Samsung Galaxy Tab 3 10.1 P5200 16Gb recenzí

Nevýhody: Vše je pomalé až neschopné, karty prohlížeče, program se otevírá po dobu 10 sekund. Solidní utrpení k použití nyní.Napájecí konektor je zatím uvolněný, nabíjení často probíhá jen malým proudem

Klady: Jasná a robustní obrazovka, ale bohužel s maticí TFT. Nepříliš energeticky efektivní, lepší amoled.Funguje celý den při aktivním používání. S aktivním.Skvěle táhne moderní hry, i když je nehraju.Dostatečná paměť a dostatek místa na dlouhou cestu.Po 6 letech používání funguje jako nový.

Slabiny: 3MP fotoaparát pro obrazovku nestačí. Obrazovka vypadá rozmazaně a neostře.Vestavěné aplikace bez možnosti odinstalace (cheat). níže).

Komentář: Upřímně řečeno, za cenu 14, to není špatné, ale stále není plně stojí za ty peníze. Jeho specifikace nejsou příliš dobré, zejména fotoaparát. Kdyby to bylo 10 tisíc, bylo by to přijatelné, ale je to předražené.Ale navzdory nevýhodám je tablet dobrý i nyní a v současné době relevantní. Přesto nelituji, že jsem si ho koupil.

Výhody: Dostatek paměti Dobrý fotoaparát Dobré melodie Hlasitá hudba Dobrý tablet

Nevýhody: 1. Zahřívá přední část fotoaparátu2. Životnost baterie se postupem času stále zkracuje3. Někdy zavěsí

Komentář:Je to 5 let staré a stále funguje obecně, můžete si ho koupit

Výhody:Kdo píše, že tablet je špatný u kořene, je špatný, všechno funguje skvěle a hra všechny táhne a NFC a GTA, za svou cenu funkčnost a pohodlí je docela

Полный сброс (hard reset) Samsung Galaxy Tab подробное видео

Komentáře:Musíte mít ruce na správném místě, pak bude vše fungovat. Také si musím koupit originál, ne čínský „analog“ za 3 centy na alibabě.

Výhody:Velká úhlopříčka obrazovky.

Nevýhody:Naprosto vše, co se týká tohoto tabletu.

Komentáře:Tento tablet má strašně snadno poškrábatelný plastový kryt. Chci také upozornit, že tento tablet stál v době vydání 19000₽. Ale má hrozný firmware, tft matici (takové jsou v nejlevnějších smartphonech za 3000₽) 3mp hlavní fotoaparát. Výkon je hrozný. Výdrž baterie je velmi krátká, ale nabíjení trvá věčnost. Mamut se rychleji naučí klonovat, než se nabije 100% Neberte, lepší vzít starý dobrý iPad 2. Tento tablet používám již 4 roky.

Výhody:Velká jasná obrazovka, přizpůsobitelné písmo, paměťová karta, lze nahradit navigátor.

Nevýhody: Rychlé vybíjení baterie (po 2 letech), časté zamrzání, spousta dalších systémových aplikací, které však nelze odstranit, stejně jako u jiných tabletů.

Komentář:Pěkný tablet, ale hardware zřejmě není stavěný na dlouhou životnost. Používám ho už dva roky, několikrát jsem ho resetoval do továrního nastavení, takže nezamrzá. Celkově jsem s tabletem spokojen.

Slabé stránky:Vše ostatní, ale především nabíjení.Jak již mnozí uvedli výše.Je mi u prdele, že nabíjím ze sítě a ani se nenabíjí, někdy se mi v PC ozve cvaknutí, ale nenabíjí se.Celá ta zatracená věc, to je to hlavní, proč to dělat takhle?

samsung, galaxy, velmi, zpomaluje

Не включается и не заряжается / Планшет Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110

Komentář:Pashaet jako kůň, ne první rok, ale tady se obrátil, vím, že Gnusmasy. Vyrábějí komponenty, které selžou za rok nebo dva, ale není to rozpočet tablet byl najednou, a pokud nyní ko chcete koupit ze skladu, nedoporučuji, koupit něco odolnějšího.Nikdy jsem neměla ráda Gnusmas, tento jsem dostala jako dárek.Neplýtvejte za něj penězi, zklame vás.Právě jsem na Krymu.

