Jak nahrávat telefonní hovor v zařízení Samsung

Jak nahrávat telefonní hovor na Samsungu v roce 2022, abyste slyšeli druhou stranu a soubor s nahrávkou byl normální?? Jaký software dokáže pořídit kompletní záznam hovoru?

Nahrávání v zařízení Samsung je funkce, kterou potřebujete k uložení důležitých rozhovorů, abyste si je mohli později poslechnout. Často je prostě nutné znovu si poslechnout rozhovor, kde šéf vyjmenovává vaše úkoly, manželka/manžel seznam důležitých obchodů nebo nákupů a babička seznam léků, které potřebuje. Jak vše zaznamenat, pokud nemáte po ruce tužku a papír??

Není žádným tajemstvím, že vestavěné nahrávače již nemohou nahrávat telefonní hovory ve verzích systému Android 9 a 10. je to proto, že vývojáři devátého androidu sami stanovili zákaz nahrávání, aby zachovali tajemství soukromých rozhovorů a nedali možnost je nahrávat.

A pokud se nejedná o žádné tajemství a potřebujete si rozhovor pouze nahrát, abyste si ho mohli ve správný čas poslechnout? Co tedy dělat? Proto přichází VkurSe, který umožňuje stabilní nahrávání telefonních hovorů na libovolné verzi telefonu Samsung se systémem Android v roce 2022

Způsoby nahrávání telefonního hovoru ve smartphonu Samsung

V závislosti na operačním systému a verzi firmwaru a na konkrétním modelu telefonu existují dva způsoby, jak nahrávat hovor v telefonu. Obě metody jsou velmi jednoduché a nevyžadují žádnou další přípravu.

Stačí, když během aktivního hovoru na obrazovce telefonu najdete tlačítko, které je zodpovědné za další funkce, a během hovoru se pokusíte. Toto tlačítko se pravděpodobně jmenuje „více“ nebo podobně. Po stisknutí tlačítka se před vámi otevře další nabídka s tlačítkem „voice recorder“. Klepnutím na něj spustíte nahrávání konverzace.

Pokud takové tlačítko není k dispozici, je možné, že u vašeho modelu telefonu nebo verze systému Android plní funkci otevření další nabídky během hovoru podržení tlačítka „Menu“ v dolní části obrazovky.

Po nahrání hovoru si jej můžete ihned poslechnout nebo jej najít na paměťové kartě telefonu ve složce „nahrávání“. Pokud se setkáte s jakýmikoli potížemi, můžete se vždy obrátit na opravnu smartphonů Samsung.

U některých modelů „Samsung“ je tato funkce výrobcem blokována, protože v zemi výrobce je nahrávání osobních hovorů zákonem zakázáno. To znamená, že diktafon lze aktivovat během hovoru na Samsung Galaxy pouze instalací speciální aplikace.

READ  Karta Samsung Galaxy se nezapne

Proto můžete kromě standardních metod nahrávat konverzaci pomocí dalších aplikací stažených z oficiálního „Play Market“ nebo jiných zdrojů. V některých aplikacích máte k dispozici také další možnosti nahrávání konverzací a úpravy hotového zvukového souboru.

Nahrávání hovorů prostřednictvím aplikací třetích stran

Přestože každá nová verze firmwaru přináší mnoho nových funkcí, po aktualizaci jsou některé smartphony nestabilní. Stane se to, když uživatel ignoruje přípravnou fázi.

Předinstalovaná aplikace pro hovory v telefonu Samsung Galaxy A03s nemusí mít občas funkci nahrávání zvuku. K tomu čas od času dochází a závisí to na konkrétní verzi firmwaru. V takové situaci můžete omezení obejít instalací softwaru třetí strany. Například software Call Rec:

 • Otevření obchodu Google Play.
 • Pomocí vyhledávacího řádku najděte aplikaci CallRec a klikněte na tlačítko „Instalovat“.
 • Po instalaci spusťte software a odsouhlaste podmínky používání.
 • Přejděte do části „Pravidla nahrávání“ a nastavte předvolby pro nahrávání telefonních hovorů podle svých představ.

Všechny hovory budou automaticky zaznamenány po provedení zadaných akcí. Na konci hovoru stačí pouze odsouhlasit nebo odmítnout uložení hovoru.

Vyhledání a přehrání nahraného hovoru

Jakmile se uživateli podaří nahrávat na Samsung Galaxy A12, zbývá už jen poslouchat konverzaci. K tomu je třeba vyhledat nahraný hovor.

Pokud byl záznam telefonních hovorů pořízen pomocí vestavěných nástrojů Samsung Galaxy A12, musíte otevřít průzkumníka souborů a přesunout se do složky „Záznamník“.

Dalším krokem je otevření adresáře „Call“, kam se automaticky ukládají všechny nahrané hovory uskutečněné pomocí standardního číselníku.

V této složce se zobrazí seznam souborů MP3 pojmenovaných v náhodném pořadí. Někdy se jako název používá datum záznamu. Chcete-li přehrát nahraný hovor, otevřete příslušný soubor.

Nahraný soubor můžete najít také prostřednictvím standardní aplikace „Hudba“. Spolu se skladbami uloženými v paměti telefonu Samsung Galaxy A12 se zde zobrazují nahrané hovory.

Pokud v přehrávači nejsou žádné nahrané konverzace, nastavili jste v nastavení aplikace Hudba omezení délky nebo velikosti stop, které lze automaticky přidat. Nastavení lze měnit a zobrazovat nahrávky MP3. K poslechu hovoru můžete použít také libovolný přehrávač zvuku třetí strany ze služby Google Play.

V případě, že jste použili aplikaci CallRec k nahrávání hovoru v telefonu Samsung Galaxy A12, musíte soubor s hovorem vyhledat v samotné aplikaci. Chcete-li to provést, otevřete ji a přejděte na „Vše“, „Doručená pošta“, „Odeslaná pošta“ nebo „Oblíbené“ v závislosti na typu hovoru.

READ  Jak zkopírovat kontakty na kartu SIM Samsung. Několik věcí, které je třeba mít na paměti

Používáte-li jiný software pro nahrávání hovorů, musíte si u jeho vývojáře ověřit, kde jsou soubory uloženy. Nejčastěji se však záznamy automaticky umístí do rozhraní aplikace třetí strany nebo do její složky umístěné ve vnitřním úložišti smartphonu.

Jak nahrávat hovor v zařízení Samsung Galaxy M12 pomocí vestavěných nástrojů

Samsung Galaxy M12, stejně jako jakýkoli jiný smartphone se systémem Android, má vše, co potřebujete k nahrávání hovoru bez použití jakýchkoli nástrojů. Chcete-li provést operaci, musíte zavolat účastníkovi nebo přijmout příchozí hovor. Poté majitel zařízení otevře nabídku volání.

Zde je třeba stisknout tlačítko „Record“, aby bylo zvýrazněno. To je přímá informace o tom, že hovor je nahráván. Nezáleží na tom, zda osoba hovoří na řečnickém pultu nebo na multimediálním reproduktoru. V obou případech se záznam provádí na úrovni systému.

Všimněte si, že tlačítko „Nahrávání“ se na obrazovce hlavní nabídky volání nezobrazuje vždy. Často je nutné ji aktivovat prostřednictvím další položky „Více“. Proto doporučujeme zkontrolovat všechna nastavení výchozího vyzvánění.

Jak povolit nahrávání hovorů v systému Android

Od verze 6 mají zařízení se systémem Android vestavěnou funkci nahrávání hovorů. Je také přítomna v Nougatu 7 a Oreu 8, ale zde to není tak snadné. Jde o to, že výrobci tuto možnost často blokují a žádná manipulace ji už nezapne. To se obvykle stává u levných čínských telefonů, společnosti prostě nechtějí trávit čas rozšiřováním funkcí kvůli nízké ceně výrobku.

Naštěstí se známými značkami, jako jsou Xiaomi, Meizu, Sony atd. д., s takovým problémem se nesetkáte. Chytré telefony Samsung obvykle podporují systémové nahrávání hovorů 100%.

Nyní se podíváme, jak ji povolit a zároveň zkontrolovat její přítomnost v zařízení:

 • Přejdeme na „Telefon“, vytočíme požadované číslo nebo jej otevřeme z „Kontaktů“;
 • Jakmile se hovor spustí, klikněte na ikonu trojtečky. Obvykle se nachází na pravé straně obrazovky;
 • Zobrazí se další nabídka, ve které vybereme možnost „Spustit nahrávání“. Nyní bude hovor nepřetržitě nahráván a pro jeho zastavení stačí zopakovat výše uvedené kroky a kliknout na tlačítko „Zastavit nahrávání“.

Stejně byste měli postupovat i u příchozích hovorů. Pokud funkci nahrávání nevidíte, váš smartphone ji nemá. Zde mohou pomoci pouze aplikace třetích stran, jak je popsáno níže.

 • Čistý zvuk, žádné rušení, váš hlas i hlas partnera je dokonale slyšet, čímž se bohužel nemohou pochlubit všechny nahrávací programy.
 • Nezabírá další místo v interní paměti jako nahrávací software. Snadné zapnutí/vypnutí.
 • Poměrně špatná funkčnost, žádná možnost změny rozlišení souboru, kvality, hlasitosti. Neexistuje ani automatické zastavení nahrávání v určité minutě hovoru.
 • Nelze třídit hovory podle data, jména, přidávat poznámky, označovat důležité konverzace. Jakmile je soubor nahrán, lze jej nalézt pouze prostřednictvím Průzkumníka nebo v hudebním přehrávači, odkud nelze provést žádné zvláštní nastavení, ale stává se z něj jen obyčejný zvuk, určený pouze k poslechu.
 • Není k dispozici na všech smartphonech, dokonce i s právy roota je obtížné ji aktivovat.
READ  Jak odemknout iPhone, pokud si nepamatujete

Nahrávání telefonního hovoru pomocí softwaru třetí strany

Pokud v telefonu nemůžete najít nahrávání hovorů, přejděte rovnou do služby Google Play. Zde najdete mnoho aplikací pro nahrávání rozhovorů.

Vezmeme si příklad založený na automatickém záznamníku hovorů.

Instalace a spuštění aplikace. Při volání se nyní v horním panelu zobrazí červená ikona. Tím se dozvíte, že automatické nahrávání hovoru bylo zahájeno, nic dalšího nemusíte stisknout.

Po skončení hovoru si můžete prohlédnout záznam hovoru.

Klikněte na něj a můžete ho uložit, smazat, sdílet, poslouchat atd.д. Velmi praktické.

Jak nahrávat zvuk v telefonu Samsung

K dnešnímu dni existuje několik způsobů, jak můžete tlačítko Domů použít k nahrávání telefonních hovorů.

Telefony se systémem Android mají vestavěnou funkci nahrávání hovorů pomocí diktafonu. U dřívějších modelů je třeba v režimu hovoru vybrat ikonu kazety. Najdete ji na kartě „Více“.

Novější modely to usnadnily. Nyní stačí v režimu hovoru povolit nahrávání hovoru v dolní části obrazovky smartphonu.

Ale v ultramoderních modelech společnosti Samsung, jako je Galaxy S5, S6, S7, je tato funkce v telefonu přítomna, ale je ve výchozím nastavení vypnuta, protože v zemi výrobce je záznam konverzace zakázán zákonem.

Jak vidíte, nahrávání hovorů na android nejlepší program, který si můžete stáhnout zdarma opravdu existuje. Ukázali jsme vám 4 časem prověřené spolehlivé aplikace, které dokonale fungují na systému Android pod verzí 8, a 2 aplikace, které profesionálně nahrávají konverzace na moderních verzích systému Android. Cube a VkurSe.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na naše konzultanty.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS