volání nezachycoval pouze váš hlas nebo aby byly obě části hovoru dobře slyšitelné, existuje malý trik, který vysvětlíme níže.

Jak uložit obě části v telefonu Samsung Galaxy S8 ?

 • Stáhněte si jednu z aplikací uvedených v obchodě Google Play.
 • Přepnutím telefonu Samsung Galaxy S8 do režimu hlasitého odposlechu uslyšíte obě strany.
 • Aplikace zaznamená hlasy obou stran.
 • Zvolte umístění.

Nahrávání hovorů pomocí služby Google Voice

Pokud máte ve svém smartphonu aplikaci Google Voice, můžete ji používat i k nahrávání telefonních hovorů na Samsungu Galaxy S8 Nahrávání hovorů je zdarma, ale v aplikaci Google Voice můžete nahrávat pouze příchozí hovory.

Budete potřebovat účet Google Voice, který lze snadno nastavit. Chcete-li si ji vytvořit, přejděte na webovou stránku Google Voice a postupujte podle pokynů.

Podrobné ovládání hlasového záznamu Google Voice bude vysvětleno v následujících krocích:

 • Přejděte na webové stránky služby Google Voice.
 • Klikněte na ikonu ozubeného kola v pravém horním rohu a z rozevírací nabídky vyberte možnost Nastavení.
 • Vyberte kartu „Hovory“ a zaškrtněte políčko „Registrovat“ v dolní části stránky.
 • Nyní můžete nahrávat příchozí hovory. K tomu musíte na klávesnici stisknout klávesu „4“.
 • Volající a vy uslyšíte zprávu, že probíhá nahrávání. Pokud znovu stisknete tlačítko „4“, nahrávání se zastaví a automaticky se uloží do schránky.
 • Když vstoupíte do nabídky a stisknete tlačítko nahrávání ze zařízení Samsung Galaxy S8. budete mít přístup k nahraným rozhovorům.

, Další možnosti nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy S8

Kromě toho existují další aplikace, které můžete použít k nahrávání rozhovorů. Patří sem například aplikace Pro Call Recording, která je také k dispozici v obchodě Google Play, ale není zdarma.

Tuto aplikaci lze doporučit díky dobře navrženým rozhraním. Kromě toho je k dispozici mnoho přizpůsobitelných nastavení, například pro optimalizaci a úpravu kvality zvuku. Aplikace obsahuje také nastavení pro automatické nahrávání každého hovoru.

Další funkce nazvaná „Shake to Save“ umožňuje přijmout hovor zatřesením telefonu Samsung Galaxy S8

SAMSUNG GALAXY A5 2017: ЛУЧШЕ GALAXY S8

Aplikaci můžete také nastavit tak, aby ukládala nahrávky do různých cloudových služeb, jako je Disk Google a Dropbox.

How To Unlock Samsung Galaxy S8 (Plus)

Pak je tu další možnost, která je opravdu dražší, ale o něco spolehlivější. Můžete použít speciální rekordér a zapojit jej do slotu 3.5 mm vašeho Samsung Galaxy S8 Například „Esonic Cell Phone Recorder“ a „Smart Recorder“.

Takové zařízení umožňuje během hovoru nahrávat obě části na mobilní telefon s Bluetooth. Můžete jej však používat i jako „diktafon“, například k nahrávání schůzek nebo konferencí. Zařízení má také port USB, takže můžete snadno přenášet nahrané soubory do počítače.

Je také samozřejmé, že vás vyzýváme, abyste si před nahráváním takového hovoru ověřili platné zákony ve vaší zemi a v zemi příjemce.

Doufáme, že jsme vám pomohli najít dobrou možnost pro nahrávání telefonních hovorů v telefonu Samsung Galaxy S8

samsung, nahrává, hovory

Jak nahrávat hovor v telefonu Samsung Galaxy S8?

Na telefonu Samsung Galaxy S8 jste obdrželi hovor, který je velmi důležitý. Snažíte se pokračovat v konverzaci. Pokud si chcete vybavit složité instrukce od partnera během hádky nebo si vzpomenout na příjemné rozhovory, obvykle se vám to stává. Ale je to možné, a pak vám umožní nahrávat hovor? Abychom vám na tuto otázku odpověděli, řekneme vám nejprve, zda je to legální a zda můžete nahrávat hovor na svém Samsungu Galaxy S8? Následně uvidíte způsoby nahrávání konverzací v telefonu Samsung Galaxy S8?

READ  Wi-Fi je na iPhone neustále odpojen

Jak nahrávat hovor v zařízení Samsung Galaxy?

Než vám prozradíme, jak nahrávat hovor na zařízení Samsung Galaxy, rádi bychom vás upozornili, že v některých zemích lze nahrávat hovory pouze se souhlasem obou stran.

Než tedy začnete nahrávat hovor bez konzultace s volaným, prostudujte si zákon, abyste se později nedostali do potíží.

Podle společnosti Samsung mají téměř všechny modely Galaxy vydané v posledních 4 letech zabudovanou funkci nahrávání hovorů, takže níže uvedené pokyny budou fungovat pro Galaxy A51 i vlajkové lodě Galaxy S20 a S21.

Pokud uskutečňujete hovory přes Wi-Fi, nemůžete je nahrávat. Nahrávat můžete pouze hovory vedené přes mobilní síť.

Jak nahrávat hovor v zařízení Samsung Galaxy

Jak zaznamenat konverzaci v zařízení Samsung Galaxy pomocí vestavěného diktafonu? K tomu můžete použít standardní funkci systému Android nebo aplikaci třetí strany. Budeme hovořit o obou z nich a také osvětlíme skladování záznamů. Pojďme.

Instalace speciálního softwaru

Chcete-li připojit vestavěnou možnost nahrávání hovorů, můžete nainstalovat speciální patch. modifikace, pomocí které můžete provádět změny firmwaru telefonu. K tomu však potřebujete získat práva roota, která vám umožní provádět právě tyto změny. Velkou nevýhodou je, že získáním těchto práv váš výrobek automaticky ztrácí jakoukoli záruku od výrobce. Proto doporučujeme použít mnohem jednodušší a bezpečnější metodu uvedenou níže. Pokud se rozhodnete pro tento postup a budete mít problém, obraťte se na opravnu smartphonů Samsung.

Jak ručně nahrát hovor v telefonu Galaxy

Jednotlivé hovory můžete nahrávat také ručně na telefonech, jako je Samsung Galaxy S21, Note nebo Galaxy Fold. Zde je návod, jak na to:

 • Otevřete aplikaci Telefon v zařízení Samsung a zavolejte kontaktu, jehož hovor chcete nahrát. Buď přijmete příchozí hovor, který chcete nahrát.
 • Na obrazovce hovoru stiskněte tlačítko „Nahrát hovor“ a spusťte nahrávání. Pokud se tato možnost na obrazovce hovoru nezobrazuje, stiskněte tlačítko nabídky se třemi tečkami v pravém horním rohu a vyberte možnost „Nahrát hovor“.
 • Při prvním použití funkce nahrávání hovorů budete vyzváni k přijetí podmínek.

Na rozdíl od některých jiných telefonů nebude druhá strana o nahrávání hovoru informována. K tomu dochází pouze v telefonech se systémem Android, které používají jako výchozí aplikaci pro vytáčení Google Phone.

Jak nahrávat telefonní hovor v zařízení Samsung

Všechny smartphony Samsung, jejichž firmware je založen na systému Android 5.0.1 (nebo vyšší) mají vestavěnou funkci pro nahrávání telefonních hovorů. Mezi taková zařízení patří například Samsung Galaxy A3 a A5. Jejich software má všechny potřebné komponenty, ale jsou skryté a nelze k nim nikde získat přístup, protože potřebný kód není k dispozici. Ale na telefonech „galaxy“ od korejského výrobce se systémem Android 4.4 na palubě (ani pod ní) není žádný náznak vestavěné funkce nahrávání hovorů. Mezi taková zařízení patří vlajková loď roku 2012, Samsung Galaxy S3. Ale na tom není nic špatného. Obchod s aplikacemi nabízí mnoho řešení třetích stran. Níže najdete návod, jak aktivovat a používat vestavěný diktafon na podporovaných zařízeních, a také alternativy v podobě aplikací z obchodu Google Play.

READ  Jak nastavit vyzvánění na iPhonu XR

Použití vestavěných nástrojů

Chcete-li získat přístup k vestavěné funkci nahrávání mobilních hovorů, je třeba provést jednu malou úpravu. To zahrnuje použití práv roota a správce souborů (například Root Explorer), který umí pracovat se systémovými záznamy. Jedná se o předpoklady. Pro provádění změn v systémovém oddílu jsou vyžadována zvláštní oprávnění. Pokud chcete použít vestavěnou funkci místo aplikace třetí strany, budete bohužel potřebovat práva roota. Vzhledem k tomu, že metody zakořenění jsou pro každý model Samsung jiné, musíte tento postup provést sami.

Upozorňujeme, že po provedených změnách bude tlačítko pro přidání volajících do hlasového hovoru z číselníku odstraněno. Na jeho místě se objeví přepínač pro ovládání nahrávání telefonních hovorů. Pokud chcete ponechat tlačítko pro spojení několika hovorů do jedné konference, měli byste se vzdát myšlenky na zapnutí integrovaného řešení pro nahrávání hovorů a zkusit použít program třetí strany.

Povolení vestavěného nahrávání telefonního hovoru

Chcete-li se ujistit, že jste přešli do správného adresáře, použijte cestu v horní části aplikace

V našem případě byly tyto řádky nalezeny v souboru „features“.xml“

Vyberte soubor, ve kterém byly nalezeny zadané řádky kódu

samsung, nahrává, hovory

Tato položka vás okamžitě zaujme. Nelze jej zaměnit s jinými

Ujistěte se, že mezi titulky na tomto řádku nejsou mezery

Používání softwaru třetích stran

Pokud vám z nějakého důvodu nefunguje vestavěné nahrávání hovorů, zkuste aplikaci třetí strany. Naštěstí jich je v obchodě Android Store dostatek. Patří mezi ně ACR, CallRec a Call Recorder. Z nich pouze ACR nabízí širší seznam funkcí a vlastností. Kromě automatického nahrávání, mazání starých zvukových souborů po uplynutí nastavené doby, nastavení formátu a kvality stop a výběru adresáře má ACR následující funkce:

 • Režim nahrávání hovorů ve smartphonech Samsung Galaxy S3 a S4 určených pro americký trh.
 • Výběr zdroje záznamu.
 • Zvýšení hlasitosti zvuku v nahrávkách.
 • Nahrávání konverzace po připojení náhlavní soupravy Bluetooth nebo externího reproduktoru.
 • Nahrávání hovorů Wi-Fi.
 • Vyloučení některých čísel ze seznamu zaznamenaných čísel.
 • Nahrávání zvukových stop do cloudového úložiště, na servery FTP nebo do e-mailu.

Chcete-li nahrát telefonní hovor pomocí ACR, postupujte takto

  Nainstalujte aplikaci z obchodu a spusťte ji.

Обзор Samsung Galaxy S8 (G950F)

Sekce, ve které se mají ukládat záznamy o příchozích hovorech

Chcete-li vyvolat nabídku hamburgeru, stiskněte tři pruhy v levém horním rohu oblasti aplikace

Klepněte na sekci Nahrávky a přejděte do ní

Kromě formátu MP3 můžete vybírat z FLAC, WAV, MP4, M4A, AMR, 3GP a dalších formátů

Můžete vybrat jiný adresář ve vnitřní paměti nebo složku na paměťové kartě

Chcete-li si poslechnout nahrávku, klepněte na ni a vyberte aplikaci pro její přehrání

| Denial of responsibility | Contacts |RSS