Nevýhody:Velká obrazovka, dobrý vzhled.

Nevýhody:Těžké zpoždění, dokonce i po resetování, den nebo dva projde a je to znovu zapnuto. Nikdy jsem neměl rád Gnusmas, tenhle jsem dostal. Používám ho už 3 roky, ještě mi nespadl a nemám na něm ani škrábanec.

Komentář:Není to hrami, ne, nehraji je. Proč je YouTube zpožděný, prohlížeč je zpožděný a stránka nabídky je zpožděná? Koupil jsem tablet jeho matky za 18k a po roce používání má zpožděné menu? Mám telefon Sony za 14 tisíc a tohle je zázrak. Koupeno přibližně ve stejnou dobu. Otázkou je, proč v 3 letech používání v nabídce Sonya není zpožděný a na tomto zázraku korejské technologie zaostává jako nevím co? Díky tomuto tabletu jsem přestal věřit samsungu.

Výhody:Je rychlý, děti sledují kreslené filmy, hrají si s jednoduchými hračkami, jako je učení IN.Jaz. Obrazovka je krásná. Nic nezamrzá, wifi funguje dobře. Spokojeni s přístrojem, žádné stížnosti. Ale my ho nenačítáme a nedostaneme se do jeho softwaru feng-šuej. Zabalený v pouzdře vypadá jako nový, ačkoli je již 3,5 roku starý

Slabé stránky:Nabíjecí zásuvka! Pokaždé je to celý příběh. dobíjení tabletu

Komentář: Možná je to jen naše smůla. Tablet používají hlavně děti, a navíc často na gauči, když je připojen k nabíječce. S největší pravděpodobností děti poškodily konektor a vy jste začali mít trvalý problém s nabíjením tabletu. Vzal jsem ho do opravny a draze zaplatil. Funguje to dobře. Od té doby jsou pojmy „gauč“ a „nabíjení“ neslučitelné. Přesto se po několika měsících problém vrátil, tentokrát bez zjevné příčiny. Většinu času tablet naříká, že mu dochází energie, a všechny tím otravuje. Může začít nabíjení a po 10 minutách oznámit, že je baterie vybitá. Může plakat uprostřed noci a všechny vzbudit. Zároveň není jasné, co dělal polovinu noci, protože si nestěžoval, ale baterie je „0“, jak se ukázalo. Nyní může tablet k nabíjení připojit pouze moje dcera, všem ostatním se nepodařilo najít přístup. Pokaždé si s ním dlouze promluví a pak od něj po špičkách odejde a požádá všechny, aby v místnosti nedýchali. Kamarádka říkala, že měla stejný problém se svým Samsungem

Výhody: baterie, spolehlivost, video, lehkost.

Nevýhody:Otevření prohlížeče Chrome trvá dlouho. Pokud omylem stisknete tlačítko Insert, bude to znamenat 30 sekund zpoždění.

Komentář: Uf, uf, uf, mám tento tablet už 3 roky.5 let. Několikrát mi spadl, nosím ho bez pouzdra. Ale funguje to! Ano, může nahradit notebook, protože má dostatečně silnou baterii, pokud se na něm stanete závislí, je to velmi spolehlivá věc

READ  Instalace widgetu do televizoru Samsung Smart TV

Komentář:jako vždy špatný software zničil všechno

Klady:Celkově rychlý, rychlý dotyk, stereo reproduktory, velká jasná obrazovka

Slabé stránky:načítání klávesnice trvá dlouho,na internetu zamrzá

Komentáře:Happy on the whole, happy with the screen. Zcela nahradil můj notebook. Doporučení:.

Výhody:Elegantní výkonná baterie velký displej poměrně přesná GPS dostatečná paměť

Nevýhody:1.Nevím, jestli je to trochu vlastnost Androidu, ale místy to vážně laguje, i když nedávno po aktualizaci Androidu se zdá, že to přestalo a pak zase začalo. 2.není to obrazovka s nejvyšším rozlišením, ale to není rozhodující. 3. Mírně nepohodlný slot SIM a CD karty (a tam jsou 2 samostatně) bez něčeho tenkého nelepit kartu.

Komentáře:Používám ji již 3 roky. Výkon je pro mě osobně dost, ale pro hráče vůbec, 3D grafika neodpovídá frekvenci. Paměť je dost, 11gb k dispozici pro asi, z 16 část jde na Android. Velmi spokojen s Touch s a mnoho softwaru, ne všechny užitečné, ale z velké části. a nakonec. co je na něm tak skvělého, že stojí za 1 hvězdičku?? obrazovka. nebo spíše jeho velikost a baterie, vše! Nevím, jak můžete něco takového prodávat bez výčitek svědomí, brzdy, brzdy! Zaostává i tochWis. nemluvě o aplikacích, tam je to ještě smutnější, spuštění sociální sítě, hudby, prohlížeče, 15 sekund, 15 sekund v průměru spuštění aplikace! Používám ho už 3 roky! bude to i nadále zpoždění, to trvá 4 pokusy o spuštění melodie z přehrávače, pád a dalších 10 sec. Prostě skvělé! A kolik odpojení snímačů jsem už jen tak pro zábavu zažil! je to sen! divoká bída, díky bohu, že byl odstraněn z prodeje, tam je druh klonu, verze 4, stejný caca.

Výhody:Výkonná baterie velký displej poměrně přesná GPS dostatečná paměť

Nevýhody:1.Nevím, možná je to malá vlastnost systému Android, ale někdy to vážně zaostává, i když po poslední aktualizaci systému Android se zdá, že to přestalo. 2.Nejedná se o obrazovku s nejvyšším rozlišením, ale to není rozhodující. 3. Mírně nepohodlný slot na kartu SIM a CD (a to jsou 2 zvlášť) bez něčeho tenkého, do čeho by bylo možné kartu vložit.

Komentáře:Používám ho již 3 roky, jsem s ním spokojen, stavba je skvělá.Výkon zařízení je pro mě osobně dost, Jít pro hráče není vůbec dobré, 3D grafika není na frekvencích. K dispozici je dostatek paměti, zhruba 11 GB, z nichž 16 připadá na systém Android. Velmi spokojen s Touch with a spousta softwaru, ne všechny užitečné, ale většinou nezbytné. Podpora. Nejen, že jsou programy, které vyžadují operační systém, a snadno jít a Android je aktualizován, čínský taková rarita (Myslel jsem levé firmy, a Samsung mimochodem Korea, málo nevěděl, kdo) Velmi spokojeni s proprietárním softwarem, stejný hlasový asistent, typ odpovědi siri, konečně udělal normální hlas strašidelné, a další plusy. Je pravda, že po aktualizaci je chyba 1. Když zapnu obrazovku, nejprve se někdy zobrazí, co tam je, a pak se dokončí zámek2, občas obrazovka na chvíli zčerná. Koupeno v roce 2013 za 20 dolarů.Kontroly: 000, docela spokojený, odůvodněné své peníze a pracoval to.

Výhody:Velmi šikovný, podporuje téměř vše, ale je nutné dokoupit pouzdro

Nevýhody:Slabá baterie se rychle vybíjí

Komentáře:Obecně pohodlné 2 roky používání a vše je v pořádku žádné závady vše funguje

Nevýhody:Nové hry nefungují, baterie se velmi rychle vybíjí. Nabíjení baterie je přerušeno. Obecně nedoporučuji, abyste si ho brali na cokoli.

Výhody:Obrazovka, Android 5, baterie

Nevýhody:Velikost paměti RAM, kvalita mechanických tlačítek

Komentáře:Používáme je já a moje mladší sestra už téměř dva roky. Během této doby žil tablet v lehkém pouzdře bez ochranné fólie téměř po celou dobu doma: nesčetněkrát spadl, někdy hrál hearstone, sledoval filmy, seděl na intranetu, někdy fotografoval. Za tak krátkou dobu, aakih tom tom vážné chyby nebyly nalezeny. Z mínusů v těžkých hraček trochu zpomaluje (malé množství RAM), zlomil tlačítka hlasitosti. Po aktualizaci na 5. android vše létá. Moje sestra má nainstalováno milion dětských her, nějak je používala, upustila je. Nevyčistil jsem mezipaměť ani paměť RAM a stále funguje dobře. Baterie vydrží asi 6 hodin streamování na twitchi. Koupil jsem ho před dvěma lety za 15 tisíc.р., Ani jsem si nemyslel, že by to mohlo být lepší.

Výhody:Err, není to vůbec špatné. Je to první měsíc

Komentář:Takže je to dobré, ale jakákoli ostrá zatáčka a vypne se to. A nyní se nezapne, pouze pokud sedíte klidně a to by bylo zahrnuto v zásuvce.

Výhody:Relativně nízká hmotnost. Android zdarma.

Nevýhody:Nabíjecí konektor je škaredě umístěn. A typ konektoru nevzbuzuje důvěru ve spolehlivost. Rychle se vybíjí, a to i v pohotovostním režimu po dobu maximálně 3 dnů. Pokud nabíjíte nabíječku 1000mA, pak použijte v procesu nabíjení nesmyslné, všechny stejné vybíjí. Lepší je použít nabíječku 2000mA. Nyní nejhorší (stejně jako mnoho dalších). Pokud náboj nesledujete, upadne do „kómatu“. A bez kopnutí do baterie nebude dávat žádné známky života. Musí být v takových případech prováděny v opravě, která se stává nákladné, když se dostanete k mistrům „podvody“. Sluchátka s originálním nárazníkem nedoléhají celá, brání tomu silná stěna nárazníku. Standardní software obsahuje spoustu nepotřebných a nesmazatelných aplikací, které zpomalují už tak pomalý procesor, musíte je ručně zastavovat a ztrácet spoustu času.

Komentář:Není to chytrý telefon, není to notebook. Vůbec to není rozumný nákup. Hrál několik měsíců, si uvědomil, že zbytečné zařízení. Vrátil jsem ho manželce (to ona ho koupila), používá ho jako multimediální přehrávač MP3 s přístupem na internet. O poměru praktičnosti a funkčnosti 3s

Videa na YouTube se na tabletu a smartphonu zadrhávají a zpomalují [v systému Android]

Dobré odpoledne!

Většina uživatelů aktivně používá tablety (a dokonce i chytré telefony) ke sledování online videa (nejčastěji z YouTube). A je to velmi pohodlné. není nutné sedět u počítače, když můžete pohodlně ležet s tabletem v ruce. #x1f609;

Ale t.к. tablety nejsou nijak výkonné, často se objevují různá zpoždění, zamrzání, video se může zadrhávat a trhat (což je velmi nepříjemné a někdy to znemožňuje sledování).

Zde je několik jednoduchých a reálných způsobů, jak zlepšit kvalitu videa. Myslím, že některé z těchto způsobů by vám měly pomoci!

Zkontrolujte, zda máte nainstalovanou nejnovější verzi operačního systému

Je důležité používat smartphone s nejnovější dostupnou verzí operačního systému. Nenechte se odradit oznámením, že máte k dispozici čerstvou aktualizaci, a nezapomeňte nainstalovat vše, co systém Android nabízí. Nové aktualizace nemusí vždy přinášet nové funkce, mohou být dramatičtější a zajistit plynulejší chod systému. Společnost Google například každý měsíc vydává bezpečnostní aktualizaci, která opravuje díry, jež vývojáři v poslední aktualizaci přehlédli.

READ  jak zjistit, kolik lidí je připojeno ke směrovači Wi-Fi. Sledování bezdrátové sítě [pro Windows]

Uvědomte si, že jednoduchá aktualizace zabezpečení může vážně ovlivnit výkon telefonu. Kromě toho systém po každé aktualizaci vymaže mezipaměť, takže pokud pravidelně dostáváte nové verze softwaru, nemusíte se starat o ruční vymazání této paměti.

Totéž platí pro nainstalované aplikace. otevřete obchod s aplikacemi, přejděte do sekce aktualizací a nainstalujte všechny dostupné aplikace. Nejlepší je povolit automatickou instalaci při připojení nabíječky. Telefon udělá vše za vás, jakmile ho připojíte k síti.

Aplikace na čištění tabletu

Na rozdíl od ručního čištění tabletu vám speciální software umožní odstranit data, ke kterým uživatel nemá přístup, ale nepotřebuje je. Jednou z nejoblíbenějších a nejužitečnějších aplikací je CCleaner. Uživatelé stolních počítačů ji pravděpodobně znají a funkce pro mobilní zařízení jsou také poměrně rozsáhlé. Lze jej použít nejen k odstranění nepotřebných aplikací, ale také k vyčištění registru a zbavení se veškerého odpadu, který po sobě zanechaly dříve odstraněné aplikace.

Po instalaci musí uživatel souhlasit s používáním bezplatné verze nebo s placením placené verze. Rozdíl je v přítomnosti nebo absenci reklam. Jakmile uživatel provede výběr, klikne na tlačítko „analyzovat“ a software prohledá paměť. Zobrazí se seznam souborů, které lze odstranit. Systémové smetí je automaticky označeno k odstranění, uživatelské soubory jsou uvedeny v seznamu a pokud jsou některé z nich zbytečné, měly by být zaškrtnuty. Pokud stisknete tlačítko nabídky v levém horním rohu, zobrazí se seznam dalších možností: odinstalování aplikací, asistent, který automaticky čistí paměť RAM, a optimalizace systému.

Důležité! CCleaner je v současnosti nejúčinnější aplikací pro zrychlení systému.

Tablet je pomalý a zamrzá. zrychlete ho

Čas od času vyčistěte mezipaměť. Můžete použít aplikaci, jako je Správce úloh ES, která nabízí malý widget na ploše.

Můžete také použít program Task Killer, který umožňuje snadno ukončit všechny spuštěné procesy na pozadí.

Procesor můžete také přetaktovat. i na to existují speciální programy, ale na vlastní radu a riziko (můžete zvýšit taktovací frekvenci z 1GHz na 1GHz).2GHz rychlost systému, která má pozitivní vliv na rychlost, ale bohužel má negativní vliv na výdrž baterie.

REMEMBER. Pokud chcete zařízení přetaktovat, měli byste tak činit postupně, nikoliv ihned nastavit maximální dostupnou hodnotu, protože byste mohli zařízení poškodit.

Můžete také nastavit nejnižší přípustnou taktovací frekvenci a režim procesoru.

SAMSUNG GALAXY TAB 2 GT P3100 Сброс настроек до заводских и удаление графического ключа

Karta Samsung Galaxy tab 2 se velmi zpomaluje

Pravděpodobně každý majitel smartphonu Samsung Exynos ví, že tento čipset není žádný dárek, přinejmenším. Rok co rok jsem kritizoval vlajkové lodě Galaxy na všech možných verzích Exynosu: S8, S9, S10, S20, Note 9, Note 10, Note 20 Ultra Částečně kritizované za rychlý výkon v herních úlohách. Skutečnou korunu lacinému hraní však nasazuje Exynos 990, na kterém jsou postaveny modely S20 a Note 20. Navzdory všem korejským úpravám Galaxy Note 20 Ultra ve snaze zajistit, aby správně tahal hry, tahá hry z velké části stejně jako Galaxy S20 Ultra. příšerně. S mikrozámrzem, zpožděním a matným dotykem.

Nicméně trot-testy Note 20 Ultra a S20 Ultra (po sérii upgradů) nevypadají tak depresivně, jak na nich běží skutečné hry. Při přípravě na recenzi Note 20 Ultra (video níže) mě to vyvedlo z míry. Podívám se na výsledky Note 20 Ultra a uvědomím si, že není možné, aby hry šly TAKHLE NÍZKÉ. Hardware podle testů sice není na úrovni Snapdragonu 865, ale ani Snapdragonu 625. Přirozeně jsem měl zpoždění a zpomalení jakékoli hry: Empires and Puzzles, Tacticool, World of Tanks, Shadowgun Legends, Call of Duty Mobile, PUBG Mobile.

Začal jsem přemýšlet. A nakonec jsem experimentováním (psal jsem o nich v reálném čase v naší skupině uživatelů Samsungu na telegramu) našel viníka: herní vylepšení Samsungu! Optimalizace her se skutečně ukázala jako herní dušení! Za mizerné chování všech smartphonů Samsung Exynos v herních úlohách bez výjimky mohou služby optimalizace her. Kvůli nim klesá počet snímků za sekundu pod příjemnou úroveň. Právě kvůli nim se vlajkové lodě Samsungu i v těch nejnáročnějších hrách rozsypou a ovládání v nich začne být po krátké době těsné a nereagující. Za zpoždění telefonu Samsung Galaxy Note 20 Ultra ve výše uvedených hrách nemůže trotlování ani čipová sada Exynos 990, ale interní služby společnosti Samsung, které mají na starosti hry.

Můžete o mých slovech pochybovat, ale všechny pochybnosti zmizí, jakmile je zablokujete. Pokyn je velmi jednoduchý a nevyžaduje root nebo dokonce PC:

Koupit aplikaci přímo od vývojáře. K dispozici je verze Package Disabler Pro (Samsung Android 11) pro jedno zařízení s jednorázovou platbou za 3 GBP a verze Package Disabler Pro (Samsung CLOUD Android 11) pro tři zařízení s ročním předplatným 5 GBP a správou aplikací v cloudu. Kořen není potřeba!

Po instalaci zadejte do vyhledávacího pole slovo Game a zakažte služby Game Optimising Service, Game Booster, Game Booster Plus (je-li k dispozici) a Game Launcher. Službu GameDriver ponechte nedotčenou. Je pravděpodobné, že za pomalost vašich her může služba Game Optimizing Service, ale doporučuji zablokovat i všechny ostatní, protože nedělá nic užitečného.

Restartujte telefon a užívejte si. (Pro jistotu ji před aktualizací firmwaru zrušte a po aktualizaci ji nastavte zpět)

Uvidíte zvýšení odezvy ovládání a průměrný nárůst fps až 2x. Zaznamenáte také snížení tělesné teploty (mnoho předplatitelů si toho všimlo). A majitelé Galaxy S20 a Galaxy Note 20, jejichž obrazovky jsou 120Hz, získají bonus v podobě odemčeného 120Hz hraní. Ano, hry s vysokou frekvencí se na S20 a Note 20 spustí rychlostí až 120 snímků za sekundu! Není to fantastické?? A to vše před námi skryla záludná služba optimalizace her od společnosti Samsung. Nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Pomůže tento pokyn smartphonům Snapdragon společnosti Samsung?? Je pravděpodobné, že to bude mít i pozitivní vliv. Proč tedy verze vlajkových lodí se Snapdragonem nezaostávají stejně jako verze s Exynosem, když je i u nich přítomna stejná herní optimalizace?? Myslím, že je to proto, že čipy Qualcomm jsou prostě odolnější.

Apeluji na majitele smartphonů Samsung na Exynos: Odstraňte ze svých zařízení okovy mizerné korejské optimalizace. Podívejte se na herní schopnosti svého smartphonu! Sdílejte odkaz a napište do komentářů svůj názor, název zařízení a hry a změny, kterých jste si všimli. Exynos, porazil jsem tě a teď už nejsi jen na práci. Hurá!

Tipy pro odstraňování potíží svépomocí

Jak jsme již zjistili, pokud se váš tablet zpomaluje, řešením je vypnout jej a po chvíli opět zapnout. Pokud postup nepomohl, pokračujte krok za krokem.

READ  Nastavte IPTV na Smart TV Samsung

Nejprve zkontrolujte, jak je zaplněna interní a externí paměť zařízení. Instalace průvodce pro automatické vymazání nepotřebných aplikací a souborů. Pak nebudete muset ručně odstraňovat další nevyžádanou poštu.

Pokud váš hardware není navržen tak, aby zvládal složité aplikace, je závěr zřejmý. nepoužívejte jej. Nespouštějte mnoho programů najednou. Ucpávají paměť RAM a i pokročilé modely začínají běžet pomaleji. Pravidelné odpojování nebo zastavování nepoužívaných aplikací.

Nainstalujte antivirový program a zkontrolujte zařízení na přítomnost malwaru. Nezapomeňte však, že antivirus je aplikace náročná na zdroje. Když nesurfujete na internetu, například při sledování videí nebo hraní her, vypněte jej. Tím se sníží zatížení paměti RAM.

Určete, zda problém souvisí s hardwarem nebo softwarem, pokud je to možné. Pokud zjistíte, že po stažení určité aplikace selhává, odinstalujte tuto aplikaci. V nejhorším případě budete muset ručně projít všechny nainstalované aplikace a jednu po druhé je aktivovat a deaktivovat, dokud nenajdete viníka. Postup není příjemný. Někdy je jednodušší odinstalovat všechny nainstalované aplikace a začít od začátku.

Pokud se tablet přehřívá, je řešením jej vypnout a nechat vychladnout. Možná jste jej přetížili složitými aplikacemi nebo problém souvisí s hardwarem.

Pokud jste vyzkoušeli všechny metody, ale váš tablet se zpožďuje a nevíte, jak problém vyřešit. odneste jej do servisního střediska.

Vyčištění paměťové karty v zařízení se systémem Android

Přejdeme k paměťové kartě. Na paměťové kartě se také mohou hromadit nepotřebné soubory. Systém potřebuje více času na jejich skenování, což zpomaluje telefon nebo tablet se systémem Android. Je lepší vyčistit paměťovou kartu a vytvořit zálohu. Pokud je váš počítač nebo notebook vybaven čtečkou karet, vypněte zařízení se systémem Android, vyjměte kartu a vložte ji do počítače. Vytvoření složky v počítači a zkopírování veškerého obsahu karty microSD našeho zařízení se systémem Android do ní. Po zkopírování zkontrolujte, zda bylo vše zkopírováno. porovnejte velikost dat na kartě SD se složkou obsahující kopii.

Poté vložte paměťovou kartu do zařízení se systémem Android a zapněte jej. Následující kroky vymažou všechna data na paměťové kartě. Přejděte do nastavení, položky paměť, vyhledejte řádek Vymazat paměťovou kartu nebo Vymazat SD kartu a spusťte vymazání.

Selhání softwaru

To je nejpravděpodobnější příčina zamrzání a zpoždění operačního systému Android. Koneckonců, navzdory skutečnosti, že dnes již byla vydána pátá verze systému Android, platforma je stále ve vývoji a opravuje chyby. Ve většině případů si však za problémy zařízení může sám majitel, jakkoli to může znít nešťastně.

Aktualizace operačního systému

Nejdříve je samozřejmě nutné zkontrolovat aktualizace vašeho zařízení. Každý výrobce zařízení s dotykovou obrazovkou, jakmile je jeho výrobek uveden na trh a poprvé spuštěn, začne shromažďovat informace o provozu a pádech operačního systému.

Proto jsou o 2-3 týdny později vydávány aktualizace, které vyžadují okamžitou instalaci. Pokud vás systém z nějakého důvodu neupozornil na nové aktualizace, musíte otevřít nastavení, sjet až na konec seznamu a kliknout na poslední položku.

V závislosti na verzi systému Android se může název lišit, ale umístění se nemění. V otevřeném okně klikněte na první položku. aktualizace systému nebo aktualizace systému, vyčkejte, dokud zařízení nebude komunikovat se serverem výrobce. Budete vyzváni k instalaci, odsouhlasíte ji a počkáte.

Základní aplikace

Pokud aktualizace nic nezměnila, měli byste vyčistit paměť od nežádoucích aplikací, které mohou způsobit problémy v operačním systému. Přesuňte se zpět do nastavení, ale nyní na „Aplikace“.

Poté vyberte kartu „Spuštěné“ a postupně zakažte aplikace, které nepoužíváte. Tím se uvolní část paměti RAM, která zajišťuje stabilitu platformy.

V žádném případě nevypínejte služby Google, protože důsledky těchto akcí mohou být velmi rozmanité.

Pokud si všimnete zlepšení výkonu, přejděte na první kartu. třetí strana a násilně odstraňte programy, které nepoužíváte. Zvláštní pozornost je třeba věnovat widgetům, které velmi zatěžují paměť RAM.

Nouzový režim

Pokud z nějakého důvodu není možné vstoupit do nastavení pro odstranění konfliktních aplikací, je nutné restartovat tablet v nouzovém režimu, kdy budou spuštěny pouze systémové služby.

Za tímto účelem stiskněte tlačítko napájení, dokud se nezobrazí nabídka zobrazená na obrázku výše. Stiskněte a podržte zvýrazněnou položku, dokud se neobjeví výzva ke vstupu do nouzového režimu, viz níže.

Stiskněte tlačítko OK a počkejte, až se tablet restartuje do servisního režimu, poté můžete pokračovat v odstraňování konfliktních aplikací. Pro návrat do normálního režimu stačí zařízení restartovat.

Servisní software

Pokud po odinstalování a zastavení některých programů dojde k zavěšení a zpomalení systému, budete muset přejít do internetového obchodu PlayMarket a provést stažení dalších servisních aplikací, které prohledají zařízení a se svolením uživatele vyčistí paměť od nepotřebných souborů.

Clean Master je velmi výkonný a hlavně zcela bezplatný nástroj, který provede komplexní kontrolu vašeho tabletu a na konci vytiskne zprávu. Poskytne doporučení pro řešení problémů. Kromě toho bude schopen ukončit neaktivní, ale běžící programy na pozadí.

Doporučujeme zkontrolovat dotykové zařízení na přítomnost antivirového softwaru jednoduchou instalací libovolného bezplatného antivirového softwaru a spuštěním kontroly.

Pro úplnou kontrolu můžete použít nástroj DU Speed Booster, který je k dispozici také jako bezplatná aplikace. Funkce těchto dvou nástrojů jsou podobné, každý z nich má své výhody a nevýhody, ale své úkoly zvládají dokonale.

Obnovení

Po provedení servisních opatření je tablet stále pomalý, pak musíte obnovit tovární nastavení. to je poslední možnost, která by měla být použita pouze v krajních případech. Otevřete proto nastavení a přejděte na zvýrazněnou možnost. obnovit a resetovat, jak ukazuje obrázek níže.

V otevřeném okně přejděte na poslední položku. resetovat. Upozorňujeme, že po těchto krocích budou všechny osobní údaje, nastavení a nainstalované aplikace trvale vymazány a nebude možné je obnovit.

Pokud je to možné, zkopírujte fotografie a dokumenty na jiné paměťové médium, než budete pokračovat.

Pokud i poté dochází ke zpoždění, je velmi pravděpodobné, že je třeba přeinstalovat samotný firmware. jak to udělat, se dozvíte na fóru.

Po obnovení získáte zcela čistý tabletový počítač jako po zakoupení, takže budete muset znovu vytvořit svůj účet a nakonfigurovat operační systém.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS